در هفته‌های اخیر مسائل غیر فنی و اختلافات میان بیرانوند و سرمربی تیمش باعث شده این دروازه‌بان جایگاهش را در تیمش از دست بدهد.

سوءتفاهمی که باعث نیمکت‌نشینی بیرانوند شد/ اعتماد سرمربی آنتورپ به بیرو از بین رفت؟

خبرورزشی - مدتی است که علی‌رضا بیرانوند روزهای خوبی را  در تیم آنتورپ بلژیک پشت سر نمی‌گذارد و با وجود عملکرد قابل قبولی که پیش از آسیب‌دیدگی داشت اما با بهبود مصدومیتش، بازهم جای در ترکیب تیمش نداشت.

پیگیری‌ها نشان می‌دهد، بازی نکردن علیرضا بیرانوند در تیمش، به مباحث فنی ارتباطی ندارد و به سوتفاهماتی که میان او و سرمربی تیم ایجاد شده، برمی‌گردد. از قرار معلوم، بعد از مصدومیت بیرانوند در دیدار تیمش برابر گلاسکورنجز در مرحله یک شانزدهم نهایی لیگ اروپا که باعث خروج این بازیکن از بازی در دقیقه ۷۷ شد، سرمربی آنتورپ تصور می‌کرد دروازه‌بان شماره یک تیمش برای یک یا دو هفته باید دوران نقاهت خود را پشت سر بگذارد اما بیرانوند که دوست نداشت جایگاهش را در ترکیب اصلی تیم به راحتی از دست بدهد، فردای بازی با گلاسکورنجز به تمرین تیم رفت و با وجود درد در تمرینات گروهی شرکت کرد.

تمرینات بیرانوند که روز قبل نتوانسته بود بازی با گلاسکو را به پایان ببرد، موجب تعجب سرمربی تیم شد اما با این حال او را  در بازی بعدی تیمش در لیگ بلژیک برابر ترویدن به میدان رفت که دوباره با مصدومیت اینار از ناحیه دیگری در دقیقه ۳۳ مجبور به ترک زمین  شد. پس از این موضوع با وجود بهبودی کامل بیرانوند و همینطور حضور او در ترکیب اصلی تیم ملی فوتبال ایران برابر سوریه، بیرانوند دیگر جایی در ترکیب آنتورپ نداشت.

اینکه بیرانوند فردای بازی با گلاسکورنجرز که با  مصدومیت زمین بازی را ترک کرد، در تمرینات تیم حاضر شده، باعث شده فرانک فرکوترن سرمربی آنتورپ فکر کند که او به خاطر ترس از تشدید مصدومیت و از دست دادن اردوی تیم ملی (که قرار بود فروردین ۱۴۰۰ برگزار شود) در دیدار برابر گلاسکورنجز بعد از احساس درد، تقاضای تعویض کرده و با وجود اینکه می‌توانسته به تیم کمک کند اما در زمین نمانده  است و به همین خاطر دچار سوتفاهم شده  است.

بیشتر بخوانید:

از طرف دیگر وقتی در بازی بعدی تیمش برابر ترویدن هم بیرانوند با مصدومیت در دقیقه ۳۳ زمین بازی را ترک کرد، فرانک فرکوترن به این باور رسید که دروازه‌بان شماره یک تیمش صرفا نگران سلامتی خود است تا اردوهای تیم ملی را از دست ندهد.

در هفته‌های اخیر بیرانوند با جدیت زیادی در تمرینات تیمش  شرکت کرده و سعی داشته تا دوباره نظر سرمربی تیمش را جلب کند که  البته موفق نبوده است. در این بین بیرانوند  سعی داشته تا با سرمربی تیمش هم صحبت کند که مباحث پیش آمده میان طرفین حل شود اما فرکوترن علاقه‌ای به این کار نشان نداده و به بیرانوند پیام داده که او صرفا به دنبال منافع شخصی خود است و از این رو جایی در ترکیب تیمش ندارد.

اگر همین روند تا پایان فصل ادامه داشته باشد مشکلات غیر فنی بیرانوند و سرمربی آنتورپ حل نشود، دروازه‌بان تیم ملی فوتبال ایران، آنتورپ را ترک خواهد کرد.

برچسب‌ها

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 5
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • تتلیتی وحشتناک باهوش IR ۱۴:۰۸ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۹
  0 0
  فرهاد مجیدی در حسرت همچین گلري هیچ وقت جامی و نمی برد....
 • تاج اصیل اریایی IR ۱۴:۳۳ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۹
  0 1
  این دیگه چه خبریه سر تا پاش همش دروغ نوشتین کدام عملکرد موفق قبل از مصدومیت این که هر بازی 4-5تا گل برای خوردن کنار می گذاشت توی هر بازی ،،،تو هر بازی دروازه بان بود خیال حریفان راحت می شود که امروز 4-5تا گل خواهند زد ،،شما هم بیش از حد خیال پردازی نفرمائید عملکرد موفق،،
 • omid perspolisi IR ۱۶:۱۴ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۹
  3 1
  نه بیرانوند برای آنتورپ دروازه بان میشه نه آنتورپ برای بیرانوند تیم ..به نظرم باید فکر یه تیم دیگه باشه
 • سعید IR ۲۱:۱۳ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۹
  2 0
  تمام مشکلات به این بیرنوندی برمیگرده وخیلی خودنماهستش
 • ایرانی NL ۲۳:۰۴ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۹
  0 0
  خیلی خیلی برای ایشان سخت بتواند دوام بیارد عاطفی و حساسی برخورد کنی جایگاهی نداری بخصوص تو کارهای رقابتی باید تو گود باشی بعد قضاوت کن

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =
Topic[id:111, title:لژیونرها] - __ [] __
Topic[id:111, title:لژیونرها] - __ [] __
Topic[id:111, title:لژیونرها] - __ [] __
Topic[id:111, title:لژیونرها] - __ [] __
Topic[id:111, title:لژیونرها] - __ [] __

آخرین عناوین

Topic[id:111, title:لژیونرها] - __ [] __
Topic[id:111, title:لژیونرها] - __ [] __

ویدیو

Topic[id:111, title:لژیونرها] - __ [] __
Topic[id:111, title:لژیونرها] - __ [] __

پربازدیدترین