نظرسنجی

به نظر شما اراده‌ای برای مبارزه با فساد در فوتبال وجود دارد؟
چهارشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۱
۱ |
۰
سمیعی: حقوق بازیکنان را به صورت قرضی پرداخت کردیم
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

مدیرعامل پرسپولیس می‌گوید که بخشی از رقم پرداختی به بازیکنان قرضی بوده و باید در موعدش پرداخت شود.

خبرورزشی - جعفر سمیعی در لایو اینستاگرامی امروزش به موضوع مطالبات بازیکنان پرسپولیس اشاره کرد و بخشی از آن را استقراضی دانست و درباره آن گفت: ما بخشی از مطالبات بازیکنان که در این مدت بوده را به صورت قرضی دادیم چون منبع مالی در باشگاه نبود و نمی‌توانستیم دست روی دست بگذاریم. قرض بوده و در موعد آن را پرداخت خواهیم کرد. ما به پاداش آسیایی بسیار خوش‌بین هستیم و امیدواریم که سریع‌تر بتوانیم آن را بگیریم.

او با اشاره به وعده اش برای مبارزه با فساد اظهار داشت: بحث مبارزه با فساد یکی از دغدغه های مردم هست. در تمام ارگان ها بحث فساد، بحث مخصوص به خودش را دارد. در باشگاه پرسپولیس کسی اختلاس نکرده و بحث فساد در باشگاه پرسپولیس، مشخص بوده که در حوزه بازیکنان، دلایلی و... بوده و ما به آن ورود کردیم. من کاری به دوران مدیریت گذشته ندارم و در دوران خودم کسی نمی‌تواند فسادی انجام دهد.

مدیرعامل پرسپولیس در مورد مسائل مالی باشگاه، توضیح داد: باشگاه کارگزار دارد و این کارگزار همیشه یک گام از تعهداتش جلوتر بود. البته این کار در زمان من صورت نگرفت. ما در دی ماه با کارگزار به مشکل خوردیم و جلسات حقوقی مختلفی را گذاشتیم و در نهایت به این نتیجه رسیدیم که ادامه همکاری دهیم.

سمیعی راجع به وضعیت پول کارگزار گفت: قسمت زیادی از پول کارگزار صرف طلب بازیکنان و بدهی‌های گذشته باشگاه شده بود که قسمت اعظم آن مربوط به طلب برانکو بود. به خاطر نوع قرارداد با کارگزار نمی توانستیم منابع درآمد جدیدی داشته باشیم. به همین خاطر مبالغی را قرض کردیم تا مشکلات را حل کنیم. گر این کار را انجام نمی‌دادیم با مشکلاتی مواجه می‌شدیم. پرسپولیس باشگاه بزرگی است و هزینه‌هایی دارد که این درآمدها کفاف آن را نمی‌دهد. ما برنامه ویژه ای داریم تا درآمد بیشتری را برای باشگاه بیاوریم.

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظرات

  • منتشرشده: ۱
  • در صف بررسی: ۰
  • غیرقابل‌انتشار: ۰
  • شمسعلی IR ۱۲:۲۸ - ۱۳۹۹/۱۲/۲۷
    نه از اون هفت میلیونی ک تو حساب لنگ بود دو میلیون یورو فقط بدهی دادید و سه تا بازیکن گرون قیمت از لیگ پرتغال و قطر گرفتید.حکومتی های منفور

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرسنجی

به نظر شما اراده‌ای برای مبارزه با فساد در فوتبال وجود دارد؟

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی