فرهاد مجیدی سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت چیزی را که در حال حاضر در این تیم می‌بیند، باور نمی‌کند و همچنین فاش کرد که اسپانسر باشگاه به دنبال یک مربی غیر از او بوده است.

فرهاد مجیدی
خبرورزشی -

فرهاد مجیدی در حاشیه تمرین امروز (یکشنبه) تیم فوتبال استقلال مورد مشکلات این تیم اظهار داشت: قبل از شروع صحبت‌های خود درگذشت حمیدرضا صدر را به جامعه ورزش تسلیت می‌گویم و همچنین برد دربی را به هواداران استقلال تبریک می‌گویم. سالیان زیادی در استقلال بودم و همیشه در استقلال این قبیل مشکلات بوده است، اما چیزی را که در حال حاضر در استقلال می‌بینم، باور نمی‌کنم. احساس می‌کنم برنامه هدفمندی وجود دارد که این باشگاه از بین برود. در صحبت‌های قبلی خود نیز گفتم که مسئولان اصلاً به فکر تیم نیستند و امروز بازیکنان تمرین را تعطیل کردند و تمرین نکردند. بازیکنان از لحاظ شرایط روحی و روانی در شرایطی قرار داشتند که ترجیح دادند تمرین نکنند و این برای تیم بزرگی مثل استقلال با این همه هوادار خوب نیست.

اسپانسر باشگاه دنبال فرد دیگری برای سرمربیگری استقلال بوده است!

وی تصریح کرد: ملکیان و دلفانی از اعضای هیئت مدیره جدید ایده‌های خوبی داشتند، اما خیلی جالب است به شما بگویم زمانی که سرمربی استقلال شدم، شنیدم که شرکت «های وب» و آقای میری اسپانسر باشگاه به دنبال مربی دیگری بوده‌اند. بعد هم مصاحبه می‌کنند و می‌گویند استقلال شخص‌گرا شده و فوتبال حرفه‌ای است. آقای میری در فوتبال حرفه‌ای و در هیچ کجای دنیا اسپانسر برای باشگاه، سرمربی انتخاب نمی‌کند. امیرحسین فرخ‌مهر که از دوستان قدیمی‌ام است به من گفت که تا پنج صبح با آقای میری دنبال این بودیم که مربی دیگری را به‌عنوان سرمربی استقلال بگذاریم.

اسپانسر باشگاه گفته استقلال یا جای من است یا مجیدی!

سرمربی تیم فوتبال استقلال خاطرنشان کرد: در این مورد نیز علی‌نژاد و مددی موافقت کرده بودند و متأسفانه سلطانی‌فر زیر بار نرفته است. یکی دو هفته پیش نیز جلسه هیئت مدیره برگزار شده است و اعضای هیئت مدیره به من گفتند که در تماس با میری، ایشان گفته استقلال یا جای من است یا جای فرهاد مجیدی! با توجه به اینکه می‌دانستم که سرمربی مدنظر استقلال نبودم، اما در عربستان برای موفقیت خودم و تیم با ایشان خیلی گرم گرفتم. بعد از بازگشت از عربستان نیز تنها کسی که از قرارداد گابریل پین اطلاع داشت، میری بود. ایشان با سرپرست شرکت های وب به من قول دادند که تمام هزینه‌های گابریل پین را پرداخت خواهند کرد و روی صحبت مددی نرفتم با مربی تیم ملی ایتالیا صحبت کنم. من روی حرف میری به دنبال آوردن پین بودم.

اسپانسر باشگاه و مددی بابت برد در دربی به من یک تبریک نگفتند

مجیدی یادآور شد: بعد از چند روز ایشان دیگر جواب تلفن من را نداد و در پیامی اعلام کرد دیگر یک ریال پول نخواهند داد! نمی‌دانم صحبتی که در کنفرانسی بعد از بازی با پرسپولیس انجام دادم، چقدر در این موضوع تأثیر داشته است. بعد هم مصاحبه کردم و گفتم کارگزار کم‌کار شده است که درست هم گفتم. شما به من قول دادید و بعد اعلام کردید یک ریال نخواهید داد و حالا نیز گفتید تا زمانی که فرهاد مجیدی باشد یک ریال پرداخت نخواهید کرد. اینجا جای عقده‌گشایی‌های شخصی نیست و این تیم استقلال با این همه هوادار است و نباید تیم لطمه ببینید. شما اگر با من مشکل دارید، بچه‌ها و هواداران چه گناهی کردند؟ شرکت های وب، اسپانسر و مددی یک تبریک بابت برد در دربی به من نگفتند و اصلاً یک تماس نگرفتند.

ماجدی بدون اطلاع من از اردو به خانه رفت، گفتم دیگر حق حضور در تمرینات را ندارد

وی در مورد پرداختی‌های باشگاه استقلال نیز گفت: از روزی که سرمربی استقلال شدم تنها دو پنج درصد از مبالغ قرارداد بازیکنان به آنها پرداخت شده است و دیگری پرداختی نداشته‌اند. مشکل آنها با من این است که اصول را رعایت می‌کنم. از روزی که آمدم اعلام کردم اولین چیز در این باشگاه برای من نظم و انضباط است. فرشاد ماجدی دوست ۲۰ ساله من است، اما شب بازی بدون اطلاع من از اردو به خانه رفت که اعلام کردم دیگر حق حضور در تمرین را ندارد. اینجا با کسی شوخی نداریم. این تیم برای مردم و هواداران است. من با برادرم نیز در کار شوخی ندارم. اصلاً تیم را ول کردند و این در حالی است که تیمِ من باید ۴۵ روز دیگر با الهلال عربستان بازی کند.

با قاطعیت می‌گویم آقایان از برد ما در دربی خوشحال نیستند

سرمربی تیم فوتبال استقلال با اشاره به نامشخص بودن وضعیت قرارداد بازیکنان این تیم گفت: هنوز بازیکنان من قرارداد خود را تمدید نکرده‌اند. بازیکن جدید که هیچی. یک تیم وقتی می‌خواهد قهرمان شود باید برنامه داشته باشد، اما هنوز نمی‌دانم وضعیت بازیکنانم برای بازی الهلال چگونه خواهد بود. اصلاً عین خیال‌شان هم نیست و هر چی نامه می‌زنم و صحبت می‌کنم جواب نمی‌دهند. مددی یک تبریک برای برد در دربی نگفته است. آقای میری و شرکت های وب، اگر با من مشکل دارید این هواداران گناه ندارند؟! حداقل یک تبریک به هواداران می‌گفتید و همه چیز را علنی کردند و منتظر هستند استقلال ببازد. به خدا با قاطعیت می‌گویم که آقایان از برد ما در دربی خوشحال نیستند.

دوستان عین خیال‌شان نیست و انگار نه انگار که استقلالی وجود دارد

مجیدی در مورد اینکه شخصاً به بازیکنان استقلال پاداش می‌دهد، خاطر نشان کرد: اصلاً این نفرات را نمی‌بینم و همانطور که گفتم بعد از دربی یک تبریک به من نگفتند. دوستان خوبی دارم که عاشق استقلال هستند و دوست ندارند جلوی دوربین بیایند و خودشان را نشان بدهند. این دوستان به من کمک کردند و ۱۰۰ برابر این را نیز برای بازیکنان جدید، تمدید قراردادها و باشگاه هزینه خواهند کرد، اما باشگاه باید ساختاری داشته باشد. اینطور نمی‌شود که دوستان عین خیال‌شان نباشد و انگار نه انگار که تیم استقلالی وجود دارد.

فردا امتیازی از استقلال کم شود، مددی و علی‌نژاد جواب خواهند داد؟

وی با انتقاد از علی‌نژاد معاون ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان گفت: درباره تصمیمات علی‌نژاد قبلاً نیز حرف زدم. آدم‌هایی را به استقلال چپاندن و پدر تیم را در آوردند و استقلال را ۱۰ سال عقب انداختند. بیاید وضعیت بدهی‌ها را ببینید که آقایان عین خیال‌شان نیست. ۵۰۰ هزار دلار میلیچ، ۶۰۰ هزار دلار شیخ دیاباته و یک میلیون و هفتصد هزار یورو استراماچونی را چه کسی قرار است پرداخت کند؟! فردا امتیازی از استقلال کم شود، مددی و علی‌نژاد جواب خواهند داد؟ آن وقت می‌گویند مجیدی روی میز می‌زند. من اگر حق بازیکن را نگیرم چه کاری باید انجام بدهم؟

من مربی هستم و به دولت کاری ندارم

وی در پاسخ به این سؤال که گفته است همه پول‌ها به پرسپولیس پرداخت می‌شود، گفت: چنین حرفی نزدم و گفتم متولی این دو باشگاه وزارت ورزش است. من مربی هستم و به دولت کاری ندارم. کار من داخل چمن است و اصلاً دوست ندارم در این حوزه‌ها ورود کنم. وظیفه من نیست این کارها را بکنم، اما نمی‌توانم از حق بازیکنانی که با جان و دل بازی می‌کنند، بگذرم. متولی دو باشگاه یک نفر است، اما شما مدیرانی که در این چند سال برای پرسپولیس گذاشتند را ببینید و برای استقلال را نیز ببینید. بروید رختکن ما ببینید چه وضعیتی داریم. نمی‌خواهم جسارتی کنم، اما آقای سلطانی‌فر شما متولی این باشگاه هستید و خیلی خوب است که به باشگاه پرسپولیس نیز کمک کنید، چرا که آنها نیز تیم پرطرفدار و مردمی هستند، اما در یک ماهی که مسابقات تعطیل بود ما نتوانستیم یک بازی دوستانه انجام بدهیم، چرا که اجازه نمی‌دادند. یک دوربین به نمایندگی از رسانه‌ها به رختکن ما برود تا ببیند چه وضعیتی داریم.

بازی‌ها دو هفته دیگر تمام می‌شود و هنوز بازیکنان دریافتی نداشته‌اند

وی راجع به اینکه بهتر شدن رابطه او و مددی به نفع استقلال نخواهد بود، گفت: اولین روزی که آمدم تنها یک خواهش از مسئولان باشگاه داشتم. اینکه به تعهدات خود عمل کنند، چرا که اصلاً دوست ندارم در حوزه مدیریتی ورود کنم. بازی‌ها دو هفته دیگر تمام می‌شود و هنوز بازیکنان دریافتی نداشته‌اند. چه کسی باید به این موضوع و تمدید قراردادها رسیدگی کند؟ تیم‌های دیگر در حال جذب بازیکن هستند، اما من هنوز نمی‌توانم قرارداد بازیکنان خود را تمدید کنم.

حتی یک بار هم سلطانی‌فر را از نزدیک ندیده‌ام

مجیدی در مورد اینکه صحبتی به صورت مستقیم با وزیر ورزش و جوانان داشته است یا خیر، تصریح کرد: تا این لحظه که با شما صحبت می‌کنم حتی یک بار هم سلطانی‌فر را از نزدیک ندیده‌ام. شاید دو بار با ایشان تلفنی صحبت کردم و دو ماه پیش نیز چندبار به ایشان زنگ زدم و پیام دادم که جواب نداد.

تا حدی می‌توانم بازیکنان را نگه دارم

وی در پاسخ به این سؤال که در آستانه دیدار آینده استقلال باز هم ریش برای بازیکنان گرو خواهد گذاشت که بازی کنند، گفت: تا حدی می‌توانم بازیکنان را نگه دارم. هشت هفته گذشته است و دوستان عین خیال‌شان نیست.

دست به بازیکنانم بخورد یک ثانیه در استقلال نخواهم ماند

سرمربی تیم فوتبال استقلال در پاسخ به این سؤال که مصاحبه‌های او علیه مددی درهای مذاکره را بسته است، گفت: چه مذاکره‌ای؟ هفته پیش آمدند و گفتند به تیم می‌رسند، اما هیچ اتفاقی رخ نداد و موقع دربی باید ببینم بازیکنم در کرواسی است که واقعاً خنده‌دار است. دست به بازیکنانم بخورد یک ثانیه در تیم نخواهم ماند. تیم برای قهرمانی احتیاج به ساختار دارد. پرسپولیس برای این چند سال قهرمان است که تیم خود را حفظ کرده است و نمی‌شود که هر سال ۱۵ نفر بروند و ۱۵ نفر بیایند و بازیکنان دلال آقایان به تیم بیایند. نمی‌توانم همه چیز را واضح بگویم و اجازه نخواهم داد.

۴۰ روز دیگر با الهلال بازی داریم و نمی‌دانم کدام بازیکن را دارم و کدام را ندارم

وی یادآور شد: فصل قبل نیز همین کار را با تیم من کردند. این تیم نباید دست بخورد و اجازه نمی‌دهم یک بازیکن از این تیم جدا شود. این تیم باید شکل، ساختار و شاکله‌اش برای آسیا حفظ شود. ۴۰ روز دیگر با الهلال بازی داریم و نمی‌دانم کدام بازیکن را دارم و کدام بازیکن را ندارم. الهلال در حال جذب بازیکن است، اما باید بگویم آنها هر چه بازیکن بگیرند حریف ما نخواهند شد. دو سال استقلال بدون سرمربی بسته شده است و بعد می‌گویند چرا استقلال قهرمان نمی‌شود و یک تیم دیگر قهرمان می‌شود. یک نفر جسارت داشته باشد و یگوید تیم را چه کسی بسته است.

گفتند به سپاهان و پرسپولیس ببازی اخراجی!

وی اشاره کرد: فصل قبل، پیش از بازی بازی با سپاهان در جام حذفی اعضای هیئت مدیره به من زنگ زدند و گفتند اگر ببازی اخراجت می‌کنیم، ولی من در ۱۰ روز دو بار سپاهان را شکست دادم. برای بازی با پرسپولیس در اتوبوس بودیم که به ورزشگاه برویم، دوستان زنگ زدند و گفتند آقای سعادتمند گفته است اگر امشب ببازی اخراجت خواهند کرد. من هیچ وقت این حرف‌ها را مطرح نمی‌کنم، چون نمی‌خواهم تیمم را به حاشیه ببرم.

همان سناریو پارسال را امسال دارند تکرار می‌کنند

وی اضافه کرد: بازیکنی به من زنگ می‌زند و می‌گوید چهار ساعت جلسه برگزار کرده‌ام، ولی من می‌گفتم این بازیکن مدنظرم نیست، چه کسی با او مذاکره کرده است؟! همان سناریو پارسال را امسال دارند تکرار می‌کنند. آقای مددی هفته پیش اینجا قول دادی که پول می‌دهی، پول کجاست؟ بازیکنان من دو روز قبل از بازی تمرین را تعطیل کرده‌اند.

آقایان! اگر پول نمی‌دهید احترام بگذارید

سرمربی استقلال خاطرنشان کرد: تا الان هیچ پرداختی نبوده است. الان بچه‌ها صحبت خوبی کردند و من شرمنده آنها شدم. آقایان! اگر پول نمی‌دهید احترام بگذارید. بعد از دربی یک تبریک به این بچه‌ها نمی‌خواهید بگویید؟! اصلاً از اینکه استقلال پیروز شده است، ناراحت هستند.

مجیدی در واکنش به طرح این پرسش که تا چه زمانی این وضعیت را تحمل خواهد کرد و نقش دولت در این موضوع چیست، گفت: لطفاً این حرف را نزنید، من دیگر دارم دیوانه می‌شوم! چه ربطی به دولت دارد؟

باید قرارداد تمام بازیکنانم را تمدید کنند

وی درباره اینکه اعلام کرده بود اجازه نمی‌دهد بازیکنانش جدا شوند، تصریح کرد: جلوی پیشرفت بازیکنی را نمی‌گیرم. این تیم که الان دارم حرف برای گفتن در آسیا دارد. من اجازه نمی‌دهم بازیکنی از تیم جدا شود. اگر یک بازیکن جدا شود، من هم می‌روم. باید قرارداد تمام بازیکنانم را تمدید کنند. ما ۴۵ روز دیگر با الهلال بازی داریم و این شوخی نیست. فرشید اسماعیلی، سیاوش یزدانی، محمد دانشگر و خیلی‌های دیگر قراردادشان تمام می‌شود، ولی اصلاً در باشگاه عین خیال‌شان نیست.

دنبال حرف نیستم و هرچه دارم از باشگاه بزرگ استقلال است

سرمربی استقلال در واکنش به اینکه تا چه زمانی این وضعیت را تحمل می‌کند، تصریح کرد: دنبال حرف نیستم و هرچه دارم از باشگاه بزرگ استقلال است. من این چالش‌ها را در زندگی‌ام دوست دارم. شما دیدید من در این هفت هفته بلد بودم تیم را چطور اداره کنم، ولی الان بحث این است که اینها واقعا دوست دارند تیم لطمه بخورد. این باشگاه هیچ ساختاری ندارد و عین خیال‌شان هم نیست. این وضع تمرین تیم من است و بازیکنان تمرین نکردند.

آقایان از اسم بذرپاش استفاده نکنند

وی در مورد نقش بذرپاش در باشگاه استقلال یادآور شد: من کاملاً تحقیق کردم و اصلاً چنین چیزی صحت ندارد. آقایان از اسم آقای بذرپاش استفاده نکنند. این موضوع واقعیت ندارد.

اسپانسر ما ۸ میلیارد به تیم رقیب کمک کرده است!

مجیدی درباره اینکه مددی اعلام کرده بود ۸۰ میلیارد تومان درآمد این باشگاه از اسپانسر خرج بدهی و مشکلات شده است، گفت: همیشه اسپانسر برای سال بعد هم مقداری را داده است. الان استقلال به نیمه نهایی جام حذفی رفته است و در آسیا نیز با الهلال بازی دارد. در هفت بازی یک ریال پاداش به بازیکنان ندادند پیشکش، حتی یک تبریک هم نمی‌گویند. آنها خودشان را از باشگاه جدا کردند. روزی که من آمدم دیدم پنج نفر از افراد های وب (اسپانسر باشگاه) سر تمرین هستند که من گفتم لزومی ندارد پنج نفر اینجا حضور داشته باشند. بعد این آقایان دیگر نیامدند و یک نیسان فرستادند تا شلنگ‌ها را جمع کنند. این اسپانسر ماست و در هفت بازی که بچه‌ها پیروز شدند یک ریال پاداش ندادند، ولی همین اسپانسر هشت میلیارد به تیم رقیب کمک کرده است!

اسپانسر ما پرکار است اما برای تیم رقیب

سرمربی تیم فوتبال استقلال ادامه داد: شما چه انتظاری از من دارید؟ بگویم اسپانسر ما خیلی پر کار است؟ بله، پرکار است، ولی برای تیم رقیب. اینکه ایشان به وزیر مقابل اعضای هیئت مدیره گفته در استقلال یا جای من است یا فرهاد مجیدی را بگوید. اگر ایشان بدون من حاضر به کمک است و هزینه می‌کند، اشکالی ندارد. مربی برای استقلال زیاد است. هفته پیش هم که آمدند اینجا گفتم این بازیکنان آنقدر باشرف هستند که هر مربی اینجا باشد، همینطور کار می‌کنند. مشکل استقلال را بحث مربی ندانید، چون مربی برای این تیم زیاد است.

من فقط دربی را نبردم، خیلی‌ها را شکست دادم

وی درباره اینکه بعد از دربی گفته بود «من به این‌ها نمی‌بازم» ابراز داشت: مخاطب من از این جمله باشگاه پرسپولیس نبوده است، دربی برد و باخت دارد، ولی به جز من و بازیکنان در این دربی هواداران طور دیگری خوشحال بودند. من فقط دربی را نبردم و خیلی‌ها را در این بازی بردم. این‌ها هر کاری کردند تا تیم من را به هم بریزند، من اجازه ندادم. تا آخرین لحظه به خاطر هواداران می‌مانم و می‌جنگم.

هیچ بی‌احترامی به اعضای پرسپولیس نکردیم

وی درباره اینکه باشگاه پرسپولیس اعلام کرده از او و برخی از بازیکنان استقلال شکایت خواهد کرد، گفت: چرا باید از من شکایت کنند؟ من هیچ بی‌احترامی به اعضای پرسپولیس نکردم و در کنفرانس هم به آنها خسته نباشید گفتم. مربیان پرسپولیس دوستان خوب من هستند. باشگاه پرسپولیس می‌تواند از حق قانونی‌اش دفاع کند، ولی من اصلاً بی‌احترامی نکردم. احترام به بزرگتر و نظم و انضباط اصول من است و بچه‌های من امکان ندارد به شخصی یا باشگاهی بی‌احترامی کنند.

مجیدی در واکنش به اینکه گفته می‌شد قرار است مدیرعامل استقلال در تمرین امروز این تیم حضور داشته باشد، گفت: آمدن پیشکش‌شان، اما یک تبریک برای برد در دربی به بچه‌ها می‌گفتند.

چطور مدیری می‌گذاریم که نمی‌تواند باشگاه را اداره کند؟

وی درباره اینکه تیم را اعضای هیئت مدیره سابق استقلال بستند، عنوان کرد: چه سودی برای من دارد؟! همان سناریو را نیز امسال در حال پیاده کردن هستند. برای چی بازیکن من باید زده شده باشد. اینجا باشگاه بزرگ استقلال است و مردم با برد استقلال یک هفته خوشحال هستند. چه کاری می‌توانیم در این مملکت بکنیم که مردم یک هفته خوشحال باشند. چطور مدیری می‌گذاریم که نمی‌تواند باشگاه را اداره کند؟ شما در این چند سال باشگاه رقیب را ببینید و استقلال را نیز ببینید تا جواب همه سوال‌ها دست‌تان بیاید.

نظم و انضباط برای من مهمترین فاکتور است

مجیدی در مورد اینکه جدایی اعضای کادر فنی استقلال به دلیل مشکلات بوده است یا اختلاف با او، گفت: کمالوند در عربستان با من صحبت کرد که بعد از سال‌ها مربیگری بالاخره یک پیشنهاد از یک تیم تهرانی دارد. با این موضوع مخالفتی نکردم و گفتم می‌تواند جدا شود. ماجدی نیز بدون اجازه من از هتل خارج شد و دیگر اجازه نشستن روی نیمکت استقلال را ندارد. نظم و انضباط برای من مهمترین فاکتور است و برادرم نیز باشد، گذشت نخواهم کرد. آقای دانشیار نیز پیشنهاد خارجی از استراماچونی داشت که ما موافقت کردیم، چون در حیطه‌ای که ایشان کار می‌کند ما مرتضایی را داریم و از این بایت مشکلی نداریم.

هیچ خصومت و مشکل شخصی با هیچکس ندارم

وی در خصوص احتمال جلسه با مددی گفت: هیچ مشکل شخصی با مددی و میری ندارم. هواداران استقلال از این تیم قهرمانی می‌خواهند و برای قهرمان شدن باید ساختار باشگاه را درست کنیم. اینگونه مدیریت به تیم لطمه می‌زند و حرف من این است. هیچ خصومت و مشکل شخصی با هیچکس ندارم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال درباره قهرمانی استقلال در جام‌حذفی با این شرایط گفت: تلاش خود را خواهیم کرد.

خواهش می‌کنم آقایان بیایند و جسورانه حرف خود را بزنند

مجیدی در پاسخ به این سؤال که مشکل افرادی که از آنها نام برد، استقلال است یا فرهاد مجیدی، گفت: نمی‌دانم و فقط خواهش می‌کنم بیایند و جسورانه حرف خود را بزنند. اگر مشکل من هستم، هیچ مشکلی ندارم. مثل اعضای هیئت مدیره و مدیران سالیان اخیر نیستم که از باشگاه استقلال بروم دو هفته دیگر من را کسی نشناسد. ۲۰ سال دیگر نیز هواداران استقلال من را در خیابان ببینند با استقلال خواهند شناخت. اگر مشکل من هستم بیایند و صحبت کنند. دوست ندارم استقلال لطمه ببیند

برچسب‌ها

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 78
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 14
 • حماسه قشقایی IR ۲۰:۰۷ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۷
  آقا تمام مشکل از استقلال به خاطر وجود آدم کم عقلی مثل مددیه. بازیکنا 6ماهه حقوق نگرفتن، زمین تمرین نداریم. بعد اسپانسر ما قبل دربی به لنگ پول میده
  • یه تماشاگر IR ۲۰:۱۵ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۷
   37 23
   خب مددی رو سلطانی فر انتخاب کرده دیگه. استقلال همه چیش درسته به جز مدیریتش
  • حماسه قشقایی IR ۲۰:۱۶ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۷
   49 37
   دیگه باید چیکار کنیم که مددی بره؟ اسپانسر ما برای پرسپولیس فعاله. امکانات مال اونا پول مال اونا
  • حمید علوی CA ۲۰:۴۷ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۷
   59 36
   اون دوستان ساده یا نوچه (مثل حسین) که هر روز میومدن و با حماقت تمام (یا با عوامفریبی) میگفتن چون آقای مجیدی داره پاداش به بازیکنا میده (در واقع باج میده نه پاداش)، و به همین خاطر، ایشون رو با بزرگمرد تاریخ فوتبال ایران یعنی منصورخان پورحیدری مقایسه میکردن، الان که خود آقای مجیدی میفرمایند دوستان ایشون (که دمشون هم گرم) دارن پول این پادشها رو تامین میکنن، چیزی دارن بگن باز؟ حسین و بقیه حالا برین خجالت بکشین و بفهمین تا شماها بیاین هوادار واقعی بشین خیلی کار دارین. دیگه نبینیماسم کسانی که فقط از کنار استقلال خوردن و به جایی رسیدن، رو کنار نام بزرگ منصورخان پورحیدری بذارین.
  • حمید علوی CA ۲۰:۵۱ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۷
   67 10
   آقای مجیدی، انصافن تیمت داره خوب نتیجه میگیره، با همین فرمون برو جلو و خودت رو درگیر حاشیه نکن. حتی اگر برات تله ی حاشیه گذاشتن، بایست حواست باشه پا تو تله نذاری. از حواسی فارغ شو و فقط روی کار تیم تمرکز کن، وقتی خوب نتیجه بگیری هیچ نیرویی نمیتونه از جات تکونت بده. ول کن که قبل از تو قرار بوده کس دیگه ای رو‌ بیارن، این فکرا به کارت نمیاد. با آرامش برو جلو.
  • حمله منافقین به استقلال IR ۲۱:۰۱ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۷
   35 33
   رسول خدا (ص) نشانه‌هایی برای منافقان بیان کرده‌اند که به تشخیص آن‌ها از میان جامعه اسلامی کمک می‌کند؛ از جمله اینکه می‌فرمایند: «ثَلاثٌ مَن کُنَّ فیهِ فَهُوَ مُنافِقٌ وَ اِن صامَ وَ صَلّی وَحَجَّ وَ اعتَمَرَ و قالَ «اِنّی مُسلِمٌ» مَن اِذا حَدَّثَ کَذِبَ وَ اِذا وَعَدَ اَخلَفَ وَ اِذَا ائتُمِنَ خانَ؛ [۲] سه چیز است که در هر کس باشد منافق است اگر چه روزه دارد و نماز بخواند و حج و عمره کند و بگوید من مسلمانم؛ اول کسی که هنگام سخن گفتن دروغ بگوید؛ دوم وقتی که وعده دهد تخلف نماید؛ و سوم چون امانت بگیرد، خیانت نماید.» آیا این سه شرط را در مدیریت تیم استقلال توسط وزارت و حامیان و هم پیمانانش (مدیران و معاونین و... ) نمی بینید ؟ استقلال تیم میلیونها نفر از مردم ایران است و به رسم امانت به دولت و وزارت سپرده شده با این امانت چه کرده اند ؟
  • زاگرس IR ۲۱:۳۵ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۷
   29 52
   وقت من خیلی با ارزش تر از اینه که بشینم گزارش های مربوط به «آل کیسه» رو بخونم و در مورد اینگونه مطالب فقط تیتر رو نگاه میکنم...اما با جمع بندی حرفهای قهرناز مطمئنم که ایشان دچار توهمات شدید و بیماریهای روانی هستند...
  • کیسه مافیا ورزش IR ۲۲:۲۲ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۷
   33 44
   از پندار تایم چه خبر ، زمانی که پنجره نقل و انتقالاتی پرسپولیس بسته بود و پندار تایم شبانه بازیکن می خرید برای الدوچرخه می گفتید آرام شادی کنید شاید در این حوالی پنجره ای بسته باشد زمانی که این حرف را می زدید پرسپولیس داشت با پولی که بخاطر پنجره بسته اش خرج نقل و انتقالات نشد داشت زمین تمرینش را درست می کرد ، ورزشگاه شهید کاظمی اولش زیاد امکانات نداشت و ورزشگاه متروکه ای بود ولی پرسپولیس با خرجی که برای این ورزشگاه انجام داد وضعیت این ورزشگاه را تغییر داد و ورزشگاه با امکاناتی شد
  • کیسه مافیا ورزش IR ۲۲:۲۵ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۷
   16 33
   آره اسپانسر الدوچرخه به پرسپولیس پول می دهد . پول برای پرسپولیس هست ولی الدوچرخه تمام بازیکنانش را حفظ می کند . به جای اینکه این همه در نقل و انتقالات خرج می کنید می رفتید ورزشگاه مرغوبکار را تجهیر و تعمیر می کردید
  • پرویز سوبله چوبله IR ۲۲:۲۹ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۷
   25 7
   میگم یه وقت بد نباشه پرویزخان مظلومی که عضو هیئت مدیره شدن هیچ حرکتی حتی ریز!! هم انجام نمیدن و انگار نه انگار که شاگرد خلف پدر استقلال منصورخان پورحیدری هستن بابا یه حرفی یه حضوری یه حرکتی یه همراهی !
  • کیسه مافیا ورزش IR ۲۳:۲۸ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۷
   13 21
   کامنت کاربر حماسه قشقایی: واقعا باورم نمیشه مددی داره بازیکنای اینجوری میخره.. لنگی ها امسال کارشون تمومه.. یه راست سقوط خخخخخخخ ... کامنت کاربر تیم مظلوم لنگ : ایولللللللللل...... شجاعی عاشقتم... خدانگهدار لنگ حکومتی... پیش به سوی قهرمانی ..‌. کامنت کاربر تیم مظلوم لنگ : راضیم ازت مددی... چرا نگفته بودی انقد کار بلدی کلک؟ ... کامنت کاربر شکارچی تاریکی : جووووووونم اشکان مسعود..... استقلال با جذب دژاکه شجاعی قهرمان لیگ و آسیا میشه ...... دمت گرم دکتر مددی عبدیان قرار بمب بترکونید . این ها ۴ کامنت از کامنت های هواداران استقلال در خبر احتنال حضور دژاگه و شجای در استقلال بود . رضایت از مددی در کامنت این استقلالی ها موج می زند . تیم مظلوم چی شد از خداحافظ پرسپولیس حکومتی رسیدی به سلام پرسپولیس حکومتی ، حجاسه قشقایی تو چی تو که گفتی پرسپولیس کارش تمومه ولی الان پرسپولیس مدعی اصلی قهرمانی هست و ۸ امتیاز بیشتر از استقلال دارد .
  • صامت IR ۲۳:۳۶ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۷
   15 8
   اشنباه نکن اقای مجیدی.باخت البته ناراحت کننده است.ولی مااینقدردنیادیده هستیم که تحمل باخت راداشته باشیم.ناازباخت به داوری ناراحتیم .
  • حمید علوی CA ۲۳:۵۵ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۷
   23 6
   کاربرعزیز پرویزسوبله چوبله، داداش گلم همونطورکه فرمودی ‌ومیدونی، جناب مظلومی وفادارترین یاورشادروان منصورخان بودن همیشه. نزدیکترین فرد به ایشون.درواقع شادروان منصورخان باجناب مظلومی مثل دوبرادر کنارهم زندگی کردن و این رو هوادارای قدیمی استقلال خوب میدونن. درودبرشرافت ایشون که هروقت هرجایی از استقلال خواستنش،بی ریا ومخلص اومدوهروقت نخواستنش(حتی بانامردی و قدرناشناسی نخواستنش) بی صدا رفت و از این نظر هم دقیقن مثل خود منصورخان بوده و‌ کاملن شبیه منصورخان خادمانه رفتار کرده.داداش گل،پروبزخان عضو فنی هیئت مدیره هست که خوشبختانه با اومدنش بعضی زمزمه های دائمی تغییرمربی رو در جا خاموش کرد.(بنده قبلن هم عرض کرده بودم که حضورپرویزخان در هیات مدیره، خیلی به نفع آقای مجیدی،میشه چون ایشون بشدت با رفتارهاوفضاهایی که آرامش رو از مربی میگیره و برای مربی چوب خط میذاره، مقابله میکنه.نبایداز این بزرگ و‌پیشکسوت فنی،درست وصادق، انتظارداشته باشیم برای قرادادبازیکنا پول بیاره، هر کسی کارکرد خودش رو داره. شناخت کامل هم از ایشون داریم که اهل خودش رو نشون دادن و رفتارهای ریاکارانه نبوده و نیست
  • حمیدرضا IR ۰۰:۰۵ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۸
   10 6
   یک بار دیگه مصاحبه رو بخونید متوجه میشد که همون مطالب قبلی رو مدام تکرار میکنه و کلا ۳ نا موضوع هم بیشتر نیست در ولقع مجیدی چیزی برای گفنم نداره ولی میخوادبا سروصداوفرار روبه جلو خودشو قهرمان جا بزنه . اگه خاطرتون باشه قبلا گفته بود کمک ایتالیایی هزینه ای برای باشگاه نداره ولی بعد گفت مددی پول نمیده تا کم ایتالیایی بیاد و الان میگه قرار بوده اسپانسر پولشو بده اما در ادامه میگه اسپانسر به تعهداتش عمل نکرده و پول بازیکنان رو نداده و بعد مجیدی میگه اسپانسر گفته تا مجیدی هست پول نمیدم . بلاخره کودمش درسته . و سوال اصلی اینجاست اگه اسپانسر قرار بوده پول بده پس حتما با مجیدی مشکل نداشته و قطعا از محل تعهداتش به باشگاه میخواسته بده نه اینکه پول اضافه بده . و نکته مهم اینه که مجیدی هیئت مدیره و مددی رو دور زده و با اسپانسر جلسه مخفیانه گذاشته که حاضر شدن پول گالریل پین روبدن . بطور کلی حرفای مجیدی پر از تناقضه و اینده خیلی چیزا رو افشا میکنه
  • حسام IR ۰۰:۵۷ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۸
   4 10
   خنده دار ترین جوک تاریخ اینه که یک تیم که مدعی مردمی بودنه و مدام میگه دولت مخالفشه ، دادوهوار میکنه که چرا دولت وحکومت برای ولخرجیها و بریز و بپاشهاش بهش پول نمیدن
  • حسین IR ۰۱:۰۵ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۸
   6 5
   بازی دو سر برد یعنی هینکاری که استقلالیها میکنن اسپانسر پول میده تا پاداش بدن ، بعد مربیشون از ندادن پول و بی پولی میناله و بازیکنانش که هم قرارداد چرب بستن و هم پاداش کلان میگرن مصاحبه میکنن که پول نمیخوایم یکم احترام میخوایم . راست میگن که هرکس چیزیو میخواد که نداره و لیاقتشم رو هم نداره
  • میلاد IR ۰۹:۵۵ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۸
   9 4
   دوستان بدنیست یک نگاهی به حرفای محیدی درباره گابریل پین بکنیم .مجیدی در ابتدا گفت پول کابریل پین رو دوستاش میدن و خرجی برای باشگاه نداره . چند وقت بعد از مددی انتقاد کرد و گفت مددی گفته پول گابریل پین رونمیده . بعدش گفت نامداری قرار بوده پول گابریل پین رو رده و حالا میگه قرار بوده شرکت های وب و اسپانسر باشگاه پول گابریل پین رو بدن . بنظرتون دلبل اینهمه تناقض چیه؟
 • تیم مظلوم لنگ IR ۲۰:۰۹ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۷
  من یه سوال دارم. چرا مددی مثل رسول پناه برکنار نمیشه؟ به من جواب بدید. آقای مجیدی از روزی که جواب وزیر بی ادب رو دادین، دیگه اسپانسر کمکی نمیکنه. به جاش قبل دربی به پرسپولیس 8 میلیارد میده.پنجره باشگاه بسته ست. شما دریافتی لنگیا رو با ما مقایسه کن تا متوجه بشید. من بازم میگم چرا مددی مثل رسول پناه برکنار نمیشه؟
  • رضا IR ۲۱:۱۳ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۷
   32 32
   قرارداد استقلالی ها 3 برابر پرسپولیس است. از ترس شان جرات افشا پول قراردادشان را ندارند.
  • کیسه مافیا ورزش IR ۲۲:۰۸ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۷
   13 17
   مددی فیلم حرفاش بیرون آمده . به بازیکنان تهمت زد . مددی کدام بازیکن را قراری داده . رسول پناه ۶ بلزیکن اصلی پرسپولیس را فراری داد فیلم حرفاش هم که آمد بیرون . تازه اخراج هم نشد بلکه شد رئیس هیئت مدیره . بعد از اینکه گند کار هایش و بستن قرارداد ترکمنچای با یشار رسن را هم فهمید ند و بستن قرارداد اشتباه با کارگزار دیدند با فشار هواداران بر کنار شد . الان دقیقا فشار هواداران کجاست . تو که خودت حانی احمد مددی حالا چی شد . تو که می گفتی مددی داره جربزه اش را نشان می دهد چی شد دقیقا
  • تیم مظلوم لنگ IR ۲۳:۰۳ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۷
   17 13
   مددی خربزه هم نداره چه برسه به جربزه. اشتباه متوجه شدی چون من از این مردک متنفرم
 • تیم مظلوم لنگ IR ۲۰:۱۱ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۷
  چرا این مشکلات مالی برای لنگ نیست؟ چرا این امکانات ضعیف برای لنگ نیست؟ آقا اینا قاسمی نژاد رو نتونستن بگیرن
  • علی IR ۲۰:۴۹ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۷
   20 22
   پول قرض کردن که از این اون که هنر نیست خیالت راحت فردا هم یقه پرسپولیس رو هم میگیرن.شما کیسه ها کی میخوایبد دست از هوچیگری بردارید؟
  • منطق‌اس‌دق‌لالی IR ۲۱:۰۵ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۷
   17 23
   بچه‌جان دقت کن،،به استناد اظهارات سرمربیه تیم بی‌افتخار خودتون ۵۰۰هزار دلار وششصدهزار دلار باید به شیخ ودیاباته‌دداده بشه،، اونوقت تیم ما که باید درفینال واقعی بازی می‌کرد شجاع وترابی وبشار علی‌پور وبیرو رو ازدست داد چووووونکه تیم لوس ونُنور حکومت خرج داره ودراین اوضاع که قیمت ارز سربه‌فلک زده کمیاب شده،،بالاخره باید ازیه جایی بزنن تا مخارج تیم حکومتی رو تامین کنند وکجا بهتر از تیم مردمیه پرسپولیس در فصل فینال واقعیه اول هم طارمی ورامین ومحرمی امیری واحمدزاده رو ازدست دادیم تا با قهرمانیه تیم مردمیه پرسپولیس در اسیا،،طرفداران تحقیر شده تیم حکومت خارتر از اینی که هستن نشن خلاصه این که راضی باشین از و_زیرپرسپولیسی
  • کیسه مافیا ورزش IR ۲۲:۱۱ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۷
   27 15
   رسول پناه : قرارداد بازیکنان پرسپولیس زیر ۳ میلیارد هست . اول فصل که قرارداد بابای ۱۰ میلیارد می بستید با بازیکنان باید به به عواقبش هج فکر نی کردید . قرارداد شاهین طاهرخاتی سکونشین ۷۳۳ درصد افزایش داشته . پرسپولیس قرارداد بازیکن سکونشینش ۷۳۳ درصد افزایش نداشته . اینکه مهدی عبدیان برای اینکه انین قاسمی نژاد به استقلال چک نمی دهد تقصیر و وزیر و پرسپولیسی ها نیست . عبدیان دیگه محبوب دل شما استقلالی ها بود چک نکشید قاسمی نژاد نیامد مدیر محبوبتان چک نمی کشد تقصیر پرسپولیس هست
  • کیسه مافیا ورزش IR ۲۲:۱۳ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۷
   15 17
   حالا خوبه که کاربر سایت خبر ورزشی هستی که کارش گذاشتن خبر های بد پرسپولیس هست . قرارداد بازیکنان الدوچرخه این قدر زیاد هست که قرارداد بازیکن سکونشین الدوچرخه ۷۳۳ درصد افزایش داشته
 • کارن IR ۲۰:۲۵ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۷
  8 17
  آقای مجیدی کاری به حواشی مصنوعی وخودساخته استقلال ندارم ولی برای خرید بازیکن وبخصوص انتخاب مربی بزرگترین باشگاههای دنیا اسپانسر نقش بسیار پررنگی داره... جابجایی رونالدو به یووه اسپانسر مهمترین نقشو داشت
  • ... ... IR ۱۳:۲۰ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۸
   11 1
   حالا که گفته روزی که اومدم دیدم پنج نفر از افراد های‌وب سر تمرین هستند و گفتم لزومی نداره اینجا حضور داشته باشند توقع داره حلوا حلواش کنن. وقتی اسپانسر داره خرج خودت و تیمتو میده تو حق نداری بهشون بی‌احترامی کنی. آقای مجیدی تو مصداق اون ضرب‌المثل معروفی که میگهنون ما رو میخوره هلیم همسایه رو هم میزنه. شما وقتی به کسی که هزینه خودت و بازیکناتو میده احترام نمیذاری چطور توقع داری بهت احترام بذاره؟! بعد شما از کجا فهمیدی که های‌وب ۸ میلیارد به پرسپولیس کمک کرده؟ کجای لباس پرسپولیس های‌وب دیدی که ما نمی‌بینیم؟! شما عادت کردی که به مسئولین احترام نذاری و احترام ببینی. مطمئن باش بازیکناتم نمیمونن و میرن چون مددی عمرا با قرارداد بالا باهاشون تمدید کنه. فعلا که چند تاشون (یزدانی و رضاوند) ساز جدایی کوک کردن و حرف از رفتن زدن. سعادتمند قرارداد ترکمنچایی باهاتون بسته که مددی بیچاره توان پرداختشو نداره. پول اسپانسر هم که پیشخور شده. شما که موندنی نیستی پس همین الان برو استعفاتو بده تا دوباره برای مدتها بی‌تیم بمونی. چون هیچ تیمی تو ایران نمیاد سراغ مربی بداخلاق و پررویی مثل تو که از همه طلبکاره.
 • زارعی IR ۲۰:۲۸ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۷
  38 32
  این فرهادخودش چطور سرمربی شده؟ مگه نگفته میری و مددی قبولش نداشتند و سلطانی فر مجیدی را قبول داشته. آدم نامرد چرا تا قبل از دربی همه جا فریادمی کشیدی که وزیر پرسپولیسی هست بعد از دربی وزیر و داور خوب شده. چرا به مردم واقعیت را نمی گویی که چطور سرمربی شدی؟ چرا در دوران بازیکنی پودر جک تری دی مصرف می کردی و به قول امیرآبادی به بازیکنان دیگه هم می دادی؟ چرا تا قبل از داربی همه اش علیه پرسپولیس صحبت می کردی و خودت و دارو دسته ات تهمت می زدید. چرا در تیم خودت قراردادها میلیاردی هستند؟
  • حسین IR ۰۲:۲۳ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۸
   6 8
   زارعی جان اونموقع آقایان خیلی دنبال مربی گشتند ولی با شرایطی که استقلال داشت هیچ مربی بزرگی جرات نداشت مربی این تیم شوددرثانی فرهاد به خاطر اینکه فرزند استقلال هست قبول کرد و نمی خواست استقلال دست نااهلان بیافتد
 • ن یک هوادار تاج IR ۲۰:۴۲ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۷
  28 11
  مددی ول نکن ترین فرد منفور تاریخ باشگاه .. تندیس ازجنس سنگ پا برای این وفتحی باید ساخت ... قشنگ برنامه نحسشون شخم زدن باشگاهه .. خدا از میری هم نگذره به حق علی ..من که این جماعت رو واگذارکردم به خودخدا
  • منطق‌اس‌دق‌لالی IR ۲۳:۲۵ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۷
   14 19
   اینهم از طنزهای تلخ سپهر ورزشیه کشورِ ماست،،وقتی طربداران تیمی که سراسر عمرش (چه در سیستم حکومتط قبلی وچه در مدل کنونی) تیم مورد حمایت حکومت بوده و اسمش همواره مهمترین نماد همین حکومت‌ها محسوب می‌شده(تاج نماد شاهنشاهی _اث‌دق‌لال شعار انقلاب) اومده ومدلی شده مدیری که در اواسط دهه ۷۰دربیه نیمه تمام رو بهشون ۳_۰هبه کرده وبوتبال بسیاری دز بزرگان پرسپولیس به واسطه‌ش نابود شده (فتحی) رو مهره‌ی و_زیرپرسپولیسی برا شخم زدن تیم حکومتی‌شون معرفی می‌کنند حالا بلند بگین #و_زیر_پرسپولیسیم_نوموخوام_نوموخوام
 • سیدرضا DE ۲۱:۱۰ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۷
  14 14
  من اصلا نمیخوام قرمزا و حمایتی اگر هست حرفی بزنم .خدارو شکر پرسپولیس نتیجه میگیره و دوستان و افراد خوب فامیلم از این جریان خوشحالند حرف من اینه مشکلشون با استقلال چیه چرا مدیر عامل اون تیم بخاطر هوادار و حمایتش از سرمربی عوض میشه اما استقلال با وجود تصمیم هییت مدیره این اتفاق نمیفته و باید مددی باشه عزیزان مسیول هرچند هوادار سرخ اکثریت هستن اما اقلیت آبی پوش میلیونها هواداری هستن که پرتماشاگرترین دیدارهای تاریخ فوتبال باشگاهی ایران و آسیا رو ساختن در دیدار با جوبیلو و برق شیراز
  • کیسه مافیا ورزش IR ۲۲:۴۰ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۷
   8 20
   کافیه یک رسانه بگه سجاد شهبازاده و احسان حاج صفی گزینه های مدنظر مددی هستند همه هواداران استقلال میشن هوادراش ولی از اون طرف رسول پناه انر مسی و رونالدو را هم می آورد پرسپولیس باز ما هواداران پرسپولیس حامی اش نمی شدیم ولی شما هواداران استقلال خبر آمدن دژاگه و مسعود شجاعی به استقلال را ببین ، فقط چه کامنتی هایی که در حمایت مددی نزاشتید
 • فرهاد مجیدی CA ۲۱:۲۳ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۷
  22 24
  همه اینها بخاطر اینکه به آذری جهرمی گفت بیشعور. همه مردم پشت سر فرهاد مجیدی هستند. سلطانی فر وآذری جهرمی هم باید دمشون رو بذارن رو کولشون وگو شونو گم کنن
 • حماسه العین IR ۲۱:۲۶ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۷
  18 21
  میگم اولونگا بیاد بخورتتا. کیسه خودش اصلدحماسه است اخوی خخخ
  • عمر خریبینم قاتل لنگ IR ۲۲:۳۶ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۷
   23 16
   میگم خریبین بیادها
  • کیسه مافیا ورزش IR ۲۲:۴۴ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۷
   8 19
   میگم پاتریک سوفو بیاد تا دوباره به الدوچرخه ۳ گل بزند . ایمون زائد ۱۰ ثانیه لمس توپ ۳ گل در ۱۰ دقیقه
 • لنگ خاص IR ۲۱:۲۷ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۷
  26 5
  آقای مجیدی ،پین نمیاد یا نمیذارن بیاد یا هرچی لطفا یک دستیار بادانش ایرانی مثل نامجو مطلق اضافه کنیدو لطفا دیگه کاری به تیم رقیب نداشته باشیدو اسمی ازشان نیارید
 • عارف IR ۲۱:۴۲ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۷
  22 13
  اقا مشکل هیچ کس نیست فقط مثل خیلی از یاد گاری های رژیم گذشته تاج باید محو بشه و شما میبینید که هیچ بازی کن تاج مثل بازیکنان پرسپولیس در بازی دوستان دور همی نیست و همه جوره ب پرسپولیس میرسن و برای اینکه گندش در نیاد هر وقتی ب بازیکنان و مربی میکن یک داد وبیداد بکنید که فکر کنن وضع شما هم خراب است و این وسط حیف که با محو تاج خاطرات خیلی ها میشه مثل پاس
  • استقلال قهرمان IR ۲۲:۴۹ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۷
   18 7
   آقا یه مشت سوء استفاده چی و غارتگر بیت المال پشت این حرفا قایم شدن مال الان هم نیست دهها ساله که اینجوری توبره شون رو پر میکنن تاج یا استقلال تیم مردم بوده هست خواهد بود همانطور که پرسپولیس هم در اون رژیم با همکاری عبده با خواهر و شوهرخواهر شاه تامین و اداره میشد(شرکت سی آر سی ) اما تیم مردم بود هواداران میلیونی این دو تیم نه در گذشته و نه بعد از انقلاب نقشی در اداره امور این دو تیم نداشتن چون دولتها بودن که روسای این دو تیم رو تعیین میکردن مگه الان اعضای هیئت مدیره پرسپولیس رو مردم انتخاب میکنن ؟ مردم هواداران و در واقع سرمایه های معنوی این تیمها هستن هرچند که کمکهای مادی هم کرده و میکنند اما اموراتشون رو مدیران دولتی اداره میکنن مدیران دولتی هم از جیب مردم یا بیت المال تامین میشوند و حق دهان کجی به مردم را ندارند و باید به خواست میلیونها نفر از مردم فوتبالدوست احترام بگذارند
 • محمدرضا15 IR ۲۱:۵۰ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۷
  27 10
  اگر بزودی این مشگل مدیریتی استقلال حل نشد خانواده‌ای شهداطرفداراستقلال جوردیگری خدمت وزیر ورزش حواهندسرسید
 • ناشناس IR ۲۱:۵۱ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۷
  43 13
  آقا فرهاد حرف حق را میزنند و همیشه حرف حق تلخ است
 • بوفالو IR ۲۱:۵۲ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۷
  36 17
  چرا اینها گورشون رو گم نمیکنن تا استقلال با شاه فرهاد بتونه نتیجه بگیره؟از برد استقلال دارن آتیش میگیرن .
 • علی IR ۲۱:۵۷ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۷
  39 21
  ساختن دشمنای فرضی و خیالی ...دست پیش رو گرفته که اگه نتبجه نگرفت پس نیوفته...همین روزا میندازنت بیرون حالا ببین...
 • ابوالفضل IR ۲۲:۱۹ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۷
  33 10
  آقای وزیر شما و مدیران لنگیتون تا می تونید بتازونید بالاخره روزی می رسه که این جوجه اردک زشت تبدیل به قوی مغروری خواهد شد ظلم ماندگار نیست
  • ... IR ۰۱:۳۹ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۸
   2 3
   از خودتون یک قدیس ساختین که همه نیروهای شریر عالم علیهتون بسیج شدن! و در نهایت نور علیه ظلمت پیروز خواهد شد. چه تفکر عتیقه ای!!! شاه فرهاد شاه فرهاد راه انداختید تیر دروازه گل شده بود یا حیا کن رها کن راه انداخته بودین یا تو غار بودید.
 • لنگی سوز IR ۲۲:۳۳ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۷
  38 7
  اینها فقط و فقط میخوان استقلال نابود کنن که تا حالا موفق بودن اگه استقلال سوم هست روی تعصب و غیرت بچه هاست؛مدیریت هیچکدوم استقلالی نیست و هدفشون تخریب و تضعیف استقلاله
 • رزسفید IR ۲۲:۴۰ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۷
  35 13
  تنهامشکلشون اینبودکه یک تنه بامشکلات جنگیدیم چنین روجلوبردی بی عرضگی ازماهواداران استقلاله که میداریم هرمی بیادهربلایی سرمون دربیاره چیره جرات دارندبالنگیااینکارروبکنند؟بیخودکردنکه مجیدی رونمیخان ماهواداراشیم ومیخوایمش شمامیخوادتیموبه روسیاه بکشونیدهرکی غیرمجیدی رویاهایش تمرین نکنیدخلااااص
 • ناشناس IR ۲۲:۵۲ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۷
  10 35
  یک بازی را با شانس و پنالتی بردن حالا توهم زدن همه به هم می پرن!!!! سرمربی، مدیرعامل، بازیکن، دستیار و .... برد واقعی هر تیمی را یکدست می کنه. اما برد شانسی توهم میاره....
  • مجتبی IR ۲۳:۳۲ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۷
   27 10
   پارسالم باشانس بردیم.اگه شمالنگیای بی شرف میبردینم میگفتین شانس وپنالتی.منفورترین تیم تاریخ ایران لنگ حکومتی.
  • ... IR ۱۳:۳۲ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۸
   2 1
   کلا عقده خودکم‌بینی داره. تو مصاحبه‌اش ۸۰۰ بار گفت مددی و های‌وب بهش تبریک نگفتن.
 • Sasha US ۲۲:۵۵ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۷
  27 7
  من نمیدانم این افراد مافیایی از جون استقلال و فرهاد مجیدی چه میخواهند!!!!!!!
 • Farid US ۲۲:۵۶ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۷
  9 35
  Moshgeleh in agha hesadat, modiriate va Persepolis hast, in martikeh bakhile hasoud aslan nemidanad chee migoyad, zere ziady mizanad, aslan nemifahmad chee migoyad, migoyad faghat pool bedahid hartoury shodeh, yeky be in hamal begoyad aghar tou ke balady pool biyavary chera khodat nemiavary? Yek adameh digeyee poshteh in jarian hast ke be Majidi khath midahad, martike faghat bebinid cheghadr bisavad hast migoyad be Vazire mamlekat text mizanam? Baghyeash ra khodetan hadse bezanid
  • لنگ خاص IR ۲۳:۰۱ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۷
   32 5
   دیروز هم گفتم،جنابعالی که باسواد هستی اولا به دیگران توهین نکن و دوما فنگلیش ننویس،خدایی خیلی اذیت میشیم کامنتتو بخونیم،سوما کمی عینک تعصبت را کنار بزار ،شما که هر خبر مربوط به پیروزی رو میگید کاملا درست میگوید
  • .. IR ۱۳:۴۴ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۸
   0 1
   تقصیر مدیر محترم خبر ورزشیه که توی قسمت کامنتها به دوستان تذکر نمیده که کامنتهای فینگلیشی‌شون چاپ نخواهد شد. بارها از این دوستمون خواستیم فینگلیشی ننویسه در جایی که همه فارسی مینویسن. بابا برو یه فارسی‌ساز نصب کن و خودت و بقیه رو راحت کن. والله به خدا کامنت دو خطی تو دو دقیقه طول میکشه تا بخونیمش. خط و زبون به این خوبی و قشنگی رو ول کردی رفتی سراغ خط و زبون اجنبی که همیشه خدا ازش فراری بودیم. چون ایرادهای زیادی توی خوندن و نوشتن داره. فتوشاپ= پوتوشاپ، افسیلون= اپسیلون، قاعده حروف صدادار و هزار چیز اعصاب‌خردکن دیگه.
 • سحر IR ۲۳:۰۲ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۷
  31 11
  شاه فرهاد داره حرف حق رو میزنه چیزی که همه دارن میبینن امیدوارم هر چه سریعتر مشکلات حل شه و شاهد بازیهای خوب بچه ها باشیم به قول شاه فرهاد این بچه ها تو بازیا حرف برا گفتن زیاد دارن
 • mahmoud789 IR ۲۳:۴۰ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۷
  12 9
  فرهاد، بیدار شو تیم پرسپولیس دو، سه سال پیش با تیم فعلی کلی تغییرات داشته، یکی از راههای درآمدزایی فروش بازیکن درجه یک به تیمهای پولدار هست و طبیعی هست الان از قائدی پول در نیاری پس کی؟ یکی نیست به این بگه، نگه داشتن همه بازیکنان برای تیمهای پولدار هست نه تیمهای ایرانی که هشتشون گرو نه شون هست
 • عارف IR ۰۰:۱۰ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۸
  4 0
  نمیدونم کی پشت پرده داره هوادران دو تیم را میندازه بجون هم و هی مشکل پیش میارن که فقط فکر بره سمت فوتبال و از مشکلات جامعه از قبیل تورم و برق و اب و محیط زیست و ………..غیره دور باشیم و در کشور خودمون هوادران دو تیم از دشمن خارجی بدتر بیفتن تو جون همدیکه بابا یک خورده فکر کنید زندگی همش فوتبال و به هم فحش دادن نیست پس کی میخواهیم با فرهنگ بشیم لطفا مقداری فکر کنید
 • fred US ۰۰:۱۸ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۸
  2 7
  آدمی که مرد نیست که روی حرف خودش بایستد قابل احترام نیست. ایشان می گوید که به اصول پابند است. بنده هم تصدیق می کنم . اصول ایشان حرف مفت زدن و انکار کردن است. کلی در مورد وزیر و وکیل حرف زده اما امروز می گوید اسپانسر و مددی می خواستند زیر آب من را بزنند اما وزیر نگذاشت . یا فرمودند من به پرسپولیس بباز نیستم و وقتی مورد ریشخند قرار گرفت می فرماید من کی گفتم ؟ متاسفانه گربه ایشان همان ورژن گربه مرتضی علی است و از هر طرف پرتش کنی , چهار چنگولی پایین می آید. گیرم که مددی و مدیریت باشگاه بد هستند که همین حالت برای پرسپولیس هم هست. در پرسپولیس هم افرادی مانند ماریو زاگالو , آلبرت انیشتن و الکساندر فلمینگ بر مصدر کار نیستند. تو به نظم و انضباط اهمیت می دهی ؟ پس چرا خودت قبل فینال حذفی پارسال تیم رو ول کردی رفتی؟ این حرف ها فقط برای هوادار گوش مخملی جذاب است آقای پوپولیست حزب باد.
  • شاهرخ خان: IR ۱۴:۲۷ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۸
   5 3
   کامنت اول: مشکل استقلال مدیریتش نیست، ساختار غلطشه که پیشکسوتای بیسواد و متفرعنش مثل امیرحسین صادقی_ که به شهادت آمار و فیلم بازیها یکی از بدترین مدافعین استقلال توی دربیهای گذشته بود_ و سرمربی بی‌تجربه‌‌اش که یهو شد سرمربی به خودشون اجازه میدن راجع به همه چی صحبت کنن و به همه بپرن. انصافا مجیدی تو این یکی دو سال به کی نپریده که مددی دومیش نباشه. اون از فتحی بدبخت، اونم از سعادتمند بیچاره. به اسپانسر تیم هم بی‌احترامی کرده و نماینده‌هاشو از سر تمرین بیرون کرده. به خدا همین سمیعی که همش راجع به مدیریت خوبش حرف میزنه اگه بره استقلال میشه یکی مثل مددی و سعادتمند و فتحی. ساختار استقلال ساختار غلطیه که طی سالها شکل گرفته و به سادگی درست‌شدنی نیست. آقای مجیدی رختکن تیمت رو خودت باید درست کنی، سالن بدن‌سازی استادیومتو خودت باید تجهیز کنی، ترمیم زمین چمن تمرینت هم پای خودتونه نه وزیر ورزش؛ همون کاری که طاهری برای پرسپولیس کرد.
  • شاهرخ خان: IR ۱۴:۲۸ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۸
   3 2
   کامنت دوم: واقعیت اینه که شماها باید سالها ریاضت بکشین و ولخرجی نکنید تا بتونید امکانات باشگاهتون رو ارتقا بدین. بهترین مدیر ورزشی خارجی هم بیا استقلال نمیتونه تو باشگاه شما دووم بیاره مگه اینکه مثل مددی بخواد ساختارشکنی کنه و زیر بار بدعتهای غلط گذشته نره. به نظر من که درس مدیریت خونده مددی تو بعضی زمینه‌ها داره خوب عمل میکنه و همین که حاضر نشده با میلیچ و دیاباته که ارزششون با هفت هشت تا بازیکنتون برابری میکنه و کارایی چندانی هم براتون نداشتن تمدید کنه یعنی داره درست عمل میکنه. پرسپولیس مگه خارجیهاش (اوکراینیها، بودیمیر و بشار) نرفتن. هیچ اتفاقی نیفتاد و بازیکنای وطنی جاشونو پر کردن و از اونا بهتر هم شدن. تنها ایراد مددی اینه که اول کار شل گرفت که حالا داره سفت میخوره. علم مدیریت میگه هر جا فهمیدی اشتباه کردی برگرد، نه اینکه تا ته مسیر رو برو تا سرت به سنگ بخوره. مددی میخواد ساختار غلط باشگاه استقلالو درست کنه ولی تنها راهش اینه که امسال با کل بازیکنا تسویه کنه بعد قراردادهای متعارف ببنده تا دوباره دخلش کمتر از خرجش نشه. حالا استقلالیا بیان بیان بپرن به من که چرا از مددی حمایت کردم.
 • استقلال IR ۰۰:۲۳ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۸
  2 2
  حالا حساب کنید با ایهمه مشکل و پرداخت نکردن،مجیدی با اون پاداشی هایی که از دوستان بزرگوارش بازیکنان رو روحیه میداد،چه نتیجه ای گرفتن،همش برد،پس میشه فهمید که ازهمین میترسن که پول بازیکنان رو بدن و دیگه هیچ جوره نتونن جلو استقلال و بازیکناش رو تو زمین بگیرن...این دیگه مث روز روشنه که نمیخوان استقلال نتیجه بگیره..فرهاد مث کوه جلو این بیشرفا رو بگیر..شماره حساب بده بخدا هوادارا استقلال نفری ده هزار تومن هم بدن میلیاردها پول میشه..فقط ش حساب بده هوادارها خودشون همه چیو میفهمن...تا بتونی پوز ای بیشرفا رو به خاک بمالونی مثل همیشه
 • لنگ حکومتی ۰۰:۳۷ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۸
  5 6
  مجیدی آقاس
 • هودار فوتبال IR ۰۰:۴۲ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۸
  6 1
  بازی مسخره تان حال هر تماشگر رابهمزد اقای مجیدی پرسپولیس بازی نکرد وبازی اس هم بسیار ضعیف بود اگر پرپولیس بازی همیشگی را انجام میداد صددر صدردو الی سه گل میخوردی ضمنا تیم پرسپولیس مردمی ایت از اول تا حالا ولی استقلال‌از اول حکومتی بوده از اسم تاج پیداس ویک برد هم اینقدر خوشحالی نداره تینهم در پنالتی وابنهم‌حذفی نه لیگ برتر بعدش هم‌حیف پول ملت که خلج شماها میسه
 • ادریس تاجی IR ۰۱:۰۳ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۸
  7 6
  یک کلام محبوب ترین ستاره دنیا فرهاد خان مجیدی با اختلاف
 • Farid US ۰۵:۱۵ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۸
  1 1
  In agh roye chee hesaby hamsh esme Persepolis ra miyavarad? Chera hey saye darad khodeshan ra be Persepolis moghyese konand? Persepolis koja Estehlal koja
 • كيسه دوز IR ۰۸:۰۶ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۸
  5 2
  پودر اعلا دارم اصل جنس بدو بدو ...
 • Sina AU ۰۸:۰۸ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۸
  6 2
  کجای دنیا سرمربیِ تیم، قبل از فینال جام حذفی قهر میکنه....؟!
 • تاجی طبرستانی IR ۰۸:۵۶ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۸
  3 4
  ین اسپانسر ماست و در هفت بازی که بچه‌ها پیروز شدند یک ریال پاداش ندادند، ولی همین اسپانسر هشت میلیارد به تیم رقیب کمک کرده است! توجه کردید وزیر گل نمی زنه ولی اسپانسر استقلال فقط در دو مرحله بصورت علنی ، یه بار 15 میلیارد یه بار هم 8 میلیارد به لنگ پول میده ، ولی وزیررررررررر گل نمی زنه راستی خبر ورزشی محترم ، این هشت میلیارد هم بزار روی بقیه ورودی های پول به خرانه لنگ ( 110 میلیارد اسپانسر اصلی ، 30 میلیارد هبه وزیرارتباطات ، 64 میلیارد وام بانکی قرض ال پس نده ، ) که میشه چیزی حدود 220 میلیارد ورودی به خزانه لنگ ، ولی من موندم تیمی که میانگین قراداد بازیکناش 1.5 تا 2 میلیارده و کلا با این حساب ، تیمش رو کلا 40 تا 50 میلیارد بستن ( ارزان ترین تیم لیک برتری خخخخ ) فقط ما موندیم چرا هنوز بازیکناش و مربیانش آه و ناله می کنند و میگن فقط 55 درصد دریافتی داشتند یعنی -40--30 میلیارد از اون 220 میلیارد فقط خرج شده !!!!!!؟؟؟؟؟؟ خخخخ عجـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــب
  • هوادار پرسپولیس IR ۱۳:۵۷ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۸
   2 1
   منطقیه که تیم همیشه قهرمان ، پرسپولیس بیشتر از اسپانسر پول بگیره تا یِ تیم دره پیت مثل استقلال که همیشه چهارم منطق لطفاً
  • شاهرخ خان: IR ۱۴:۴۲ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۸
   6 4
   اولا که آمارات کلا غلطه ثانیا اگه فرضا هم درست باشه یه حساب سرانگشتی کنی می‌بینی رفته جای طلب برانکو و طلبکارای خارجی دیگه. مغزتو از آکبندی دربیاری اینجوری ضایع نمیشی تاجی طبرستانی. اسپانسرتون وقتی طبق قرارداد تموم پرداختیهاشو بهتون انجام داده مگه مغز خر خورده بیاد دوباره پول بریزه تو خندق بلاتون. در ضمن کاری نداره شما قرارداد بازیکنا و مربیاتونو منتشر کن تا پرسپولیسیا هم منتشر کنن تا ببینیم کی راست میگه کی دروغ. پرسپولیسیا که صد بار تا حالا گفتن ما حاضریم منتشر کنیم. در ضمن اگه پول خرج کردن الکی جواب میداد الان زنوزی قهرمان جام باشگاههای جهان شده بود با تراکتور. پس لطفا هر چی میشه لنگ پرسپولیسو نکش وسط. برو ببین رو پیرهن پرسپولیس چند تا اسم داره تبلیغ میشه بعد بیا صحبت از ۳۰ میلیارد کن. ۳۰ میلیارد از ایرانسل گرفته و هنوز داره تبلیغش میکنه.
 • پارسا IR ۰۹:۰۷ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۸
  6 2
  این آقا کلا مشکل داره نمیدونم چی میزنه بازی رفت باخت بدم باخت بعد میگه من به اینا بباز نیستم تو فضای مجازی کلی بی احترامی کردن خودش و آقای گیتاریست جام ندیده الان میگه ما به کسی بی احترامی نکردیم با این کارا دارن هواداراشونو سرگرم میکنن تا ضعف این چند سالی که جام نگرفتن رو بپوشونن دوره ی این کارا دیگه تموم شده آقای شومن باز
 • امید IR ۰۹:۲۱ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۸
  5 2
  همه دست به دست هم دادند استقلال نابود بشه ولی دست خدا بر سر تیم پرطرفدار استقلاله خدا پشتیبان و حامی استقاله پس غمی نیست خدایا شکرت دربی رو بردیم و تیم حریف رو حذف کردیم.
 • Farid US ۰۹:۴۵ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۸
  5 1
  Kojayeh donya sarmoraby hamekare mishavad ba aleiheh modiriate, heiateh modireh sponsor va hamintour hey khodash ra ba Persepolis moghayese mikonand? In shipishou va Esteghlalyha badtar shipishou koja Persepolis koja? Hasoudha, hamsh darid hemekarhayeh Persepolis ra copy bardary mikonid, bayad in avazy ra zodtar biroun konand ya inke gharardadha ra chap konand, Madady bichare dorost migoyad monteha gireh yek sharlatan oftadeh
 • هوادار پرسپولیس IR ۱۳:۵۳ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۸
  1 1
  چرا باید مبلغ اسپانسرِ پرسپولیس همیشه قهمرمان با تیم همیشه هفتم یکی باشه منطق لطفاً
 • شهرام شوشیان IR ۱۸:۱۲ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۸
  1 1
  با هو چی گری داره به همه چی توی فوتبال میرسه ،،پولش از اون ور آب میاد و رانت داخلی هم داره دیگه غمش چیه
 • هوادارپرسپولیس IR ۱۹:۳۷ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۹
  0 1
  خداروشکر همتون دارین به پرسپولیس ازحسادت سکته میکنین.کیسه حمومیا

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 7 =
Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __

آخرین عناوین

Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __

ویدیو

Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __

پربازدیدترین