فرهاد قائمی دریافت کننده ملی پوش چند ماه مانده به المپیک قید حضور در تیم ملی والیبال را زد.

خداحافظی غیرمنتظره بازیکن مطرح تیم ملی والیبال در آستانه المپیک

خبرورزشی - او نامه‌ای در صفحه اینستایش نوشته و با عذرخواهی از مردم و آرزوی موفقیت تیم ملی از حضور در اردوی تیم ملی انصراف داده است. نوشته قائمی به شرح زیر است: 

مردم عزیز، علاقمندان به والیبال. فدراسیون و کادر فنی تیم‌ملی والیبال 

ضمن تبریک‌ سال نو و آرزوی سلامتی برای همه، اینجانب فرهاد قائمی بر خود وظیفه می‌دانم مواردی را خدمت مردم علاقمند و جامعه والیبال عرض کنم:

امروز قریب ۱۴ سال است که همانند یک سرباز در تیم ملی والیبال کشورم خدمت کرده‌ام. در تمام‌رده‌ها بوده‌ام وبا مربیان مختلف کار کرده‌ام. فراز و نشیب‌ها دیده‌ام ودر کنار هم تیمی‌هایم، بردها را به شادی و باخت‌ها را به اندوه سپری کرده‌ام. در بالاترین سطح بازی‌های والیبال برای سربلندی کشورم جنگیده‌ام. در آسیا به بالاترین افتخارات و در سطح جهان به مقام‌هایی قابل احترام و بسیار ارزشمنددست یافته‌ام. همه اینها، زمانی ارزش مضاعف و بی همتا و غرورانگیز پیدا کرده که با رضایت و شادمانی مردم دوست داشتنی کشورم همراه شده است. من نیمی‌از عمرم را به دلخوشی‌های مردم و هیجانات مثبت آنها گره زده‌ام. از خدای خودم شاکرم و بی تردید قدر این موهبت را می‌دانم.

امروزبار دیگر این موهبت شامل حالم شده است. بسان ۱۴ سال گذشته طعم بسیار شیرین دعوت به تیم ملی را باز هم می‌چشم. شاید بهتر از هر کسی می‌دانم که فراسوی این دعوت، چه انتظارات و مسئولیت و وظیفه سنگینی نهفته است. اما امروز شرایطم با سال‌های پیش یکسره متفاوت است. وظایف و مسئولیت‌های دیگری در بستر خانواده برایم ایجاد شده که گریزی از آنها نیست.به تازگی ازدواج کرده‌ام و شرایط زندگیم ایجاب می‌کند که به التزامات و انتظارات زندگی تاهلی پاسخ دهم و دغدغه‌های ایجاد شده، طلب می‌کند که مدتی در اختیار خانواده باشم و این با زندگی اردویی منافات بسیار دارد.

در خدمت تیم‌ملی بودن گرچه از بزرگترین افتخارات است اما تمرکزی‌کامل و توجهی تمام و کمال می‌خواهد. بعید می‌دانم در شرایط موجود زندگیم‌ بتوانم این تمرکز را فراهم کنم . لذا ضمن سپاس بی پایان از مربیان و کادر فنی و فدراسیون محترم والیبال وپوزش از مردم علاقمند به این ورزش پرطرفدار اعلام می‌دارم که در این دوره متاسفانه نمی‌توانم در خدمت تیم کشورم باشم. قویا باور دارم که دوستانم به بهترین شکل ممکن تیم را پیش خواهند برد. افتخارات دیگری در راه است و من نیز همانند مردم کشورم به تماشای مسابقات خواهم نشست و برای موفقیت دوستانم هورا خواهم‌کشید. مسئولیت سنگین عضویت در تیم ملی وتجربه ۱۴ ساله ایجاب می‌کند که این بار از دور، نظاره گر موفقیت‌های تیم‌ملی کشورم باشم.

به‌امید ریشه کن‌ شدن این بیماری منحوس و حضور در سالن‌های والیبال‌همچون‌همیشه. یا حق - فرهاد قائمی

برچسب‌ها

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 4
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • تاج اصیل اریایی IR ۰۰:۳۷ - ۱۴۰۰/۰۱/۰۵
  19 1
  امیدوارم در امر پدری و همسرداری هم مثل دوران درخشش بدرخشی مرسی که باعث شادیمان شدی و باعث غرور در والیبال جهانی شدی مرسی مرسی مرسی که بودی
 • علی امیری RU ۰۵:۴۸ - ۱۴۰۰/۰۱/۰۵
  1 0
  درود،آفرین بر ادب و متانت و فهم بالای شما سرباز وطن،خدانگهدارت باشه و در اوان زندگی متاهلی موفق و موید باشی
 • Ashor IR ۰۷:۴۹ - ۱۴۰۰/۰۱/۰۵
  1 0
  عقاب ها پرواز می کنند ...کاش بعد المپیک این تصمیم رو می گرفتی .باز هم از زحمات ۱۴ ساله ت تشکر میکنیم یاشاسین ترکمن صحرا....
 • علی سنگتراش IR ۱۲:۴۸ - ۱۴۰۰/۰۱/۰۵
  1 0
  مرسی پسر،دلم برای اون شادی بعد از سرویس هات تنگ میشه‌

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 6 =
Topic[id:81, title:والیبال] - __ [] __

یورو ۲۰۲۰

Topic[id:81, title:والیبال] - __ [] __
Topic[id:81, title:والیبال] - __ [] __
Topic[id:81, title:والیبال] - __ [] __
Topic[id:81, title:والیبال] - __ [] __

آخرین عناوین

Topic[id:81, title:والیبال] - __ [] __
Topic[id:81, title:والیبال] - __ [] __

ویدیو

Topic[id:81, title:والیبال] - __ [] __
Topic[id:81, title:والیبال] - __ [] __

پربازدیدترین