مظاهری در تعقیب حامد لک/ فاصله ۲ سنگربان به دوقدم رسید
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

با گلی که حامد لک در دیدار مقابل نفت مسجدسلیمان دریافت کرد، شمار کلین شیت های او در لیگ برتر روی عدد ۱۰ باقی ماند.

خبرورزشی - حامد لک که در این فصل در ۱۷ دیدار از هجده بازی برگزار شده پرسپولیس درون دروازه ایستاده است، تاکنون در ۱۰ دیدار موفق به ثبت کلین شیت شده و در صدر جدول بهترین گلرهای لیگ ایستاده است. لک پیش از بازی مقابل نفت مسجدسلیمان، در ۵ بازی متوالی دروازه‌اش را بسته نگه داشته بود. او در ۵۸ درصد از دیدارهای پرسپولیس کلین شیت کرده است. که در این فصل در ۱۷ دیدار از هجده بازی برگزار شده پرسپولیس درون دروازه ایستاده است، تاکنون در ۱۰ دیدار موفق به ثبت کلین شیت شده و در صدر جدول بهترین گلرهای لیگ ایستاده است. لک پیش از بازی مقابل نفت مسجدسلیمان، در ۵ بازی متوالی دروازه‌اش را بسته نگه داشته بود. او در ۵۸ درصد از دیدارهای پرسپولیس کلین شیت کرده است.

با گلی که حامد لک مقابل نفت مسجدسلیمان دریافت کرد، این فرصت به رشید مظاهری رسید تا اختلافش را با سنگربان پرسپولیس به دو کلین شیت برساند. مظاهری که یکی از خوب‌های استقلال در این فصل بوده، تاکنون در ۱۴ دیدار درون دروازه استقلال ایستاده است. او سه بازی کمتر نسبت به لک انجام داده و در این ۱۴ بازی، موفق شده است ۸ بار دروازه‌اش را بسته نگه دارد. درصد کلین شیت‌های مظاهری ۵۷ درصد است و رقابت سختی با لک در این زمینه دارد.

تا پایان لیگ برتر هنوز ۱۲ هفته دیگر باقی مانده است و باید منتظر ماند و دید در پایان فصل کدام یک از سنگربانان لیگ برتری موفق می‌شوند بیشترین تعداد کلین شیت را درون دروازه‌شان به ثبت برسانند.

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظرات

 • منتشرشده: ۳
 • در صف بررسی: ۰
 • غیرقابل‌انتشار: ۰
 • ناشناس SE ۱۳:۲۷ - ۱۳۹۹/۱۲/۲۹
  واقعا مسخره است با لک مقایسه میکنید چقدر بی اخلاق رفتارکرد با فکری و عزیزیان چقدر مشمئز کننده است بی اخلاق زیر آب زن
 • استقلال دو ستاره غرور پارسیان GB ۱۳:۴۸ - ۱۳۹۹/۱۲/۲۹
  لک انگشت کوچیکه مظاهری هم نمیشه ...
  • کیسه DE ۱۸:۲۰ - ۱۳۹۹/۱۲/۲۹
   استقلال دوستاره غرور پارسیان؟؟؟؟والا تا بوده کیسه مایه ننگ پارسیان بوده العین العین العین ستاره قلابی

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی