دو گل پرسپولیس به نساجی با اعتراض کادرفنی و هواداران تیم نساجی مواجه شده است.

۹ واکنش به جنجالی‌ترین صحنه‌های دیدار پرسپولیس - نساجی/ این صحنه‌های بحث برانگیز را ببینید

خبرورزشی -  گل عیسی آل کثیر که در دقیقه ۹۰+۱ به ثمر رسید، با انتقادی در فضای مجازی مواجه شد و هواداران تیم های رقیب پرسپولیس اعتقاد داشتند که این گل در موقعیت آفساید وارد دروازه نساجی شده است.

علی خسروی: گل آل کثیر آفساید نبود

گل اول مشکلی نداشت و گل دوم هم به هیچ وجه آفساید نبود چرا که توپ جلوتر از عیسی آل کثیر است و آفساید با توپ محاسبه می‌شود نه بازیکن. نباید عالیشاه ملاک قرار داده شود. من صحنه فریز شده را دیدم و به نظرم گل کاملا سالم است.

داوود رفعتی: کار کمک داور روی گل دوم فوق العاده بود

 گل اول پرسپولیس مشکلی نداشت؛ گل دوم هم به درستی و روی تصمیم و کار فوق العاده کمک داور به ثمر رسید.

نوید مظفری: گل آل کثیر آفساید بود

گل دوم پرسپولیس قطعا آفساید بود. متاسفانه در لیگ ما  خیلی بیش از حد به داوری اعتراض می‌کنند و این موضوع تبدیل به یک اپیدمی شده است. این دیدار صحنه آنچنان خاصی نداشت که این همه اعتراض در آن صورت بگیرد.

حسین عسگری: گل آل کثیر آفساید بود

این از آفسایدهای سخت است برای کمک داور و احتمال این که اشتباه کند زیاد است. به نظر من اینجا آل کثیر ۱۰ سانتی متر در آفساید است و گل باید مردود شود اما واقعا سخت است. در صحنه گل اول من فکر نمی‌کنم مشکلی باشد و گل در موقعیت سالم به ثمر رسید.

لحظه جنجالی به ثمر رسیدن گل اول پرسپولیس را ببینید:

حیدر سلیمانی: گل آل کثیر آفساید نبود

گل اول پرسپولیس باید به نام ترابی ثبت شود، چون کنعانی‌زادگان پایش به توپ نرسید. از سویی دیگر کنعانی‌زادگان با مدافعان نساجی در یک خط قرار داشت، ولی دو بازیکن دیگر پرسپولیس در موقعیت آفساید قرار داشتند اما به دلیل اینکه توپ ترابی مستقیماً به گل تبدیل شد آفسایدی در کار نیست و گل صحیح بود.

در گل دوم پرسپولیس نیز عیسی آل‌کثیر در ابتدا در آفساید بود، ولی پاس به او نرسید و زمانی توپ را از عالیشاه دریافت کرد که آفساید نبود. در این صحنه عالیشاه به‌عنوان پاس‌دهنده و عیسی آل‌کثیر به‌عنوان دریافت‌کننده هر دو جلوتر از خط دفاعی نساجی در یک خط قرارداد داشتند و برای همین این گل نیز صحیح است.

جعفر خوشرو: گل آل کثیر آفساید نبود

در صحنه گل دوم پرسپولیس صحبت در مورد آفساید بود که در دوربین‌های تلویزیون خوب نشان نداد اما من در نگاه اول این توپ را آفساید ندیدم. درباره گل اول هم فکر نکنم مشکلی وجود داشته باشد.  در بازی بدون تماشاگر  که سطح سختی بازی، متوسط است، نباید اینقدر کارت زرد و قرمز رد و بدل شود. درست است که این کارت‌ها در نتیجه بازی تاثیرگذار نبود اما نباید کارت زیادی داده می‌شد. داور نتوانست التهاب نیمکت‌ها را کنترل کند و باعث این اتفاقات شد.

لحظه بحث برانگیز به ثمر رسیدن گل دوم پرسپولیس را ببینید:

حسین نجاتی: گل آل کثیر آفساید نبود

من هر دو صحنه را با دقت دیدم، کاملا سالم است. درباره گل اول که با هیچ ابزار تکنولوژی قابل اثباتی نمی‌توان گفت که این صحنه آفساید است. گل دوم هم اشتباهی که خیلی از کارشناسان ممکن است مرتکب شوند این است که تصورشان این است که بازیکن مهاجم زننده گل از هم دسته خودش جلوتر است اما اینطور نیست. این قانون اصلا وجود ندارد. مهاجم باید از توپ جلوتر باشد و در صحنه ارسال توپ، نهایتا با توپ در یک خط است و آفساید نیست؛ به هیچ عنوان.

رضا سخندان: گل آل کثیر آفساید نبود

در این دو صحنه داور تصمیمات بسیار خوبی گرفت و تصمیمش درست بود. صحنه گل اول پرسپولیس که به هیچ عنوان آفساید نبود و در صحنه گل دوم هم به نظرم در یک خط قرار داشتند.

نوذر رودنیل: گل اول پرسپولیس آفساید بود

گل دوم تیم پرسپولیس، طبق قانون، این صحنه به هیچ عنوان آفساید نیست. درباره گل اول چیزی مشخص نیست و به نظرم می‌آید که آفساید است.

بیشتر بخوانید:

برچسب‌ها

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 9
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • حسن پرسپولیسی قوژد IR ۰۹:۳۹ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۰
  46 33
  گل ها هر دو تا ش درست بوده اخه اگه این مهاجمامون موقعیت ها رو هدر نمیدادن الان 6تایی بودن مثل ال استقلال
  • مولر از برلین DE ۱۰:۱۲ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۰
   29 32
   بازی استقلال پیکان اون پنالتی پیکان گم شد . کسی سراغی نداره . مخصوصا کارشناسان داوری..
  • لنگی ها مافیای فوتبال ایران IR ۲۰:۳۱ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۰
   10 2
   یک مشت مزدبگیر کمیته داوران درباره این صحنه ها نظر میدن و تقسیم وظایف کردن که چوری صحبت کنن. یکی میگه گل اول آفساید بود و گل دوم آفساید نبود و یکی میگه گل دوم آفساید بود و گل اول آفساید نبود و یکی میگه هر دوتاش درست بود. می خوان دو گل کاملا آفساید پرسپولیس رو به این صورت ماست مالی کنن. این دو تا صحنه اصلا کارشناس نمی خواد مگه می خوان سفینه بفرستن فضا. یک بچه 14 15 ساله هم می تونه ببینه که هر دو گل آفساید بوده و این 3 امتیاز هایی که به پرسپولیس به صورت مهندسی شده مدام دادعه می شه در آخر سرنوشت قهرمانی رو تعیین می کنه
  • کاربر IR ۰۲:۵۱ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۳
   0 0
   بعد از خط خوردن اسم فغانی از لیست داوران و اون ماجراها کاملا مشخصه این داوران و کارشناسان برای بقا باید چکار بکنن! عکسها و فیلمها کاملا مشخصه آفساید بوده یا نه خادم(کسی که رای اعتماد برای وزارت بابامسعود گرفت) علنا گفته سلطانی فر لنگی اصیله و تیم ملی را بخاطر لنگ قربانی کرد.
 • کاج دوچرخه سوار وطن فروش IR ۱۴:۱۴ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۰
  7 66
  رود نیل میگه تو این صحنه چیزی مشخص نیست ولی آفسایده!!!!!!!
  • ممدان بنگلادش IR ۱۵:۳۷ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۰
   29 2
   میخان یه چیزی بگن که ما هم بلدیم. چیزی معلوم نیست ولی آفسایده
 • مشکی IR ۱۸:۳۷ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۰
  7 0
  خبر ورزشی از نظر من بی عدالتی زیادی نسبت به تیم های دیگه لیگ برتر وسوگولی وزیر ورزش تیم پیروزی انجام میده بخدا این همه تیتر که میرین برای استقلال که همش تو مطلبتون یه جور استقلال وبازیکناشو ببرین تو حاشیه از اونور این بحث آفسایدو یه جور مطرح میکنین آقا ما غلط کردیم گل سالم بود
 • شاهین IR ۲۰:۲۹ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۰
  6 0
  حرفهای بعضی از داورا از جوک هم خنده دار تره ..مثل اقای خسروی که میگه افساید با توپ محاسبه میشود نه بازیکن ای خدا این نوابغ رو از ما نگیر هر دم از این باغ بری میرسد تازه تر از تازه تری میرسد اینو دیگه نشنیده بودیم...خدایا تو بگو چیکار کنیم؟؟؟؟کسی راجع به این گفته اقای خسروی چیزی مکتوب ومستند داره بگه... ما که نفهمیدیم هیچ کی این حرفو نزده این نابغه اینو میگه...
 • javad US ۰۰:۳۸ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۱
  0 0
  chera dar Iran hanouz yad nagerefteand ke be davary ehteram begozarand? hala har chee bashad? chera inghadr bad hastim? moraby Nasaji in aghayeh Saketeh Elhamy adameh avazy va late hast? chera in afrad bayad ejazeh dashteh bashand morabyghary konand? in agha sabegeyeh bady darad

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 15 =
Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __

آخرین عناوین

Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __

ویدیو

Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __

پربازدیدترین