فیروز کریمی به انتقاد از بخشنامه سازمان لیگ پرداخت و گفت: دل پیچه داشتم و با هزار بدبختی به نشست خبری آمدم.

فیروز کریمی
خبرورزشی -

فیروز کریمی سرمربی تیم فوتبال تراکتور پس از دیدار با تیم پرسپولیس در نشست خبری حضور پیدا کرد و اظهار داشت: قبل از اینکه بخواهم صحبت‌هایم را آغاز کنم، انتقادی به سازمان لیگ دارم و اگر هم دبیرکل این نامه را زده به او هم انتقاد دارم. هیچ لزومی ندارد که بعد از بازی حتماً سرمربی در نشست خبری حضور پیدا کند. اگر او از خودش این بخشنامه‌ها را صادر می‌کند باید وضعیت روحی و جسمی مربیان را هم درنظر بگیرند. الان من مشکل داشتم؛ تکلیف بیرون روی من چیست؟ چه کسی باید جوابگو باشد؟ حداقل این است که چند پنپرز بیاورند که اگر کسی وضعیتی مثل من داشت بتواند در نشست خبری حاضر باشد.

وی با بیان اینکه این یک رویه غلط است، گفت: هر کسی که این بخشنامه را صادر کرده کار اشتباهی انجام داده است.اگر کسی به نشست می‌آید به عنوان نماینده فنی می‌آید. باید از او سوال کنید و او هم جواب بدهد. با وجود اینکه دل‌پیچه داشتم با هزار بدبختی به نشست آمدم. این کار معنی ندارد. اگر به نشست نیاییم هم جریمه و محروم‌مان می‌کنند. هزار کار برای محکوم کردن و محروم کردن داریم. نمی‌شود خودمان ۹۰ دقیقه در سایه بنشینیم و ندانیم که چه به حال و روز مربیان آمده است. نه بخاطر بخشنامه، نه به خاطر فدراسیون  و نه بخاطر سازمان لیگ به نشست آمده‌ام؛ تنها برای اصحاب رسانه آمده‌ام و حالم بسیار بد است. دل‌پیچه شدید دارم و علتش را هم کمیته پزشکی فدراسیون پزشکی از همه بهتر می‌داند. 

سرمربی تیم فوتبال تراکتور خاطرنشان کرد: فوتبال خوبی بود. هر دو تیم خوب بازی کردند. بعد از گل اول بنا را روی آن گذاشتیم که کار را تمام کنیم. بعد از گل حدود ۱۵ دقیقه سوار بر بازی بودیم، اما هرچه زدیم به دفاع حریف خورد. بعداز گل عقب نرفتیم، اما بد آوردیم. آنها شانس آوردند و گلی زدند که به پای دفاع ما خورد و بعد از گل مساوی هم عالی بازی کردند و مستحق پیروزی بودند. عباس‌زاده را به دلیل مصدومیت نداشتیم و نتوانستیم روند نیمه اول را در نیمه دوم ادامه دهیم.

وی درمورد احتمال ادامه همکاری‌اش با تراکتور، عنوان کرد: من اول فصل مشکلات خانوادگی داشتم و اگر مشکلات ادامه داشته باشد، قطعاً برایم در اولویت خواهند بود.

کریمی درخصوص اینکه چند بازیکن در جریان بازی حرصش را در آوردند، گفت: هم در نیمه اول، هم در نیمه دوم، هم در وسط بازی، هم در پایان، هم اول و هم آن طرف و هم این طرف بازیکنان حرص ما را درآوردند. تمرین آنها با مسابقه اصلاً قابل مقایسه نیست. بازیکنان در تمرینات به راحتی بازیکن مقابل را رد می‌کنند، اما در مسابقه اینگونه نیست. اگر در جریان مسابقه این اتفاق رخ ندهد، نمی توان تاکتیک پیاده کرد. شاگردانم امروز از این موضوع عاجز بودند، اما در دوندگی و چرخاندن توپ خوب کار کردند.

سرمربی تیم فوتبال تراکتور در پایان خاطرنشان کرد: اگر حالت روحی همیشگی را ندارم از همه عذرخواهی می‌کنم، چون درگیری داخلی دارم!

