محمود فکری سرمربی تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان گفت: من امشب چیز خاصی از استقلال ندیدم و اگر این تیم می خواهد قهرمان حذفی و در آسیا موفق شود باید خیلی بهتر از این باشد.

کنایه فکری به تیم فرهاد: استقلال برای موفقیت در آسیا باید خیلی بهتر از این باشد/ فکر می‌کردم آنها امروز بیشتر ما را اذیت کنند
خبرورزشی -

محمود فکری در نشست خبری پس از دیدار استقلال و نفت مسجد سلیمان اظهار داشت: به استقلال و هوادارانش تبریک می‌گویم. بازی خوبی انجام گرفت به جز آن ۵-۶ دقیقه ابتدایی که بازیکنان ما ترسیده بودند و جو استادیوم خالی آنها را گرفته بود در بقیه دقایقی بازی خوب کار کردیم.

وی افزود: ما اجازه ندادیم استقلال موقعیت‌های آنچنانی ایجاد کند و بازیکنان ما بعد از گل با اعتماد به نفس بهتری بازی کردند. حتی یک ضربه کاشته به تیر دروازه زدیم. در مجموع بازی مردانه ای انجام شد و فکر می‌کردم استقلال خطرناک تر باشد و بیشتر از این ما را اذیت کند و به همین دلیل با توجه به مشکلاتی که داریم بازیکنانم با غیرت و مردانه بازی کردند. ما باید سریع تر برای بازی با گل گهر آماده شویم تا تیم را در لیگ حفظ کنیم.

سرمربی تیم فوتبال نفت در خصوص اعتراض نیمکت تیمش به داوری عنوان کرد: ما اعتراض داشتیم ولی مورد خاصی در نتیجه بازی رخ نداد. بیشترین اعتراض به خاطر وقت اضافه بود چون نیمه اول ۳ دقیقه وقت اضافه گرفتند و در نیمه دوم ۴ دقیقه. در بازی‌هایی که مساوی بودیم ۷-۸ دقیقه وقت اضافه می‌گرفتند. امروز استقلالی‌ها هم بدشان نمی‌آمد که بازی بخوابد اما در مجموع تیم داوری خوب کار کرد و من از آنها تشکر می‌کنم.

وی در خصوص اینکه تیمش بعد از دریافت گل موقعیتی به استقلال نداد عنوان کرد: برای ما مهم بود که از استقلال امتیاز بگیریم چون با توجه به شرایط جدول نیاز بود گل‌های زیادی دریافت نکنیم. ممکن است در روز آخر گل‌های خورده کمتر به ما کمک کند و مهم بود که نظم تیمی داشته باشیم، ما حتی می‌توانستیم گل بزنیم و به تیر دروازه زدیم شما می‌بینید در مسابقات خیلی‌ها حتی بدون موقعیت به گل می‌رسند و امروز ما فرصت گلزنی هم داشتیم و به حریف زیاد فرصت ندادیم.

فکری در خصصوص بگو ومگویی که در جریان بازی با سیاوش یزدانی داشت گفت: چرا نمی‌گویید سیاوش یزدانی با لفظ بدی با بازیکن تیم ما صحبت کرد؟ یزدانی حرفی به بازیکن ما زد که داور اصطلاحی که او به کار برد را شنید ولی گفت در این مورد به او کارت نمی‌دهم. اگر ما این کلمه را می‌گفتیم فوری کارت می‌گرفتیم ولی این اتفاق مقابل استقلال افتاد و جای دوری هم نرفت که بازیکن حریف کارت نگرفت.

وی تاکید کرد: در مجموع ما باید کمک کنیم تا داوران با آرامش بیشتری سوت بزنند.مطمئنا ما اگر به داوران کمک کنیم آنها بهتر سوت خواهند زد تا کسی از شیوه داوری‌ها ناراضی نباشد.

سرمربی نفت مسجد سلیمان در خصوص وضعیت استقلال بعد از جدایی وی گفت: فوتبال حرفه ای است. من چندین سال در استقلال بازی کردم، بعد به عنوان دستیار و سپس سرمربی این تیم شدم. قبلا هم گفته ام خیلی مواقع مهم است که اخلاق را حفظ کنیم. چه در استقلال باشم یا نباشم احترام خیلی مهم است اما تاکید می‌کنم فکر می‌کردم استقلال خیلی بهتر مقابل ما بازی کند ولی به غیر از چند دقیقه اول که بازیکنان ما استرس داشتند در بقیه بازی  ترسشان ریخت و فوتبال خوبی بازی کردند.من امشب چیز خاصی از استقلال ندیدم و اگر این تیم می‌خواهد قهرمان حذفی و در آسیا موفق شود باید خیلی بهتر از این باشد.

وی ادامه داد: شاید نباید این سوال را جواب می‌دادم چون همین حرف‌ها برای من دعای خیر دارد! متاسفانه فضایی که در استقلال ایجاد شده به شکلی است که اگر هر کسی انتقاد کند برای او دعای خیر می‌کنند ولی همین‌ها را هم روی سرم می‌گذارم. (باخنده)

خبرنگاری گفت شما از سبحان خاقانی که مقابل  پدیده گل زد استفاده می‌کردید و امروز او در ابتدای نیمه دوم تعویض شد که فکری پاسخ داد: شما بازی را دیدید و بهتر است من را وارد حواشی نکنید. کیفیت نفت مسجد سلیمان و استقلال را دیدید، بهتر است من زیاد وارد این داستان‌ها نشوم و برای استقلال در ادامه راه آرزوی موفقیت می‌کنم.

برچسب‌ها

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 14
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 3
 • لنگ خاص IR ۰۰:۱۵ - ۱۴۰۰/۰۴/۳۰
  34 17
  کنایه نیست،راست میگه بایدخیلی بهتربازی کنه،و اینم باید بگم زمان سرمربیگری خودش استقلال خیلی بدتر بازی میکرد
  • حمید علوی CA ۰۱:۵۰ - ۱۴۰۰/۰۴/۳۰
   27 7
   بنده هم هیچ کنایه ای در فرمایش آقای فکری نمیبینم. مسخره ست که یه رسانه ورزشی بخواد اینجوری و انقدر سخیف استقلالیها رو در مقابل هم قرار بده. اکر همین حرفای آقای فکری رو یه استقلالی دیگه (مثلن محمد مومنی) میزد که یک چهارم آقای فکری سابقه در استقلال نداره، بازم مینوشتین کنایه؟!؟! مسلمن نه. طرف به این واضحی داره حرف میزنه، دیکه کنایه ش کجا بود.
  • ایمان IR ۰۷:۵۷ - ۱۴۰۰/۰۴/۳۰
   1 4
   فکر کن یه تیم 120 دقیقه بازی کنه بعد بدون تمرین بره به بازی بعدی و دقیقه 6 گل بزنه اونوقت سرمربی حریف بگه توقع بیشتری داشتم بد سوخته فکری، خیلی بد سوخته کسی توجه کرده که مددی بی پول تمام پول کادر فنی فکری را پرداخت کرده! یادتونه گفتن فکری و منصوریان منصوبان وزیر بودن؟
 • محمود آرپی جی زن IR ۰۰:۱۷ - ۱۴۰۰/۰۴/۳۰
  16 8
  جو استادیوم خالی ؟؟؟!!! محمود خان تیمت نیمه دوم خوب کار کرد اما بچه های استقلال در فاز حمله برخی اوقات از سر شکم سیری بازی میکنن فوتبالیست باید هر موقعیت گلی رو صد درصد گل کنه امشب بچه ها راحت باید سه بر صفر میبردن نه با یه گل و لی تیم نفت تیم خوبیه فشار خوبی هم به استقلال آورد امیدوارم که نفت مسجد سلیمان شهر اولین ها در لیگ بمونه
 • 6 IR ۰۰:۳۴ - ۱۴۰۰/۰۴/۳۰
  32 38
  منظورش الهلاله که خیلی هم هار و هوره و گفته تا کیسه رو 6 تایی نکنه اروم نمیگیگیره
 • یاشار ۲۴ ابدی IR ۰۰:۴۴ - ۱۴۰۰/۰۴/۳۰
  35 19
  حاج محمود نیازی به کنایه نیست ! همه میدونن توی استقلال از هوادار و بازیکن به شما خیانت کردن و البته این جماعت آبی در خیانت کردن ید طولایی دارن ، همین هایی که به شما خیانت کردن در گذشته به مرحوم حجازی هم خیانت کردن ! کلا خیانت در پوست و خون آبی هاست ! اگه نیم فصل اول فقط ۵۰ درصد الان برای شما انرژی گذاشته بودن شاید الان صدر جدول بودن ! به واسطه خیانت عمدی به شما از کورس قهرمانی عقب افتادن اما همش داور و وزیر و وکیل میکنن ولی هیچکدومشون نمیگن اگه نیم فصل خیانت نمیکردیم الان صدر بودیم و عاقبت خیانت کارها مشخصه هوچی گری برای سرپوش گذاشتن روی خیانتشون
  • حمید علوی CA ۰۱:۵۵ - ۱۴۰۰/۰۴/۳۰
   32 14
   بنده با فرمایش شما صد در صد موافقم یاشارجان. یه عده باصطلاح هوادار (که اصولا هوادار تیم نیستن) و بعضی از بازیکنا بدجور به آقای فکری نارو زدن و خیانت کردن. البته دنیا محل گذره.
  • ضد لنگ کثیف IR ۰۷:۳۷ - ۱۴۰۰/۰۴/۳۰
   3 12
   چه جالبه به روباه میگن شاهدت کیه میگه دمم،اصن مشخص نیست شما 2تا لنگی هستین که دارین اینجا از خیانت و صدر جدول و اینجور مساعل حرف می‌زنید،مطمعنی اگه هنوز فکری رو نیمکت بود و صدر جدول بود تو لنگی مشکلی نداشتی،بابا شما اصن هوچیگر و خیانتکار زاده شدین،شما اگه بابا مسعود رو نداشتین مثل هشت سال پیش هرروز به خودتون فحش میدادین که چرا طرفدار لنگ شدین ولی الان که همه چی با برنامه و خیانت‌های وزیر و شما لنگیا بر وفق مرادتونه اونوقت میشین دلسوز فکری و استقلال،جمع کنید بابا
 • Rezaya IR ۰۰:۵۷ - ۱۴۰۰/۰۴/۳۰
  24 52
  آقای فکری واقعا متاسفم برای نوع صحبت های شما پیشکسوت های استقلال واقعا متاسفم ... شما بازی رفت با بهترین شرایط مقابل همین نفت با هزارتا سلام و صلوات با یک موقعیت گل اونم بزور تو دقیقه ۹۶ بازی رو مساوی کردی حالا امروز ک استقلال دیگه جایگاهش مشخصه تو جدول و نیازی نبود خودشو به آب و آتش بزنه و به بهترین شکل از اندوخته اش بهره برد میای فرافکنی الکی میکنی درحالی که دست کم سه موقعیت صددرصد قایدی زد بیرون و روی اشتباه مظاهری یه توپ خورد به تیر دروازه ک اونم جزو ضربه تو چهارچوب حساب نمیشه و شما یه ضربه هم تو چهارچوب نداشتی درحالی ک ما نیاز نداشتیم خودمون رو بع آب و آتیش بزنیم.... با تمام احترام برای پرسپولیسی ها تو ۲۱۰ دقیقه بازی با استقلال یک ضربه نصفه و نیمه داشتن تو چهارچوب استقلال ولی همه پیشکسوت هاشون تیمشون رو حمایت کردن و پشتشو خالی نکردن ولی پیشکسوت های استقلال فقط واسه تیم حاشیه میسازن و از هیچی میخوان حرف دربیارن و یه مشت طرفدارنما هم میان سواستفاده میکنن هم درقبال پرسپولیس هم درقبال استقلال وواقعا متاسفم که این جورحرف زدی چون خیلی برات احترام قائل بودم متاسفم متاسفم برای پیشکسوتامون
 • h IR ۰۴:۳۲ - ۱۴۰۰/۰۴/۳۰
  1 5
  وقتی دیقه ۷ یه تیم از پیش بازنده گل میخوره دیگه انگیزه ای برای گل زدن وجود نداره اگه میخواستیم خیلی بیشتر از اینا میتونستیم گل بزنیم
  • نادر IR ۱۴:۰۲ - ۱۴۰۰/۰۴/۳۰
   5 1
   میخاستین ولی بلد نبودین بیشتر گل بزنین .گل زدنو از پرسپولیس یاد بگیرین که پنج تا زد بازم دنباله گله شیشم ،هفتم بود
 • مجید IR ۰۹:۳۹ - ۱۴۰۰/۰۴/۳۰
  3 2
  تذکر فکری بسیار بجا و از سر دلسوزی است. ولی استقلال مقابل تیم فکری دوستانه بازی کرد وگرنه 10 گل نوش جان می کردند. فکری ممنونم که به فکر تیم استقلال هستی دمت گرم اما کمی هم به فکر تیم نفت مسجد سلیمان باش تا نتیجه های خوبی بگیری. تیم تاج همیشه تاج سر است با آرزوی موفقیت برای شیر فرهاد در جام حذفی و بازی های آسیایی...
 • کامی IR ۱۱:۴۲ - ۱۴۰۰/۰۴/۳۰
  5 3
  خداوکیلی راست میگه تیمی که بازیکناش بی انگیزه باشه یه گل که میزنن اصلا تلاش نمیکنن واسه گلایه بعدی با ترس بازی میکنن همش پاسایه بی هدف میدن .این تیم خدایی سوراخ سوراخ میشه جلویه الهلال
 • سارا IR ۱۵:۲۲ - ۱۴۰۰/۰۴/۳۰
  5 1
  کامی جوون فداتشم منم باهات موافقم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 9 =
Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __

آخرین عناوین

Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __

ویدیو

Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __

پربازدیدترین