نظرسنجی

قهرمان لیگ با توجه عملکرد تیم‌ها در هفته ۲۸؟
علی دایی هم ۹ رای بیشتر نمی‌آورد/ بکن‌باوئر اگر ایرانی بود ...
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

واقعیت این است که اصلاً قرار نیست فوتبال ایران تغییرات اساسی پیدا کند در این انتخابات بکن‌باوئر هم اگر ایرانی بود رای نمی‌آورد حالا اینکه علی کریمی است و بسیاری از اصول مدیریت را اساساً بلد نیست.

خبرورزشی - کاملا قابل پیش بینی بود که علی کریمی در انتخابات فدراسیون فوتبال بین چهار نفر چهارم شود. شاید اگر ۸ کاندیدا هم حضور داشتند، کاندیدای فوتبالی هشتم می‌شد به هر حال اینجا فوتبال ایران است و قواعد خاص خود را دارد شک نکنید که اگر علی دایی و مهدی مهدوی‌کیا هم در انتخابات شرکت می‌کردند بین چهار نفر چهارم می‌شدند و تعداد آرای آنها دورقمی نمی‌شد. آنچه در انتخابات رخ داد بار دیگر نشان داد که فوتبال چهره فوتبالی نمی‌خواهد نه تنها صندلی داغ فدراسیون فوتبال بلکه مدیران باشگاه‌ها هم یکی پس از دیگری غیرفوتبالی هستند و به همین دلیل هم هست که در فیفا کیلوها پرونده داریم و بدهی روی بدهی برای مدیران غیر فوتبالی بعدی باقی می‌ماند.

علی کریمی فقط در انتخابات شرکت کرده بود که یکسری مسائل ثابت شود و یک سری حرف‌ها را بزند حرفهایی که البته جدید نبود ولی مهم بود. او گفت روز مهندس را به همه مهندسان تبریک می‌گویم و احساس می‌کنم فقط ۹ نفر می‌خواستند فوتبال تغییرات اساسی پیدا کند.

اما واقعیت این است که اصلاً قرار نیست فوتبال ایران تغییرات اساسی پیدا کند در این انتخابات بکن‌باوئر هم اگر ایرانی بود رای نمی‌آورد حالا اینکه علی کریمی است و بسیاری از اصول مدیریت را اساساً بلد نیست. جای کریمی در مستطیل سبز است تا با آن دریبل‌های جادویی‌اش لذت را به فوتبال دوستان هدیه کند جای امثال او و فرهاد مجیدی روی صندلی ریاست نیست ولی کریمی آمد تا با چهارم شدنش به همه ارکان فوتبال ایران ثابت کند که قرار نیست تغییر خاصی در این فوتبال ایجاد شود.

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظرات

 • منتشرشده: ۴
 • در صف بررسی: ۰
 • غیرقابل‌انتشار: ۰
 • پرسپولیس کبیر IR ۱۷:۲۶ - ۱۳۹۹/۱۲/۱۰
  خلایق هرچه لایق اینا هم برای کاسبی اومدن جیب پر بشه اگر علی کریمی می شد کی می خواست دزدی کنه جلو شون گرفته میشه17
 • گودرز(تاج کبیر-تیم اول ایران) IR ۱۸:۲۱ - ۱۳۹۹/۱۲/۱۰
  استقلال قهرمان جام جهانی میشود
 • جهانبین IR ۰۱:۳۷ - ۱۳۹۹/۱۲/۱۱
  شما بر چه اساسی میگویید علی کریمی مدیر نیست مگر بقیه مدیر بودند؟ روزنامه شما هم وابسته به همین ادمها است یعنی شاید از این نمد کلاهی هم برای روزنامه شما بدوزند.
 • ابرام US ۰۵:۱۸ - ۱۳۹۹/۱۲/۱۱
  ==حالا شما چرا علی کریمی را با فرد دیگری مقایسه میکنی ؟ کریمی کجا و مجیدی کجا ؟!---------------------------------------------------------------------- =====میان ماه من با ماه گردون ..... تفاوت از کریمی تا مجیدی است

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرسنجی

قهرمان لیگ با توجه عملکرد تیم‌ها در هفته ۲۸؟

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی