سخنگوی باشگاه استقلال گفت: اگر ما هم به چاه نفت وصل بودیم به دنبال کمک‌های مردمی نمی‌رفتیم.

کنایه سخنگوی استقلال به مدیر پرسپولیسی؛ ما به چاه نفت وصل نیستیم!/ ماجرای قرارداد رمضانی و میلیچ

خبرورزشی -حجت نظری در نشست خبری در خصوص بسته بودن پنجره نقل و انتقالاتی باشگاه استقلال اظهار داشت: امیدوارم سالی که گذشت با همه تلخی‌ها و ناکامی‌ها که برای مردم به وجود آمد با خوبی به پایان برسد. امیدوارم سال آینده سال خوبی برای همه مردم ایران باشد. امیدوارم ویروس از دنیا رخت بربنند تا هواداران فوتبال بتوانند در ورزشگاه‌ها حضور پیدا کنند. دیگر آرزوی من این است که مشکلات سال جاری در سال اتی هیچکدام برای باشگاه ما وجود نداشته باشد. خوشحال هستیم امروز با سومین نشست خبری با شما هستیم و این آخرین گفت و گوی ما در سال ۹۹ خواهد بود.

وی در خصوص اینکه چه زمانی پنجره نقل و انتقالات باز می‌شود گفت: بدهی به بودوروف به صورت کامل پرداخت شده و در اولین فرصت که ایمیل به وکیل فیفا برسد پنجره باز شود. فکر می‌کنم فردا یا حداکثر پس فردا قراردادهای جدید را ثبت کنیم. البته طلبکاران دیگری داریم که داخلی هستند هر چند با آنها هم صحبت شده و امیدوارم خیلی زود با آنها توافق نهایی را انجام بدهیم.عضو هیات مدیره استقلال خاطرنشان کرد: آنطور که من در جریان هستم با زحماتی که باشگاه کشیده مشکلی برای ثبت قراردادها نداریم.

رمضانی طبق نظر مجیدی جذب شد، بعید است سرمربی نظر منفی نسبت به مهاجمان داشته باشد

وی در خصوص اینکه آرمان رمضانی در پرسپولیس عملکرد خوبی نداشته و جذب این مهاجم با وجود بازیکنانی مثل دیاباته، ارسلان مطهری و قایدی دلیلی بر عدم اعتقاد مجیدی به این بازیکنان است گفت: اینکه چه بازیکنی جدا و یا اضافه شود در اختیار کادر فنی است. پیشنهاد مجیدی جذب رمضانی بود و این اتفاق بر اساس نظر کادر فنی انجام شد. اینکه سرمربی به مهاجمان فعلی اعتقاد دارد یا نه، قطعا اعتماد وجود دارد و به نظر نمی‌آید مجیدی نسبت به استفاده از بازیکنان فعلی خط حمله نظر منفی داشته باشد. حدس من این است که کادر فنی نگران هستند که بعد از عید بازی های فشرده می‌شود و آنها می‌خواهند برای هر پست جایگزین‌هایی داشته باشند. با این وجود همه حوزه فنی در اختیار سرمربی است و مجموعه باشگاه همه تلاش خود را می‌کند تا همه چیز برای این عزیزان فراهم شود.

پرونده پادووانی و استراماچونی برقرار است

سخنگوی باشگاه استقلال درباره آخرین وضعیت شکایت لئوناردو پادووانی و آندرا استراماچونی توضیح داد: در این مورد اطلاع دقیقی ندارم و وضعیت این پرونده‌ها مانند سابق برقرار است. منتظر صدور آراء مرجع رسیدگی کننده هستیم و امیدواریم ظرف ماه‌های آینده این آراء ابلاغ شود. تاکنون تغییری در وضعیت پرونده آنها ایجاد نشده است.

های وب بخشی از مبلغ بودوروف را به عنوان قرض به استقلال پرداخت کرد

نظری درباره اینکه یکی از اعضای هیات مدیره استقلال مدعی شده بود مطالبات نیکولای بودوروف را پرداخت خواهد کرد و آیا وی این کار را انجام داد گفت: یادم نمی‌آید. اعضای هیات مدیره برای تامین مبلغ بدهی بودوروف قراری با هم داشته باشند، اما درباره اینکه این پول از چه طریقی تامین شده باید بگویم شرکت های‌وب به عنوان اسپانسر استقلال بخشی از این مبلغ را به عنوان قرض برای ما تامین و به استقلال کمک کرد. از این طریق بخشی از قرارداد بودیمیر تامین شد و قرار است سایر دوستانی که با باشگاه در ارتباط هستند و همچنین نامداری هم این مبلغ را تامین کنند و فکر می‌کنم ظرف امروز و فردا این اتفاق رخ دهد.

اگر امروز قادر به پرداخت مبلغی نیستیم دلیل نمی شود تا یک ماه دیگر  هم نتوانیم این کار را انجام دهیم

عضو هیات مدیره استقلال درباره ادعای فرزاد حاتمی مبنی بر اینکه چگونه باشگاه استقلال با وجود در اختیار نداشتن ۱۰۰ میلیون تومان برای تسویه طلب وی بازیکنان میلیاردی جذب می کند، گفت: این سوال کاملا بجا است. اگر ما امروز نمی‌توانیم مبلغی را پرداخت کنیم دلیل نمی‌شود که یک هفته تا یک ماه دیگر هم نتوانیم این کار را انجام دهیم. همه تلاشمان این است که مبالغ لازم رابرای رفع نیازهایمان تامین کنیم و تاکنون هم بخشی از این مبالغ هم تامین شده است. استقلال باید تقویت شود تا بتوانیم در رقابت‌های داخلی و خارجی نتیجه مناسبی بگیریم.

اگر درآمد آنچنانی نداریم به معنای آن نیست که تیم را هم تقویت نکنیم

عضو هیات مدیره استقلال افزود: طبیعی است اگر از محل کسب قهرمانی‌های احتمالی داخلی و صعود به مراحل بعدی لیگ قهرمانان آسیا مبالغی در اختیار باشگاه قرار بگیرد با آنها می‌توان بخشی از هزینه‌ها را هم تامین کرد. اینکه اکنون شرایط مالی ما مناسب نیست به این معنا نیست که تیم را هم تقویت نکنیم. استقلال برای موفقیت باید بازیکنان باکیفیتی را  جذب کند و ما هم از جهات مختلف در صدد تقویت تیم هستیم.

قرار است قرارداد جدیدی با میلیچ  امضا شود

سخنگوی باشگاه استقلال در پاسخ به این سوال که تکلیف ۵۰ هزار دلار ضبط شده به کجا رسید گفت: پولی که ضبط شده توسط تعزیرات برگردانده شد ولی چون مشکلات ریالی داشتیم و آن را به برخی از بازیکنان پرداخت کردیم. برخی از هزینه‌های جاری باشگاه هم از این رقم پرداخت شد و این مبلغ را ۲-۳ هفته پیش دریافت کردیم. مطالبات آقای میلیچ را هم پرداخت کردیم اما چون قرار است قرارداد جدیدی منعقد شود امیدوارم این الحاقیه زودتر حل شود.

از داخل از کشور به ما نگفته اند در لیگ قهرمانان شرکت نکنیم

وی در خصوص اینکه آیا اخبار مربوط به مانع تراشی وزارت ورزش برای حضور استقلال در عرسبتان صحت دارد گفت:تا این لحظه چنین مساله ای نیست. اینکه در بازی‌ها شرکت کنیم یا نکنیم، تابع تصمیمات داخلی نیست. ما تابع قوانین و مقرراتی هستیم که فیفا و ای اف سی وضع می‌کنند. چون ممکن است در صورت عدم شرکت در بازی ها محروم شویم بعید است کسی با این مساله مخالفت کرده باشد و ما مشکلی برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا نخواهیم داشت.

باشگاه از حالا به فکر مذاکره برای تمدید قرارداد بازیکنان است

نظری در خصوص اینکه قرارداد برخی بازیکنان در پایان فصل تمام می‌شود و آیا فکری برای تمدید قرارداد آنها شده یا خیر گفت: مددی در تلاش است تا مذاکراتی را با بازیکنان داشته باشد. امیدواریم در خلال بازی های پیش رو این دست مذاکرات را جدی تر دنبال کنیم، باشگاه هم به صورت جدی به این فکر است که با بازیکنان مورد نظر فصل بعد وارد مذاکره شود و از این نظر جای نگرانی وجود ندارد.

برای حضور در آسیا و برنامه‌های سفرها مشکلی نداریم

سخنگوی باشگاه استقلال در خصوص اینکه فصل قبل مشکلاتی برای ریجستر شدن نام شجاعیان در لیگ قهرمانان وجود داشت و آیا فکری برای حل شدن چنین مشکلاتی شده یا خیر گفت: خوشبختانه آقای آصفی در این بخش حضور دارد، هم با نظام وظیفه و هم با اداره گذرنامه مذاکره شده تا برای خروج بازیکنان مشکلی به وجود نیاید. حتی برخی بازیکنان مشکل تاریخ گذرنامه داشتند اما این موضوع پیگیری شده و در این زمینه هم جای نگرانی وجود ندارد.

خلیل زاده برنامه‌های خوبی برای بخش اقتصادی دارد

وی در مورد اینکه اعلام شماره حساب برای کمک‌های مردمی با واکنش های منفی مواجه شده و چرا مباحث درآمدسازی به شکلی بهتر پیگیری نشده است گفت: آقای خلیل زاده مسئولیت بخش اقتصادی را بر عهده دارد. او برنامه های خوبی را آغاز کرده و در تلاش است با مددی این برنامه‌ها را به سرانجام برساند. زمانی که این برنامه ها به سرانجام برسد اوضاع اقتصادی ما بهتر خواهد شد.

اگر ما هم به چاه نفت وصل بودیم به دنبال کمک‌های مردمی نمی‌رفتیم

نظری در خصوص اینکه صدری عضو هیات مدیره پرسپولیس در این خصوص واکنش‌هایی داشته است عنوان کرد: بارها در این زمینه صحبت کردم،بهتر است همکاران ما در هیات مدیره رقیب کار خودشان را درست انجام بدهند و به مباحث دیگر باشگاه ها ورود نکنند. واقعیت این است که اگر ما هم به چاه نفت وصل بودیم به دنبال کمک‌های مردمی نمی‌رفتیم. در این زمینه هم باشگاه مستقیم ورود نکرد و دل هواداران سوخت و خودشان خواستند مبالغی را برای باشگاه جمع آوری کنند. چون این اقدام خیرخواهانه بود و ما هم از آنها حمایت کردیم. ما چون خودمان را از مردم می‌دانیم از این اقدام حمایت کردیم. برخی از هواداران برای اینکه از باشگاهشان حمایت کنند بلیت می‌خریدند و راهی ورزشگاه می‌شدند اما امروز به خاطر کرونا این امکان نیست. به همین علت ما از این اقدام هواداران حمایت کردیم.

وی ضمن تشکر از رسانه‌ها گفت: امسال سال پر فراز و نشیبی در کنار هم داشتیم. جا دارد به سهم خودمان از عزیزان عذرخواهی کنیم و اگر قصوری در بخش رسانه وجود داشت من آن را می‌پذیرم. با همه کاستی‌ها سال خوبی را آرزو می‌کنم و امیدوارم اصحاب رسانه به رسالت خطیر خود توجه جدی داشته باشد و بدون جانبداری نظرات هواداران را ارائه کند.

برچسب‌ها

برگزیده‌ها

خبرویژه

پربازدیدترین

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 32
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 5
 • سعید IR ۱۸:۵۴ - ۱۳۹۹/۱۲/۲۵
  16 3
  ااا جناب خان واقعی
 • سرخ IR ۱۹:۰۱ - ۱۳۹۹/۱۲/۲۵
  قرار است قرارداد جدیدی با میلیچ امضا شود !؟ مگر ما قانون منع جذب بازیکن خارجی نداریم ؟ مدیر عامل و سرمربی سابق این تیم به صراحت گفتند که این بازیکن قراردادش را فسخ کرده پس چرا میخواهید دوباره برگردد ؟ این قدرت فراقانونی که شما دارید چشم بازار رو در آورده
  • کیسه مافیا ورزش IR ۲۰:۲۳ - ۱۳۹۹/۱۲/۲۵
   64 5
   طرف تیمش 21 میلیارد میده دیاباته . 14 میلیارد چگوارا . 13 میلیارد دانشگر . 12 میلیارد مرادمند . 11 میلیارد مظاهری . 14 میلیارد نادری با رضایت نامه . 8 میلیارد فرشید اسماعیلی . 12 میلیارد میلیچ دوپینگی بعد میگه پرسپولیس به چاه نفت وصله.بحث قهرمانیا و درامدها هم به کنار
  • قانون منع بکار گیری استراماچونی IR ۲۰:۵۹ - ۱۳۹۹/۱۲/۲۵
   4 22
   اول قانون کامل بخون بعد نظر بده
  • سوراخ سرخ اسیا IR ۲۱:۲۴ - ۱۳۹۹/۱۲/۲۵
   11 45
   لنگی جون تو اون قانون اومده که بازیکن خارجی که تو لیگمون حضور داره میتونه تمدید کنه.اینو تا حالا صد بار عنوان کردن لنگی حکومتی...
  • کیسه حکومتی IR ۰۰:۰۴ - ۱۳۹۹/۱۲/۲۶
   12 0
   کیسه کش فرق فسخ قرارداد با تمام شدن قرارداد تشخیص نمیدی حرف نزن فسخ قرلرداد یعنی میلیچ در زمان مدت قرارداد قراردادش باطل کرده تمدید این پس از پایان مدت قرارداد قراردادش تمدید می کنه کیسه با فسخ قرارداد باطل شدن قرارداد قبلی دچار تخلف شد قرارداد جدید امضا کرد درصورت احراز فسخ قرارداد غیرقانونی بودن جذب بلزیکن خارجی کیسه دچار تخلف شده قانون دور زده در صورت استفاده از میلیچ تیم ها رقیب می توانند به فیفا شکایت کنند یا هواداران می توانند به آی اف سی و فیفا ایمیل بزنند تا نتایچ ۳ برصفر شود
 • بی بهانه قهرمانیم مث ی مرد IR ۱۹:۰۳ - ۱۳۹۹/۱۲/۲۵
  27 8
  الکی هواداراتونو گول نزن این همه خرج دیاباته میلیچ و چگوارای تقلبیو کی داده تا الان؟ شما هم میخاستید توی سه سال دوبار نایب قهرمان اسیا بشید تا 5 میلیون دلار درامد داشته باشید دارندگی و برازندگی
 • نادی اللنگ الحکومتی IR ۱۹:۰۴ - ۱۳۹۹/۱۲/۲۵
  10 40
  پاکترین مقام لنگ سیزدهمی با درخشان است و بقول عابدینی مدیر محبوبشون= اگر لابی نمیکردم لنگ سال 74 قهرمان نمیشد... جالبه لنگیا هبچوقت به این اعتراف تاریخی اشاره نمیکنن
  • نادی الکیسه الحکومتی IR ۰۰:۲۹ - ۱۳۹۹/۱۲/۲۶
   9 0
   واعظی آشتیانی پاکترین مقام کیسه سومی مرفاوی هست اگه کیسه با پودر جک تری دی مجیدی دوپینگ دسته جمعی نمی کرد امیر آبادی به آن اقرار نمی کرد به عیسی اندوی رشوه داده نمی شد ریس مافیای مافیای نمی کرد دولت احمدی نژاد فساد کیسه لاپوشی نمی کرد مصطفوی برای کیسه در لیگ ایران و آسیا برای داوران هدیه نمی گرفت یا عبدیان به رحمتی کادو نمی داد داوران برای مافیای ارز نیمایی هرهفته پنالتی نمی گرفتند و‌سر تیم ها بریده نمی شد. ‌... کیسه با فساد مقام نمی آورد
 • به نام فرش و پورسانت IR ۱۹:۰۵ - ۱۳۹۹/۱۲/۲۵
  5 42
  یعنی یه مشت فرش دزد و پورسانتی و مافیایی شدن باشگاه لنگ!!!!
  • سلطان ارز نیمایی IR ۲۳:۵۷ - ۱۳۹۹/۱۲/۲۵
   5 0
   وقتی سللطان ارز نیمایی دلار به راحتی به طور مستمر ۹ بار ارزهای نیمایی می دزد و سال گذشته به بازیکنان نش به جای ریال ایرانی دلار نیمایی پاداش میده وضع کیسه خراب نمیشه
 • یه تماشاگر IR ۱۹:۰۶ - ۱۳۹۹/۱۲/۲۵
  5 42
  یک جریان مافیایی در سایت خبرورزشی وجود داره وگرنه چجوری امکان داره در همه اخبار پرسپولیسی ها بیشتر کامنت بزارن!!؟ باید نهاد های نظارتی به این سایت ورود کنن
 • مجهول الهویه IR ۱۹:۱۹ - ۱۳۹۹/۱۲/۲۵
  33 2
  چرا پرسپولیس از این جوانک بیمنطق که از روی دلبری اینقدر حرف مفت میرنه به دلیل افترا و دروغ و تهمت و ایجاد تشویش در اذهان هواداران کم سن و بیخبر از همه جا شکایت نمیکنه؟! بابا مرگ ی بار شیون ی بار این اوس بینمک و یه بار واسه همیشه بنشونید سر جاش. از یه هوادار دوازده ساله بدتره بخدا بیشتر از همه خود همینا به تیمشون ضربه میزنن.
 • ناشناس IR ۱۹:۲۰ - ۱۳۹۹/۱۲/۲۵
  19 2
  باز این جوانک سخن فرمودند انگار کار دیگه ای نداره با ستاره های دوچرخه حال کنید پودری ها ...
 • علی GB ۱۹:۲۰ - ۱۳۹۹/۱۲/۲۵
  17 0
  شما چرا مثل مسئولان بی عرضه گی خود را به گردن این و ان می اندازید .
 • (تاج حقیر-تیم سوم تهران) IR ۱۹:۲۸ - ۱۳۹۹/۱۲/۲۵
  29 3
  به چاه نفت وصل نیستید فقط از نعمت عقل بی بهره هستید که بدون افتخار داخلی و بین‌المللی، بدون ترانسفر بازیکن و طرفدار کمتر که درآمد اسپانسری رو کم میکنه خودتون رو با تیمی مقایسه میکنید که تو تمام موارد عکس شماست. وقتی عضله ها عاجز و ناتوان میشن زبان ها شروع به داستان سرایی میکنن
 • پرهام CA ۱۹:۳۰ - ۱۳۹۹/۱۲/۲۵
  20 2
  گرانترین قرارداد لیگ را با دیاباته یک میلیون دلاری بستید آنوقت پرسپولیس به چاه نفت وصله !! این حرف ها فقط برای هوادارهای 17-18 ساله مصرف داره آقا حجت !!
 • مهدی IR ۱۹:۴۱ - ۱۳۹۹/۱۲/۲۵
  14 2
  دوباره این حرف زدند ببند به زندگیت برس
 • ارتش سرخ IR ۱۹:۴۶ - ۱۳۹۹/۱۲/۲۵
  25 2
  شما ممد نادری و دارید غم ندارید
 • عامیرزا IR ۱۹:۴۶ - ۱۳۹۹/۱۲/۲۵
  21 7
