پیشکسوت تیم استقلال گفت: درباره سرمربی استقلال می‌گویم که اگر خوب بود چرا رفت و اگر بد بود چرا برگشت؟

حمله تند محمدی به فرهاد مجیدی/ این آقا فقط برای عکس انداختن نیامده بود؟!/ هواداران بازیچه شده‌اند/ عاقبت نگه نداشتن حرمت بزرگتر را می‌بینند

خبرورزشی - تیم استقلال در سال ۱۳۸۸ و در اسفند ماه در زمین ملک عبدالله جده مقابل تیم الاهلی به میدان رفت. سرمربی تیم عبدالصمد مرفاوی بود که در پایان با برد ۲- یک با دو گلی که فرهاد مجیدی در دقایق ۱۱ و ۷۴ به ثمر رساند برنده زمین را ترک کرد اما استقلال در آن روز غیر از فرهاد مجیدی یک ستاره دیگر هم داشت که درون دروازه‌اش درخشید تا الاهلی از چندین موقعیت گلش تنها یک‌بار موفق به لرزاندن تور دروازه استقلال شود. محمد محمدی در گفت‌وگو با خبرورزشی درباره آن شب و پنالتی‌ای که از بازیکن شماره ۱۰ تیم میزبان مهار کرد حرف زد و البته به برخی مسائل کلی تیم سابقش در این مدت نیز پرداخت. متن صحبت‌های رک و بی‌پرده او را در ادامه بخوانید. 

اوضاع استقلال پس از جدایی محمود فکری و اضافه شدن فرهاد مجیدی به کادر فنی این تیم را چطور ارزیابی می‌کنید

در کل معتقدم تغییرات و رفت و آمدها چیز جالبی نیست. درباره شخص حرف نمی‌زنم و این مطلبی که می‌خواهم عنوان کنم را کلی می‌گویم. درباره سرمربی استقلال می‌گویم که اگر خوب بود چرا رفت و اگر بد بود چرا برگشت؟ فرهاد مجیدی در این یکی، دو ساله، ۳ بار هدایت استقلال را در دست گرفته است! آنهایی که این انتخابات را می‌کنند باید پاسخگو باشند و بگویند که او بر چه اساسی انتخاب شده و البته بر چه اساسی کنار رفته است؟ مگر همین آقای خلیل‌زاده آن زمان که فرهاد رفت، نبود؟ مگر او به عنوان رئیس هیئت‌مدیره و مسئول تصمیم‌گیری‌ها در رأس همه مدیران نبود؟ یک روز محمود فکری را با آن شرایط از نساجی جدا کردند و به قول قدیمی‌ها او را در سینی آوردند و بعد دوباره با آن شرایط کنارش گذاشتند!

پس به شرایط جدید خوشبین نیستید؟

من خوشبین نیستم! به این همه تغییر خوشبین نیستم. یا این افراد چیزی بلد نیستند و یا بلوف می‌زنند که بلدند! 

اما استقلال سه بازی متوالی با حضور کادر فنی جدید را پیروز شد.

درست است در این چند بازی نتیجه کسب شده ولی واقعاً فوتبال استقلال چنگی به دل نمی‌زند! یعنی نسبت به فوتبالی که از تیم‌های بالای جدول می‌بینیم خیلی عقب است. باید صادقانه حرف بزنیم. استقلال فوتبال زیبایی ارائه نمی‌دهد. 

یعنی هیچ اتفاق مثبتی در تیم ندیده‌اید؟

اتفاق مثبت، حضور فراز کمالوند است که قطعاً در ادامه خیلی پررنگ خواهد بود. او تجربه فوتبالی دارد و پس از خبرنگاری وارد فوتبال شد و شاگرد مربیان بزرگی بود. از طرفی برگشتن بهزاد غلامپور هم می‌تواند کمک شایانی در بحث دروازه‌بانی تیم باشد اما همه این مسائل نیازمند این است که با دو باخت دوباره شعار حیا کن رها کن راه نیندازند! یک کادر فنی نیاز دارد فرصت داشته باشد تا ببینیم در طول یک تورنمنت کامل چه می‌کند. در کل به این تصمیمات خوشبین نیستم چون معتقدم همه آنها بدون فکر و بداهه است. مانند خیلی از تصمیمات دیگر در فوتبال که اول یک کاری را انجام می‌دهند بعد تازه می‌روند دنبال برطرف کردن ایراداتش!

در تعطیلات ۱۲ استقلالی کرونا گرفتند! اما رقبای مدعی قهرمانی یعنی سپاهان و پرسپولیس یک کرونایی هم نداشتند! دلیل این موضوع به مدیریت ربط داشت یا سهل‌انگاری بازیکنان؟ 

اولاً که خیلی متأسفم که این اتفاق برای برخی اعضای تیم رخ داد. به ویژه برای بهزاد غلامپور که علاوه بر خودش، پسرانش علی و سیاوش و همسرشان هم درگیر این ویروس شدند. تنها دلیلش این است که کسی توصیه‌ها را جدی نمی‌گیرد. قطعاً یک نفر در آن شرایط رعایت نکرده که به سایر اعضای تیم هم منتقل شده است. این امر نیازمند یک‌سری سختگیری‌ها درون تیم است. الان در آمریکا (محل سکونت محمد محمدی) با اینکه بالای ۹۰ درصد واکسن زده‌اند ولی گفته‌اند تا آخر تابستان کسی حق ندارد ماسکش را بردارد ولی با اینکه در ایران اتفاق خاصی رخ نداده باز هم کسی رعایت نمی‌کند! متأسفانه این فرهنگ بین ایرانی‌ها جا نیفتاده که مردم مراقب خودشان باشند. من چند ماه پیش به ایران آمدم و به چشم دیدم که مردم رعایت نمی‌کردند. 

بازیکن چه مسئولیتی در قبال این مسائل دارد؟

بازیکن اگر حرفه‌ای باشد و بداند کارش را از دست می‌دهد باید رعایت کند و در هر شرایطی عدم رعایت این پروتکل‌ها باعث می‌شود که این بیماری همچنان باشد. به ویژه برای گلرها که دائم با توپ در ارتباط هستند. امیدوارم که خدا به همه‌شان سلامتی بدهد. ضمناً باید بگویم که حیف کادر پزشکی قبلی که باشگاه با آنها قطع همکاری کرد. من کادر جدید را نمی‌شناسم ولی این را می‌دانم که دکتر نوروزی و دکتر ستوده واقعاً برای ما خیلی زحمت‌ کشیدند و حیف شد که رفتند. 

محمدی: مگر نگفتید فرزاد فقط برای عکس انداختن آمده بود؟/ مجیدی برای اینکه فرزاد کنارش باشد، پست «کمک‌سرپرست» را ابداع کرد

به تازگی فرهاد مجیدی، تدارکاتچی قدیمی تیم را هم از کار برکنار کرده است. خبر داشتید؟

من خرده‌ برده‌ای با کسی ندارم و حرفم را می‌زنم. از شنیدن این خبر خیلی ناراحت شدم. 

چطور؟

من در همه این سال‌هایی که از خدا عمر گرفته‌ام یک چیزی را یاد گرفتم و آن این است، کسانی که حرمت بزرگ‌تری را نگه ندارند به جایی نمی‌رسند! و این رفتاری که با مدد جباری شد درست نیست! یک‌سری آدم‌ها حضورشان مایه برکت است. یک‌سری افراد قدیمی حرمت دارند. مثلاً در بین مربیان زنده یادها ناصر حجازی و منصورخان پورحیدری برکت این باشگاه بودند. یا همین آقامدد که برای ما زحمت زیادی کشیده است. آدم‌ها باید در یک‌سری جاها غیر از مدل حرفه‌ای رفتار کنند. 

چه اتفاق عجیبی در استقلال رخ داده است؟

ایجاد سمت کمک‌سرپرست! اصلاً این واژه از کجا آمده و چطور ابداع شده است؟ اگر نصرا... عبداللهی کارش را بلد است دیگر کمک نمی‌خواهد! اگر مشکل دارد چرا او را آوردید تا برایش کمک بیاورید؟ به اعتقاد من دلیلش صرفاً خود فرهاد مجیدی است که دوست داشته اخوی‌اش در کنارش باشد و با دیدن چنین مسائلی فقط تأسف می‌خورم به حال هواداران که بازیچه چند تا کانال و صفحه مجازی در اینستاگرام می‌شوند و اصلاً نمی‌دانند چه اتفاقاتی در تیم محبوب‌شان رخ می‌دهد. من از سال ۷۲ که در بهمن با فرزاد و فرهاد هم‌تیمی بودم این دو برادر را خوب می‌شناسم. اگر هم الان حرفی می‌زنم نه از روی بدخواهی است نه از روی منفعت، خوب کسی را به زبان می‌آورم، فقط آنچه را که می‌بینم بازگو می‌کنم. کمک‌سرپرست یعنی چه؟ یک نفر بیاید و این موضوع را توضیح بدهد. من دو سال قبل حکمم برای سرپرستی تیم تمام شده بود و با آقای خلیل‌زاده تمام کرده بودم ولی یک مرتبه به من گفته شد که فرهاد مجیدی اعلام کرده برای اینکه خطی از ناصرخان حجازی در تیم استقلال باشد به مدیریت باشگاه گفته که باید سعید رمضانی سرپرست تیم باشد و من هم به این خواسته احترام گذاشتم ولی پس از این همه سال حضور در فوتبال این را خوب می‌دانم که پوزیشن سرپرستی به هیچ عنوان به سرمربی ربطی ندارد. اصلاً مگر آقای مددی درباره دلیل حضور فرزاد مجیدی در جلسه‌ای که برای عقد قرارداد فرهاد بود نگفت که داداش‌شان فقط به عنوان برادر آقای فرهاد مجیدی آمده بودند و کنار بقیه یک عکس انداختند؟ همین الان مصاحبه‌شان در آرشیو رسانه‌ها موجود است. واقعاً که برای هوادار تیم متأسفم. 

درباره رفتار دوگانه‌ای که ظرف این یکی، دو ماه از سوی فرهاد مجیدی و محمود فکری در قبال بی‌انضباطی‌های محمد دانشگر، مهدی قایدی و وریا غفوری صورت گرفت چه دیدگاهی دارید؟

درباره شخص حرف نمی‌زنم. قطعاً دیسیپلین در یک تیم حرفه‌ای باید رعایت شود و نظم و انضباط باید اولین چیز در تیم باشد. ولی اینکه منفعت تیم در چه جهتی باشد هم مهم است. جریمه هم می‌تواند محرومیت کوتاه‌مدت باشد و هم نقدی ولی در باشگاه حرفه‌ای هرگز برای طولانی مدت بازیکن را محروم از تمرین و بازی نمی‌کنند. بارها در اروپا اتفاق افتاده که بازیکن به دلیل حضور در اماکنی که نباید می‌رفته یا پارتی و این مسائل جریمه شده‌اند و یکی دو جلسه هم محرومیت ولی هرگز آنها را یک ماه محروم نمی‌کنند چون باشگاه بابت همان بازیکن هزینه کرده و توقع دارد برایش بازی کند. ولی ممکن است درصدی از قرارداد بازیکن را کسر کنند که این برای بازیکنان حرفه‌ای خیلی مهم و سنگین است. 

حالا با کار فکری موافقید یا مجیدی؟

من جای فکری و مجیدی نیستم. ضمناً نمی‌دانم فکری چرا آن تصمیم را گرفته است ولی فکر می‌کنم مجیدی قبلاً هم با دانشگر به مشکل برخورده بود و این بار اولش نبود. اینها تصمیمات خود سرمربی تیم و من چون نمی‌دانم چه اتفاقی رخ داده است نمی‌توانم قضاوت کنم. 

لغو بازی صنعت‌نفت و قرنطینه شدن بازیکنان تا پیش از اعزام کار درستی از سوی فرهاد مجیدی بود؟

قطعاً تصمیم خوبی بوده چون بحث ملی است و وقتی یک تیم از ایران به لیگ قهرمانان می‌رود نماینده کل کشور است و حتماً مجیدی هم دوست داشته که تیمش با تمام نفرات برود. الان هوا در عربستان گرم است و او نمی‌خواهد نفراتش را از دست بدهد. 

گروه استقلال سخت است؟

اگر آنها الشرطه و الدحیل و الاهلی هستند این تیم هم نامش استقلال است که هم اسمش بزرگ است هم نفراتش. استقلال بدون تعارف یکی از پرمهره‌ترین تیم‌های لیگ برتر ایران است. این را از نگاه یک طرفدار نمی‌گویم بلکه از نگاه یک بازیکن می‌گویم که استقلال پرمهره‌ترین تیم است. فلان و بهمان، همگی از اسم استقلال می‌ترسند. ولی اینکه بگوییم در آسیا یک گروه سخت است یا آسان، این هم غلط است. تیمی که می‌خواهد صعود کند برایش فرقی ندارد حریفش کیست. 

استقلال پنج‌شنبه آینده ۲۶ فروردین باید به مصاف الاهلی برود. درباره دیدار سال ۱۳۸۸ روبه‌روی همین تیم عربستانی بگویید. آن مسابقه‌ای که ستاره تیم بودید و یک پنالتی حساس را هم مهار کردید؟

بازی اولی بود که من به خانه خدا مشرف می‌شدم. تا دقیقه ۹۰ معلوم نبود که چه کسی بازی می‌کند ولی من آمادگی صددرصد داشتم تا در جلسه متوجه شدم باید درون دروازه بایستم. برای همین با همه توانم خودم را برای بازی مهیا کردم. چون من هم مثل بقیه ایرانی‌ها که حس خاصی نسبت به عربستانی‌ها دارم پس از اتفاقاتی که در بحرین برای تیم ملی‌مان رخ داد دوست داشتم کاری کنم که باعث خوشحالی مردم کشورم شوم. من هم عضو کوچکی بودم و با تمام توان تلاشم را کردم تا یک روز خاطره‌انگیز برای خودم و فوتبال ایران رقم بخورد. هنوز هم لحظه لحظه آن بازی جلوی چشمم است. 

از لحظه‌ای بگویید که داور پنالتی گرفت و بازیکن برزیلی حریف روبه‌روی شما ایستاد. 

بله! بازیکن شماره ۱۰ و تاپ‌شان بود. من از مدل ایستادنش دستش را خواندم. خیلی هم خوب زد. پایین و گوشه ولی لطف خدا شامل حالم شد و حدسم درست از آب درآمد و توپش را گرفتم. در کل آن شب یکی از بازی‌های خوبم را انجام دادم و علاوه بر آن پنالتی ۴، ۵ موقعیت خوب دیگر را هم مهار کردم. 

حضور محمدرشید مظاهری و سیدحسین حسینی در استقلال را چطور ارزیابی می‌کنید؟

پست دروازه‌بانی استقلال پس از رفتن مهدی رحمتی بار دیگر صاحب دو دروازه‌بان تراز اول شده است. من اول فصل هم گفتم که حضور حسینی و مظاهری در کنار هم بیشترین منفعتش برای باشگاه خواهد بود چون جفت‌شان خوب هستند. شاید پارسال حسینی تنها بود و باید با هر شرایطی بازی می‌کرد. از طرفی نبود رقیب هم اتفاق خوبی در پست دروازه‌بانی نیست ولی در این نیم‌فصل اول خیلی از امتیازات را مدیون رشید مظاهری بودند که موقعیت‌های زیادی را از حریفان می‌گرفت.

بیشتر بخوانید: 

برچسب‌ها

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 30
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 9
 • 4 در 6 IR ۱۰:۲۲ - ۱۴۰۰/۰۱/۱۸
  38 48
  خيلي جالبه خبر ورزشي علي انصاريان يک فصل تو کيسه بازي کرد ميگفت پيشکسوت پرسپوليس و کيسه ...ولي محمدي که پنج شش سال تو پرسپوليس بود و دو سال تو کيسه رو پيشکسوت کيسه ميدونه
  • کیسه مافیا ورزش IR ۱۵:۵۲ - ۱۴۰۰/۰۱/۱۸
   25 20
   سلطان محمود را آخر فصل برگدانید
  • محمود آرپی جی زن IR ۱۶:۳۷ - ۱۴۰۰/۰۱/۱۸
   4 17
   این بنده خدا محمدی روزای زوج پیشکسوت استقلاله روزای فرد پیشکسوت پرسپولیس بابا از کنار این دوتیم ساکن آمریکا هم شدی اگر میتونی کار مثبتی براشون انجام بدی بسم الله اگر نمیتونی دیگه عقده گشایی نکن اینجا اینقدر هستن که از این مصاحبه ها کنن که نگو
 • اکبر معراجی IR ۱۰:۵۸ - ۱۴۰۰/۰۱/۱۸
  30 91
  برای خبرورزشی رنگی متاسفم که باافرادی مثل محمدی و...مصاحبه میکنند تابلکه به خواسته شان که مسموم کردن فضای استقلال مجیدی باشد، برسند...متاسفم که آلوده به گناه میشوید وبه آیه قرآنی که میفرماید به قلم سوگند...اعتقاد ندارید...نانی که به خانه میبرید نان حرام نباشد انشاالله...آقای محمدی لطفاً کمتراظهارفضل کن...یادمان نرفته چگونه گلهای بودارخوردید دربازی استقلال با.....لطفاً بروید پی کارتان....مجیدی آنقدربزرگ هست که به حرفهای مفت شماها گوش ندهد ...روح ناصرخان حجازی شاد...
  • ارسطو IR ۱۲:۰۰ - ۱۴۰۰/۰۱/۱۸
   57 25
   محمدی حرف دل خیلیا رو زد ،کسی که با رفتار زشت همکار و هم بازی قدیمیش رو میزنه کنار ،قطعا چوبشو یه جایی میخوره مجیدی تو خیلی از جاهای حساس تیم رو ول کرد رفت چون استقلال براش اولویت دوم بود،ولی خوب روی موج سواری یه سری بچه سوار شد اومد دوباره رو نیمکت اگر هر کسی دیگه ای بود که قهرمانی حذفی رو با رفتار بچه گانش تقدیم تبریزیا کرد،خودش روش نمیشد بیاد دیگه ولی ......
  • استقلالی غمگین IR ۱۵:۵۲ - ۱۴۰۰/۰۱/۱۸
   37 8
   متاسفانه استقلالی ها باید هر سال جام های دیگران را بشمارند .. متاسفم برای خودمان که یه مشت بچه گول حرفهای این امثال مجیدی رو میخورند. مجید ی بازیکن خوبی بود تمام شد رفت دلیل نداره که مربی خوبی هم باشد
 • بهرام بحرینی DE ۱۲:۰۵ - ۱۴۰۰/۰۱/۱۸
  34 34
  آقای محمد محمدی، شما استقلالی نیستی .... اظهار فضل نکن ... آفرین
  • استقلالی متعصب IR ۱۲:۵۲ - ۱۴۰۰/۰۱/۱۸
   38 17
   هیچکس استقلالی نیست فقط شاه مجازی که به خاطر پول استقلالو ول کرد رفت قطر وپارسال هم با زیر آب زنی جای استراماچونی بزرگ اومد استقلالیه
 • شمسعلی IR ۱۲:۲۴ - ۱۴۰۰/۰۱/۱۸
  38 46
  بیزحمت یک مصاحبه هم با اسطوره ادب و دانش و فهم لنگ یعنی اقای قلیچ داشته باشید ممنون میشیم هرچند با فالوو پیج ایشون هرروزمون رو باخنده شروع می کنیم
  • کیسه کشم IR ۲۰:۰۱ - ۱۴۰۰/۰۱/۱۸
   8 10
   مثل اینکه برقرار نیستی عزیز... الکیم ادای حال خوبارو در نیار... لامصب کیسه تو این یه قلم جنسش جوره بد... بذار نیم فصل از درفشانی و افاضات علمی ادبی فرهنگی هنری "مموت کتری" جلو دوربین بگذره بعد درخواست مصاحبه ادبی از خودت در کن...!
 • اکبر معراجی IR ۱۲:۲۸ - ۱۴۰۰/۰۱/۱۸
  25 37
  آقا ارسطوی بزرگوار که جواب کامنت منو فرمودین؛ شما مگه پیش فرهادمجیدی هستین تا ببینین جناب مددی چکارکرده؟ اگه وجدان دارید استدعادارم قاضی خوبی باشید...مجیدی بهترین گزینه برا استقلال هست چون نه رفیق بازه نه باند بازه ونه دروغگو...شما باید ازحضرت سعدتمند بپرسین که چه شد جام حذفی رو داد تبریزی ها...وجدان مال انسانای باشعوره.....
  • Javid IR ۱۵:۳۸ - ۱۴۰۰/۰۱/۱۸
   26 10
   اصلا باند باز نیست پس چه جوری جای فکری رو گرفت .. قشنگ وریا و دار و دسته اش بازی نمیکردن که فکری رو بیرون کنند این بیاد ... رفیق باز نیست خخخ پس پست تازه ابداع کمک سرپرست چیه که برا داداشش اختراع کرد ؟!؟
 • فرانک دختر آبی IR ۱۲:۴۹ - ۱۴۰۰/۰۱/۱۸
  37 23
  به خدا خسته شدیم یه که کوچکترین اطاعی از پیشکسوت و بزرگان استقلال ندارند شدن هوادار شماها که هر پیشکسوتی حرف حق میزنه میشه پرسپولیسی، یه روز آقای جباری یه روز آقای بیانی و امروز هم آقای محمدی، از خودتون پرسیدن که چرا در این سال ها کارمون شده شمارش جام ها و افتخارات رقیب ؟ اونها متحد پشت همن ولی از این ور پنج ساله استقلال شده زمین بازی کسی که چون تعداد فالور هاش بالاست باید بشه سرمربی، وهمش منتظر باشیم آقا که میخاد قهر کنه. تا موقعی که باند مافیایی فرهاد مجیدی و خلیل زاده در استقلآل باشن و با یه مشت بازیکن بنجل قراردادهای ده تا سی ملیاردی میبندند همینه توقع معجزه نداشته باشیم
 • هوادار تاج DE ۱۲:۵۱ - ۱۴۰۰/۰۱/۱۸
  21 26
  اولا اینقدر پشت هم مصاحبه های انتقادی از فرهاد قبل بازیهای آسیایی خودش نشون میده تمام پیشکسوتهای عزمشون رو جزم کردن فرهاد نتیجه نگیره ... حالا از بازیهای رسانه ای بگذریم ،،، لامصبا فکری چپ و راست میباخت 6 ماه همه ... شده بودند ...فرهاد بعد سه برد اومد بعد تعطیلات لیگ که معروف هست به ویروس فیفادی با تیم نصفه و ناآماده کرونایی جلوی اتوبوسهای تارتار مساوی کرد.. قلعه نوعی هیئت مدیره و مدیرعامل عوض میکرد هیشکی صداش درنمیومد ..حالا یه مسول تدارکات عوض شده اونم با مدرک که جاسوسی تیم رو میکرد همه دهن باز کردن ،،، شما خودتون رو بکشید بازم فرهاد محبوب دل تاجیاس....
 • سیروس IR ۱۲:۵۷ - ۱۴۰۰/۰۱/۱۸
  16 8
  حرف دل خیلی ازپیشکسوتها وهوادارا رو زد مجیدی
 • ادریس تاجی IR ۱۳:۰۰ - ۱۴۰۰/۰۱/۱۸
  23 25
  این شاه فرهاده به هیچکی باج نداده شما که دیگه آخرشی داداش برو خدا جای دیگه روزیت بده این فرهاد و تیمش به هیچکی باج نمیده
 • مملی اس اس IR ۱۳:۰۳ - ۱۴۰۰/۰۱/۱۸
  31 16
  اینجا استقلاله هر کی بگه آقای مجیدی ازش مربی در نمیاد میشه پرسپولیسی په یکی به من بگه اگه پیشکسوت حرف نزنه کی باید حرف بزنه اگه به اینجور بازی کردن بود که فکری بود ما چرا زمین و زمان بهم دوختیم که بره، حدقل امتیازهارو جمع میکرد، ازین مجیدی مربی در نمیاد
 • روزبه IL ۱۳:۱۱ - ۱۴۰۰/۰۱/۱۸
  20 8
  فرهاد مجیدی نه دروغگوست نه باند بازه نه رفیق بازه فقط داداش بازه ، داداششو کرده کمک سرپرست
 • کاج دوچرخه سوار وطن فروش IR ۱۳:۱۲ - ۱۴۰۰/۰۱/۱۸
  25 8
  درسته که گفتن برای عکس انداختن رفته باشگاه کیسه ولی نگفتن قرارهای چند تا عکس بندازه شاید دلش بخواد به اندازه چند فصل عکس بندازه خخخخخخخ
 • غلام بوقی IR ۱۳:۴۰ - ۱۴۰۰/۰۱/۱۸
  20 8
  شما کیسه ها آدم های عجیب قریبی هستین؟ تا دیروز میگفتین چون تیم فکری قشنگ بازی نمیکنه باید بره، خو الان این تیم مجیدی قشنگ بازی میکنه؟ هر پیشکسوتتون تا انتقاد میکنه از نحو کار این مجیدی میشه پرسپولیسی، اون از بیانی اون از نامجو این از محمدی میگم شما پیشکسوت تونم همه پرسپولیسی اند از خودتون یعنی هیچی نداری؟ دوستان کیسه عربستان اصالت خریدنی نیست!
 • ضد لنگ IR ۱۳:۴۷ - ۱۴۰۰/۰۱/۱۸
  35 17
  خوب شد خودش تو مصاحبه دلیل این و گفت . فرهاد نخاست تو سرپرست بشی حتما دلیل داشته .تو 6 سال تو لنگ بازی کردی اقای محمدی
 • تاجی طبرستانی IR ۱۴:۳۱ - ۱۴۰۰/۰۱/۱۸
  26 12
  اقا مدد اخیار رختکن استقلال و مخصوصا ترکیب تیم رو در اختیار دیگران میزاشت و مجیدی متوجه قضیه شد و قبلا هم بهش تذکر و اولتیماتوم داده بود و بقیه ماجرا ............
  • حمید علوی CA ۱۷:۰۲ - ۱۴۰۰/۰۱/۱۸
   7 2
   تاجی طبرستانی جان، فرمایش شما درست نیست. بخاطر دنیای دیگران، آخرت خودت رو نفروش برادر.
 • مانلی آسی IR ۱۴:۴۰ - ۱۴۰۰/۰۱/۱۸
  17 9
  من فرهاد مجیدی رو دوست دارم اما فقط برای فضای مجازی این آقا بیشتر بدرد دنیای مجازی میخوره نه مربی گری از وقتی هم که این بازی قهر کردن و زیر آب زنی بزرگان استقلال رو شروع کرد دیگه انفالوش کردمش
 • تتلیتی وحشتناک باهوش IR ۱۴:۵۷ - ۱۴۰۰/۰۱/۱۸
  12 17
  آقای محمدی جنابعالی خیلی ایران دوست بودی نمی رفتی اون کله دنیا زندگی کنی شما در مورد فوتبال آمریکا که در اونجا ساکنی صحبت کن
  • ایران IR ۲۰:۱۰ - ۱۴۰۰/۰۱/۱۸
   4 2
   پز نظم و انضباط ینگه دنیارو به مردم ایران میدن!!! اینهمه ایرانی خارجه که بیشترشون دستشون به دهنشون میرسه که هیچ می تونن چندین نفرو تامین کنند. با بهانه های الکی، فقط نشستن از اون دور دورا تز میدن! اگه هر کدومتون تو تخصص خودتون یه روستا رو هم آباد می کردین ایران الان اینجور نیازمند نمی شد.
  • تتلیتی وحشتناک باهوش IR ۲۲:۱۵ - ۱۴۰۰/۰۱/۱۸
   0 0
   در پاسخ ایران درست میگی
 • بازنشسته GB ۱۶:۰۲ - ۱۴۰۰/۰۱/۱۸
  12 6
  استقلال تیم اختلاف، استقلال تیمی که زیرآب سرمربی اش راخوب میزندسابقه چندین ساله داردفرهنگی که دراین تیم نهادینه شده ازحجازی پورحیدری وفکری دورتسلسل ادامه دارد
 • سعید IR ۱۶:۲۰ - ۱۴۰۰/۰۱/۱۸
  5 17
  نزاشتن آقا سرپرست تیم بشه عقده داره برو آقای محمدی ما را به خیر تو امید نیست شر مرسان فرهاد ببازه ببره تا پایان قراردادش هست بعد بیا سرپرست تیم شو
 • محمود IR ۲۳:۲۴ - ۱۴۰۰/۰۱/۱۹
  0 0
  آقای محمدی شما که استقلالی نیستی مگه چند سال در این تیم بودی ضمنا وقتی خبر نداری در تیم چه میگذرد اینقدر پیشکسوت بازی در نیار

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 13 =
Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __

آخرین عناوین

Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __

ویدیو

Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __

پربازدیدترین