سخنگوی باشگاه استقلال تهران اعلام کرد فرهاد مجیدی به زودی با اعضای هیئت مدیره گفتگو خواهد کرد.

توضیح و تفسیرهای سخنگوی استقلال درباره حواشی جدید/ سوءتفاهم است!

خبرورزشی - حجت نظری در پاسخ به این سوال که آیا استقلال نیاز با ۶۰ میلیارد تومان برای تسویه حساب فصل جاری دارد یا خیر، گفت: قدیم فکر می‌کردیم بیست سوالی سخت است، الان ده سوالی هم سخت است! نمی‌توان اینطور دقیق گفت، بالاخره بستگی به این دارد که رای استراماچونی چه مبلغی باشگاه محکوم می‌شود که بر آن اساس رقم بدهی باشگاه مشخص می‌شود. هنوز موعد بخشی از بدهی‌ها نرسیده است پس نمی‌توان که الان دقیق رقم بدهی باشگاه چه اندازه است. طبق آماری که من دارم رقمی کمتر از این عدد هست اما اجازه بدهید که عرض نکنم چون ممکن است که من هم دچار اشتباه آماری شوم و اگر این ارقام را از پیش درخواست می‌کردید از باشگاه آخرین رقم را می‌گرفتم و دقیق  عرض می‌کردم اما چون این رقم را استعلام نگرفتم، حتما رقم کمتر از ۶۰ میلیارد تومان است.

استقلال تمام مطالبات را از کارگزار گرفته است. نظری درباره اینکه بدون منبع درآمد تامین مبالغ برای پرداخت بدهی‌ها چگونه تامین می‌شود، گفت: اولا یک چیزی درباره های وب باید عرض کنم که قرارداد ما یک رقم کف پیش بینی شده که هشتاد میلیارد تومان است و در همان قرارداد پیش بینی شده است که این حداقل پرداختی کارگزار به باشگاه خواهد بود و ما با توجه به صحبت‌هایی که امروز هم با کارگزار داشتیم و قول‌هایی که به ما دادند این پیش بینی را داریم که پرداختی آنها نهایتا بیشتر از رقم اولیه خواهد بود. 

او ادامه داد: امیدواریم پول بیشتری دریافت کنیم با توجه به اینکه بخش اول پرسشی که پاسخ دادیم، شاید نتوانیم همه هزینه‌ها را با این بودجه پرداخت کنیم اما می‌توانیم به یک حدی برسیم. درباره کارگزار باید بگویم که بعضی از مبالغی که تا به امروز پرداخت شده هنوز محل بحث است که آن مبالغ را کارگزار مازاد بر تعهدش پرداخته یا در درون تعهد پرداخت کرده است. اگر این مباحث را در جلسات هیئت مدیره با کارگزار بررسی کنیم می توانیم در مورد این تردید بحث کنیم که تعهدات کارگزار پرداخت شده است یا خیر.

او همینطور درباره وضعیت گابریل پین گفت: در این مورد بین آقای مجیدی و مددی پیشتر صحبت‌هایی مطرح شده است و تا این لحظه هیئت مدیره به این موضوع ورود نکرده است. توافق شده که انجام شود یا نه بین سرمربی و مدیرعامل است و طی یکی دو روز اخیر صحبت‌هایی را شنیده‌ایم که هواداران را نگران کرده است و ما بنا داریم که طی روزهای آینده در هیئت مدیره به این موضوع ورود کنیم. ظرف یکی دو روز آینده هیئت مدیره به این موضوع ورود خواهد کرد و مطمئنا تلاشمان بر این است که اگر سوبرداشتی وجود دارد آن را رفع کنیم. تمام تلاشمان را خواهیم کرد که هرچه آقای مجیدی نیاز دارند را فراهم کنیم.

نظری درباره صحبت‌های مجیدی درباره هیئت مدیره استقلال گفت: به نظرم می‌رسد که ما گاهی اوقات دچار سوءتفاهم می‌شویم و سوءتفاهم ها می‌تواند با گفتگو رفع شود. یکی از دلایل این سوءتفاهم ها همین گفتگوی کم است که ما جلسه‌ای نداشتیم که آقای مجیدی را به هیئت مدیره دعوت کنیم و در جلسه حضور داشته باشند که رودررو مطالب خود را مطرح کنند. تا اینجا همواره پل ارتباطی بین هیئت مدیره و سرمربی تیم مدیرعامل محترم بود. واقعیت این است که باشگاه تلاش می‌کند تا این کارها انجام شود. نه تا به اینجا آقای مجیدی با هیئت مدیره رو در رو گفتگو کرده‌اند و نه هیئت مدیره احساس نیاز کرده این گفتگو را انجام بدهد، الان به نظر می‌رسد که شرایط ویژه است و ظرف روزهای آینده گفتگو انجام شود. یکی از موضوعاتی که محل بحث ما خواهد بود، درباره دستیار آقای مجیدی است و پرداختی به بازیکنان هم یکی از مسائلی است که در مورد آن صحبت خواهیم کرد. آن چیزی که الان مشخص است این که ما با وجود همه مشکلاتی که داریم تعهد داریم و باید به آن عمل کنیم و معوقات بازیکنان را پرداخت کنیم. برای این تعهد تلاش می‌کنیم و به هر حال همه بازیکنان شرایط باشگاه را می‌دانند، ما متاسفانه در این فصل از ابتدای فصل سی میلیارد تومان کسری داشتیم و ۱۱۰ میلیارد تومان هزینه ابتدایی پیش بینی شده بود و کارگزار با کف هزینه ۸۰ میلیارد تومان آمد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 2 =
Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __

یورو ۲۰۲۰

Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __

آخرین عناوین

Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __

ویدیو

Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __

پربازدیدترین