افشین پیروانی مدیر تیم پرسپولیس از نحوه قرنطینه کردن و برنامه‌ریزی برای بازی‌های سرخ‌پوشان ناراحت است.

جواب استقلالی‌ها را به خودشان پس می‌دهیم/ تا بازی‌ها برابر نشود دربی بازی نمی‌کنیم!

خبرورزشی - سرپرست تیم پرسپولیس تهران بیشتر از هر چیز نگران شرایط بازیکنان این تیم است که پس از حدود ۲۰ روز دوری از خانه و خانواده باید یک هفته قرنطینه شده و بعد بلافاصله به مصاف سپاهان بروند. افشین پیروانی در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرورزشی در خصوص بازی برگشت با استقلال تهران و برنامه‌ریزی سازمان لیگ هم صحبت‌هایی انجام داده است که در زیر می‌خوانید:

تصاویر ویدئویی از بدو بازگشت شما به ایران در فرودگاه منتشر شد که به نظر می‌رسید خیلی عصبی و ناراحت هستید؟
ما مشکلی با قانون نداشته و تابع آن هستیم منتها شاید شما ندیده باشید اما راننده اتوبوسی که می‌خواست ما را ببرد ماسک نزده بود.

ظاهراً افرادی هم آنجا بودند که می‌خواستند با بازیکنان پرسپولیس عکس یادگاری بگیرند!
به هر حال این مسائل وجود دارد. ما در حالی در هتل آکادمی قرنظینه شدیم که شرایط برای قرنطینه مهیا نیست. از طرفی دیگر جواب تست کرونای بچه‌ها زمان می‌خواست یا اینکه معلوم نبود ما کجا و چگونه باید تمرین کنیم؟ از آن گذشته مرتب شنیده می‌شود که پرسپولیس باید روز جمعه همین هفته و بعد از ۶ روز قرنطینه شدن بلافاصله به مصاف سپاهان اصفهان بروند. آیا می‌شود؟

نمی‌شود؟
بازیکنان ما حدود ۲۰ روز از خانواده خود دور بوده‌اند. پس از انجام آن بازی‌های درخشان به عنوان صدرنشین و اولین تیم ایرانی صعود کننده به مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا انتخاب شدند. حالا دوباره یک هفته دیگر هم باید از خانه و خانواده دور باشند. آیا روح و روان این بچه‌ها را درنظر گرفته‌اند؟ اشکالی ندارد و ما قرنطینه شدیم ولی باید برنامه‌ریزی بهتری انجام شود.

بعد از سپاهان اصفهان هم باید در دربی برگشت به مصاف استقلال تهران بروید؟
سال گذشته را به یاد دارید؟ آقای مظلومی سرپرست وقت استقلال گفت چون دربی حساسیت خودش را دارد، تا پرسپولیس بازی‌هایش را انجام ندهد دربی را انجام نمی‌دهیم. آقای سهیل مهدی هم در برنامه فوتبال برتر و در حضور میثاقی آن را تأیید کرد. حالا هم ما همان حرف استقلالی‌ها را پس می‌دهیم و می‌گوییم تا زمانی که تعداد بازی‌های ما با استقلال برگزار نشود در دربی بازی نمی‌کنیم.

یحیی گل محمدی هم در مصاحبه‌ای مدعی شد از قهرمانی پنجم پرسپولیس می‌ترسند! این صحبت‌ها را تأیید می‌کنید؟
مگر غیر از این است؟ این رفتارها با پرسپولیس منطقی نیست. ما فقط عدالت و مساوات می‌خواهیم. اینکه تعداد بازی‌های ما و استقلال برابر شود. اینکه اجازه دهند در حالت طبیعی و نرمال به مصاف سپاهان اصفهان برویم.

همچنین سرمربی پرسپولیس گفته است وقتی بازیکنان تیم شما قبل از بازی با الوحده متوجه شدند که باید بلافاصله پس از رسیدن به ایران قرنطینه شوند به هم ریختند و...؟
شما خودتان را جای بازیکنان پرسپولیس بگذارید. حدود ۲۰ روز از خانواده‌های خود دور بوده اید و باز خبر می‌رسد باید بلافاصله پس از رسیدن به تهران قرنطینه شوید. آیا به هم نمی‌ریزید؟!

شاید به خاطر جهش جدید ویروس کرونا در هند بوده است؟
به هرحال رسانه ای شدن خبر قرنطینه پرسپولیس، بچه‌ها را به هم ریخت. با این وجود باید از اعضای تیم پرسپولیس و بازیکنان تشکر کنیم که با تمام وجود جنگیدند تا به عنوان صدرنشین به مرحله یک هشتم نهایی صعود کنند. این موفقیت را به هواداران پرشمار و با معرفت پرسپولیس تبریک می‌گویم که انرژی مثبت خودشان را همواره به ما رسانده و انگیزه اصلی پیروزی‌های ما بوده و هستند.

برچسب‌ها

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 14
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 8
 • کیسه مافیا ورزش IR ۱۷:۴۲ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۱
  6 52
  بازی های قبل از دربی باید برابر باشد درخواست پرسپولیس درخواست منصفانه و درستی هست . اگر استقلال قبل از دربی با صنعت نفت بازی نکند پرسپولیس هم با سپاهان قبل از دربی بازی نمی کند
 • کیسه مافیا ورزش IR ۱۷:۴۲ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۱
  5 30
  بازی های قبل از دربی باید برابر باشد درخواست پرسپولیس درخواست منصفانه و درستی هست . اگر استقلال قبل از دربی با صنعت نفت بازی نکند پرسپولیس هم با سپاهان قبل از دربی بازی نمی کند
 • ممم IR ۱۷:۴۹ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۱
  29 4
  یکی نیست بگه نمیفهمین یا خودتونو زدین به نفهمی شما ک دور رفت دوتا بازیم کمتر داشتین با استقلال بازی کردین
 • گودرز(تاج کبیر_تیم اول ایران) IR ۱۷:۵۹ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۱
  45 6
  آقای پیروانی شما به من ثابت کن که بازیهای نیم فصل اول مساوی بوده من حرفت رو قبول میکنم.لنگ امسالم هیچی نمیشه خخخخخ
 • علی IR ۱۸:۰۷ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۱
  16 5
  جناب استاد فرشچیان، مگه خود شما بازی رفت با یک بازی کمتر جلوی استقلال بازی نکردید؟
 • شمسعلی IR ۲۱:۳۹ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۱
  25 9
  چقد این ادم بی شخصیته چقددددد بی شخصیت چقد عقده ای فقط میخواد کل کل کنه عین یک ادم پنجاه خورده ای ساله رفتار نمیکنه.از کدوم درخشش میگی دبل جلوی گواااااا تیمی ک تنهاتری گل تاریخ هندرو به شما زد؟؟یا باخت به تیم هشتم امارات؟؟؟؟؟ اه اه حال ادم روبهم میزنه
 • هوادار IR ۲۱:۴۸ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۱
  21 3
  آقا من اصلا منظور ایشونو نمیفهمم!!!!!!!! مگه دربی رفت بازی ها برابر بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خب دربی رفتم پرسپولیس 2 بازی کمتر داشت که
 • سعید IR ۲۲:۵۴ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۱
  8 2
  عدالت؟؟؟ببین کی دم ازعدالت میزنه!!!راستی ممدعلی ازاون پنج سال محرومیتت چ خبر؟!دیدیش سلام منوبهش برسون!!! مردحسابی دربی رفت که بازیهای پیروزی دوتاکمترازاستقلال بودحالادنبال بازیهای مساوی هستی!!!تقصیرتون نیست که اینقدرپرروشدیدالطاف بابامسعودودوستان شماروپرروکرده فعلابایاری دوستان خوش باشیدتابعد...ماهم خدایی داریم
 • """ IR ۲۳:۳۲ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۱
  53 4
  شما اول یاد بگیر که به خلبان نگویی راننده هواپیما،فدراسیون و سازمان لیگ هم آقا نیستند،حتما شما به خورشید هم میگید خورشید خانم،در مکتب باشگاه بزرگ پرسپولیس به شما حرف زدن یاد نداده اند؟درضمن فرش را فروخته ای یا هنوز داری؟
 • پریسا IR ۱۲:۴۵ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۲
  7 29
  بازی ها باید قبل ازدربی برابر بشه این حرف همه هوادارهای پرسپولیس خون استقلال ازپرسپولیس قرمزتر سری قبل ما بازی هارو برای کردیم تا دربی برگزار شد الان استقلال برابر کنه تا حق به حق دار برسه ما محکم پشت تیم هستیم نمیزاریم تمام زحمات بچه ها که در هند کشیدن الکی هدر بره پشت داداش افشین آقا یحیی همه یربچه ها هستیم تنها نمیزاریم
  • زهرا IR ۱۷:۳۲ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۲
   1 16
   اولاراننده اتوبوس گفتن بی سوادمتن کامل بخون بعدنظربده
 • آذرنوش IR ۱۲:۵۸ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۲
  11 5
  بیخودمی کنید..مکه قراره عقط شماپایتختیهابرای فدراسیون تصمیم بگیرین.درسته که ته تغاری آقایان وزراهستیدوپشتتون به جناب وزیربی کفایت هس ولی...نه به این صورت بایدبازی کنید...۵ دقیقه سپاهان دوراومد.پیروانی تیم روزدی بیرون ۳ امتیازمفت گرفتی ...ولی حالابایدروزمقرربازی انجام بشه..دیگه وزیرتون نمیتونه ازقانون فرارکنه برانورچشمیهاش
 • فرهاد IR ۱۳:۲۰ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۲
  24 4
  بنظرم آقای پیروانی مشکل رفتاری و اخلاقی داره . ایشون همش دنبال حاشیه هستن. مثلا دوست داره خودش و تیمهای دیگر رو به چالش بشکنه .تو حرفای اینو میگه که پرسپولیس اولین تیم ایرانی هستش که از این مرحله عبور کرده . انگار همه دنبال این هستن که سوک سوک کنن یا اول من دوم تو . حب این نشون دهنده اینه که عقده اول شدن داره و به ذات طرف بر میگرده. اخه یکی نیست بهش بگه که چیزی که تو دنبالش هستی و برات آرزوی هستش برای تیمهای دیگه الخصوص استقلال خاطره هستش. این کارو نکن. و تیمت رو درگیر نکن. و حاشیه نساز.
 • پرسپولیس دیار شیران IR ۱۷:۰۸ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۲
  2 29
  ای پرسپولیس کبیر چقد همه رو به زمین کوبیدی ادامه بده راهتو

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 5 =
Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __

آخرین عناوین

Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __

ویدیو

Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __

پربازدیدترین