برچسب‌ها

برگزیده‌ها

خبرویژه

پربازدیدترین

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 5
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 5
 • ساوالان IR ۰۰:۲۲ - ۱۴۰۰/۰۵/۰۴
  31 5
  چطور دل پیچه و اسهال داشتی که نود دقیقه کنار زمین داد بیداد می کردی!! این بهانه هست که از جریمه هفته قبل به دلیل عدم حضور از کنفرانس فرار کنی!! اقای کریمی فوتبال ایران چند سال به خاطر عدم حضور شما راحت بود. بار فنی نداری..
 • آرمانی IR ۰۰:۲۵ - ۱۴۰۰/۰۵/۰۴
  40 2
  تو این چند بازی آخر لیگ پرسپولیس با تیم هایی بازی کرده ک مربی ها اون تیم ها سابقه بازی و مربیگری برا استقلال داشتن ب عبارتی استقلالی بودن و تونسته تمام بازی ها رو هم ببره و از این نظر ک تو فصل ها گذشته بازی ها آخر فصل ب مربی ها پرسپولیسی میخورد و بازی رو میبرد و مورد اتهام تبانی از طرف کیسه کشه ها قرار میگرفت رو این فصل نمیتونن ادعا کنن و اون دسته از کیسه کشها شله زردها ک میگفتن ماشین تبانی کرد اگر ی بار دیگه بازی پرسپولیس با ترتر اگر ببینن خوب میفهمن ک نتیجه باید 6_0میشد ک با خوش شانسی ترتر مواجع شدیم
 • حسین AE ۰۲:۵۲ - ۱۴۰۰/۰۵/۰۴
  9 0
  این حرکت کریمی ازحرسش بود وگرنه ۹۰ دقیقه خودکشی کرد فکر میکر د با ۱۱ نفر دفاع کنه میتونه ازقهرمانی پرسپلیس جلوگیری کنه ومحبوب استقلالیها بشه اما نتونست وزورش میبرد بیاد جلوی خبرنگاران بازی روهم برعکس میگفت که این تراکتوربوده که ۹۰ دقیقه حمله کرده اینو میگن پرو خوشم آمد حالشو گرفتن وداشت گریه میکرد
 • ایوبی US ۰۹:۰۲ - ۱۴۰۰/۰۵/۰۴
  6 0
  اعتراف عجیب مربی یکی از تیم های گروه تاس: استرسِ توقع برادران از تیمم برای جلوگیری از گلات قهرمانی از یک سو و بازی روان و بسیار زیبای پسران یحیی از سوی دیگر در درونم آشوبی بپا کرده و بزور کمیتهء انضباطی در جلسه حاضر شدم .اگر حضور در جلسهء مطبوعاتی پس از مسابقه برابر پرسپولیس اجباری است پس لازم است کمیتهء اخلاق برای مربیان گروه تاس پوشک بزرگسالان را در رختکن تدارک ببینند که تا...آخ ووو ی ی ی ق ق ق ر ر ر ببخشید باید برم...
 • حسین IR ۰۳:۲۵ - ۱۴۰۰/۰۵/۰۵
  0 0
  پنج ساله که پیاپی پرسپلیس قهرمان میشه وهمه مربیان هوادارحسودان پرسپلیس ازبس که میبازند دلپیچه میگیرند واگر درتک بازی هم به کمک فغانی خابالود که نه اخراج میکنه ونه چشم کورشدش دروازبانی که درموقع پنالتی دومتر میادبیرون رونمیبینه وباعث باخت پرسپلیس میشه بازیکنان ومربیشون ازباشگاه طلب پاداش میلیاردی میکنند واین قدرت شکست ناپذیری پرسپلیس رومیده

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 8 =
Topic[id:63, title:آخرین اخبار لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:آخرین اخبار لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:آخرین اخبار لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:آخرین اخبار لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:آخرین اخبار لیگ برتر ایران] - __ [] __

پربازدیدترین

Topic[id:63, title:آخرین اخبار لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:آخرین اخبار لیگ برتر ایران] - __ [] __

آخرین عناوین

Topic[id:63, title:آخرین اخبار لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:آخرین اخبار لیگ برتر ایران] - __ [] __