عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال گفت: به اعتقاد من وزیر محترم ارتباطات در چنین شرایطی باید خودش اتفاقات به وجود آمده و دلگیری‌های طرفداران استقلال را مرتفع کند چون امروز زمان خوبی برای بروز چنین مسائلی نیست.

مدیر سابق استقلال کری خوانی وزیر ارتباطات را سیاسی کرد/ وزیر خودش این موضوع را جمع کند

خبرورزشی - پس از انتشار متنی در صفحه شخصی وزیر ارتباطات که با حال و هوای هواداری نوشته شده بود موجی از اعتراض و انتقاد از سوی استقلالی‌ها به ویژه پس از حمله سرمربی این تیم به آذری جهرمی شروع شد. حسن زمانی عضو اسبق هیئت مدیره باشگاه استقلال در گفت‌وگو با خبرورزشی درباره موضوعات اخیر صحبت کرده است که در زیر می‌خوانید: 

آقای زمانی! به تازگی رئیس هیئت مدیره باشگاه استقلال دستگیر شده است. شما درست با ورود همین تیم جدید از هیئت مدیره استقلال کناره گیری کردید. در این باره چه صحبتی دارید؟
به نظر من طی روزهای گذشته به طور تمام و کمال در این‌باره صحبت شده و همه از چند و چون این مسائل مطلع هستند. بهتر است بیشتر از این به این موضوع نپردازیم.

درباره کری خوانی وزیر ارتباطات چطور؟ آذری جهرمی برای چندمین بار طی این سال‌ها موجبات دلخوری طرفداران و مسئولان باشگاه استقلال را ایجاد کرد؟
با توجه به اینکه جایگاه وزرا در کشور یک جایگاه سیاسی است و با توجه به اینکه شخص آقای جهرمی یکی از وزرای خادم و مورد احترام مردم محسوب می‌شود و بنده یکی از کسانی هستم که خدمت ایشان ارادت دارم معتقدم ایشان نباید خودش را دستخوش چنین مسائلی کند.

چطور؟
به این دلیل که جایگاه وزارت، جایگاهی رفیع است و این نوع برخوردها شایسته چنین جایگاهی نبوده و آن را خدشه دار می‌کند.

بیشتر در این باره توضیح می‌دهید؟
آذری جهرمی یکی از مدیران سالم، معتقد و مدبر است و حتم دارم که خودش می‌تواند این مسائل را جمع کند. به هر حال مطالبی مطرح شده که از بیرون هم به آن دامن زده اند. به همین خاطر بهتر است هرچه زودتر این موضوع توسط خود ایشان مرتفع شود. 

اما آذری جهرمی پیش از این هم پس از انتقادهای اینچنیی به کری خوانی‌هایش، نه تننها عقب‌نشینی نکرده بلکه تاکید کرده که پرسپولیسی است و نظرش را می‌گوید؟
ایرادی ندارد که ایشان پرسپولیسی باشد. ولی نباید در جایگاه دولتی از این مسائل پرده برداری کرد. او برادر خوب من است و معتقدم باید در چنین شرایطی مواضعش را تا حدی اصلاح کند. امروز کشور دستخوش اتفاق مهمی در عرصه سیاست است که به انتخابات ریاست جمهوری مربوط می‌شود. فکر می‌کنم در چنین برهه ای باز شدن چنین مسائلی روی خوشی ندارد.

به عنوان یک مدیر سابق استقلالی حرفی با هواداران ناراحت استقلال ندارید؟
بنده به هواداران این امید را می‌دهم که با قدری تحمل، همه آنچه آن‌ها دنبالش هستند محقق خواهد شد. قطعاً در این روزهای حساس آرامش بیش از هر چیزی می‌تواند به استقلال و کادرفنی‌اش کمک کند تا به اهدافش برسد.

برچسب‌ها

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 4
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • مجهول الهویه IR ۱۹:۲۱ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۶
  2 6
  هم خیلی بی جنبه ای هم خیلی بی سواد. از کی تا حالا وزارت ارتباطات جایگاه سیاسی شده. وانگهی شخصیت حقیقی وزیر از شخصیت حقوقی جداست. باشه بالخره در آینده یه واکنش مشابه هم از سوی شما دیده میشه (البته قبل هم دیده شده بود) بعد بشینید ببرخورد رو یاد بگیرید.
 • amin IR ۲۱:۰۸ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۶
  1 4
  یادمه ای اف سی این آقا رو بخاطر مصاحبه جریمه کرد بعد بجای اینکه از جیب مبارک پرداخت کنه باشگاه جریمه رو پرداخت کرد.
 • مهدی IR ۲۱:۳۸ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۶
  2 6
  حمله منتسبان جناح اصولگر نزدیک انتخابات به آذری جهرمی به بهانه کری منعفت انتخابات به نفع جناح خود هستند
 • محمد IR ۰۳:۱۶ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۷
  0 2
  نمی دونم شما هم مثل من به این جمله آقای زمانی توجه ویژه کردین یا نه؟! عین گفته ایشون: "ولی نباید در جایگاه دولتی از این مسائل پرده برداری کرد" این یعنی اصل حرف آذری درسته، اما نباید پرده برداری می کرد .... هست در پس پرده گفتگوی من و تو چون پرده بر افتد نه تو مانی و نه من

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =
Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __

یورو ۲۰۲۰

Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __

آخرین عناوین

Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __

ویدیو

Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __

پربازدیدترین