نظرسنجی

واگذاری سرخابی‌ها به مالکین جدیدِ را به نفع کدام‌یک می‌دانید؟
طعنه معنادار معاون پرسپولیس به فدراسیون فوتبال/ قرار نیست هرکس حکم گرفت پولش را بدهیم
زمان مطالعه: ۲ دقیقه

معاون اجرایی و سخنگوی باشگاه پرسپولیس از فدراسیون فوتبال خواست تا سخت‌گیری‌ها برای ثبت قرارداد و پرداخت بدهی را برای همه تیم‌ها اعمال کند.

خبرورزشی - ابراهیم شکوری معاون اجرایی و سخنگوی پرسپولیس پس از نهایی شدن قرارداد شهریار مغانلو در نشست خبری حاضر شد و در ابتدای صحبت‌های خود با تقدیر از هواداران پرسپولیس گفت: در ۲۴ ساعت گذشته هوادران با پیام‌های پرمهرشان به خصوص دربحث پنجره بسته و همچنین با کمپین هایی که برگزار کردند، انرژی زیادی به ما دادند؛ خوشحالیم در این باشگاه کار می‌کنیم. از فدراسیون تشکر می‌کنیم که سختگیری کردند تا بدهی ها را پرداخت کنیم و پنجره باز شود و امیدواریم این سخت گیری را درمورد بقیه تیم ها هم داشته باشند.

شکوری درباره باز شدن پنجره نقل و انتقالات پرسپولیس و خرید شهریار مغانلو توضیح داد: شروع کار با پرسپولیس بود و خداراشکر پنجره باشگاه پرسپولیس باز شد و قرارداد مهدی ترابی امروز ثبت شد؛ فردا ان‌شاالله پس از دریافت ITC مغانلو، قراردادش ثبت می‌شود. خودش خیلی با ما همکاری کرد و با اینکه تحت قرارداد سانتاکلارا بود خودش و مدیر برنامه هایش با ما خیلی همکاری کردند چون قراردادش با باشگاه پرتغالی بلندمدت بود، قراردادش با ما قرضی است و تا پایان این فصل در پرسپولیس توپ می‌زند و امیدواریم آنقدر افتخار آفرینی کند که قید حضور در سانتاکلارا را بزند و دائمی در کنار ما باشد.

ابراهیم شکوری در واکنش به مطالبات مکانی و مصلح پاسخ داد: طلب‌ها از سال ۸۵ انباشته شده است؛ اگر بخواهیم طلبی را پرداخت کنیم از سال ۸۵ شروع می‌کنیم و جلو می‌آییم. اینطور نیست که هرکس الان حکم گرفت همان لحظه پولش را دریافت کند. از بازیکنانی که با ما همکاری کردند مانند مهرداد کفشگری، علیرضا نورمحمدی و فرزاد حاتمی تشکر می‌کنیم و همچنین بقیه بازیکنانی که خیلی وقت است حکم دارند و پولشان باقی مانده است، سعی کردیم تسویه کنیم. 

وی افزود: به سازمان لیگ تعهدی دادیم که ظرف چند ماه آینده با حصول مطالباتمان بقیه بازیکنانمان را تسویه کنیم. هواداران و فدراسیون این را درک می‌کنند که نه تنها پرسپولیس بلکه همه تیم‌های ما شرایط بسیار سختی دارند؛ متاسفانه حتی یک ریال هم از تبلیغات محیطی و حق پخش تلویزیونی که در تمام دنیا درآمد اصلی باشگاه‌ها است دریافتی نداشتیم.

معاون باشگاه پرسپولیس با تقدیر از رئیس کمیته تعیین وضعیت ادامه داد: از جمشید نورشرق تشکر می‌کنیم که با اینکه در این دو روز خیلی تحت فشار بود، اما با یک روند قانونی این کار را انجام داد؛ امیدوارم این مسیر و سختگیری که فدراسیون با پرسپولیس آغاز کرد، ادامه داشته باشد. سعی می‌کنیم در این فرصت با بقیه طلبکاران که حقشان است تسویه کنیم و بدهی دیگری نداشته باشیم.

ابراهیم شکوری درباره فهرست ۲۴ نفره طلبکاران باشگاه پرسپولیس گفت: با توجه به اینکه ۲۴ نفر را به عنوان طلبکار در لیست کمیته وضعیت داشتیم سعی کردیم تقریبا با یک سوم آن‌ها به شکل قطعی تسویه کنیم؛ از نفراتی مثل آرفی و کفشگری که کل پولشان را هم نگرفتند و با ما کنار آمدند باید تشکر کنیم. با نفراتی مانند علیرضا نورمحمدی و بابک حاتمی هم مذاکره کردیم و بعضی از دوستان هم با ما کنار نیامدند. ان‌شاالله بقیه دوستان هم در زمان مناسب و با کمک هواداران مطالباتشان را دریافت می‌کنند.

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظرات

 • منتشرشده: ۶
 • در صف بررسی: ۰
 • غیرقابل‌انتشار: ۰
 • گودرز(تاج کبیر-تیم اول ایران) IR ۱۸:۵۱ - ۱۳۹۹/۱۲/۱۷
  اگه عدالت برقرار بود که شما لنگیها الان دسته ۳ بودین
  • کیسه ۶ سوراخه IR ۲۳:۱۲ - ۱۳۹۹/۱۲/۱۷
   فقط دسته سه رو خوب اومدی چون تیمت توش بازی کرده
 • کیسه مافیا ورزش IR ۱۸:۵۴ - ۱۳۹۹/۱۲/۱۷
  ابراهیم شکوری ❤❤❤❤❤❤
 • جعفرابادانی IR ۱۹:۱۱ - ۱۳۹۹/۱۲/۱۷
  شما لنگی ها چه قدرتی پشت تونه که آقای خادم و آقای خطیر عزیز هم نمیتونن جلوی باز نشدن پنجره تون رو بگیرن بازم بگید به جایی وصل نیسنیت
 • خادم الکیسه الحکومتی IR ۱۹:۱۲ - ۱۳۹۹/۱۲/۱۷
  کیسه ژن خوب حکومت هست و خط قرمز حکومت هست کسی جرات نداره تیم محبوب خادم الکیسه و حکومت از نقل وانتقال محروم کند
 • مهرداد GB ۲۰:۵۰ - ۱۳۹۹/۱۲/۱۷
  پنجره هاتون با اشاره گوشه چشم وزیر باز میشه .خوش به حالتون

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرسنجی

واگذاری سرخابی‌ها به مالکین جدیدِ را به نفع کدام‌یک می‌دانید؟

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی