یحیی گل محمدی در گفت‌وگو با همشهری ضمن انتقاد از برنامه‌ریزی لیگ، از اهمیت حفظ تیم فعلی‌اش گفته تیمی که می‌گوید باشگاه‌های قطری به بازیکنانش چشم دارند

گل محمدی: از هر ۴ تیم نیمه‌نهایی متنفرم!/ ستاره‌های پرسپولیس پیشنهادات خوبی از قطر دارند/ می‌خواستند پرسپولیس را از پا در بیاورند

خبرورزشی - پرسپولیس مرحله گروهی مسابقات لیگ قهرمانان آسیا را با کسب نتایجی بسیار خوب به پایان رساند تا یحیی گل‌محمدی و شاگردانش نشان دهند که در این فصل هم یکی از مدعیان جدی قهرمانی در این جام هستند. هر چند سرمربی سرخ‌پوشان در تمامی مصاحبه‌هایش به این موضوع اشاره کرده که بازیکنان پرسپولیس مهم‌ترین نقش را در موفقیت‌های این تیم ایفا می‌کنند، ولی نقش مهم یحیی و همکارانش بر هیچ‌کس پوشیده نیست. پرسپولیس با این مربی همچنان بهترین تیم ایران است و یحیی امیدوار است که آنها در فصل جاری یک موفقیت بزرگ را جشن گرفته و در آسیا به قهرمانی برسند. سرمربی پرسپولیس درخصوص درخشش در لیگ قهرمانان آسیا، وضعیت پرسپولیس در لیگ برتر و مسائل مختلف دیگر به سؤالات پاسخ داده است.

عملکرد پرسپولیس در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا باعث شد تا حتی بسیاری از مربیان و بازیکنان خارجی که در این جام حضور داشتند، از تیم شما تمجید کنند. حتما خودتان هم احساس خوبی دارید؟
خدا را از این بابت شکر می‌کنیم و این باعث افتخار است. من باید از بازیکنان پرسپولیس تشکر کنم که در آن شرایط سخت از جان مایه گذاشتند. به هر حال شرایط کشور هند و استرسی که درخصوص بیماری کرونا وجود داشت کار را خیلی سخت کرده بود. از طرفی گرما و شرجی هوا هم واقعا آزاردهنده بود و رطوبت هوا به ۸۲ درصد هم رسیده بود. بچه‌ها واقعا مشکلات را خوب مدیریت کردند و تا آخرین بازی دست از  مبارزه برنداشتند که این بسیار باارزش است.

شما در تمام مصاحبه‌هایتان موفقیت‌های پرسپولیس را به‌ حساب بازیکنان می‌گذارید ولی خیلی‌ها می‌دانند که نقش کادر فنی چقدر مهم بوده. قبول دارید؟
ما وظیفه داریم که کار خودمان را به بهترین شکل انجام دهیم و اتفاقا از تمامی همکارانم هم تشکر می‌کنم که زحمت می‌کشند ولی نقش بازیکنان بیشتر و مهم‌تر از من و همکارانم است تحمل فشار بازی‌ها با شرایطی که در هند وجود داشت واقعا سخت بود ولی بازیکنان با عشق و تعصب برای پیراهن پرسپولیس جنگیدند که این عشق نشات گرفته از احساس هواداران پرسپولیس است. بازیکنان تا آخرین حد تلاش کردند تا آنها را خوشحال کنند، هر چند که باید از اعضای کادر فنی هم به‌دلیل تعهد بالایشان تشکر کنم.

برخی از مربیان و کارشناسان ایرانی در مصاحبه‌های چند روز اخیرشان به این موضوع اشاره کردند که سطح فنی مسابقات لیگ قهرمانان آسیا افت کرده است. شما با این موضوع موافق هستید؟
من چنین نظری ندارم چون همه می‌دانند که تمام تیم‌ها در آسیا چقدر هزینه می‌کنند و چگونه دنبال پیشرفت هستند. آنها بازیکنان گران‌قیمت خارجی را با قیمت‌های نجومی می‌گیرند و دنبال پیشرفت هستند و این موضوع قطعا رقابت را برای تیم‌های ایرانی سخت می‌کند. در هر تیم بازیکنان باکیفیت خارجی می‌توانند تأثیرگذار باشند ولی ما فقط رادو را داشتیم که فرصت کمی برای بازی پیدا کرد. این مسئله که می‌گویند سطح بازی‌ها افت کرده اصلا درست نیست، حتی همه دیدند که همین گوا هم چه کیفیتی دارد و چگونه رشد کرده است. استقلال تاجیکستان هم تیم ناشناخته‌ای بود که در گروهش اول شد و این نشان می‌دهد که همه کشورها دنبال پیشرفت هستند.

فکر می‌کردید تیم‌هایی مثل السد و الدحیل حذف شوند؟
برنامه‌ریزی و شرایط بازی‌ها طوری بود که واقعا چیزی تا آخرین لحظه مشخص نبود و برخی اتفاقات جزئی سرنوشت بازی‌ها را مشخص کرد. الدحیل و السد تیم‌های خوبی بودند که حذف شدند و همین موضوع سختی بازی‌ها را نشان می‌داد، حتی پاختاکور هم صعود نکرد.

در مورد تقابل با استقلال تاجیکستان چه نظری دارید؟
فعلا اطلاعات دقیقی از این تیم ندارم چون موفق نشدم بازی‌های استقلال تاجیکستان را نگاه کنم ولی حتما تیم باکیفیتی است که به‌عنوان تیم اول از آن گروه سخت صعود کرده و ۴گل به الهلال زده است. ما باید سر فرصت این تیم را آنالیز کنیم و فکر می‌کنم بازی در تاجیکستان هم چالش‌هایی برای تیم ما داشته باشد چون ظاهرا زمین چمن ورزشگاه آنها مصنوعی است. فعلا که زمان زیادی تا این بازی باقی مانده و باید تمرکزمان روی بازی‌های لیگ برتر، جام حذفی و سوپرجام باشد.

پرسپولیس در دو فینال اخیرش در لیگ قهرمانان، قهرمانی را از دست داد. فکر می‌کنید این بار به فینال بروید و قهرمان شوید؟
ما نشان دادیم که تیم باکیفیتی هستیم و یکی از قدرت‌های آسیا محسوب می‌شویم ولی می‌دانیم که برای رسیدن به قهرمانی کار سختی داریم. باید در وهله اول تلاش کنیم تا این بازیکنان حفظ شوند و این مسئله بسیار مهمی است چون تیم‌های قطری در کمین هستند تا چند بازیکن ما را جذب کنند.

این خبرها جنبه بازارگرمی ندارد؟
خیر، بازارگرمی نیست و اتفاقا پیشنهادهای خوبی هم دارند. ما بازیکنان بسیار خوبی داریم که باید برای حفظ آنها تلاش کنیم.

آیا مذاکرات جدی باشگاه با نفراتی که قراردادشان به اتمام رسیده، آغاز شده است؟
ظاهرا باشگاه کارهایی انجام داده ولی فشردگی مسابقات هم باعث می‌شد تا در این زمینه تأخیر به‌وجود بیاید. ما این فرصت را داریم تا با آنها مذاکره کنیم و امیدوارم اتفاقات خوبی رخ دهد. خواسته کادر فنی و هواداران هم این است که بازیکنان بمانند و قطعا مسئولان باشگاه هم در این راه تلاش می‌کنند و زحمت می‌کشند.

آیا بازیکنان جدیدی را هم برای فصل بعد درنظر گرفته‌اید؟
طبیعتا روی این موضوع فکر می‌کنیم و شاید نفراتی در ذهن ما باشند. هنوز با بازیکنی صحبت نکرده‌ایم ولی قطعا باید به فکر جمع و جور کردن تیم باشیم. ما تا اواسط مرداد درگیر بازی‌های لیگ برتر هستیم و بعد از آن هم باید در شهریورماه مسابقات لیگ قهرمانان آسیا را ادامه دهیم. ما از خرداد سال ۹۹بدون وقفه بازی و تمرین می‌کنیم و استراحت‌هایی هم که داشتیم، ۳ یا ۴ روزه بوده است. در واقع این نوع برنامه‌ریزی فقط برای پرسپولیس بوده و خوب استراحت نکردیم ولی برای تیم‌های دیگر این شرایط ایجاد شده که حتی ۲ تا ۳ هفته هم استراحت کنند. این برنامه‌ریزی برای پرسپولیس کشنده بوده و به‌نوعی می‌خواستند پرسپولیس را از پا دربیاورند که نتوانستند. من معتقدم که بازی‌ها باید عادلانه برگزار شود تا قهرمان لیگ هم عادلانه مشخص شود. این درست نیست که یک تیم با فشردگی بالا تمرین کند و مسابقه بدهد ولی تیمی دیگر به اندازه کافی استراحت کند. همه هم دیدند که پرسپولیس چگونه و با چه نوع فشردگی در بازی‌های این فصل شرکت کرده است. خواسته همه ما و هواداران پرسپولیس برقراری عدالت است.

شما در مصاحبه‌ای گفتید که سازمان لیگ باید بازی با سپاهان را به زمان دیگری موکول کند و ظاهرا از قرنطینه بودن پرسپولیس ناراضی هستید؟
در فوتبال همه‌چیز علمی و اصولی است. طبق برنامه ما باید جمعه با سپاهان بازی کنیم و در خوش‌بینانه‌ترین حالت شاید سه‌شنبه تمرین کنیم. مگر می‌شود برای یک تیم قبل از انجام چنین بازی حساسی، این وضعیت را درست کنند؟ ما به ایران برگشتیم و بلافاصله قرنطینه شدیم، حتی ریکاوری هم نکردیم و بازیکنان نتوانستند به خانه بروند. با این وضعیت اصلا نمی‌توان بازی کرد و برنامه هفته بیست‌ودوم و بازی با سپاهان باید تغییر کند. این خواسته زیادی نیست که بین تیم‌ها تبعیض قائل نشوند.

استقلالی‌ها هم گفته‌اند که داربی رفت با بازی‌های برابر برگزار نشد ولی ظاهرا شما گفته‌اید که قبل از داربی برگشت باید بازی‌های ۲ تیم برابر شود؟
در دور رفت سازمان لیگ با درخواست استقلال مبنی بر برابر بودن بازی‌های ۲ تیم قبل از انجام داربی موافقت کرد. اگر یادتان باشد ما با سپاهان و نساجی بازی کردیم و استقلال متوجه شد که با این وضعیت بیشتر از ۲۰روز از بازی رسمی دور می‌شود، به همین دلیل درخواست انجام بازی داد و این موضوع دیگر ارتباطی به ما نداشت.

در جدول رقابت فشرده‌ای با سپاهان برای قهرمانی دارید و استقلال هم شانس قهرمان شدن دارد. چقدر احتمال می‌دهید پنجمین قهرمانی پیاپی را جشن بگیرید؟
ما بازی به بازی جلو می‌رویم و تلاش می‌کنیم با قهرمان شدن هواداران را خوشحال کنیم. فقط انتظار داریم که در این راه عدالت برقرار شود.

با این فشردگی بازی‌ها و مشغله‌های فنی، بازی‌های لیگ قهرمانان اروپا را هم دنبال می‌کردید؟
بله، بازی‌ها را می‌دیدم.

دوست دارید کدام تیم قهرمان شود؟
از هر ۴ تیمی که در نیمه‌نهایی هستند متنفرم! فکر نمی‌کردم این ۴ تیم همه با هم در نیمه‌نهایی حاضر شوند ولی ترجیح می‌دهم از بین آنها منچسترسیتی قهرمان شود.

برچسب‌ها

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 26
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 15
 • علی IR ۱۴:۱۸ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۳
  19 12
  دل به دل راه داره.
  • مولر از برلین DE ۱۴:۴۷ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۳
   16 4
   ریال را عشقه!!!
 • ارتش سرخ IR ۱۴:۲۷ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۳
  29 30
  منم از هر چهار تا تیم متنفرم
 • سروش IR ۱۴:۳۹ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۳
  24 25
  شما ها خود خود عدالتید
 • یحیی گلبخودی IR ۱۵:۰۲ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۳
  24 44
  از هر 4 تیم متنفری اما دوست داری سیتی قهرمان بشه؟! منطقت ما رو کشته
  • علی آتابای IR ۰۰:۳۵ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۴
   13 4
   گفته در بین این چهار تیم ،بین این چهار تا،فهمیدی؟؟؟ استقلالی هستی؟
 • آنتی دروغگو! IR ۱۵:۱۱ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۳
  26 17
  راجع به حرفهای رسول پناه نظری نداری؟؟؟
  • مهرشاد IR ۱۷:۴۴ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۳
   7 6
   و شما در مورد خلیل زاده حرفی و سخنی خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
 • لنگ ورزشی IR ۱۵:۱۲ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۳
  27 42
  مگه درصد بگیر ها هم فوتبال اروپا رو نگاه میکنن؟
  • کیسه کشم IR ۲۰:۱۳ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۳
   14 4
   البته " آ ر" بخاطر کیفیتش اومد کیسه... سر مربیتون هم که گفته بود حتما میخوامش! پیدا کنید پرتقال فروش(درصد بگیر) را...
 • ناشناس IR ۱۵:۱۳ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۳
  34 36
  یویو خان بسه دیگه گانگستر بازی. 4 ساله دارین مظلوم نمایی میکنین که نمیذارن ما قهرمان بشیم و با همین ترفند هرکاری دوس دارین انجام میدین. خجالت هم چیز خوبیه
  • مهرشاد IR ۱۶:۱۰ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۴
   4 0
   شما هم‌ میتونین تلاش کنین‌ قهرمان شین ولی میدونین خودتون شخصیت قهرمانی رو هر تیمی نداره ولی دارین فقط بهونه میارین
 • الدوچرخه چی IR ۱۵:۲۴ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۳
  32 72
  منم دقیقا از هر تیمی که ابی بپوشه متنفرم.کیسه ی تاجیک هم چون سرخ پوشه یه استثناست!البته این تیم تازه کاره و یه چند وقت دیگه که افتخاری کسب کنه مطمئنا اسم کیسه رو از تیمشون برمیدارن ویه اسم اصیل اریایی روش میزارن.العستقال مخصوص العرابه نه پارسی زبانان.
 • حسین IR ۱۵:۳۶ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۳
  19 43
  من فکرمیکردم ایشون انسان باشن وظاهرامیگن ازراه دلالی مسکن وبازیکن ثروت خوبی دارن وبایدانسانگونه صحبت کنن ولی چندوقتی که تیمشون درخطرمیافته صحبتهاوکدهایی روارسال میکنه که هربچه ای میفهمه یعنی چی ومنظورشون چیه وقتی تیم فولادوتراکتور واستقلال والهلال ووبه زور تاروزآخرصعودشون مسجل شدیاحذف شدن بجزگروه این تیم ماکه تیمهای ایرانی رومیشناسیم ووقتی بافشردگی بازیهادرآسیاوبقول خودشون توشرجی زیادوگرمابازیکن تاروزآخرتوانشوازدست نمیده حتماتوبازیهابهش فشاری نیامده وازآسانی مسابقاتش میگه وگرنه دنبال بهانه نیست که فلان تیم چرااینجوری وفلان ونیم فصل اول استقلال زورش نرسیددرست مثل چهل سال گذشته دربرابرلابی کم آورده وببینیدتواین تیم چه خبره که علی دایی هم به زبون میادومیگه چون تهدیدحذف ازتیم ملی بودمجبورشده بره پرسپولیس ودههابازیکن ازجمله هاشمی نسب یاعلی انصاری خدابیامرز که بخاطرکثافت کاری ازاین تیم جداشدن وخودایشون مگه فصل قبل دیدکه همچنان لابی این تیم ازبین نرفته تیم شهرخودرو رانابودکرد واگربازیکناوهمین خودگل محمدی استقلال بودوزورگوییهای پنج سال اخیررومیدیدشک نکنیدبااینهمه ثروت خودکشی میکردوحیف که ....
  • مختار IR ۰۰:۰۵ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۴
   16 10
   آقای گلمحمدی کارش بیست اینایی که گفتی شایسته خودتون هست پرسپولیس همیشه حقش را ضایع کردند اون استقلال و استقلالی ها هستند که تا دیدند تو زمین دارند کم میارند به هیاهو و غوغاسالاری روی میارن که نتیجه را بیرون زمین به نفع خودشون تمام کنند! این حیله استقلالی ها دیگه همه حتی طرفداران خودتونم فهمیدند!
  • ruhollah IR ۱۳:۱۱ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۴
   5 5
   این دفعه میخواین پرچم کجا رو بزنید رو دکل این دفعه به چه تیمی میخواین بگین داداشی چین،کره،یا ژاپن؟ برید دلتون رو خوش کنید به همون مسعود تبعیضی فر که واسه نگه داشتن بازیکن میلیارد ها قرارداد میبنده(البته به طور غیر مستقیم) بعد همون بازیکن نیمه اول داره وسط زمین راه میره. مدیر عاملی که برا ما انتخاب میکنن کیه؟رئیس حراست ولی برا شما چی یه کار خونه داری که پولش از پارو بالا میره اینم از هوادارای که از شدت حسودی به هم میبافه میگه:)
 • ابراهیم IR ۱۶:۰۵ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۳
  36 49
  جامهای اهدایی. بازی سوپر جام امسال بعد یکسال هنوز برگزار نشده ولی برای استقلال سه روز قبل از بازی سه صفر به نفع لنگ زدن. بازی سپاهان سه صفر درحالیکه همین دیشب اتفاق مشابهی برای منچستر یونایتد افتاد زمان بازی رو عوض کردن وخیلی کثافتکاریهای که از داوری سوذ بردن مثل گلی که استقلال به نفت زد ولی اینا حاضر شدن قانون فیزیک رو زیر سوال ببرن ولی قهرمانی لنگ رو پاک نشان بدن....... به قول حاج صفی یک جام اول فصل بدین اینا بعد همه با شرایطی برابر وبا عدالت مسابقه بدهند...... اون چیزی که مشخصه همه‌ی تیمهای لیگ برتری بخاطر اینکه برای اینها عدالت جور دیگری هست به لنگ میگن خاص. البته که خود هواداران تیم پرسپولیس که یک ذره وجدان دارن به این مسئله اعتراف میکنن
 • دماوند IR ۱۶:۵۹ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۳
  13 14
  کیسه کشا به جای اینکه همه جا مشغول غر زدن باشین وقت کردین یه نگاه هم به باشگاهتون بکنین چرا یه بار به اختلاص و دزدی‌های دوربریهاتون اعتراض نمیکنین واسه قهرمانی‌های پرسپولیس هم به afc ایمیل بزنین یا زیر اخرین پست اینستاگرام فیفا یا ای اف سی اعتراضتون رو بنویسید خدا یه عقلی به شما بده یه نهار توپ هم به بازیکناتون
 • محمد DE ۱۹:۰۵ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۳
  26 12
  بگفته قائدی گروه مرگ گروه استقلال بود بقیه اش سوسول بازیه
 • فری عشقی IR ۲۰:۴۹ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۳
  12 14
  درود بر غیرت و شرفت فرمانده یحیی!!!! درود بر تمام کادر زحمت کش از آقا کریم،مطهری،مربی بدن ساز،پیروانی، تدارکات و تمام هشتاد ملیون پارسی و آریایی که شبانه روز عاشقانه حواسشان به تیم و حمایت از باشگاه بزرگ و مردمی پرسپولیس ایرانه!
 • داش علی US ۰۲:۲۸ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۴
  17 22
  من فقط یک‌سوال از طرفداران تاج/استقلال دارم، چرا ۵ سال پیش و قبل از آن وقتی استقلال یا اول می‌شد، یا دوم، یا جام لیگ را میبرد یا حذفی؛ هیچ کس صحبتی از ناعدالتی نبود؟ حالا که یک تیم با اصول حرفه ای که بنیان آن را برانکو گذاشت ‌وبه یک ثبات رسید، بازیکنانش یک‌دل، یک رهبر و مدیر واقعی مثل کریم باقری در بیرون و سید جلال در درون زمین و خلاصه کلام با هدف جلو میرن. استقلال بیشترین ضربه را بخاطر این میخوره که هی مربی جدید میاد، هی بازیکن جدید میگیرن؛ شما ببین بهترین های لیگ را آنها میگیرن ولی خوب نتیجه نمیکیرن. دلیل واضح هست، وقتی یک سوسول مثل قایدی یا یک مزقون چی مثل مطهری میان‌میشه اسطوره تیم، خوب معلومه نتیجه نمیکیرید! ناعدالتی میخواهید: خانزاده فحش داد به هواداری که خودش فحش میداد، محروم شد، اسماعیلی رفت دعوا کرد، هوادار رو زد، هیچی. نمونه زیاده ولی جا نمیشه همه رو‌بگم. مشکل استقلال بی ثباتی روی نیمکت، نداشتن یک رهبر بیرون زمین و‌داخل زمین، یک برنامه علمی و حساب شده هست، میدونید چرا؟ چون لاشخورهای زیادی کمین نشسته تا مربی یا بازیکن خطایی کته و اینها بیان وارد معرکه بشن.به امید سربلندی ایران
  • محمدرضا IR ۱۲:۲۸ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۴
   7 4
   چون چهار ساله با مدیریت تیم رو دارند نابود کردن هر کاری میکنم که زمین بزنن تو بگو بینم به این میگن ثبات که پانزده میلیارد واسه انتقالش دادن معلوم نبود چطوری هر طوری بود شهر خودرو رو نابود کردن بازیکنانی استقلال صد برابر بیشتر از بازیکنانی پرسپولیس غیرت و تعصب دارن انقدرم ننازید به فینال آسیا که رفتید یادت رفته بازی استقلال و پاختاکور دوتا پنالتی شایع رو داور از قصد نگرفت که اگه می‌گرفت تو یک شیشم نشون می‌دادیم تیم کیه
 • دختر استقلال IR ۰۸:۰۵ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۴
  16 21
  عشق فقط شاه فرهاد فقط استقلال مخصوصا اون دو تا ستاره اش که کورتون کرده فقط شاه فرهاد مجیدی
  • قرمز کورتون کرده گاوای وحشی IR ۲۳:۱۱ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۴
   8 0
   منظورت‌کوپا امجدیه هست کیسه کش
 • محمد IR ۱۰:۵۶ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۴
  7 5
  ای بابا ستاره آسبا ب فروشی دارند البته شما ستارها تان یادته
 • ruhollah IR ۱۲:۴۰ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۴
  2 12
  ای بابا دیگه همه فهمیدیم که هم اون مسعود هم فدراسیون با ما مشکل دارند تا پنج سال پیش هر بار قهرمان میشدین هیچ کس هیچی نمیگفت حالا که ما داریم حقمون رو پس میگیریم لیگ شد نا عادلانه؟؟؟ واقعا که این همه بازیکن خوب داشتیم چطوری رفتن؟ با برانکو سه بار قهرمان لیگ شدیم تا بیان لیگ قهرمانان رفتیم با دسته بسته با کالدرون قهرمان تیم فصل شدیم کی اینارو پر داد؟:مسعود با اون مدیر عامل دست نشاندش حالا نوبت فدراسیون شد که با قرنطینه کردن قبل مهم ترین بازی بکش پایین ما رو. اینم از طرفدارای هوچی گر کیسه واقعا که. یحیی جان با قدرت ادامه بده مثل اون سال ها که هر کاری کردن نتونستن متوقف مون کنن اینبار هم نمیتونن

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 12 =
Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __

آخرین عناوین

Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __

ویدیو

Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __

پربازدیدترین