نظرسنجی

قهرمان لیگ با توجه عملکرد تیم‌ها در هفته ۲۸؟
مجید جلالی: شرایط نساجی التهاب آور است/ روانشناس کنار تیم آورده‌ایم
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

سرمربی تیم فوتبال نساجی گفت: ما در جریان بازی خوب حریف را کنترل کردیم.

خبرورزشی -  مجید جلالی بعد از بازی مقابل آلومینیوم اراک در نشست خبری، اظهار داشت: نمی‌توانم بگویم از آنچه اتفاق افتاده راضی هستم از نظر فرم بازی بهتر از قبل بودیم و توانستیم خوب بازی را گردش داده و حریف را کنترل کرده و با حریف درگیر شویم. به طور متعدد راه‌هایی را که گل می‌خوریم کار کرده بودیم اما نیمه دوم به ساده‌ترین شکل گل خوردیم. جریان بازی برای من امیدوارکننده است و امیدوارم نواقص را رفع کرده و ۳ بازیکن جذب کنیم. ۳ بازیکن آسیب دیده داریم که امیدوارم برسند.

سرمربی نساجی در پاسخ به این سوال که دلیل تغییرات مکرر پست بازیکنان در بازی چیست، عنوان کرد: به جز یکی مورد ما تغییر مکرر نداشتیم. به جر اینکه حسن نجفی از دفاع راست به چپ رفت تغییری نداشتیم و بقیه سر پست خود ماندند.

وی درباره اینکه چقدر امید دارید تیم به شرایط ایده‌آل برگردد، یادآور شد: من پنجمین بازی است که با تیم هستم و نسبت به ۴ بازی قبل در شکل بازی و گرداندن بازی پیشرفت محسوسی داشتیم. چند بازیکن ما زمان نیاز دارند به شرایط مسابقه برسند. سختی کار ما این است که شرایط ما التهاب آور است و این آرامش بچه‌ها را کم می‌کند. گلی که ما خوردیم اگر تیمی آرامش داشته باشد نباید به حریف موقعیت بدهد چه برسد به اینکه گل شود.

جلالی افزود: ما در ابعاد مختلف کار کرده‌ایم، تیم پزشکی را تغییر دادیم، روانشناس کنار تیم آورده‌ایم، از نظر تمرینی، تمرینات روی روال منطق در ارتباط با ضعف‌ها و نیازهاست. این تغییراتی که داشتیم و نفراتی که جذب کردیم برای آینده امیدوارکننده است.

وی درباره اینکه از بازیکن جدید خود راضی بودید، گفت: از برخی بله و برخی هم چون در نیم فصل کم بازی کردند زمان لازم است، امیدوارم خیلی زود به شرایط مسابقه برسند.

سرمربی نساجی خاطرنشان کرد: شرایط تیم به گونه‌ای است که همه باید صبورانه و امیدوارانه کنار تیم باشیم. موقعیت تیم به گونه‌ای نیست که باری روی آن اضافه کنیم. باید همه کنار تیم صبور باشیم. آنچه من امروز دیدم به تیم امیدوارم. امروز هم در رختکن به بازیکنان گفتم ۴ روز دیگر باید در تبریز بازی کنیم. باید باانگیزه‌تر و امیدوارانه تر بازی‌های آینده را دنبال کنیم و می‌توانیم به این شرایط غلبه کنیم.

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرسنجی

قهرمان لیگ با توجه عملکرد تیم‌ها در هفته ۲۸؟

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی