شهاب‌الدین عزیزی خادم، رئیس جدید فدراسیون فوتبال تأکید کرد، اعضای مجمع این فدراسیون در یک روند دموکراتیک، منصفانه و آگاهانه دست به انتخاب زده‌اند.

عزیزی خادم: فدراسیون فوتبال در زمان من غیرسیاسی خواهد بود/ مکلف به شفافیت و پاسخگویی هستیم

خبرورزشی - شهاب‌الدین عزیزی خادم پس از موفقیت در انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال در پاسخ به این سؤال که مجمع و فضای انتخابات چگونه بوده است، گفت: شکرگزار خدا هستم و خداوند عالم را سپاسگزارم. جا دارد از همه دوستان در مجمع فدراسیون فوتبال که در یک روند دموکراتیک، منصفانه و آگاهانه دست به انتخاب زدند، تشکر کنم. امیدوارم که به این اعتماد و امانتداری که به بنده و همکارانم شده، بتوانم پاسخ مناسب دهم و در راستای برنامه‌های مجمع حرکت کنم. افرادی هم که در هیئت رئیسه انتخاب می‌شوند بتوانند به فدراسیون فوتبال کمک کنند. نگاه جمعی و همگرایانه‌ای که وجود دارد، فکر می‌کنم می‌تواند حاصل مهمی در فدراسیون آتی داشته باشد.

رئیس فدراسیون فوتبال ادامه داد: فضای دموکراتیکی در مجمع حکمفرما بود. فدراسیون فوتبال نگاه دستورانه را برنمی‌تابد. در مجمع افرادی متمدن و شخصیت‌های حقیقی حضور دارند. امروز نمایش زیبایی از فرایند دموکراسی به نمایش گذاشته شد و انتخاب من هم لطف الهی بود. امیدوارم این کار الگویی باشد و به سایر فدراسیون‌ها تسری پیدا کند.

عزیزی خادم عنوان کرد: امیدوارم با نگاه تعاملی و با پرهیز از التهاب، بحران و با نگاهی توسعه‌گرا چه در حوزه زیرساخت و چه در حوزه استانداردسازی و چه در حوزه تیم‌های پایه و بحث فوتبال بانوان، فوتبال را توسعه دهیم. فدراسیون قطعا غیرسیاسی است و نگاه عدالتی دارم، به خصوص می‌خواهیم مناطق کم‌برخوردار را توسعه ‌دهیم. فساد را برنمی‌تابیم و نگاه‌مان به فوتبال بانوان نگاه کاملا توسعه‌ای است.

رئیس فدراسیون فوتبال اظهار داشت: خودمان را ملزم و مکلف می‌دانیم به شفافیت، پاسخگویی و به کارگیری نیروهای متخصص و خبره که بتوانند به کارآمدی فوتبال کمک کنند. ان‌شاءالله بتوانیم این فضا را به این سمت هدایت کنیم و نگاه همه ما حمایتی خواهد بود. چه در این دولت که مستقر است و چه در دولت آتی نگاه ما حفاظت و صیانت از منافع فوتبال مبتنی بر منافع ملی است.نگاه‌های خطی و تنگ‌نظرانه به مردم آسیب می‌زند و فدراسیون فوتبال غیرسیاسی خواهد بود.

عزیزی خادم خاطرنشان کرد: از منافع فوتبال و مجمع صیانت خواهم کرد و نگاه‌مان برنامه‌محور است. یکی از آفت‌های بزرگ فوتبال در چند دهه گذشته بی‌برنامگی است. امیداورم با برنامه‌ای که ارائه کردیم در کنار هم قدم به قدم به سمت توسعه برویم و برنامه‌مان را اجرا کنیم و همه ذینفعان از ورزشی‌ها، بازیکنان، باشگاه‌ها، هیئت‌های استانی و استان‌های غیربرخوردار و فوتبال بانوان منفعت لازم را کسب کنند. باید نگاه جذبی و نه حذفی داشته باشیم. مطمئنم که این اتفاق برای فدراسیون فوتبال آتی با این آگاهی که در مجمع است، خواهد افتاد.

وی در خصوص برگزاری انتخابات اعضای هیئت رئیسه و اینکه انتظارش از هیئت‌رئیسه آینده چیست؟ گفت: ۴ سال تجربه و سابقه در هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال گذشته را دارم و هیئت رئیسه الان نقش پررنگ‌تری خواهد داشت. به هر مقدار اعضایی که در هیئت رئیسه رای می‌آورند به همان مقدار در تصمیم‌سازی و تصمیم‌گیری و سیاست‌گذاری و اجرا و در نقد منصفانه نقش دارند و همه اینها کمک می‌کند به خروجی فدراسیون که نتیجه خوبی داشته باشد. امید فراوان دارم که هیئت رئیسه جدید بتواند بازوان قدرتمندی برای فدراسیون آتی باشد. یک تصمیم می‌تواند ما را از بحران نجات دهد و این تجربه را در فدراسیون گذشته داشتم و تجربه بسیار خوبی بود. سعی می‌کردم در گذشته از تمام ظرفیتم در هیئت رئیسه استفاده کنم و اتفاقات مهم و خوبی افتاد. نتیجه کار که وظیفه من هم بوده در جامعه فوتبال لمس شده است.

رئیس فدراسیون فوتبال در خصوص شرایط تیم ملی در مرحله مقدماتی جام جهانی گفت: باید هیئت‌رئیسه رای بیاورد و برنامه‌ریزی کنیم. تمام برنامه ما حمایت و حمایت از تیم ملی است، با تمام قدرت از تیم ملی دفاع می‌کنیم تا بتوانیم این شادی را به ملت عزیز ایران برگردانیم. تیم ملی اولویت ما است و قطعا همه دوستان کمک خواهند کرد.

در این زمینه بخوانید:

برچسب‌ها

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 11
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 1
 • مولر از برلین ۱۳:۵۶ - ۱۳۹۹/۱۲/۱۰
  16 5
  کفاشیان تاج ساکت بهاوند خوب لابی کردند. ولی همه می دانند استقلالی دو اتشه هستی . در ضمن خطیر هم دبیر کل شما سابقه اش مشخص هست . وای به حال فوتبال ایران . .. !!
  • حسن IR ۱۶:۲۶ - ۱۳۹۹/۱۲/۱۰
   0 2
   شما پرسپولیسیا چقد قشنگ از لابی گری حرف میزنین..حق دارین و تخصص چون تا ب امروز ما هم معتقد بودیم ک لابی های بابا مسعودتون ب دادتون رسید تیم تاج کبیر رو با لابی فدای لنگیا کردن..حالا بشین و تماشا کن
 • امیر علی IR ۱۴:۵۷ - ۱۳۹۹/۱۲/۱۰
  9 1
  به دور از بحث رنگی... ایشون به هیچ عنوان صلاحیت نشستن بر صندلی فدراسیون فوتبال رو ندارند. جناب عزیزی خادم با چهارتا کلمه قلمبه و سلمبه چرخ فدراسیون فوتبال نمی چرخه، آینده سیاهی واسه ته مونده این فوتبال ورشکسته هزینه بر باید متصور بود تاسف آور امثال "علی دایی باید از این فوتبال دور باشند
 • شمسعلی. US ۱۴:۵۹ - ۱۳۹۹/۱۲/۱۰
  3 3
  البته که هم غیر سیاسی است هم ضد پرسپولیسی و جه زود تجمعات کیسه کشا جواب داد ولی کور خوانده ای آقای عزیزی خادم ، هر که پا در کفش پرسپولیس بکند براحتی او را کله پا می کتیم پس مواظب رفتارت باش
 • صادق IR ۱۵:۱۳ - ۱۳۹۹/۱۲/۱۰
  3 0
  آخه مگه خودت غیر سیاسی و غیر مهندسی شده اومدی سرکار ، بدون تردید منصوب نظامیون و... هستی
 • محمود IR ۱۵:۱۶ - ۱۳۹۹/۱۲/۱۰
  3 2
  برای محروم کردن پرسپولیس عدد1.محروم کردن بازیکنای پرسپولیس عدد2.انتخاب داور مورد نظر عدد3.تغییر قوانین عدد4.بستن پنجره نقل انتقالاتی پرسپولیس عدد5.انتقال پاداش پرسپولیس به کیسه مورد نظر عدد6.تغییر زمان بازی عدد7.تعیین نتیجه مورد نظر عدد8.و برای هرگونه خدمات و خیاننت بین المللی بر علیه پرسپولیس عدد 9 را شماره گیری نمایید.در ضمن برای ارتباط با خادم کیسه دوستتان سه بار دکمه ی صفر(نماد و لوگوی کیسه عزیز)را فشار دهید.دوستار شما شهاب الدین کیسه ای خادم
  • تیشه فرهاد برکمر مافیا IR ۱۹:۱۰ - ۱۳۹۹/۱۲/۱۰
   0 0
   داره یواش یواش معلوم میشه که چه ............. کاریهای توی فوتبال کردین که از این بابا اینقدر میترسین و هی میگین استقلالیه بابا چه خبرتونه دوروز صبر کنین شاید طرف لنگی تمام عیار باشه و میخواد یه حال اساسی تر از بابا مسعو اینا بهتون بده نترسین نلرزین فرهاد مجیدی که رئیس فدراسیون نشده !!
 • امید IR ۱۵:۲۹ - ۱۳۹۹/۱۲/۱۰
  1 0
  بایدم بخندید جناب عزیزی خادم.. بخندید..!! فعلا که همه به ما میخندن ای روزگار...
 • محمود RO ۱۵:۳۶ - ۱۳۹۹/۱۲/۱۰
  4 1
  چو بیشه تهی ماندازنره شیر/شغالان درآیند آن‌جا دلیر/ چوبیشه زشیران تهى یافتند/سگان فرصت روبهى یافتند
 • امیر IR ۱۵:۴۶ - ۱۳۹۹/۱۲/۱۰
  0 3
  تبریک میگم امیدوارم نشون بدید که شایسته ی این انتخاب بودید و فوتبال ایران از این گل ولای در بیاد به امید پیروزی فوتبال ایران
 • فری عشقی IR ۱۹:۲۶ - ۱۳۹۹/۱۲/۱۰
  0 0
  خودت هم میدونی که تو عروسک تام،کفاشیان،ساکت،و بهاروند و فقط جهت منافع همون آدم هایی که بیست سال فوتبال ایران رو نابود کردن هستی

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 5 =
Topic[id:117, title:مدیریت فوتبال] - __ [] __
Topic[id:117, title:مدیریت فوتبال] - __ [] __
Topic[id:117, title:مدیریت فوتبال] - __ [] __
Topic[id:117, title:مدیریت فوتبال] - __ [] __
Topic[id:117, title:مدیریت فوتبال] - __ [] __

آخرین عناوین

Topic[id:117, title:مدیریت فوتبال] - __ [] __
Topic[id:117, title:مدیریت فوتبال] - __ [] __

ویدیو

Topic[id:117, title:مدیریت فوتبال] - __ [] __
Topic[id:117, title:مدیریت فوتبال] - __ [] __

پربازدیدترین