مهاجم اسبق استقلال ضمن تمجید از بازی خوب استقلال مقابل الهلال معتقد است دو تیم از هر لحاظ مالی و زیرساختی قابل‌مقایسه باهم نیستند.

استقلال - الهلال
خبرورزشی -

امین منوچهری مهاجم اسبق استقلال که برای تماشای بازی خود را به محل دیدار دو تیم استقلال و الهلال رسانده بود طی ارتباط مستقیم تلویزیونی درخصوص این بازی گفت: همان‌طور که خسرو حیدری هم به‌خوبی می‌داند کلاً تیم‌های ایرانی بازی در یک زمین سُرسخت است، چمن بازی پیش از شروع دیدار و بین دو نیمه آب داده شد و همین نکته کوچک باعث شد تا استقلال امروز گل اول بازی را دریافت کند و امروز استقلال نتوانست از شرایط میزبانی استفاده کند.

اما این را هم باید گفت که استقلال تا پیش از دریافت گل که روی یک اتفاق به‌دست‌آمده، فوتبال بهتری بازی کرد، اما یک سُرخوردن بی‌موقع باعث شد بازی‌ای که در مشتمان بود از دست بدهیم. این را هم باید خاطرنشان کنیم که جو ورزشگاه بسیار خوب بود و همین اندک افرادی که در ورزشگاه حضور داشتند خیلی به روحیه تیم کمک کردند اما تفاوت این دو تیم بین میلیارد تومان و میلیارد دلار بود.

مهاجم اسبق استقلال همچنین اضافه کرد: واقعاً بردن الهلال برای تیمی همچون استقلال تا حدی دور از انتظار است چراکه استقلال از هر لحاظی نسبت به تیم رقیبش و کلاً تیم‌های عربی دست پایین‌تر را دارد.

منوچهری همچنین اظهار داشت: همان‌طور که شما هم به آن اشاره کردید این شکست متعلق به امروز نیست، اما با همه این تفاصیل بازهم می‌گویم که استقلال فوتبال خیلی خوبی بازی می‌کند. من معتقدم که این شکست را ما پیش‌ازاین دریافت کردیم. استقلال متأسفانه شیخ دیاباته را ازدست‌داده است و جانشین مناسبی برای مهدی قایدی در نظر نگرفته است و ما همین‌جا بازی را الهلال باختیم.

او در پایان گفت: امیدوارم که تماشاگران استقلال پس‌ازاین باخت به یک اتحادی برسند و باید به حمایتشان از کادر فنی و فرهاد مجیدی ادامه دهند. فراموش نکنیم این اولین بازی فصل است و خیلی سخت است که در اولین بازی فصل مقابل تیمی مثل الهلال به میدان بروید. معمولاً در اولین بازی‌های فصل شاهد فوتبال خوبی از سوی تیم‌ها نیستیم، ولی امروز استقلال نمایش خوبی داشت و توانست در چند نوبت موقعیت‌های خوبی را روی دروازه الهلال برگزار کرد و من فکر می‌کنم حتی منتقدان استقلال هم تصور چنین بازی خوبی را نداشتند. امیدوارم که با توجه به حمایتی که از تیم در روزهای آینده می‌شود استقلال بتواند در لیگ بازی‌های خوبی را انجام دهد. ضمن اینکه دو تیمی که امشب در امارات مقابل هم به میدان رفتند روی‌هم 5 ستاره آسیایی داشتند اما به‌هرحال تفاوت در زیرساخت‌ها بسیار است.

برچسب‌ها

برگزیده‌ها

خبرویژه

پربازدیدترین

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 5
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 1
 • حمید علوی CA ۰۳:۳۱ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۳
  5 1
  میلیاردها دلار؟!؟! بنظر میاد جناب منوچهری مفهوم ریاضی میلیارد رو‌ نمیدونه، ‌نمیدونه که هر یک‌میلیارد معادل هزار میلیون هست. الهلال میلیاردها دلار خرج بازیکن کرده؟!؟! مگه هر بازیکنش رو‌چند خریده؟
 • مجید ES ۰۳:۴۸ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۳
  2 0
  با PSG که بازی نکردید با الهلال بازی کردید
 • منطق اث‌دق‌لالی IR ۰۵:۰۳ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۳
  3 1
  خسته نباشی دلاور! اینکه اینقدر به اصطلاح ستاره‌ های خودتون رو با مثلا مال الهلال جمع می‌بندین تا باهاش نداشته‌هاتون رو توجیه کنین خودش به اندازه کافی گویای وضعیت تاسف‌بارتون هست.
 • 6 IR ۰۸:۳۸ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۳
  6 0
  چه ربطي داره؟ اين هلال كلا 2 تا توپ اورد و كرد تو گل كيسه. رسما ناآماده بود
 • الدوچرخه چی IR ۱۲:۳۸ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۳
  1 0
  حالا خوبه مثل همیشه توهم توطئه ی داییجان ناپلونی بر نداشتند که بگن از قصد اون قسمتی که بازیکن کیسه سرید را اب داده بودن تا کیسه ببازه!یجورایی وقتی کیسه میبازه زمین وزمان وابر وماه ومه وخورشید وفلک درکارند تا کیسه بازنده بشه اما اگه یه برد شانسی درمقابل یه تیم ضعیف اونم با کمک داور بیارن همش از قدرت و انسجام ومدیریت وکادر فنیه کیسه هست!البته از کیسه جماعت انتظاری بیش از این نداریم وندارند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 17 =
Topic[id:73, title:لیگ قهرمانان آسیا] - __ [] __
Topic[id:73, title:لیگ قهرمانان آسیا] - __ [] __
Topic[id:73, title:لیگ قهرمانان آسیا] - __ [] __
Topic[id:73, title:لیگ قهرمانان آسیا] - __ [] __

پربازدیدترین

Topic[id:73, title:لیگ قهرمانان آسیا] - __ [] __
Topic[id:73, title:لیگ قهرمانان آسیا] - __ [] __

آخرین عناوین

Topic[id:73, title:لیگ قهرمانان آسیا] - __ [] __
Topic[id:73, title:لیگ قهرمانان آسیا] - __ [] __