نظرسنجی

بهترین ورزشکار زن ایران در سال ۱۴۰۱؟
نظرات: ۱
۲۵ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۰
زورگویی بحرین و عربستان در روز روشن 
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

 معاون محترم وزارت ورزش جوانان گفته حالاکه ما به عربستان می‌رویم تا مسابقات لیگ قهرمانان آسیا را برگزار کنیم آنها هم باید برای مسابقات ورزشی به ایران بیایند!

خبرورزشی - فرهاد اشراقی؛ ادبیات آقای علی نژاد کاملا نشان می دهد که برای سفر تیم‌های ایرانی به عربستان نرم شده و حداقل این که می‌خواهد بگوید این مسئله خیلی به ما ربطی ندارد اما واقعیت ماجرا این است که تیم‌های عربستانی هرگز پا به ایران نخواهند گذاشت. اگر این طور بود شک نکنید کنفدراسیون فوتبال آسیا حداقل ایران را به عنوان میزبان یکی از گروه های لیگ قهرمانان آسیا که تیم عربستانی هم در آن حضور دارد، اعلام می‌کرد اما همه دیدند که این اتفاق رخ نداد و در آن سو عربستان میزبان سه گروه از مسابقات شد آن هم در حالی که بده بستان های عربستان با بحرین و رئیس بحرینی کنفدراسیون فوتبال آسیا اظهر من الشمس است.

معاون  وزارت ورزش مثل همه ما باید بپذیرد که هیچ نفوذی در کنفدراسیون فوتبال آسیا و البته سایر مجامع بین‌المللی نداریم وگرنه حداقل از میزبانی عربستان در سه گروه لیگ‌قهرمانان آسیا جلوگیری می‌کردیم ما نه تنها خودمان میزبان هیچ مسابقاتی نمی شویم بلکه حالا باید تماشاگر میزبان شدن عربستان و بحرین در مهمترین مسابقات آسیایی باشیم.

تیم ملی ایران بازی رفت خود را با بحرین در منامه انجام داده و با حضور شیخ سلمان بحرینی در راس کنفدراسیون فوتبال آسیا حالا باید بازی برگشت هم در همین کشور انجام بدهد. زور گویی از این واضح تر و زد و بند از این غلیظ‌تر واقعا امکان ندارد که اگر داشت باز هم عربستانی‌ها و بحرینی ها انجام می دادند.

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • Retired IR ۱۵:۳۷ - ۱۳۹۹/۱۲/۲۵
    جناب اشراقى عزيز ، با شما موافقم ولى توجه داشته باشيد كه كشورى مثل بحرين زورى نداره كه به ما وارد كنه بلكه اين ناكامى از بى كفايتى و بى عرضه گى مسئولين و دولت ماست . الان اين دولت تو كدام زمينه أعم از ورزشى وغيره كوچكترين دستاوردى داشته .؟ پس مشخصه " از ماست كه بر ماست" .

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرسنجی

بهترین ورزشکار زن ایران در سال ۱۴۰۱؟

پربازدید امروز

آخرین خبرها

بازرگانی