سرپرست تیم فوتبال استقلال گفت: امروز خوشبختانه وزیر ورزش با حضور مربی ایتالیایی در تهران موافقت کرده که وی به تهران بیاید.

خبر خوش به استقلالی‌ها/ موافقت وزیر ورزش با درخواست فرهاد مجیدی

خبرورزشی - نصرالله عبداللهی در خصوص آخرین شرایط تیم فوتبال استقلال اظهار داشت: همه وضع استقلال بی پولی است و اوضاع تیم ما خیلی خراب است. استقلال همیشه مشکل مالی داشته اما هیچوقت شرایط اینقدر بد نبوده است.

وی افزود: عاقبت این تیم بد است. اسپانسر به تعهدات خود عمل کرده و حتی بیشتر پرداخت کرده است. حتی از جاهایی هم که قدیم از طرف هواداران پول گرفتیم ولی خیلی از بازیکنان نیمی از مطالبات خود را دریافت نکردند و مشکلات دیگری هم داریم.

سرپرست تیم استقلال ادامه داد: مجیدی خیلی اصرار داشت مربی ایتالیایی به تهران بیاید چون این مربی رزومه درخشانی دارد و سالها مربی تیم ملی ایتالیا بوده اما تا امروز با شرایط او موافقت نشده تا اینکه امروز خوشبختانه ظاهرا آقای وزیر با حضور این مربی موافقت کرده که این مربی به تهران بیاید و کار او انجام شود.

عبداللهی تاکید کرد: قرار است وی برای این فصل به تهران بیاید و امروز به ما اطلاع دادند که این مربی می تواند راهی تهران شود. این مربی فقط نیاز به پول دارد که وارد تهران شود.

وی در خصوص اینکه چرا مشکلات استقلال تمام نمی شود عنوان کرد: دولت باید کمک کند. چطور قوانین هند و پنالتی را از خارجی ها می گیریم، باید قوانین درآمدزایی و کمک را هم از کشورهای خارجی یاد بگیریم. این دو تیم هوادار دارند و امروز هواداران استقلال ناراحت بودند که به مجلس رفتند.

سرپرست تیم فوتبال استقلال تصریح کرد: زمانی که یک مدیر قرارداد می بندد باید ببینم چگونه پیش می روند حتی قرارداد کارگزار هم توسط مدیران بالادستی نظارت می شود. مدیران دولت می دانند این ۲ باشگاه چه هزینه هایی دارند. کارگزار ما امسال هزینه ها را متقبل شده و چیزی کم نگذاشته است. خواهش من از وزیر ورزش این است که به یک شکل برای ما پول فراهم کند. بازیکنان ما پول زیادی نگرفته اند و حتما بالادستی ها راهی دارند که مشکل را حل کنند.

برچسب‌ها

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 16
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 4
 • مجهول الهویه IR ۱۹:۰۱ - ۱۴۰۰/۰۴/۰۱
  41 33
  مبارکشون باشه ولی من موندم یک مربی با رزومه درخشان از ایتالیا چجوری میاد زیر دست مجیدی که میکوبه روی میز خدا رو هم بنده نیست.
  • مانی IR ۲۱:۲۲ - ۱۴۰۰/۰۴/۰۱
   26 21
   خلاصه صحبت استقلالیها و رفتارشون این 1- اسپانسر همه تهعهدشو انجام داده ولی باید بیشتر بده چونم مامیگیم 2- وزیر باید پول بده و مسئول ولخرجیهای ماست چون ما میگیم وگرنه داد و هوار میکنیم و به زور باج میگیریم. خبر بد اینکه عمر این دولت 1 ماهه و رییسی باج بده نیست
  • غضنفر IR ۲۲:۳۲ - ۱۴۰۰/۰۴/۰۱
   12 5
   این باشگاه رسما و علنی از همه کس و همه جا به هر شکلی باج خواهی میکنه و باز هم فریاد وامصیبتا بلند و از همه کس و همه جا طلبکار ...
  • اشکان IR ۰۰:۱۹ - ۱۴۰۰/۰۴/۰۲
   12 4
   خوب راهی رو پیدا کرده مجیدی... هوچی گری کن جواب بگیر، عجب
 • حامد IR ۱۹:۲۰ - ۱۴۰۰/۰۴/۰۱
  40 36
  تا پرسپولیس جام میاره اینا از فشار میرن امتیاز میگیرن! تیم های دیگم الان لالن و فقط زبونشون برای پرسپولیس درازه. همون حقتونه سهمیه هم نمیگیرید!
 • SORKH 6&4 IR ۱۹:۳۲ - ۱۴۰۰/۰۴/۰۱
  31 20
  تبعیض و بی قانونی در روز روشن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!شرمتان باد
 • هوادار تاج IR ۱۹:۵۱ - ۱۴۰۰/۰۴/۰۱
  22 25
  شک ندارم میخوان پین رو بیارن که هوادارا به اخراج شدن فرهاد رضایت بدن.. هوادار استقلال به هوش باشید این قضیه خیلی مشکوکه
  • مهدی IR ۲۱:۰۷ - ۱۴۰۰/۰۴/۰۱
   20 17
   میگم هواداری کیسه یه چیزیشون میشه باور نمی کنید . الان خوده این بشر اگه وزیر می‌گفت مخالفه مربی ایتالیایی هستش هوچیگری می کرد که ببینید وزیر پرسپولیسی برای استقلال سنگ اندازی می کنه ، حالا که وزیر هم موافقت کرده یه توهم دیگه برای خودش ساخته . در ضمن اینکه قانون جذب مربی خارجی فقط برای تیم کیسه تغییر می کنه نشان از حکومتی بودن این تیم داره که راس باشگاه تا هوادارهاشون هوچیگرن
 • Amir perspolisi IR ۱۹:۵۱ - ۱۴۰۰/۰۴/۰۱
  28 9
  چقد قشنگ میگه مشکل ما پوله و بالادستی ها بهمون پول بدن، میگه مشکل مربی خارجی پوله و پول بگیره میاد، فرهاد مجیدی انقد دروغگووه از اون طرف میاد به هواداراشون میگه مربی خارجی آوردم که هیچ هزینه ای برا باشگاه نداره اما از وزارت اجازه نمیدن بیاد داخل کشور بعد از اینور مربی مجانیشون تا پول نگیره نمیاد، خوب بگو شما چرا میخوای هوادارا رو علیه مدیرای وزارت و استقلال تحریک کنی و بگی مربی بدونه هزینه آوردم اما وزارت اجازه نمیده وارد ایران بشه اونم زمانیکه طرف بخاطر پول نمیاد؟؟؟ بخدا بخدا مجیدی با فضاحت تمام از استقلال میره شک نکنید چون دروغ وقتی وارد اخلاق یه شخص بشه عاقبتش خوب نیست
 • شهاب IR ۲۱:۱۴ - ۱۴۰۰/۰۴/۰۱
  17 8
  سلام من از فردا فاکس میزنم به فیفا که پنجر نقل اتقالات استقلال بسته هست اما با یک مربی خارجی قرارداد بستن که متاسفانه بیرونر از هیت فوتبال ایران که این هم خلاف هست پس ببندید تا برسید به فیفا
  • مولر از برلین DE ۲۳:۳۶ - ۱۴۰۰/۰۴/۰۱
   6 4
   طبق قانون فدراسیون ایران هیچی تیمی نمی تواند مربی بازیکن خارجی بیاورد!!!!!!!!!! دارند قانون را دور می زنند!!!!! باید فیفا وارد شود. تناقض دارد. فدراسیون منع می کند بعد ثبت می کند به نفع تیم ریس خادم!!!!!!!!!!!!
  • فکس فیوز IR ۰۰:۳۷ - ۱۴۰۰/۰۴/۰۲
   4 5
   حتما فکس رو بزن اما قبلش حتما اون دو شاخه رو توبرق بزن خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
 • مجید DE ۲۲:۵۱ - ۱۴۰۰/۰۴/۰۱
  7 4
  اونایی که همش میگن تیم بابا مسعود و ازین حرفا . چجوری شد که وزیر برای شما حاضره بی قانونی کنه و قانون رو دور بزنه ؟؟؟ چقدر حرفاتون تناقض داره !!!!!
 • لنگ خاص IR ۲۳:۳۰ - ۱۴۰۰/۰۴/۰۱
  2 7
  بنظر من یک دستیار ایرانی مثل صالح ویا نامجو مطلق اضافه کنه
  • حمید علوی CA ۰۱:۵۸ - ۱۴۰۰/۰۴/۰۲
   3 1
   کاربر لنگ‌ خاص جان داداشم با آقامجید نامجو مطلق خیلی خیلی موافقم، ولی با شناخت کامل خدمتت عرض میکنم که آقای مجید صالح کاراکتر حرفه ای لازم برای کار کردن بعنوان نفر دوم رو‌ نداره و چارچوبهای حرفه ای و فنی بین سرمربی و مربی رو رعایت نمیکنه (بعبارت دیگه، خودش میشه سرطان سرمربی بعد یه مدت). شخصن پارسال که آقای مجیدی رفت و پیش از اومدن آقای فکری علاقمند بودم آقامجید نامجو بشه سرمربی استقلال، چون انصافن هم خیلی کاربلده هم شخصیت تاپی داره.
 • ناشناس IR ۰۲:۲۴ - ۱۴۰۰/۰۴/۰۲
  1 3
  چون بابامسعودتون آخرعمرشه ومیخوادباآوردن پین ایتالیایی بگه من تاجی هستم ولی تاج به همچین آدمهایی وابسته نیست بابامسعودمفت خودتون باجامهای کثیفتون

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 4 =
Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __

آخرین عناوین

Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __

ویدیو

Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __

پربازدیدترین