سردار آزمون تنها یک سال با زنیت قرارداد دارد و مدیران زنیت به دنبال فروش او برای کسب درآمد و خرید بازیکن جدید هستند.

سردار آزمون
خبرورزشی -

مدیران زنیت به دنبال فروش سردار آزمون برای کسب درآمد و خرید بازیکن جدید هستند. سایت چمپیونات روسیه در این خصوص نوشت: در صورتی که پیشنهادی بیش از ۲۰ میلیون یورو برای سردار آزمون ستاره ایرانی زنیت به این باشگاه برسد، سرگئی سماک سرمربی این تیم با فروش مهاجم گلزن خود موافقت خواهد کرد.

این رسانه روسی در گزارشی به بررسی وضعیت زنیت در ابتدای فصل جدید لیگ برتر روسیه پرداخت و نوشت: آزمون، باریوس و راکیتسکی در فصل ۱۹-۲۰۱۸ به زنیت آمدند. این‌ها بازیکنان درجه یک هستند، اما در این مدت هیچ کدام به لیگ‌های برتر نرفته اند. این بدان معنی است که آن‌ها در اینجا بسیار راحت هستند. در نتیجه، پیشرفت متوقف می‌شود.

زنیت برای جایگزینی بازیکنان فعلی به چند بازیکن جدید نیاز دارد. سماک تقریباً هیچ یک از لژیونرها را نگه نخواهد داشت. او می‌داند که آن‌ها تا کنون حداکثر توان خود را برای تیم صرف کرده اند، بنابراین زمان شروع یک چرخه جدید فرا رسیده است.

مشکل اینجا است که باشگاه پیشنهادهای خوبی برای آن‌ها دریافت نمی‌کند. اگر تیمی بیش از بیست میلیون یورو برای آزمون می‌داد، سماک با آن مخالفت نمی‌کرد، در مورد باریوس و دریوسی هم همین طور.

سران زنیت خوشحال خواهند شد که لژیونرها را تا فرودگاه اسکورت و با پولی که دریافت می‌کنند بازیکنان دیگری جذب کنند.

بیشتر بخوانید:

برچسب‌ها

برگزیده‌ها

خبرویژه

پربازدیدترین

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 6
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 3
 • ناشناس US ۱۴:۲۳ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۶
  14 26
  همون دلالی که برای قایدی تبلیغ می کنه برای اینم تبلیغ می کنه به کمک مافیای رسانه و پول هایی که به رسانه ها می دن نوکران مزد بگیر روزانه براشون تیم ردیف می کنند
  • عادل IR ۱۵:۰۹ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۶
   12 14
   برادر جاان مگه جای شما را می گيرن که اينقدر با کينه و غضب حسرت قراردادشون را می خوری !!! همه جای دنيا اين ايجنت ها هستند که نقل و انتقال بازيکنان را انجام می دهند . نقل وانتقال بازيکن مثل خريد وفروش ملک و ماشين و ... يک بيزينس هست . باشگاه ها هم برای کسب درآمد بيشتر بازيکن می خرند يا می فروشند و هيچ کس عاشق چشم و ابروی کسی نيست که 20 ميليون يورو را الکی به کسی بده !! هم خريدار عقل داره و هم فروشنده ! کار ايحنت ها هم بازاريابی برای بازيکن هست و از اين راه کسب درآمد می کنند . اين کلمه دلال چه اسمیيه که توی دهن همه افتاده .....؟؟؟؟
  • حقیقت تلخه IR ۱۵:۲۲ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۶
   17 24
   کاملاً درسته ولی مدیران باشگاههای اروپایی از جیب مبارک خرج میکنن نه بیت المال پس خیالت راحت ، حواسشون جمع هس هر کسی چن می ارزه!
  • عموشهرام ش IR ۱۹:۴۰ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۶
   21 58
   پاسخ به عادل،با تمام حرفات موافقم به جزجايي که از کلمه دلال ایراد گرفتی،در قانون تجارت ایران شغلی به نام دلال وجود داره که براش کارت دلالی صادر میشه ودرتمام زمینه ها می تونه واسطه انعقاد قراردادبشه ، استفاده ازکلمه ايجنت کاردرستی نیست به 2دليل، یکی اینکه فارسی نیست دو اینکه خودمون کلمه قديمي دلالو داریم که برای همين کارتعريف شده.
 • شیخ راسل IR ۱۵:۴۵ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۶
  14 17
  اوم بله بله ماهم انقد ساده ایم باور کردیم سردار هیچ کجا نمیره چون جز زبانی جز ترکمن و فارسی و تا حدودی روسی بلد نی اگه رفتنی بود دوسال پیش می رفت نه الان که داره پیر میشه
 • جلیل IR ۲۳:۰۲ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۶
  4 2
  سلامتی سردارتمام ارزوهای من است خوشی سردار تمام ارزوهای منه واقعاسلامتیشومیخوام

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 12 =
Topic[id:111, title:لژیونرها] - __ [] __
Topic[id:111, title:لژیونرها] - __ [] __
Topic[id:111, title:لژیونرها] - __ [] __
Topic[id:111, title:لژیونرها] - __ [] __
Topic[id:111, title:لژیونرها] - __ [] __

پربازدیدترین

Topic[id:111, title:لژیونرها] - __ [] __
Topic[id:111, title:لژیونرها] - __ [] __

آخرین عناوین

Topic[id:111, title:لژیونرها] - __ [] __
Topic[id:111, title:لژیونرها] - __ [] __