مدافع ملی پوش پرسپولیس پس از پایان قرنطینه این تیم می‌گوید هیچ چیزی نمی‌تواند جلوی قهرمانی آنها را بگیرد.

واکنش کنعانی زادگان به جدایی از پرسپولیس، قرنطینه اجباری و پنالتی جنجالی/ شیر در قفس درنده‌تر می‌شود!

خبرورزشی - مهدی یکتا: کشور هند در روزهای اخیر رکورد جهانی ابتلا به کرونا را شکسته و این اتفاق باعث شده تمام پروازها از مبدا یا به مقصد هند و پاکستان ممنوع اعلام شود. وزارت بهداشت هم تاکید کرده دانشجویان و افرادی که قصد بازگشت ازاین کشورها به ایران را دارند باید قرنطینه  شوند تا ویروس جهش یافته و خطرناک‌تر هندی به سایر مردم منتقل نشود. با توجه به اینکه باشگاه پرسپولیس هم برای شرکت در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا در کشور هند حضور داشت، بازگشت کاروان تیم به ایران طبق دستور وزارت بهداشت با قرنطینه همراه شد.

این قرنطینه شدن با اعتراض یحیی گل محمدی و پرسپولیسی‌ها همراه شد و در نهایت روز دوشنبه به پایان رسید. موضوعی که بهانه خوبی شد برای گپ و گفت اختصاصی با مدافع ملی پوشی که حدود یک ماهی سکوت اختیار کرده است.

محمد حسین کنعانی زادگان بالاخره سکوت خود را در مصاحبه با خبرورزشی شکست ...

مدتی می‌شود سکوت کرده ای و حالا بگو از کجا این مصاحبه را شروع کنیم؟
هرجایی که خودتان می‌خواهید شروع کنید!

بهترین شروع می‌تواند همین قرنطینه شدن در هتل آکادمی باشد. ظاهرا قانون وزارت بهداشت خیلی شما پرسپولیسی‌ها را ناراحت کرد؟
ببینید به اندازه کافی مدیران و بزرگترهای تیم در این رابطه صحبت کرده اند. شاید اعتراض ما این باشد که چرا در کوران مسابقات و پیش از بازی با الوحده این دستورالعمل وزارت بهداشت و قرنطینه شدن پرسپولیس باید رسانه‌ای شود

شنیدیم پس از شنیدن خبر خیلی به هم ریختید؟
ما اهل بهانه جویی نیستیم. بازی را به الوحده امارات در شرایطی باختیم که می‌توانستیم با اختلاف دو یا سه گل برنده شویم. توپ های ما با بدشانسی یا هر چیز دیگر تبدیل به گل نشد و باختیم. حرفی هم نیست اما می‌شد دوستان خبر یا دستورالعمل قرنطینه شدن تیم پرسپولیس را بعد از آخرین بازی با الریان قطر اعلام کنند. اتفاقی می‌افتاد؟ قطعا در روحیه تیم ما آن هم در کوران مسابقات تاثیر منفی نمی‌گذاشت. به هر حال ما تابع قانون بوده و هستیم و دیدید بلافاصله پس از ورود به تهران قرنطینه شدیم.

ظاهرا خیلی هم در قرنطینه کامل نبودید و روز اول هتل آکادمی مسافر داشت. البته روز دوشنبه هم این قرنطینه به پایان رسید و...
- من اصلا دوست ندارم به مسائل منفی فکر کنم و روحیه همه بچه های پرسپولیس هم همین طور است. قرنطینه کردن یا قرنطینه شدن و هیچ موضوع دیگری نمی‌تواند جلوی قهرمانی پرسپولیس را بگیرد.

واکنش کنعانی زادگان به جدایی از پرسپولیس، قرنطینه اجباری و پنالتی جنجالی/ شیر در قفس درنده‌تر می‌شود!
کنعانی زادگان درباره احتمال جدایی از پرسپولیس گفت: طبیعی است به عنوان یک بازیکن ملی پوش و پرسپولیسی پیشنهاداتی داشته باشم. من هم همه فکر و ذکرم قهرمانی پرسپولیس است

حسین جان! روحیه خیلی خوبی داری؟
بله چون پرسپولیس و تیم خودمان را می‌شناسم. می‌خواهم یک مثالی بزنم. پرسپولیس مثل آن شیری است که وقتی در قفس می‌افتد عصبانی می‌شود اما صبر می‌کند زمانی که در قفس باز شد آن گاه درنده‌تر می‌شود. پرسپولیس به لطف بازیکنان جنگنده اش شیر است و این مسائل بیشتر ما را برای بردن و قهرمانی پنجم تحریک می‌کند. الان هم قرنطینه به پایان رسیده و ما آماده نبرد با هر تیمی و شرایطی هستیم.

مثال جالبی زدی!
باور کنید اغراق نکردم. تیمی که می‌تواند ۵ مرتبه متوالی قهرمان لیگ برتر شود شک نکنید لایق بهترین صفت‌هاست. من از روزی که به پرسپولیس آمدم تا همین الان به چشم خودم اراده، انگیزه و عزم جزم اعضای تیم را برای قهرمانی می‌بینم. کادر فنی خوب و فوق العاده ای داریم که همگی از جنس پرسپولیس هستند. سرپرست و مدیریت ما هم همین طور و بازیکنانی داریم که از مبارزه با هیچ تیمی نمی‌ترسند. وقتی لوران بلان فرانسوی، ژاوی یا سایر مربیان و تیم های خارجی از پرسپولیس تعریف و تمجید می‌کنند دیگر همه چیز مشخص است.

اگر موافق باشی می‌خواهیم برویم به بازی‌های مرحله گروهی در هند. موافقی؟
حرفی نیست و در خدمتم!

گوآ بی تعارف تیم ضعیفی بود؟
چرا تیمی که به لیگ قهرمانان آسیا رسیده باید ضعیف باشد؟!

اغلب رقیبان داخلی شما معتقدند در گروه آسانی قرار گرفتید در حالی که کار سایر تیم های ایرانی سخت‌تر بود؟
من جوابی برای این صحبت‌ها ندارم. ما یاد گرفتیم کار خودمان را انجام بدهیم اما همین گوای هند سرمربی اسپانیایی و بازیکنان اسپانیایی و خارجی داشت. خیلی تاکتیکی و پیچیده فوتبال بازی می‌کردند ولی توانستیم در مجموع ۶ گل به آنها بزنیم. الوحده امارات هم تیم موذی و دفاعی بود که خیلی سخت گل می‌خورد. الریان هم ستاره های خارجی و لوران بلان را داشت که تا همین چهار، پنج سال پیش سرمربی پاری سن ژرمن و قبل از آن تیم ملی فرانسه بوده است.

به نظر می‌رسد از شنیدن این حرف‌ها ناراحت شده باشید و...

نه، اصلا و ابدا! من این حرف ها را زدم اما از همه این صحبت‌ها گذشته. مگر قرار نیست در مراحل بعدی همه تیم‌های مدعی با هم بازی کنند؟ مگر ما سال گذشته با السد، پاختاکور یا النصر عربستان بازی نکردیم؟ همه تیم‌ها در یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا یا یک چهارم و نیمه نهایی بالاخره یک جایی به هم خواهند خورد. بنابراین چنین صحبت‌هایی بی معنی و مفهوم است و توجهی هم به آن نباید کرد.

محمد حسین کنعانی زادگان روزهای خاصی را در لیگ قهرمانان آسیا پشت سر گذاشت. از گلزنی به الریان و شادی گل یزله و رقص خوزستانی تا خراب کردن پنالتی در بازی با گوای هند! توضیحی می‌دهی؟

من در مورد پنالتی توضیح کافی دادم و حرف جدیدی هم ندارم. فقط از همه کسانی که از من حمایت کردند تشکر می‌کنم به خصوص هواداران پرسپولیس که با معرفت ترین طرفداران در دنیا هستند.

 پیشکسوتان پرسپولیس هم اغلب از تو حمایت کردند و...
جا دارد از همه پیشکسوتان پرسپولیس تشکر کنم. به طور مثال وظیفه خودم می‌دانم از محمود خان خوردبین یاد کنم که لطف کرد و به حمایت از من به حمایت پرداخت. البته از طریق واتس آپ از ایشان تشکر کردم. امثال محمودخان خوردبین و همه پیشکسوتان پرسپولیس سرمایه‌های باشگاه هستند و قدردان آنها هستیم.

واکنش کنعانی زادگان به جدایی از پرسپولیس، قرنطینه اجباری و پنالتی جنجالی/ شیر در قفس درنده‌تر می‌شود!
کنعانی زادگان درباره خراب کردن یک پنالتی در لیگ قهرمانان آسیا گفت: من در مورد پنالتی توضیح کافی دادم و حرف جدیدی هم ندارم. فقط از همه کسانی که از من حمایت کردند تشکر می‌کنم

سئوال بعدی ما درخصوص اخبار مربوط به جدایی تو و رفتن به لیگ ستارگان قطر است. جوابی داری؟
در این رابطه هم در استوری که منتشر کردم توضیحات لازم را دادم. گفتم طبیعی است به عنوان یک بازیکن ملی پوش و پرسپولیسی پیشنهاداتی داشته باشم. ما تیم بزرگی هستیم که به هرحال به دلیل موفقیت‌های پرسپولیس بیشتر بچه‌های تیم پیشنهاداتی داشته باشند. بازی در پرسپولیس اما افتخار بزرگی است و من هم همه فکر و ذکرم موفقیت و قهرمانی این تیم است. صحبت جدیدی هم ندارم.

بسیار خوب، شما پس از صدرنشینی در گروه خود به استقلال تاجیکستان خوردید. تیمی که توانست ۴ گل به الهلال عربستان بزند. این تیم می‌تواند حریف سختی برای پرسپولیس در یک هشتم نهایی باشد؟
همه تیم هایی که از گروه خود صعود کردند یا حتی به نظرم در لیگ قهرمانان آسیا حضور داشته و دارند بهترین‌های کشور خود هستند. تیم تاجیکستانی هم یک پدیده در این رقابت‌ها بود که شگفتی آفرین شد. با این وجود پرسپولیس فینالیست سال قبل آسیا برای قهرمانی امسال می‌جنگد و به همین خاطر در همه مسابقات برای پیروزی به میدان می‌رود.

شما پس از بازگشت به ایران باید دو بازی سنگین یا به عبارتی بهترین سنگین ترین مسابقات فصل خود را ابتدا در اصفهان برابر سپاهان و سپس دربی مقابل استقلال برگزار کنید. از این دو بازی بگو؟
ما در پرسپولیس یاد گرفتیم بازی به بازی جلو برویم. در حال حاضر تمام تمرکز ما روی بازی با سپاهان در اصفهان است. تیمی که یکی از مدعیان جدی است و تلاش می‌کند پس از چند سال به قهرمانی برسد. این تیم فوتبال خوبی هم بازی می‌کند و قابل احترام است اما ما هم پرسپولیس هستیم. تیمی که می‌خواهد پنجمین قهرمانی متوالی خود را جشن بگیرد. ما انشالله با همین تفکر به اصفهان سفر می‌کنیم تا باز هم با دست پُر به تهران برگردیم. البته تأکید می‌کنم کار سختی در اصفهان و مقابل سپاهان پیش روی داریم ولی پرسپولیسی‌ها مرد روزهای سخت هستند.

نتیجه این دیدار را می‌توانی پیش بینی کنی؟
مگر بازی فوتبال را می‌توان پیش بینی کرد؟ هر بازی شرایط خودش را دارد و پرسپولیس و سپاهان دو مدعی اصلی قهرمانی هستند.

رتبه اول جدول لیگ بیستم متعلق به سپاهان است و شما با یک بازی کمتر دوم هستید؟
بله، به همین خاطر هم سعی می‌کنیم بهترین بازی خود را در اصفهان به نمایش بگذاریم. مشکلات زیادی را ما در این مدت پشت سرگذاشتیم اما با این وجود هدف بزرگی داریم که باید به آن برسیم.

دو بازی شما برابر سپاهان و استقلال به تعویق افتاد. به جای جمعه باید روز یکشنبه هفته آینده به مصاف تیم اصفهانی بروید. این تعویق دو بازی را چطور ارزیابی می‌کنی؟
صحبت خاصی ندارم و فقط می‌گویم همه وجود خودمان را می‌گذاریم و برای موفقیت پرسپولیس می‌جنگیم. همان طور که در این سال ها برای تک تک امتیازاتی که در پرسپولیس به دست آوردیم جنگیده ایم.

برچسب‌ها

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 27
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 21
 • {••••••} IR ۰۹:۱۰ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۵
  49 86
  مدیونید اگر فک کنید این اصلا دروغ نمیگه و رنگ عوض نمیکنه ضمنا هزار چهره هنوز قهرمانی پنجم بابا مسعود براتون نیاورده من فقط موندم این همون دقیقه اول چنان خودش رو خسته نشون میده آدم احساس می‌کنه 120 دقیقه بازی کرده نه عزیز اینطوری بهت نمیگن با تعصب هروقت تونستی در مقابل پول مقاومت کنی اون تعصبه
 • آنتی دروغگو! IR ۰۹:۲۵ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۵
  43 95
  چی؟؟؟ شیر؟؟؟ درنده؟؟؟ شیب؟؟؟ بام؟؟؟؟؟ خخخخخخخ
  • هوادارپلیس IR ۱۳:۱۲ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۶
   3 1
   معلومه
 • همه رنگها به جز قرمز IR ۰۹:۲۹ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۵
  45 81
  اوضاع این بنده خدا آدم رو به یاد اون جمله معروف میندازه: نماز علی قشنگه ولی خب غذای معاویه هم خوش مزه است!
 • ع IR ۰۹:۳۱ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۵
  31 63
  دروازبان گوا تو اینستا فالوت کرده!! تو مکصاحبه هاش هم خیلی هم ازت تعریف میکنه!!
 • تیم حکومتی قرمز IR ۰۹:۳۳ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۵
  38 68
  دو روز پیش: زنده باد پیروزی. یک روز پیش: زنده باد استقلال. امروز: زنده باد پیروزی. فردا: زنده باد.... !!
 • جام اسنپی IR ۰۹:۳۶ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۵
  43 63
  آقای کنعانی شما باید کارشناس هواشناسی میشدی از بس که دنبال جهت بادی!
 • اس اس کبیر IR ۱۱:۳۷ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۵
  41 68
  همین شیرکه میفرمایی اگه بابامسعودراازشون بگیری ازیه موش هم ترسوترهستند.بروبابا
  • ruhollah IR ۱۴:۵۸ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۶
   3 0
   آدم میخواد از حرفای شما تا صبح غش بره از خنده:)))))))))))))))))
  • ruhollah IR ۱۵:۱۶ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۶
   4 0
   حالا ببینم این بابا مسعودی که میگین رفت و یکی دیگه اومد جاش و دوباره هم قهرمان شدیم اونوقت چی میخواین بگین فعلا که بهونه دارین:)
 • رز سرخ IR ۱۳:۰۳ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۵
  47 32
  دورود بر حسین جان .ما که حالا حالا ها قهرمانیم ولی خییلییییییی دلم میخواد اونایی که بابا مسعود میگن وقتی که سلطانی فر رفت و باز هم ما قهرمانیمون رو جشن گرفتیم .چه بهونه ای میخوان بیارن و چه حالی دارن:))))))))))))))))))) امروز با واگذاری سه دونگ باشگاه بزرگ پرسپولیس نشون دادند کنه کدوم تیم حکومتیه و با رفتن سلطانی فر بدبخت میشه:)))))))))))))))))
 • علیرضا سپاهانی IR ۱۳:۱۲ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۵
  37 28
  سپاهان نه الریانه نه گوا، تو جهنم نقش جهان منتظرتون هستیم، با سجاد شهباززاده
  • F IR ۲۲:۱۳ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۵
   21 10
   باش بابا شما خوبین:) یلای شیرمرد:) یادمه تا آخر تو رختکن قایم شده بودین دلاورا:) *،آمدیم نبودید رفتیم*؛)
  • ruhollah IR ۱۵:۰۲ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۶
   4 0
   عهههههههه! اومدیم که نبودین بابا کجا بودین تو سوراخ موش؟؟ :)) حالا ببین نقش جهانتون برا کی جهنم میشه
 • حسین IR ۲۲:۵۹ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۵
  15 7
  خیلی عشقی همینقدر که با حرفات اونجایه خیلی از چستقلالیا رو میسوزونی بسته..به امید روزی که بازم تو بازی رودررو بزاری درشون که نتونن قدقد کنن
