سرمربی اسبق تیم فوتبال پیکان به دلیل پرداخت نشدن کامل حقوقش از این باشگاه شکایت کرده، شکایتی که ظاهرا به خاطر پرداخت نشدن ۲ میلیون تومان بوده اما واقعیت ماجرا چیز دیگری است.

پشت پرده اختلاف دومیلیون تومانی آقا معلم با پیکان!

خبرورزشی - در فضای مجازی خبری منتشر شده مبنی بر اینکه مجید جلالی به خاطر دو میلیون تومان از باشگاه پیکان شکایت کرده است. جلالی با باشگاه پیکان برای پرداخت ۵۰۰ میلیون تومان از مطالباتش به توافق می‌رسد و باشگاه پیکان تاریخی را مشخص می‌کند که اگر تا آن تاریخ این مبلغ پرداخت نشد، جلالی حق دارد که جریمه‌ای سه برابری دریافت کند.

در نهایت باشگاه پیکان ۴۹۸ میلیون تومان از این مبلغ را پرداخت می‌کند اما دو میلیون تومان از این طلب باقی می‌ماند و اکنون جلالی بخاطر پرداخت نشدن کامل مطالبات از باشگاه پیکان شکایت کرده تا جریمه‌ای سه برابری دریافت کند.

اصل ماجرا گویا چیز دیگری است. جلالی در فصل سومی که در باشگاه پیکان حضور داشته اصرار می‌کند که مبلغ قراردادش یک میلیارد تومان درج شود اما محمود شیعی مدیرعامل وقت باشگاه به این مربی می‌گوید بهتر است که مبلغ قرارداد شما ۸۵۰ میلیون تومان باشد و ۱۵۰ میلیون تومان دیگر را در قالب یک بند مجزا در قرارداد لحاظ شود ولی این ۱۵۰ میلیون تومان هم جز قرارداد شما از باشگاه پیکان و مطالبات شما خواهد بود.

در نهایت سرمربی وقت پیکان هم با درج این مبلغ به صورت جدا گانه موافقت می‌کند. زمانی هم که قرار می‌شود از جمع خودورسازان جدا شود جلالی با مدیران وقت باشگاه به توافق می‌رسد که تا زمانی که در آنجا کار کرده بخشی از مبلغ قراردادش را دریافت کند و با رضایت از باشگاه پیکان جدا شود همین توافق سرآغاز اختلاف‌های باشگاه پیکان و جلالی است زیرا باشگاه پیکان و مدیران جدید ۱۵۰ میلیونی که در قالب بندی جدا درج شده بود را قبول ندارند و به جلالی می‌گویند در قرارداد آمده این ۱۵۰ میلیون تومان در صورتی به شما پرداخت می‌شود که هیات مدیره آن را مصوب کند اما هیات مدیره باشگاه این مبلغ را تصویب نکرده است.

بعد از این ماجراها و تغییرات مدیریتی در باشگاه پیکان و حضور گرشاسبی به عنوان مدیرعامل، وی با جلالی توافق می کند که این پول را بدهد اما با وجود صدور چک امور مالی به مدیرعامل باشگاه (گرشاسبی) اعلام می‌کند که مجوزی برای پرداخت این مبلغ ۱۵۰ میلیون تومان وجود ندارد. گویا بعد از این قضیه گرشاسبی به جلالی می‌گوید که بهتر است شکایت کند زیرا امور مالی معتقد است که مجوزی برای پرداخت این ۱۵۰ میلیون تومان وجود ندارد. 

در نهایت هم جلالی مجبور به شکایت می شود. این در حالی است که مشاوران حقوقی به جلالی می‌گویند چون در قرارداد باشگاه پیکان ذکر شده این ۱۵۰ میلیون تومان با تصویب هیات مدیره قابل پرداخت است نمی‌تواند از این طریق از باشگاه پیکان شکایتی کند اما ظاهرا به دلیل پرداخت نشدن کامل مطالبات می‌تواند برای دریافت کامل و سه برابری مطالبات از باشگاه پیکان شکایت کند.

برچسب‌ها

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 1
  • تاجی طبرستانی IR ۰۹:۵۰ - ۱۴۰۰/۰۳/۲۳
    3 0
    چه پول مفتی امثال این اقا در اوردند توی فوتبال ایران .............. حضور در تیم هایی که ن هیچوقت مدعی قرمانی و کسب سهمیه اند ن داوطلب و کاندید سقوط. تیم هایی ک بابضاعت فنی و امانات خودشون و حضور همیشگی یه سری تیم های خیلی ضعیف ک از روز اول سقوط کرده محسوب می شوند، در هر صورتی با هر مربی در لیگ می مانند و دستمزد میلیلاردی ک نصیب این اقایون میشه . مطمعنا با حضورمربیان جوان و جدید هم این گونه تیم ها شرایطشون فرق نمی کنه ولی یه حلقه بسته و مافیایی وجود داره ک انحصار مربی گری در لیگ برتر برای چند تا از این آقایون تعریف شده

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =
Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __

آخرین عناوین

Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __

ویدیو

Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __

پربازدیدترین