سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با اذعان به عملکرد بد تیمش در نیمه نخست دیدار مقابل الوحده امارات گفت: در این بازی حداقل استحقاق زدن یک گل را داشتیم.

گل محمدی: فقط یک راه باقی ماند/ اعتقادی به بدشانسی ندارم؛ بد شروع کردیم و تنبیه شدیم

خبرورزشی - یحیی گل‌محمدی پس از شکست یک بر صفر تیمش مقابل الوحده امارات اظهار داشت: نیمه اول را بد شروع کردیم. تیم حریف خوب پرس می‌کرد و فضاها را بسته بود. ما نیمه بدی را پشت سر گذاشتیم و نتوانستیم گردش توپ داشته باشیم و به بازی سرعت بدهیم.

وی افزود: در نیمه دوم اما بازی یک طرفه شده بود و موقعیت‌هایی برای گل زدن داشتیم که متأسفانه استفاده نکردیم و سه امتیاز را از دست دادیم. به نظرم اگر از موقعیت‌ها استفاده می‌کردیم نتیجه غیر از این می‌شد و می‌توانست حداقل بازی مساوی شود. به الوحده تبریک می‌گویم. امروز با انرژی خوبی بازی کردند و خصوصاً در نیمه اول قوی بودند، ولی نیمه دوم متفاوت بود و حداقل لیاقت‌مان زدن یک گل بود که متأسفانه این اتفاق نیفتاد.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در پاسخ به این پرسش که آیا تیمش تمرکز لازم را نداشت یا اینکه الوحده بهتر از گذشته ظاهر شد، گفت: الوحده یک تیم منسجم است و دفاع تیمی خوبی دارد. امروز هم ما به خاطر بد شروع کردن مسابقه تنبیه شدیم و نتوانستیم بازی را کنترل کنیم. ضمن اینکه برای گلزنی فرصت داشتیم که متأسفانه این اتفاق رخ نداد.

بیشتر بخوانید و ببینید:

گل‌محمدی در واکنش به طرح این موضوع که تیمش با بدشانسی موفق به گلزنی نشده است، تصریح کرد: من اعتقادی به بدشانسی در فوتبال ندارم. کسی که تمرکز داشته باشد برای زدن ضربه نهایی به گل می‌رسد. فکر می‌کنم ما آن تمرکز را نداشتیم و بی‌دقت بودیم. ما موقعیت‌هایی را که با زحمت به دست می‌آمد، خیلی راحت از دست می‌دادیم.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا به نظرش تیم پرسپولیس می‌تواند این نتیجه را جبران کند و به‌عنوان صدرنشین به مرحله بعد صعود کند، گفت: ما فقط یک راه داریم که به‌عنوان تیم اول از این گروه صعود کنیم، آنهم پیروزی مقابل الریان است و باید همه تمرکز و انرژی‌مان را در آن مسابقه برای پیروزی بگذاریم. به نظرم راه دیگری برای صدرنشینی وجود ندارد.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در پایان اظهار داشت: ما مرد بزرگی را از دست دادیم. جاسمیان از مردان بزرگ فوتبال ایران و پرسپولیس بود. همین جا به مردم ایران، جامعه فوتبال و خانواده جاسمیان تسلیت می‌گویم. از صمیم قلب همه ما ناراحت هستیم و امیدوارم روح مرحوم جاسمیان شاد باشد.

برچسب‌ها

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 7
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 1
 • ... CA ۲۱:۴۱ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۶
  1 0
  اوردن شیری و عبدی اشتباه بود . پهلوان باید تعویض میشد
 • ... CA ۲۱:۴۷ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۶
  6 0
  باختیم بد هم باختیم ولی صعود پرسپولیس قطعی همانطور که صعودی بون الکیسه قطعیست.
 • تاج تیمی که بعد از انقلاب منحل شد CA ۲۱:۵۳ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۶
  8 0
  بنظرم تنها تعویضی که باید میشد اوردن امید عالیشاه به جای پهلوان در نیمه اول بود .با نفراتی که بیرون کشید زور تیم رو کم کرد.
 • تاج تیمی که بعد از انقلاب منحل شد CA ۲۲:۱۵ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۶
  9 1
  البته این باخت صعود تیم صعودی رو به عنوان تیم دوم خیلی سخت میکنه
 • Omid US ۲۳:۴۱ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۶
  2 5
  in bazy neshan dad ke Goel Mohamady moraby kamely nist, perspolis nemitavanad dar satheh balatar bazyha ra rahat bebarad? khodeh Goel Mohamady in ra midanad, morabyaneh perspolis savadeh emrouzyha ra nadarand
 • Omid US ۲۳:۵۸ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۶
  1 14
  shoma negah konid, 6 bazykoneh perspolis tavanayee gereftaneh 2 bazykon ra nadarand? Amiri ke kolan rah miravad? Kaneanyzadegan alaky boland, shoed, Hosseiny va 3 nafareh dighar be rahathy gozashtand ta in bazykon beravad, kadreh fany perspolis 3 gooel eineh ham az haman mantageh khord? chera? Goel Mohamady bayad javab dahad, chera dorostash nakardeh? chera aslan Amiri ke tavanayee on post ra nadarad dar onja bazy konad? chera bazy mikonad
 • عشق پرسپولیس IR ۱۳:۲۹ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۷
  1 0
  عاشقتم ...دورت بگردم اقا یحیی

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 11 =
Topic[id:73, title:لیگ قهرمانان آسیا] - __ [] __
Topic[id:73, title:لیگ قهرمانان آسیا] - __ [] __
Topic[id:73, title:لیگ قهرمانان آسیا] - __ [] __
Topic[id:73, title:لیگ قهرمانان آسیا] - __ [] __
Topic[id:73, title:لیگ قهرمانان آسیا] - __ [] __

آخرین عناوین

Topic[id:73, title:لیگ قهرمانان آسیا] - __ [] __
Topic[id:73, title:لیگ قهرمانان آسیا] - __ [] __

ویدیو

Topic[id:73, title:لیگ قهرمانان آسیا] - __ [] __
Topic[id:73, title:لیگ قهرمانان آسیا] - __ [] __

پربازدیدترین