  • هوادار پلیس IR ۱۳:۱۴ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۶
   5 0
   دقیقا گل گفتی حرف منم همینه
 • سید IR ۰۰:۱۶ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۶
  1 14
  عبارت درندگی معمولا در خصوص گرگ بکار می رود که خوی وحشی داردو نوعی مکر و حیله گری هم دارد در خصوص شیر مردانگی و شجاعت بدون حیله گری بکار می برند معمولا حالا خود دانید ضمنا الان اگر قرنطینه را شکستند که واقعا شکستند و فقط دو روزی موندند تا دو روز بازی های لیگ جابجا بشه که شد حالا سوال این است که هشتگ فدراسیون قرمز باید راه انداخت یا آبی ؟؟؟؟
  • ruhollah IR ۱۵:۱۴ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۶
   4 0
   #وزیر—آبی فدراسیون که فقط دنبال منفعت خودشه و واسش مهم نیست اصلا اینو از همین کارای اول خادم(که حتی هیچی از فوتبال هم نمیدونه) میشه فهمید ولی وزیر که معلومه
 • ارتش سرخ IR ۰۱:۱۶ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۶
  12 9
  ٱقایون پرسپولیس عاشق میخاداینقدرامدن ورفتن ولی پرسپولیس ماندماازتیمون حمایت میکنیم قهرمان پنجم هم میگیریم به کوری چشم مثلث تاس
 • رضا IR ۰۲:۱۹ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۶
  2 0
  گل سپهر حیدری یادتون نرفته سپاهانی ها که هنوز دارید میسوزید استقلالی های عزیز ایمون زاید ده دقیقه ده نفره خوش باشید
 • دو ستاره GB ۰۸:۳۲ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۶
  0 2
  کمپ فول امکانات تیم ملی قفسه؟ با اینکه می دونستن از کرونا خبری نیست و شاکیِ خصوصی داشت اموال باشگاه ، بردنتون لای پر قو که یوقت حاشیه مدیرا و مسئولینتون اذیتتون نکنه یه ده سال دیگه ازین سالا بگذره و سلیقه فدراسیون و آقایون رده بالا سمتتون نباشه پرونده هاتونو رو میکنن همونطور که امثال حاج حسین جون هدایتی تون رو شد
 • محسن IR ۱۳:۱۷ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۶
  6 0
  شیرمردباتعصب سرخ دل دمت گرم ماهمیشه دوستت داریم
 • محمد IR ۱۳:۴۱ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۶
  5 0
  آقاهای پماد سوختگی لازم کیسه لطفا درباره تیم ما نظر ندین حرف نزنین نمیگن لال هستین چون ما از شما این دفاع را خریدیم می سوزین
 • آراد IR ۱۴:۲۰ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۶
  2 0
  بنظرم بعضی ها می گن کعنالی زادگان می ره دروغ می گن کعنالی زادگان نمی ره و اگه پرسپولیس به کعنالی زادگان بیشتر پول بدن نمی ره
 • ruhollah IR ۱۴:۵۶ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۶
  4 0
  فقط اونجایی که گفتی نظرشان برای ما اهمیتی نداره و بالاخره همه تیم ها به هم میرسن دهم امثال هاتمی و خطیبی رو بستی در ضمن عزیزان ما چه با سلطانی فر چه بدون سلطانی فر قهرمانیم معلومه کی از رفتنش ضرر میکنه
 • فروش انواع پماد سوختگی مخصوصه کیسه IR ۱۵:۵۳ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۶
  3 0
  همه رفتنین و این پرسپولیسه که میمونه. پرسپولیس مثل استقلال بازیکن خراب کن نیست که سکوی پرتابه چون ب عظمته و بزرگ! حسین جان ممنون از کیسه سوزیت!
  • Mostafa IR ۱۶:۲۷ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۶
   0 2
   از خرید هاتون و قرارداد های خارجی که بستین قشنگ معلومه که بازیکن خراب آورده و کلی به فوتبال ما ضرر وارد کرده .یه مورد بازیکن خارجی که تو این ۵سال براتون خوب بازی کرده رو نام ببرید ‌.همش زیان بوده برا فوتبال

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 13 =
Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __

آخرین عناوین

Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __

ویدیو

Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __

پربازدیدترین