علی کریمی کاندیدای ریاست فدراسیون فوتبال ابراز امیدواری کرد، رئیس بعدی فدراسیون فوتبال کارهای اساسی برای فوتبال کشور انجام دهد.

کریمی: به خاطر فوتبالی‌ها آمدم؛ این هم نتیجه‌اش!

خبرورزشی - علی کریمی بعد از ناکامی در انتخابات رییس فدراسیون فوتبال در جمع خبرنگاران هنگام ترک سالن گفت: حضور فوتبالی‌ها در انتخابات رقم خورد که ما این کار را کردیم، اما طبیعتاً دیگر نشد. برای هاشمی و عزیزی خادم که به دور دوم رسیدند، آرزوی موفقیت می‌کنم. امیدوارم کسی که انتخاب می‌شود، کارهای اساسی برای فوتبال کشور انجام دهد.

او در ادامه گفت: از اول می‌دانستم چه اتفاقاتی رخ می‌دهد و فقط برای این حضور پیدا کردم که پس‌فردا نگویند شرایط مهیا شد که فوتبالی‌ها بیایند اما کسی نیامد. من برای اینکه بهانه دست کسی نباشد این کار را کردم.

در این مراسم بهنام ابوالقاسم پور علی کریمی را همراهی کرده بود.

در این زمینه بخوانید:

برچسب‌ها

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 11
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 1
 • مجهول الهویه IR ۱۲:۲۳ - ۱۳۹۹/۱۲/۱۰
  21 1
  درست مثل این که من در دانشگاه فیزیک درس بدم، یا معماری، یا اقتصاد در حالی که رشته تحصیلی من چیز دیگری است و مدرس همان چیزی هستم که در دانشگاه خوندم خب اگه علی کریمی بود همتون رو مینداخت بیرون و اهلش رو میاورد سرکار، حق دارید والله، چون ممکن بود اونوقت از بیکاری و گشنگی بمیرید
  • با حقارت شرم تاژی ام IR ۱۲:۳۲ - ۱۳۹۹/۱۲/۱۰
   22 2
   انتصابات نه انتخابات
  • بامداد شاملو IR ۱۲:۳۵ - ۱۳۹۹/۱۲/۱۰
   3 31
   ادبیات علی کریمی از اول هم جالب نبود و سواد مدیریتی و کلی هم مهمه... اگر فوتبالی ها می توانستند علی دایی را راضی کنند مطمئنا نتیجه بهتری حاصل می شد و این موارد قابل قبول تر بود...
  • کاج دوچرخه سوار وطن فروش IR ۱۲:۴۳ - ۱۳۹۹/۱۲/۱۰
   8 0
   علی دایی فقط بفکر منافع شخصی خودشه شما ینگاه به گذشته بکن همه چیز میاد دستت
 • Retired IR ۱۲:۴۲ - ۱۳۹۹/۱۲/۱۰
  4 1
  فدراسيون فوتبال يه مدير لايق و كار بلد لازم داره كسى كه نه تنها مديريت خوانده باشه بلكه به زبان انگليسى هم تسلط داشته باشه و همچنين فوتبالى ، أيا همچين كسى رو تو ايران سراغ داريم .؟ بهر حال اميدواريم كه رئيس اينده فدراسيون بتونه گره اى از مشكلات متعدد باز كنه . دوتا رئيس قبلى كه نه تنها موفق نبودند بلكه واقعا گند زدند . خدا رحم كنه .
 • کیسه حکومتی IR ۱۲:۴۵ - ۱۳۹۹/۱۲/۱۰
  7 0
  وقتی مدیرعامل کیسه علنی میگه انصراف میدم از رای دادن تکلیف کاملاً روشنه، بابا مسعود
 • Nima GB ۱۲:۴۷ - ۱۳۹۹/۱۲/۱۰
  6 1
  ازانتصابات فرمایشی و دستوری بهتر از این نباید انتطارنتیجه معقول و عادلانه داشت وقتی همه ارکان مجمع انتخاباتی منصوبان دولت و نهاد های مربوط به دولت هستند قیفا باید جوابگو و مسئول این نمایش انتخابات باشد که مهر تایید بر اساسنامه دولتی زد از همه مضحکتر و واضح تر اینکه خلیل زاده عضو هیئت مدیره استقلال علنأ از مددی مدیر عامل میحواهد که کناره گیری کند تا بجای ا و رای دهد و مددی هم اینکاررا انجام داد چون دستور از وزارت ورزش بود که مددی را منصوب کرده ! یک سوال مهم و اساسی این است که دولت چرا برای دولت اینقدرمهم است که رئیس فدراسیون فوتبال از مدیران دولتی باشد و چرا در کشتی و وزنه برداری و بقیه رشته ها از قهرمانان و اسطوره های همان رشته ها در راس فدراسیونهای همان رشته انتخاب میشوند ولی برای فوتبال این حق را قایل نبستند که یک فوتبالی رئیس شود برای نمونه میشه از علیرضا دبیر و حمید سوریان در کشتی اشاره کرد
 • پارسه DE ۱۲:۵۰ - ۱۳۹۹/۱۲/۱۰
  10 0
  علی کریمی ناکام این انتخابات نیست. در واقع کسی که فساد سیستماتیک در فوتبال به عنوان ماکت کوچکی از کل مسائل کشور رو اینچنین برای همه فاش میکنه پیروز قطعیه. بازهم به من و ما ثابت شد انتخاباتی نیست و هرچه هست انتصابه. و ما همچنان جماعتی خوابزده.
 • پ IR ۱۲:۵۴ - ۱۳۹۹/۱۲/۱۰
  8 1
  مهندسی انتخابات تمام شد حالا میرم بسوی مهندسی دلارها
 • دکتر IR ۱۴:۲۰ - ۱۳۹۹/۱۲/۱۰
  14 0
  هیچ آینده روشنی در انتظار این کشور نیست در هیچ بعدی باید ازین دیار غمزده رفت
 • صادی ایذه خوزستان IR ۱۶:۰۷ - ۱۳۹۹/۱۲/۱۰
  3 0
  به قول معروف ازاین دیار نفرین زده باید رفت

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =
Topic[id:117, title:مدیریت فوتبال] - __ [] __
Topic[id:117, title:مدیریت فوتبال] - __ [] __
Topic[id:117, title:مدیریت فوتبال] - __ [] __
Topic[id:117, title:مدیریت فوتبال] - __ [] __
Topic[id:117, title:مدیریت فوتبال] - __ [] __

آخرین عناوین

Topic[id:117, title:مدیریت فوتبال] - __ [] __
Topic[id:117, title:مدیریت فوتبال] - __ [] __

ویدیو

Topic[id:117, title:مدیریت فوتبال] - __ [] __
Topic[id:117, title:مدیریت فوتبال] - __ [] __

پربازدیدترین