نظرسنجی

بهترین تیم هفته دوازدهم؟
نظرات: ۰
رئالی‌ها دوست دارند رونالدو در ۳۶ سالگی برگردد؟
منبع: تسنیم
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

یک نشریه اسپانیایی درباره احتمال بازگشت رونالدو به رئال مادرید از هواداران این تیم نظرسنجی کرده است.

خبرورزشی - کریستیانو رونالدو با همه ناکامی‌های اخیرش در یوونتوس که آخرین آنها حذف از لیگ قهرمانان اروپا بود هنوز در نزد اکثریت هواداران رئال مادرید آنقدر محبوبت دارد که آنها خواهان بازگشتش به سانتاگو برنابئو باشند.

رونالدو که تابستان سال ۲۰۱۸ از رئال مادرید جدا شد و به یوونتوس پیوست، سومین فصل حضور خود را در یوونتوس تجربه می‌کند و امسال هم مانند دو سال قبلی او نتوانست به یوونتوس کمکی برای قهرمانی در رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا کند. بدتر از آن این است که خیلی‌ها رونالدو و عملکرد ضعیف او در فاز دفاعی را دلیل باخت یوونتوس به پارما و حذف تیمش از لیگ قهرمانان می‌دانند.

رونالدو هنوز یک سال دیگر با یوونتوس قرارداد دارد اما زمزمه‌های فسخ زودتر ازاین موعد شنیده می شود. در این میان اما برخی شایعه‌پراکنان درباره احتمال بازگشت رونالدو به رئال مادرید خبر داده‌اند. آنها همچنین رونالدو را در حال مذاکره با رئال مادرید بریاس بازگشت احتمالی ستاره شماره ۷ یوونتوس به سانتاگو برنابئو توصیف کرده‌اند. همین موضوع بهانه‌ای شده است که سایت نشریه آ اس اسپانیا درباره تمایل هواداران به بازگشت رونالدو به مادرید اقدام به یک نظرسنجی از کاربران سایت اینترنت خود کرده است که اگرچه تعداد آمار موافقان و مخالفت آن خیلی با هم فاصله ندارد اما باز هم تعداد بیشتری به بازگشت رونالدو چراغ سبز نشان داده‌اند.

در نظر سنجی سالت نشریه «آ اس» تا کنون بیش از ۸۰ هزار نفر شرکت کرده‌اند تا نظر خود را درباره بازشگت رونالدو اعلام کنند و در این میان تعداد موافقان بازگشت این بازیکن پرتغالی به سانتیاگو برنابئو بیش از تعداد مخالفان آن است.

۵۴ درصد از رأی دهندگام احساس می‌کنند که رئال مادرید باید از فرصت به وجود آمده برای برگرداندن رونالدو به اسپانیا استفاده کند. این در حالیست که ۴۶ درصد دیگر نمی‌خواهند بازیکن ۳۶ ساله‌ای که ۹ سال برای کهکشانی‌ها توپ زد به این تیم برگردد.

رونالدو از ابتدای حضورش در یوونتوس، تاکنون در تمام رقابت‌ها ۹۲ گل به ثمر رسانده است.

در همین رابطه بخوانید:

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرسنجی

بهترین تیم هفته دوازدهم؟

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی