جورجینا رودریگس، شریک زندگی کریستیانو رونالدو، از فروشندگی در مغازه با درآمد ۲۵۰ پوند در هفته تبدیل به ستاره اینستاگرام و مشهورترین زن بین همسر بازیکنان منچستریونایتد شده است.

جورجینا رودریگس
خبرورزشی -

جورجینا یکی از مشهورترین همسران یک فرد معروف در روی زمین است، اما نمی‌توان گفت که همیشه زندگی لوکس و اشرافی داشته. قبل از اینکه شانس دیدار تصادفی با اسطوره فوتبال یعنی کریستیانو رونالدو به این مدل ۲۷ ساله اسپانیایی رو کند و زندگی‌اش از این رو به آن رو شود، در خانه‌ای تنگ و مشترک زندگی می‌کرد و با درآمد ماهی ۲۵۰ پوندی که از فروشندگی به‌دست می‌آورد اموراتش را می‌گذراند.

حالا، با بازگشت باشکوه دارنده ۵ توپ طلا به منچستریونایتد، جورجینا هم راهی انگلیس می‌شود. رونالدو که اکنون ۳۶ ساله است در مصاحبه‌ای که در سال ۲۰۱۹ با ITV داشت گفت که با اولین دیدار با جورجینا در فروشگاه گوچی یعنی جایی که جورجینا دستیار فروش بود، عشق حقیقی زندگی‌اش را پیدا کرد. ستاره یوونتوس به پیرس مورگان گفت: «او به من خیلی کمک کرد. البته که عاشقش هستم.»

رونالدو که ارزش حدودی ثروتش ۳۰۰ میلیون پوند است اضافه کرد که با ازدواج با جورجینا رؤیای مادرش ماریا دولورس دوس سانتوس آویرو به حقیقت می‌پیوندد. او در این مورد گفت: «بدون شک ما روزی با هم ازدواج خواهیم کرد. این رؤیای مادرم نیز است. بنابراین چرا که نه؟ عالی می‌شود. جورجینا بهترین دوست من است. ما خیلی با هم صحبت می‌کنیم و حرف هم را می‌فهمیم. قلب من برای او می‌تپد و قلب او هم برای من.»

زندگی لوکس با ۴ بچه

جورجینا فرزندان رونالدو را بزرگ می‌کند، دختر ۳ ساله‌شان آلانا مارتینا، دوقلوهای ۴ ساله اوا و متیو، و کریستیانو جونیور ۱۱ ساله. او زندگی‌ای دارد که اکثر ما فقط می‌توانیم رؤیایش را داشته باشیم، تعطیلات در ایبیزا و ایسلند، پوشیدن لباس‌های گوچی و شنل از سر تا پا، و لذت بردن در قایق تفریحی و ماشین‌های لوکس کریس. او همچنین پس از متهم شدن کریس به تجاوز، در کنارش ایستاد تا ثابت شود که هیچ اتهامی به کریس وارد نیست و تمام این صحبت‌ها کذب محض است. اما جورجینا رودریگس که می‌تواند به زودی جورجینا رونالدو شود زندگی خیلی متفاوتی داشت.

جورجینا رودریگس

زندگی در روستا

جورجینا زندگی خیلی معمولی داشت. در روستای کوچک «خاکا» در شمال اسپانیا با پدرش خورخه که فوتبالیست سابق آرژانتینی بود و مادر اسپانیایی‌اش آنا زندگی می‌کرد. در کودکی آرزو داشت رقصنده باله بشود. اما از آنجایی که پدر و مادرش قادر به پرداخت هزینه‌های کلاس رقص نبودند جورجینا این رؤیایش را کنار گذاشت و به دنبال کار در زمینه مد و فشن رفت. از کودکی همه می‌فهمیدند که او بلندپرواز است، درست مانند رونالدو که در خانه‌ای با سقف حلبی در مادیرا بزرگ شد تمام تلاشش را کرد را بتواند به دنبال رؤیاهایش برود.

زندگی در خانه‌ای کوچک و مشترک

جورجینا وقتی که بزرگ شد به «اوئسکا» که شهری کوچک است و یک ساعت با خانه پدری‌اش فاصله داشت رفت و به عنوان پیش‌خدمت مشغول به کار شد. اما خیلی زود از زندگی در آن شهر کوچک و هم‌خانه بودن با چند جوان دیگر خسته شد. او که دیگر نمی‌خواست زندگی فقیرانه داشته باشد بار دیگر نقل مکان کرد و این بار به شهر ساحلی سن‌سباستین رفت و در مغازه ماسیمو دوتی شغلی به‌دست آورد. اما با وجود اینکه درآمدش بهتر شده بود آنجا را هم ترک کرد. جورجینا در مصاحبه‌ای گفت: «من می‌خواستم کارهای لوکس بکنم و برای این منظور باید یاد می‌گرفتم که انگلیسی صحبت کنم.»

در سال ۲۰۱۲ جورجینا که تنها ۱۷ سال داشت به انگلیس رفت و در منزل خانواده‌ای در بریستول مشغول به کار شد. در اینجا بر یادگیری زبان انگلیسی تمرکز کرد و ساعتی ۹.۵ پوند درآمد داشت. زبانش به سطح قابل قبولی رسیده بود که به اسپانیا برگشت تا در فروشگاه خرده فروشی در مادرید کار کند.

جورجینا رودریگس

عشق در نگاه اول

جورجینا سرانجام شغل رؤیایی‌اش به عنوان فروشنده گوچی را در سال ۲۰۱۶ به‌دست آورد و در همین فروشگاه بود که توجه ستاره سابق رئال‌مادرید را به خود جلب کرد. روزهای بعد این زوج همدیگر را در رویداد برند دیگری ملاقات کردند و می‌توانستند در فضایی آرام‌تر و خارج از محیط کار با هم صحبت کنند. جورجینا قبلاً به مجله «سان» گفته بود که هر دو در نگاه اول عاشق شدیم.

دردسر رابطه با رونالدو

این زوج در ماه‌های اول سعی داشتند رابطه خود را از همه پنهان نگاه دارند اما به محض اینکه مردم فهمیدند که این دو نفر همدیگر را ملاقات می‌کنند دائماً به فروشگاه جورجینا می‌رفتند تا او را از نزدیک ببینند. مدیران فروشگاه می‌ترسیدند که مشتریان ثروتمندشان با هجوم مردم برای عکس گرفتن با جورجینا بترسند و وارد فروشگاه نشوند بنابراین جورجینا را بعد از ۸ ماه کار کردن در شغل رؤیایی‌اش اخراج کردند. تماس‌های رونالدو باعث شد تا شغل دیگری در پرادا به جورجینا داده شود و او در چنین فروشگاه بزرگی ماهیانه ۱۰۰۰ پوند به اضافه کمیسیون دریافت می‌کرد.

جورجینا رودریگس

اما بار دیگر رابطه‌اش باعث شد شغلش را از دست بدهد. مشتریان به امید دیدن رونالدو به فروشگاه می‌رفتند و از جورجینا می‌خواستند که با آن‌ها سلفی بگیرد. مدتی نگذشت که مدیریت و جورجینا هردو به این نتیجه رسیدند که بهتر است او کار کردن را برای همیشه کنار بگذارد. به رسانه اسپانیایی «ایکس‌ال سمانال» در مورد تجربه‌اش گفت: «من مخفی شده بودم اما هواداران در فروشگاه به دنبالم می‌گشتند. آن‌ها تظاهر می‌کردند که مشتری هستند و با فروشگاه تماس می‌گرفتند و از من می‌پرسیدند. همیشه عکاسان منتظر من بودند. اصلاً راحت نبودم و آنجا را ترک کردم.»

والدین سربلند

جورجینا در نوامبر ۲۰۱۷ اولین دخترشان آلانا مارتینا را به دنیا آورد. در این باره گفت: «وقتی از بیمارستان به خانه رفتیم کریس ترتیب یک شام سورپرایزی با اقوام نزدیک‌مان را داده بود. من احساس کردم که خوشبخت‌ترین زن دنیا هستم.» آلانا مارتینای کوچک به قبیله دوست‌داشتنی رونالدو پیوست و جورجینا مشغول بزرگ کردن هر ۴ بچه شد. جورجینا درباره بچه‌داری هم می‌گوید: «من همیشه بالغ بوده‌ام و برایم داشتن ۴ فرزند محدودیت به شمار نمی‌رود. خیلی خوب با این موضوع کنار آمده‌ام و حالا دیگر نمی‌توانم زندگی‌ام را بدون بچه‌هایم تصور کنم. ما باهم و در کنار هم خیلی خوشبختیم. بچه‌ها لذت زندگی ما هستند.»

رونالدو قبلاً گفته بود که می‌خواهد ۷ فرزند داشته باشد اما انگار نظر جورجینا متفاوت است. وقتی از او پرسیده بودند که خود را در ۱۰ سال آینده چگونه می‌بیند پاسخ داد: «خود را با بچه‌های بیشتری نمیبینم.»

جورجینا رودریگس

از فروش محصولات گوچی تا پوشیدن‌شان

جورجینا قبلاً لباس‌های طراحان بزرگ را به افراد مشهور و ثروتمند می‌فروخت و حالا خودش آن‌ها را می‌پوشد، از کتهای ۱۴۰۰ پوندی بالمین و کیف‌های ۵۰۰۰ پوندی شنل گرفته تا کت خزی که نمی‌شود رویش قیمت گذاشت.

آن‌ها در عمارتی بزرگ در تورین زندگی می‌کردند مشابه عمارت ۵ میلیون پوندی که در مادرید داشتند (اما بسیار دورتر از آپارتمانی که جورجینا قبلاً با دوستانش در آن زندگی می‌کرد). الان هم به احتمال زیاد به دنبال خانه‌ای مناسب برای پادشاه و ملکه در مثلث طلایی چشایر می‌گردند.

البته جورجینا به سفرهای باکلاس هم عادت دارد، پرواز با جت شخصی ۱۸ میلیون پوندی، قایقرانی با قایق تفریحی اشرافی و راندن اتومبیل‌های پر زرق و برق مانند بوگاتی ویرون. از زمانی که با رونالدو آشنا شد تبدیل به ستاره شد و عکسش روی جلد مجله‌های مشهور رفت و ۲۷ میلیون دنبال کننده در اینستاگرام به‌دست آورد.

جورجینا رودریگس

اداره امپراتوری رونالدو

اما جورجینا مایل نیست که فقط همسر معمولی یک آدم مشهور باشد. قبلاً گفته بود که علاقه‌ای ندارد که فقط خرید کند و پول‌های رونالدو را خرج کند، در واقع ممکن است نقش پررنگ‌تری در اداره ثروت وسیع رونالدو ایفا کند. او دوران بارداری خود را صرف تحصیل در رشته حسابداری در مرکز مطالعاتی مالی مادرید کرد. دوره تحصیلش که از اکتبر ۲۰۱۷ تا ماه مارس بعدی ادامه پیدا کرد ۷۸۰ پوند هزینه داشت و دو بار در هفته باید به مدت سه ساعت در کلاس‌ها شرکت می‌کرد. به گفته «ال‌موندو» این بخش شامل موضوعاتی در زمینه مالیات، تعهدات قانونی و مدیریت ثروت می‌شد.

جورجینا قبلاً گفته بود: «من همیشه دوست داشتم خودم درآمد داشته باشم و هیچوقت اجازه نمی‌دادم کسی به من کمک مالی کند. من واقع‌بین هستم و اگر ببینم که نمی‌توانم چیز گرانی بخرم ارزان‌ترش را می‌خرم. اگر نتوانم شنل بپوشم زارا می‌پوشم. چرا آدم باید در مورد چیزی که متلعق به خودش نیست لاف بزند؟»

جورجینا رودریگس

یک عروسی مجلل

اگر رونالدو به گفته خودش یک روز رؤیای عروسی‌اش با جورجینا را عملی کند به احتمال زیاد این موضوع خیلی سر و صدا خواهد کرد. ریچل ساوت‌وود، کارشناس مراسم عروسی و بنیانگذار مجله ایده‌های عروسی به «سان» گفت: «جورجینا به احتمال زیاد لباسی شیک و مناسب می‌پوشد که زیبایی‌هایش بیشتر دیده شود. لباسش لوکس و مبهوت کننده خواهد بود؛ احتمالاً توری با تزئینات اضافی. فکر می‌کنم که توری بلد بر سر خواهد گذاشت و احتمالاً کسی مثل ریکی دالال آن را طراحی خواهد کرد. فکر می‌کنم کاملاً سفارشی خواهد بود و در یکی از خانه‌های طراحی که جورجینا با آن کار می‌کرد دوخته خواهد شد. عروسی آن‌ها مجلل و شامل مراسم کلیسا و ضیافت بزرگ خواهد بود.»

شایعات نامزدی این دو با عکسی که رودریگس از انگشتر بزرگش در اینستاگرام گذاشت از سال گذشته بر سر زبان‌هاست. انتظار می‌رود که آن‌ها در آینده نزدیک با هم ازدواج کنند.

جورجینا رودریگس

ده‌ها میلیون پوند در صورت طلاق

وقتی رونالدو و جورجینا سرانجام با هم ازدواج کنند بعید است که جورجینا حتی در صورت طلاق مجبور شود به شغل سابقش یعنی فروشندگی بازگردد. کارشناسان می‌گویند تمام نگرانی‌های مالی جورجینا در تعهدنامه پیش از ازدواج برطرف می‌شود. السپت کیندر رئیس حقوق خانواده در شرکت اصلی منچستر به «سان» گفت: «در تعهدنامه پیش از ازدواج مطمئن خواهیم شد که حق و حقوق جورجینا و دخترشان در صورت طلاق به صورت منصفانه رعایت شود. سهم او ده‌ها میلیون پوند خواهد شد اما به اندازه نصف دارایی رونالدو هم نمی‌شود و این نکته تعهدنامه پیش از ازدواج است. قوانین طلاق در اسپانیا خیلی با قوانین اینجا فرق دارد و برای افرادی مانند جورجینا که با پول کمتری نسبت به دیگری ازدواج می‌کنند خوشایند نیست.»

با این حال هیچ نوع مشکلی در افق زندگی جورجینا و رونالدو به چشم نمی‌خورد. جورجینا می‌گوید: «شریک زندگی آدمی با چنین شهرت و آوازه‌ای شدن اصلاً آسان نیست اما من هیچوقت نمی‌خواهم او را تغییر دهم. احساسی که به او دارم از هر فشار و سختی قوی‌تر است.»

جورجینا رودریگس

برچسب‌ها

برگزیده‌ها

خبرویژه

پربازدیدترین

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 43
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 20
 • حقیقت تلخه IR ۲۰:۴۲ - ۱۴۰۰/۰۶/۰۷
  46 92
  از عکسهایی که می‌ذاره مشخصه که قبلنا ندار بوده و تو خانه مشترک زندگی می‌کرده وگرنه همسر پولدارترین آدمای دنیا کی همچین عکسهایی میذارن اونا هم بهترن تفریحها رو می‌کنن ولی مثل آدم
  • سیامک IR ۱۶:۲۵ - ۱۴۰۰/۰۶/۰۸
   43 7
   آخه مگه عکساش چجوره؟! عادت دارین شماها همیشه باید ایراد بگیرید بی دلیل خاصی؟!! نکنه داری حسادتش رو میکنی؟ مثل اینکه اصل ماجرا همین حس حسودی شماست به زندگی و شرایط و... این خانوم که در قالب ایرادگیر ی بی مورد بروز کرده.
  • ارغوان IR ۱۷:۵۴ - ۱۴۰۰/۰۶/۰۸
   22 9
   بابا تقصیراین سایته رفته گشته هرچی عکس پوشیده بوده پیدا کرده یا شایدم خودشون با این لباسا سانسورش کردن.وگرنه انقد عکسای حذابترو قشنگار داره که نگو ولی اینجا ایرانه هموطن خودت که میدونی همچی سانسوره
  • حقیقت تلخه IR ۱۹:۳۱ - ۱۴۰۰/۰۶/۰۸
   9 14
   جناب سیامک شما اصل حسادت رو درست متوجه نشدی؛ حسادت از پایین به بالا هست وگرنه کسی به پایینتر از خودش هم مگه حسادت می‌کنه؟! این بنده خدا بشدت از نظر فرهنگی فقیره و کاملا هم در فیلمها و عکسهایی که می‌ذاره مشهود و مشخصه. کما اینکه همون طوری که گفتم اگر قضیه حسادت بود صحبت از ثروتمندترین آدمای دنیا و البته جنبه و فرهنگ خرج کردن خودشون و همسرانشون نمیکردم. از جنس این بنده خدا داخل خود کشور ما هم زیاده افرادی که یه شبه بدون هیچ مهارت خاصی ثروتمند میشن( ثروت ایشون همون طوری که نوشته شده وابسته به رونالدو هس و خودش به ذات چیزی برای ارائه نداره) پس شروع می‌کنن به نشون دادن فرهنگ ناااابشون!
  • یه دوست IR ۲۰:۱۲ - ۱۴۰۰/۰۶/۰۸
   10 7
   با این ایراد گرفتنا این وسط چی به جناب میرسه (تا وقتی که اینچنین ادمایی تو کشور هستن که به زندگی دیگران احترام نمیزارن و زود قضاوت میکنن فرهنگ کشورمون به جایی نمیرسه)
  • حقیقت تلخه IR ۲۲:۱۴ - ۱۴۰۰/۰۶/۰۸
   10 9
   اصلا صحبت از ایراد،قضاوت یا دخالت در زندگی دیگران نیس. این چنین افرادی برای من و خیلیا هیچ چیز خاصی ندارن البته برای خیلیای دیگه هم الگو میشن و هم تایید شده، اما اینکه بگیم فلانی از نظر فرهنگی فقیره قضاوت نیس چیزیه که خودش داره نشون میده. شما یه نگاه به تاریخ ایران قدیم بنداز مطلقا هیچ زنی رو در ایران باستان نمیبینی که بدنش رو برای دیگران برهنه کنه اونم این جور ضایع! حتی الآنم زنان قدرتمند جهان از صدر اعظم آلمان بگیر تا رئیس مجلس نمایندگان آمریکا از دانشمندان معروف بگیر تا حتی هنرمندان معروفشون هم این جور ضایع نیستن. این دیگه بحث حجاب داشتن و نداشتن که نیس. این بحث فرهنگ برهنگی هس من بواسطه کارم در تعدادی از کشورهای اروپایی بودم حتی آلمانی‌ها که به برهنگی معروفن این جوری فجیع نیستن. دقیقاً موافقم تا زمانی که نظرات مخالف با عقایدمون رو برنتابیم کشور رشد فرهنگی که نداره هیچ پسرفت هم میکنه
 • x IR ۰۱:۲۴ - ۱۴۰۰/۰۶/۰۸
  ایشالا هم کریس هم همسرش همیشه سلامت و خوشبخت باشن
 • ت IR ۰۵:۴۸ - ۱۴۰۰/۰۶/۰۸
  81 81
  رونالدو خیلی خوب وباکلاس. بامعرفت وانسانیتی بسیا خیراست وخداوند هم چنین انسان هایی که به دیگران کمک میکنن دوست دارد... برخلاف مسی که اکثر مردم دنیانمیدانندکه مسی یک داعشی ویالااقل حامی مالی داعش هست... البته که رونالدو بهترین است ومسی پست ترین
  • army IR ۱۰:۳۷ - ۱۴۰۰/۰۶/۰۸
   74 20
   من رونالدو رو دوست دارم و میدونم که اخلاق بالایی داره اما مسی و داعش واقعا زشته برای شما اقا یا خانم ت ! و درضمن اخلاق و منشی که مسی داره رونالدو تو خوابم نمبینه
  • یه دوست IR ۲۰:۱۴ - ۱۴۰۰/۰۶/۰۸
   25 0
   یاد بگیریم برای بالا بردن ارزش محبوب خودمون به یکی دیگه توهین نکنیم
 • خواهر IR ۰۶:۴۱ - ۱۴۰۰/۰۶/۰۸
  88 18
  خدا بخواد بهت حال بده ، به تمام معنی
 • رحیمی IR ۰۷:۱۴ - ۱۴۰۰/۰۶/۰۸
  چه مسخره و چرت است این شیوه که هر کاری میکنن حتی بچه دار هم شدن هنوز ازدواج نکردن ؟؟؟!!! خیلی بی معناست ...
  • ناشناس IR ۱۴:۳۲ - ۱۴۰۰/۰۶/۰۸
   10 31
   توجه کنید، این بچه ها از دوست دخترهای دیگه رونالدو هستند، این هم فقط دوست دخترش هست، بچه ای ازش نداره.
  • ر IR ۱۶:۰۶ - ۱۴۰۰/۰۶/۰۸
   8 6
   شاید خیلیم بی معنا نباشه. وقتی بعده ازدواج میگه دهها میلیون پوندی که با زحمت به دست آوردی رو به من بده، شایدم بی معنا نباشه
 • رها IR ۰۹:۱۷ - ۱۴۰۰/۰۶/۰۸
  71 13
  انشالله خوشبخت باشن. اما چرا میگه ازدواج نکردن ولی بچه دارن.
  • Keynaz IR ۱۰:۴۴ - ۱۴۰۰/۰۶/۰۸
   41 20
   زندگی اونجا اینجوریه . ازدواج نکرده بچه دار میشن
  • س.د IR ۱۰:۴۵ - ۱۴۰۰/۰۶/۰۸
   37 27
   اونجا متاسفانه این چیزا عادیه که قبل از عروسی بچه دار شدن
 • جباری IR ۱۰:۳۹ - ۱۴۰۰/۰۶/۰۸
  22 11
  سلام خوبین موفق باشید خوش بگذره با بچه هایت ادمها تا شکست نخورن به پیروزی نمی رسن مثل این بازیگن
 • س.د IR ۱۰:۴۶ - ۱۴۰۰/۰۶/۰۸
  50 15
  یکی نون شب ندارن بخوره یکیم اینجوری
  • . ۱۷:۱۱ - ۱۴۰۰/۰۶/۰۹
   5 0
   عزیز این ادم که میبینی با فقر و تلاش خودش این شده که حالا تو حسرتشو می خوری شاید تو حاضر باشی جای الان اون باشی اما حاضر نبودی مت اون تلاش کنی
 • مهدی IR ۱۰:۵۶ - ۱۴۰۰/۰۶/۰۸
  26 10
  جدا از زندگی پرفراز نشیب که داشته که دل ادم براش میسوزه خودشم خیلی فراز نشیب داره که دل ادم براش اب میشه
 • محمدحسین IR ۱۲:۰۷ - ۱۴۰۰/۰۶/۰۸
  14 8
  من رونالدو رو خیلی دوست دارم اما الان که از یونتوس رفته خیلی ناراحتم اما ازش خوشم میاد اگه نمی‌رفت از یونتوس خیلی بیشتر ازش خوشم میومد الان که رفته دیگه یوونتوس تیم خوبی نیست اما منچستر یونایتد از اول خوب بود بخاطر همین نباید می‌رفت اما یونتوس نه و بخاطر پول هم نباید میرفت
 • شوماخر ارنولدزینودین IR ۱۲:۲۰ - ۱۴۰۰/۰۶/۰۸
  34 5
  الهی عاشقان راغم مده فقط پول بده
 • hajar297 IR ۱۳:۰۳ - ۱۴۰۰/۰۶/۰۸
  72 4
  خدایا به همه آدمها ثروت و رفاه و در کنارش آرامش و شادی و سلامتی عنایت بفرما .الهی آمین
 • ناصر IR ۱۳:۲۸ - ۱۴۰۰/۰۶/۰۸
  12 30
  دوتا دیگه جاداره بگیره
 • حسین IR ۱۴:۰۶ - ۱۴۰۰/۰۶/۰۸
  47 20
  خاک برسر زنی که بعد ازچند تا بجه هنوز آقا باهاش ازدواج نکرد به خدا بدترین تحقیر و برده داری از یک زن هستش خدایا به خاطر ارزش و مقامی که توسط دین اسلام به ما زنها دادی روزی میلیاردها بار سپاسگزاری کنیم باز هم کم است
  • ر IR ۱۶:۰۸ - ۱۴۰۰/۰۶/۰۸
   59 12
   جناب حسین خانم! ارزشی که به شما زنها داده؟! نمی‌دونستم حسین اسم زنه
 • رضا IR ۱۴:۵۹ - ۱۴۰۰/۰۶/۰۸
  17 10
  بنظرم کمی تلخه کسی ک دورانش داره تموم میشه و ب هر دری میزنه تا فراموش نشه عاقبت همه همینه...
  • یه دوست IR ۲۰:۱۷ - ۱۴۰۰/۰۶/۰۸
   8 3
   مگه علی دایی هنوز فراموش شده تا این بشه
 • احمدوند US ۱۵:۰۷ - ۱۴۰۰/۰۶/۰۸
  25 3
  من رونالدو را دوست دارم به خاطر خاکی بودنش واحترامی که به دیگران میگذاردوهیچ وقت به خودش اجازه غرور را نمی دهد
 • ناشناس IR ۱۶:۳۲ - ۱۴۰۰/۰۶/۰۸
  31 7
  چه بد یعنی با این همه بچه هنوز ازدواج نکردند ...چه قوانین مسخره و بدی دارند پس آرامش و اطمینان زن در زندگی در کجای این قانونشون هست ...واقعا جای تاسف هست از رونالدو بعید بود که با ازدواج نکردن با مادر بچه هاش به او آرامش و اطمینان خاطر نداده
 • راد IR ۲۰:۵۵ - ۱۴۰۰/۰۶/۰۸
  3 2
  نوشیجانش
 • نزگس IR ۲۳:۱۶ - ۱۴۰۰/۰۶/۰۸
  17 3
  چه مضحک.بچه دار شدن قبل از ازدواج!بیچاره اون بچه!اگه اینا تصمیم نگرفتن ازدواج کنن چی؟بنظرم این سواستفاده از زن هست.
 • XP IR ۲۳:۴۰ - ۱۴۰۰/۰۶/۰۸
  11 4
  آخه واسه چی اینقدر پز پولتون رو میدید مسی خیلی آدمه خاکی هست و همین زن رونالدو چرا از زمانی که فروشنده بود عکس نمی گرفت پخش کنه الان هم می خواد ما که هواپیما شخصی نداریم دلمون بخواد حالا هرکی می خواد به من بگه حسود بگه فقط خدا جوابتون رو بده
 • خسته IR ۰۰:۵۵ - ۱۴۰۰/۰۶/۰۹
  2 0
  وای خداااا چهار تا بچه دارن تازه دارن فک میکنن ازدواج کنن یا نه..دمتون گرم خدایی
 • جلال IR ۰۲:۲۵ - ۱۴۰۰/۰۶/۰۹
  11 8
  آقا مارو چه به این خارجی ها ما علی دایی رو داریم که به هزارتا مثل رونالدو و مسی می ارزه تا زلزله یا سیل یا بدبختها یی میاد علی آقا با جان و دل میاد وسط درود به شرف علی دایی
 • فیروزه IR ۱۱:۴۴ - ۱۴۰۰/۰۶/۰۹
  6 0
  بسیار عالی ❤️
 • سید سعید طباطبایی IR ۱۲:۲۲ - ۱۴۰۰/۰۶/۰۹
  11 3
  واقعا متاسفم برای اون عزیزانی مه قضاوت نادرست عجولانه میکنند.متاسفم ازفقرفرهنگ ماایرانیها.هرکسی هرجورعشقشه زندگی می‌کند.انسان تام الاختیار ه.هرجوردوست دارع مبزیستد
 • بت IR ۱۴:۱۳ - ۱۴۰۰/۰۶/۰۹
  7 1
  زندگی خوب و لاکچری دارن ولی هنوز چیزی که مهم ترین کادو به یه زن هستش رو به جورجینا نداده و این يعني این زن هنوز در استرس و به نظرم بهتره هرچه سریعتر این ارامش رو به این زن بده وگرنه یک ورزشکار نیست
 • مجتبی RU ۰۰:۵۹ - ۱۴۰۰/۰۶/۱۰
  0 0
  خودش هم مثل زندگیش فراز و نشیب و پستی بلندی داره
 • آنه شرلی IR ۱۸:۱۰ - ۱۴۰۰/۰۶/۱۰
  0 0
  خدابه ماهمه ازاین شانسا بده الهی امین
 • دزد سر گردنه IR ۰۹:۰۱ - ۱۴۰۰/۰۶/۱۱
  0 1
  جالبه هیچکس اشاره نکرده، خانم هنوز ازدواج نکرده دندون تیز کرده برای سهم بعد از طلاقش!!! حالا فهمیدید چرا مردا برای ازدواج تو اروپا و آمریکا اینقدر مقاومت میکنن؟
  • دریا US ۰۰:۲۹ - ۱۴۰۰/۰۶/۱۲
   1 0
   دندون تیز نکرده، اینها زندگیشون دائما جلو چشم مردمه. تمام اینها هم نظرات کارشناسا هستن که از اونور عروسیشونو پیشبینی میکنن از اینور برنامه طلاقشونو بررسی میکنن. ربطی به دختره نداره که میگی دندون تیز کرده

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 8 =
Topic[id:129, title:چهره‌ها] - __ [] __
Topic[id:129, title:چهره‌ها] - __ [] __
Topic[id:129, title:چهره‌ها] - __ [] __
Topic[id:129, title:چهره‌ها] - __ [] __

پربازدیدترین

Topic[id:129, title:چهره‌ها] - __ [] __
Topic[id:129, title:چهره‌ها] - __ [] __

آخرین عناوین

Topic[id:129, title:چهره‌ها] - __ [] __
Topic[id:129, title:چهره‌ها] - __ [] __