احسان روزبهانی که از این به بعد باید لقب کاپیتان اسبق تیم ملی را به او بدهیم، قید تیم ملی بوکس را زد.

خداحافظی اجباری کاپیتان/ گفتند از تیم ملی برو؛ من هم خداحافظی کردم
خبرورزشی -

احسان روزبهانی کاپیتان تیم ملی بوکس در حالی از بازی‌های ملی خداحافظی کرد که علیرضا استکی سرمربی تیم ملی پیش از این معتقد بود احسان روزبهانی حداقل یک سال دیگر می‌تواند در تیم ملی بماند و کمک حال تیم باشد.

اما علیرضا استکی سرمربی تیم ملی بوکس به یک باره تغییر نظر داد و اعلام کرد که در صحبت با احسان روزبهانی به این تصمیم رسیده اند که او از تیم ملی خداحافطی کند تا درهای تیم ملی در این وزن به روی جوانان باز شود.

احسان روزبهانی در واکنش به صحبت‌های استکی به خبرورزشی گفت: نحوه دعوت من به اردوی تیم ملی قشنگ نبود و زمانی هم که لیست دعوت به اردو اعلام شد اسم من در بین ملی پوشان نبود. با استکی سرمربی تیم ملی صحبت کردم و به او گفتم که هنوز توانایی ماندن در تیم ملی را دارم. او هم گفت می دانم که هنوز در ایران کسی حریفت نیست ولی یک لشکر بوکسور در این وزن پشت تو مانده و بهتر است خداحافظی کنی و راه را برای جوانان باز کنی. من هم خداحافطی کردم تا راه برای جوانان باز شود.»

احسان روزبهانی حالا تصمیم دارد بعد از خداحافظی از تیم ملی، در لیگ برتر و بوکس حرفه ای به بوکسش ادامه دهد.

او گفت: «مثل گذشته هم چنان مربیگری بوکس را انجام می دهم و فعلا هم مشغول آموزش بوکس در آکادمی خودم هستم. اگر شرایط حضور در لیگ برتر و بوکس حرفه ای فراهم شود، هم چنان بوکس خواهم کرد ولی دیگر در تیم ملی حضور نخواهم داشت.»

کاپیتان اسبق تیم ملی  بوکس تصریح کرد: «علاقه ای به حضور در تیم ملی در زمینه مربیگری ندارم و در همین آکادمی خودم به آموزش بوکس می پردازم.»

برچسب‌ها

برگزیده‌ها

خبرویژه

پربازدیدترین

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 9
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • علی IR ۱۸:۵۸ - ۱۴۰۰/۰۶/۱۴
  9 2
  گل محمدی امید دارم موفق باشی
 • آرش IR ۱۹:۰۵ - ۱۴۰۰/۰۶/۱۴
  20 16
  قطعا این هم قربانی خودخواهی و خودبزرگبینی یه سری آدم بیخودی شده کاش تو این مملکت به قهرمانانمون بیشتر بها داده بشه
 • یکی IR ۱۹:۴۱ - ۱۴۰۰/۰۶/۱۴
  15 1
  بله متاسفانه فعلا ورزش توسط دلال ها اداره میشه و مافیای بسیار پیچیده ای داره برای همینه که شاهد پیشرفت آنچنان نیستیم و اتفاق های مثل این دیگه واقعا عجیب نیست
 • ایران من IR ۲۳:۱۱ - ۱۴۰۰/۰۶/۱۴
  13 0
  میشه اسم اونارو دلال گفت...در بیشتر رشته های ورزشی،آدمایی هستند که مابین ورزشکاران و مدیران هستند.عقده ای و حسود..احسان روزبهانی حیفه .واقعا حیفه.اعتبار بوکس کشوره.
 • مرادپور IR ۲۳:۱۱ - ۱۴۰۰/۰۶/۱۴
  15 0
  شوخیشون گرفته مگه میشه روزبهانی خداحافظی کنه لعنت به هرچی مدیر نالایقه
 • ستاره IR ۰۱:۰۵ - ۱۴۰۰/۰۶/۱۵
  6 0
  بدترین تصمیمی بود ک میشد درمورد اقای روزبهانی گرفت،امیدوارم کسی که به جات دعوت میشه تیم ملی اینقدر خوب باشه که حداقل حذفت از تیم بیشتر از این همه رو ناراحت نکنه ان شاالله که همیشه موفق باشی بهترین
 • پیر دانا IR ۱۲:۳۵ - ۱۴۰۰/۰۶/۱۵
  2 0
  احسان بجنگ با همه بجنگ اینجا باید بجنگی با دلال با حسود و حریف و مربی و... بجنگ
 • ایدا IR ۱۸:۱۱ - ۱۴۰۰/۰۶/۱۵
  1 0
  هع شوخیشون گرفته هر جا اسم بوکس بیاری اوله همه اسم احسان روزبهانی یاد طرف میفته بوکس ما با اون شناخته میشه کیو میخوان بیارن که جاشو پر کنه؟اصلا کسی در حدش هس؟
 • ایلیا جنوبی IR ۰۱:۵۴ - ۱۴۰۰/۰۶/۱۶
  1 0
  بد زمونه ای شده ،در ورزش و هنر همیشه با بزرگانمان در وقت خداحافظی بد بدرقه میشه،چرا چونکه جزو هیچ گروه و حزبی نیستند و به خواسته های تا ثواب جواب رد میدن به این دلیل است ک بزرگانمان را رد میکنند،یک عده ای ک در هنر از خواندن و نوشتن یک انشا و در ورزش هم یک عکس با شورت ورزشی ندارن در رآس امور هستند برا همینه در جا میزنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =
Topic[id:131, title:بوکس] - __ [] __
Topic[id:131, title:بوکس] - __ [] __
Topic[id:131, title:بوکس] - __ [] __
Topic[id:131, title:بوکس] - __ [] __

پربازدیدترین

Topic[id:131, title:بوکس] - __ [] __
Topic[id:131, title:بوکس] - __ [] __

آخرین عناوین

Topic[id:131, title:بوکس] - __ [] __
Topic[id:131, title:بوکس] - __ [] __