نظرسنجی

سه‌شنبه شب کدام تیم صدرنشین خواهد شد؟
سلطانی‌فر: انتخابات دموکراتیک و شفاف آرزوی دیرینه‌ای بود که امروز محقق شد
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

وزیر ورزش و جوانان گفت: با فداکاری وزارت در گذشتن از حق خود، فوتبال کشور بعد از 14 سال بلاتکلیفی به آرامش رسید.

خبرورزشی -  مسعود سلطانی فر با تبریک به اعضای مجمع فدراسیون فوتبال برای مشارکت گسترده در انتخابات، منتخبان امروز مجمع فدراسیون فوتبال و همچنین تشکر از همه کاندیداهای ریاست و هیات رئیسه فدراسیون، اظهار داشت: شاید برای اولین بار باشد که چنین انتخابات آزاد و شفافی در مجمعی که اکثر اعضای آن اهالی فوتبال هستند برگزار می‌شود و این تحقق وعده سپردن سرنوشت ورزش به دست اهالی ورزش است.

وزیر ورزش و جوانان با اشاره به اقدامات صورت گرفته در طول یک سال گذشته، عنوان کرد: دیپلماسی منسجم و گسترده در زمانه‌ای که عده‌ای در داخل و به ویژه درخارج از کشور برای افزایش فشار حداکثری دنبال تعلیق فوتبال ایران بودند باعث شد نه تنها به پیکره فوتبال خدشه‌ای وارد نشود بلکه با تدبیر صورت گرفته در بحث تدوین اساسنامه و همچنین فداکاری وزارت در گذشتن از حق خود و سپردن تعیین سرنوشت چهار سال آینده فوتبال به مجمعی که در ساختار جدید بیشتر اعضای آن را اهالی فوتبال تشکیل می‌دادند، فوتبال کشور بعد از 14 سال بلاتکلیفی به آرامش رسید.

سلطانی‌فر این انتخابات را نشان دهنده ظرفیت بالای ورزش کشور در تعیین سرنوشت خود دانست و گفت: همه تلاش وزارت ورزش و جوانان بر این بود که بستر انتخاباتی به دور از دخالت‌های بیرونی فراهم کند به همین دلیل وزارت ورزش و جوانان در این انتخابات بی‌طرفی کامل در پیش گرفت و بدون حمایت از گزینه‌ای خاص، انتخابات را به تشخیص اعضای مجمع سپرد تا آنها در خصوص آینده فوتبال کشور تصمیم گیرند.

وی این انتخابات را برگ زرینی در کارنامه مدیران ورزشی کشور دانست و تصریح کرد: انتخابات دموکراتیک و شفاف در فوتبال کشور آرزوی دیرینه‌ای بود که امروز محقق شد و از این به بعد منتخبان مجمع فدراسیون فوتبال وظیفه دارند نه تنها برای توسعه و پیشرفت فوتبال کشور همه تلاش خود را به کار گیرند، بلکه پاسخگوی عملکرد خود نزد مجمع و افکار عمومی باشند. وزارت ورزش و جوانان وظیفه خود می‌داند از منتخبان مجمع فدراسیون حمایت و پشتیبانی کرده و اگر قبل از انتخابات گزینه نداشت ولی بعد از انتخابات از رئیس فدراسیون و اعضای هیئت رئیسه حمایت و پشتیبانی کند.

وزیر ورزش و جوانان ضمن تشکر از همه اهالی فوتبال، رفتار رسانه‌ها در این انتخابات را پخته و قابل توجه دانست و از اهالی رسانه تشکر کرد.

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظرات

 • منتشرشده: ۷
 • در صف بررسی: ۰
 • غیرقابل‌انتشار: ۰
 • غضنفر IR ۲۰:۱۰ - ۱۳۹۹/۱۲/۱۰
  این کلا هر وقت حرف میزنه از افعال معکوس استفاده میکنه. فکر میکنم برای انبساط خاطر ما این قدر شیرین افاضات مینماید
 • سعادت IR ۲۰:۲۹ - ۱۳۹۹/۱۲/۱۰
  اگه شفاف بود الان خطیر دبیرکل نبود
 • عامیرزا IR ۲۰:۴۶ - ۱۳۹۹/۱۲/۱۰
  جناب پاپا مسووت عس عسی ببخشید پرسپولیسی! فرمودن وزاااارت! از خودشون فداکاری در وَکردن وبعد 14 سال بلاتکلیفی! فوتبال به عارامش رسید.از فردا همه چی عارومه وعستقلالیا چقده خوشبختن.حالا ای وسط کسی نمیدونه قبل اون 14 سال فوتبال کجا بود چه شرایطی از لحاظ کیفیت وصداقت وپاکی ودوری ا ز مفاسد داشت که الان کجاست وچجوری کن فیکون شده!! فقط میدونیم که فردا صبح عستقلالیا بازم تجمع دارن!! همینجوری، از سر عادت! سر چی وکی وکجا کسی نمیدونه شاید اینبار میخان برعلیه مظاهری پرسپولیسی! که مثه قائدی پرسپولیسی باز قهر کرده شعار عستقلالیای پرسپولیسی حیا کنین رها کنین سه دوووو یییک قاررررامپ نعععع منظور ینی تیم رو رها کنین بی ادبها. بهرحال رفتیم تو مرحله بعدی فوتبال پاک وحرفه ای مون از فردا فوتبالمون یهویی یه جهش ژنتیکی انگلیسی میکنه ومیریم واسه تسخیر قله های افتخار دنیا.با عستقلالیا.دینگ دینگ.الخ
 • صادق IR ۲۰:۴۹ - ۱۳۹۹/۱۲/۱۰
  ین نمایش رو اسمشو میزارید دمکراسی؟!! وقتی در استانها افراد مورد نظر وزارت رو رییس هیات فوتبال استان می کنند ،کجاش دمکراسیه؟!! وقتی عموم باشگاهها دولتی هستن و درنتیجه مدیر عاملشون منصوب دولته ، مگر به غیر از کاندید مورد نظر دولت و نظامیان به فرد دیگری رای میده؟!!! چجور دمکراسی هستش که آدرس ایمیل هیاتهای استانها در دسترس مردم نیست حتی در سایت فدراسیون فوتبال وجود ندارد؟!!! نتیجه ، وقتی قطعات این پازل بااین فرم که اشاره شد کنار هم قرار بگیره ، فقط یه شکل خاص خاص حاصل میشه و نه چیز دیگه لطفا به شعور مردم احترام بگذارید!
 • gaber IR ۲۱:۵۲ - ۱۳۹۹/۱۲/۱۰
  کپی برداری از کفاشیان بعد از انتخاب شدن در دوره های گذشته .ولمون نمیکنید پدر جان خدا نجاتمون دهد
 • اس اس IR ۲۳:۲۷ - ۱۳۹۹/۱۲/۱۰
  وقتی بابا مسعود از شفافیت میگه باید باور کرد !
 • غریب آشنا IR ۰۰:۵۸ - ۱۳۹۹/۱۲/۱۱
  با سلام اقای سلطانی با فوتبال چکار کردی که.نه نفر رای دادن که هفده نفر فوتبالی داشت کجاپاک است که میگوئید

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرسنجی

سه‌شنبه شب کدام تیم صدرنشین خواهد شد؟

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی