سرپرست تیم فوتبال امید گناوه می‌گوید دو بازیکنی که از این تیم در پایان مسابقه با هم درگیر شده‌اند، هم اتاقی هستند ولی فشار ناشی از روزه گرفتن سبب شده تا این اتفاق رخ دهد. 

توجیه عجیب درگیری وحشتناک در لیگ دو؛ بازیکنان روزه بودند!/ تصاویر این زد و خورد شدید

خبرورزشی - هفته پانزدهم رقابت‌های گروه اول لیگ دسته دوم در شرایطی ادامه پیدا کرد که در یکی از مسابقات این گروه تیم فوتبال علم و ادب تبریز در خانه از تیم امید گناوه پذیرایی می‌کرد و در پایان موفق شد با یک گل از سد میهمان خود عبور کند و با ۲۸ امتیاز رتبه دوم گروه اول را پس از شهرداری همدان که ۲۹ امتیازی است در اختیار بگیرد.

اما اتفاق ویژه این مسابقه زمانی رخ داد که داور سوت پایان را به صدا در آورد؛ در همین حین بود که جاسم یاسراللهی دروازه بان تیم فوتبال امید گناوه به سمت بازیکن خودی خیز برداشت و کمی‌جلوتر از خط میانه زمین به مهاجم هم تیمی‌رسید. در همین حین دو سه نفر از نیمکت تیم فوتبال بندر گناوه از احتمال این درگیری مطلع شده بودند و آنها هم بلافاصله پس از سوت پایان بازی به سمت مهاجم خودی یعنی مرصاد فلاح نژاد دویدند که در مرکز زمین حضور داشت و تقریبا همزمان به محل درگیری رسیدند.

لحظات درگیری وحشتناک و زد و خورد این دو بازیکن را در ویدئوی زیر ببینید:

این درگیری مدتی ادامه داشت و  پس از چند دقیقه در حالی که بازیکنان علم و ادب تبریز و همینطور سایر بازیکنان تیم امید گناوه با تعجب این صحنه‌ها را مشاهده می‌کردند، اعضای تیم فوتبال امید گناوه با پادرمیانی ماجرا را تمام کردند.

گنجی سرپرست تیم فوتبال امید گناوه یکی از افرادی است که خیلی زود خودش را به محل این برخورد رسانده بود دلیل این ماجرا را توضیح می‌دهد: «ببینید موضوع این بود که در طول بازی و در دقایق آخر دروازه بان ما به مهاجم تیم گفت چرا برنمی‌گردی عقب و مرصاد فلاح نژاد مهاجم ما هم گفت که آخرین دقایق بازی است و دیگر توانی برای برگشتن ندارد. به هر حال این اتفاقات در فوتبال طبیعی است و همین جر و بحث‌هایی که در جریان بازی رخ داد، سبب شد تا در پایان بازی درگیری میان این دو نفر ایجاد شود.» 

توجیه عجیب درگیری وحشتناک در لیگ دو/ بازیکنان روزه بودند!

سرپرست تیم امید گناوه با اشاره به اینکه هر دو بازیکن روزه دار بوده اند، اضافه کرد: «این دو بازیکن هم اتاقی هستند. روزه هم بودند و وقتی آدم روزه می‌گیرد، طاقتش کم می‌شود.» 

از گنجی پرسیدیم چطور متوجه احتمال درگیری میان این دو شد و بلافاصله پس از سوت پایان بازی به زمین دوید که او در واکنش به این سوال توضیح داد: «به هر حال من سال‌ها در کنار فوتبال بوده ام و فوتبال هم بازی کرده ام. با هم در دقایق آخر بازی جر و بحث داشتند و مشخص بود ممکن است بعد از بازی با هم درگیر شوند.» 

او سپس در واکنش به این سوال که آیا باشگاه تصمیمی‌ در رابطه با این دو بازیکن گرفته، بیان کرد: «ما تازه رسیدیم. باشگاه به هر حال کمیته انضباطی دارد و قطعا در اولین فرصت در مورد این دو بازیکن تصمیم گیری خواهد شد. اما باید این موضوع را در نظر گرفت که هر دو بازیکن روزه بوده اند و فشار زیادی را تحمل کرده اند.»

در این زمینه ببینید:

برچسب‌ها

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • Roojaa IR ۲۱:۳۷ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۹
    8 0
    روزه بودن؟؟ بازی تو تبریزبوده و اینها بخاطر مسافر بودن نبایدروزه بگیرن!!! تو قدیم، ماه رمضون باعث میشد بیماری زخم معده خیلی ها عود کنه، حالا تو نسل جدید،باعث بزن بزن تو فوتبال شده؟! !...

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 12 =
Topic[id:110, title:لیگ آزادگان] - __ [] __
Topic[id:110, title:لیگ آزادگان] - __ [] __

نظرسنجی

پیش‌بینی شما از نتیجه دربی؟
Topic[id:110, title:لیگ آزادگان] - __ [] __
Topic[id:110, title:لیگ آزادگان] - __ [] __
Topic[id:110, title:لیگ آزادگان] - __ [] __

آخرین عناوین

Topic[id:110, title:لیگ آزادگان] - __ [] __
Topic[id:110, title:لیگ آزادگان] - __ [] __

ویدیو

Topic[id:110, title:لیگ آزادگان] - __ [] __
Topic[id:110, title:لیگ آزادگان] - __ [] __

پربازدیدترین