  ایشون درست میفرمان به چهره شون نیگا کنین صداقت ونجابت ودرستکاری ازش میباره. اینا نه به چاه نفت وصلن نه به چاه انصارمال و نه قنات مجلس و نه خلیج وزیرپرسپولیسی! هرسال اینهمه بریز وبپاش وبخور وبمال وخریدهای نجومی شون همه اش از کمک های مردمی وصد البته بقیه آپشنای قرارداد مجید حسینی! و حق عضویت محمد نادری! وبقیه بازیکنانیه که هرسال میلیاردها تومن از جیبشون میدن تا عستقلال قبولشون کنه! عستقلال یه تیم محبوب ومردمی وغیر حکومتی وغیر مموتی وکلن غیر همه نوع صفات رذیله ست ودروغگویی وشارلاتانیسم سیستماتیک اصن تو قاموسشون نیس.باورکنین از اینهمه مظلومیت وبی پولی وبی پناهی وبی چاه نفتی! همه شمعدونیا دارن از شرمنده گی واسه عابیا دق میکنن.عای مردم به این تیم مفلوک و دربدر کمک کنین پول املتشو دربیاره امشب شام ندارن فردا هم صبحونه، قاسمی نژاد هم قراره مثه نادری ده میلیارد بده عستقلال تا براش ویزای ورود صادر کنن بلکه خرج اتوبوس رفتن به عاسیاشون دربیاد! نخندین نامردا موززو جدی یه.ای تن بمیره عستقلالی محاله عوامفریبی کنه.الخ
 • بزبز قندی DE ۲۰:۰۹ - ۱۳۹۹/۱۲/۲۵
  23 8
  طرف تیمش 21 میلیارد میده دیاباته 14 میلیارد چگوارا 13 میلیارد دانشگر 12 میلیارد مرادمند 11 میلیارد مظاهری 14 میلیارد نادری با رضایت نامه 8 میلیارد فرچیپ 12 میلیار میلیچ دوپینگی بعد میگه پرسپولیس به چاه نفت وصله.بحث قهرمانیا و درامدها هم به کنار
  • حق گو IR ۲۳:۵۸ - ۱۳۹۹/۱۲/۲۵
   5 0
   آقای نظری ، شما هم به چاه نفت وصل بودید ، اما به چاه عقل وصل نبودید، چون اگر با عقل و درایت کار می کردیذ، یک جام لیگ برتر می گرفتید و یا به فینال آسیا صعود می کردید و با درآمدزایی مشکلات شما حل می شد. پس بهتر است با حرف های پوپولیستی که فقط بین هواداران احساسی استقلال خریدار دارد ضعف هایتان را نپوشانید.
 • نیکویی IR ۲۰:۴۳ - ۱۳۹۹/۱۲/۲۵
  22 19
  پرسپولیس که هزینه های خودشو با افتخار آفرینی در آسیا و لیگ درمیاره ولی کیسه با این مخارج سنگینی که برای دولت می تراشه و هیچ بازخوردی هم نداره باید دسته سه بازی کنه تا هزینش بیشتر از صد میلیارد در سال نشه
 • آریا IR ۲۱:۳۳ - ۱۳۹۹/۱۲/۲۵
  6 8
  ربطی به فراقانونی بودن نداره ، بازیکنی که در تیم بوده میشه قراردادش رو تمدید کرد
 • javad US ۲۱:۴۹ - ۱۳۹۹/۱۲/۲۵
  6 8
  in chera nemigoyad ke aghar nstidid pas inhameh pooul ra az koja avardid ke inhameh bazykon mikharid? perspolis natavanest Diyabateh ra bekharad? Esteghlal alean tanha teamy hast ke dar har posty 2 bazykoneh khoub darad onvaghat jaleb hast ke hanouz darad bazykon mikharad? lotfan khodeshan ra ba perspolis hichvaghat moghayeseh nakonand, Esteghlal teameh 2 Tehran hast
 • كيسه سوز IR ۲۲:۰۹ - ۱۳۹۹/۱۲/۲۵
  37 7
  حداقل در سه مورد خود كيسه كشا اعتراف كردن ميليج قراردادش رو فسخ كرده،،مصاحبه فكري و مظلومي و اين سخنكوي شيرين زبون!!!! اكه قرارداد داره،،بستن قرارداد جديد ديكه جه صيغه ايه!!?? اينكه كيسه كشا فراقاقونن درش هيج شكي نيست،،ولى در اين مورد خاص نبايد به كيسه كشا اجازه داد مث هميشه قانون رو دور بزنن و خودشون رو فراتر از قانون بدونن،،هر بازي كه ميليج براي كيسه كشا بازي كنه،،تيمهاي مقابل بايد شكايت كنن و بازي سه صفر اعلام بشه،،البته اكه شهاب الدين عزيزي خادم كيسه كشا،اعتقادي به قانون داشته باشه!!!!!!!!
 • آبی IR ۲۲:۳۷ - ۱۳۹۹/۱۲/۲۵
  7 23
  سرخک جان، فدراسیون گفته بازیکنی که تحت قرارداد باشگاه ایرانی بوده و قراردادی با باشگاه خارجی نبسته باشه میتونه با همون باشگاه قرارداد جدید ببنده
  • کیسه حکومتی IR ۰۰:۱۴ - ۱۳۹۹/۱۲/۲۶
   3 0
   کیسه کش بفهم میلیچ با فسخ قرارداد قراردادش باطل شده دیگه هیچ قراردادی با کیسه نداره بازیکن کیسه نیست کیسه با قرارداد جدید انگار بازیکن جدید جذب می کند مثال شجاع بزنم شجاع بعداز لیگ آسیا ۱۶ مهر با پرسپولیس فسخ قرارداد کرده رابط بین پرسپولیس و شجاع به دلیل فسخ قرارداد از بین رفته شجاع با این فسخ بازیکن پرسپولیس نیست آی اف سی شجاع بازیکن پرسپولیس نمی دانست و شجاع نمی توانست در فینال آسیا بازی کنه حتی شجاع دوباره با پرسپولیس قرارداد جدید می بست به عنوان بازیکن جدید می شد آی اف سی اجازه بازی به شجاع نمی داد کیسه با فسخ قرارداد قانون دور زده درصورت بازی میلیچ تیم های ذینفع می توانند به فیفا از میلیچ به عنوان بازیکن غیرمجاز و غیرقانونی شکایت کنند یا هواداران با فرستادن فایل صوتی مصاحبه فکری و مددی راجع به فسخ میلیچ و قانون منع جذب بازیکنان خارجی می توانند به فیفا و آی اف سی ایمیل بزنند
 • قرمز IR ۲۲:۵۴ - ۱۳۹۹/۱۲/۲۵
  19 6
  حاجی نظری! کم کم به فکر تهیه یه جام از میدون منیریه باش
 • زلزله IR ۲۲:۵۷ - ۱۳۹۹/۱۲/۲۵
  45 6
  حاجی سمیعی! دمت گرم که بعضی ها رو خوب می سوزونی
 • ناشناس IR ۰۰:۲۸ - ۱۳۹۹/۱۲/۲۶
  0 0
  استقلال و پرسپولیس به چاه نفت بیت المال وصل هستند بی خود باهم دیگه دعوا نکنند
 • میثم امینی از ورامین IR ۰۰:۳۵ - ۱۳۹۹/۱۲/۲۶
  1 0
  من نمیدونم از بالا بگیر تا پایین استقلالی ها دارن دق میکنن یا مثل بعضی ها سرم لازمن اینو باید قبول کنید که قرمز سرورتون بوده و هست و خواهد بود

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 1 =
Topic[id:63, title:آخرین اخبار لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:آخرین اخبار لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:آخرین اخبار لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:آخرین اخبار لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:آخرین اخبار لیگ برتر ایران] - __ [] __

پربازدیدترین

Topic[id:63, title:آخرین اخبار لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:آخرین اخبار لیگ برتر ایران] - __ [] __

آخرین عناوین

Topic[id:63, title:آخرین اخبار لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:آخرین اخبار لیگ برتر ایران] - __ [] __