محمد دادکان رئیس اسبق فدراسیون فوتبال به عنوان گزینه مدیرعاملی پرسپولیس مطرح شد.

محمد دادکان در آستانه مدیرعاملی پرسپولیس؟
خبرورزشی -

بعد از استعفای جعفر سمیعی از مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس تهران گمانه زنی‌ها و شایعات برای جانشین سمیعی مطرح شد و اکنون شنیده می‌شود اگر شرایط اجازه بدهد این احتمال وجود دارد محمد دادکان مدیریت سرخپوشان را برعهده می گیرد. 

دادکان سابقه بازی در تیم پرسپولیس را دارد و او به عنوان بازیکن، ۱۰۱ بار برای سرخپوشان به میدان رفته‌ است و در این مدت در پست مدافع ۲ گل برای تیمش به ثمر رساند.

همچنین دادکان سابقه ریاست فدراسیون فوتبال، معاون ورزش دانشگاه آزاد اسلامی، عضو هیئت رئیسه کنفدراسیون فوتبال آسیا و عضو کمیته لیگ حرفه ای AFC را در کارنامه ورزشی خود دارد. 

برچسب‌ها

برگزیده‌ها

خبرویژه

پربازدیدترین

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 21
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 7
 • ف دال IR ۱۳:۲۴ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۴
  45 4
  ایشون در حد همون «گزینه مدیرعاملی پرسپولیس» که مطرح شده، خواهد موند. متأسفانه البته. (اگرچه شخصاً در برخی مسائل گذشته نقد جدی دارم به ایشون، مثل قضایاء زمان صفائی فراهانی و.. اما) در حال حاضر گزینه خوبی برای پرسپولیس‌ـه. ترکیب خوبی می‌شن؛ دادکان + صدری. منتهای مراتب ایشون نه (بلانسبت) دزد هستن، نه بله‌قربان‌گو که پیش‌فرض شخصیتش رو حالت کُرنش‌اِوِر(!) باشه، نه از تصدق باند و باندبازی به جائی رسیده و خواهد رسید و بالطبع کسی ازش گزک و آتوئی نداره و ایشون هم اصطلاحاً «خرده‌برده»ای با کسی. این موضوع هم برای مدیریت در ایران «سم» هست! مگه می‌شه همچین کسی رو بذارن بر مسند کار؟! که به‌وقت مقتضی دهانش رو باز کنه و یه سری از ما بهترون‌ها رو بشوره و ببره و بخشکونه و پهن کنه؟ اهل تدین و باقی گذاردن باقیات و صالحات هم هست (مثل ساختمون‌های سرخ‌آبی) که دیگه چه بدتر! مدیر می‌خوای؟! امثال عرب و رسول‎پناه و مددی و شوالیه فتل و و و و و و و و.. بخصوص «تاج‌»شون! راستی؛ آقا از جناب مستطاب تاج چه خبر؟! چی شد اون‌همه بگیر و ببند و ممنوع‌الخروجی و الدرم بلدرم و چلوندن اموال‌شون برای پرداخت گندی که بالا آوردن؟
 • کامبیز IR ۱۳:۲۹ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۴
  31 1
  شگرد همیشگی: 1- طرح کردن یک نام بسیار بزرگ 2- هواداران و پیشکسوتان دیگر برای مدیر شدن فرد دیگری، فشار نمی آورند 3- مدیرعامل شدن ی س و خندیدن به ریش همه
 • سروش حائری IR ۱۳:۴۲ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۴
  39 1
  خداروشکر... یعنی میشه بالاخره به آرزومون برسیم؟؟ اگه این اتفاق بیافته تا همه ی عمرم سپاسگذار حمید سجادی هستم
 • ساوالان IR ۱۳:۴۹ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۴
  5 41
  از همین جا اعلام می کنم اگه دادکان بیاید پرسپولیس فاتحه الصلوات!!!!!!!!!! ببینید کی گفتم!!!!!!!!! دادکان با ارکان فعلی زاویه دارد می خواهند پرسپولیس را اسیر حواشی کنند دادکان اقتصادی نیست هر روز یک حرف حواشی دارد می زند !!!!!!!!! به هیچ وجه دادکان نباید بیاید.. ایشان بازنشسته هست دوشغله . مثل گرشاسبی!!!!!!!! چرا عابدینی نباشد یا طاهری... همین صدری هزاران بار از دادکان خوب هست هوادار مواظب باش فریب حرف های بزرگ دادکان را نخورید ایشان هیچی باری ندارند.
  • وحید IR ۱۷:۲۹ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۴
   22 4
   اصلا معلوم نیست طرفدار چه تیمی هستی ؛ کاملا مشخصه از شنیدن شایعش هم فشارت افتاده
  • یه بنده خدا: IR ۲۲:۴۸ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۴
   7 1
   دادکان عالیه ولی بهتر از او عابدینیه.
 • پرسپولیس کبیر IR ۱۵:۰۸ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۴
  45 2
  ان شاء الله که در حد شایعه نباشه.دکتر دادکان بهترین گزینه است.
 • اس اسی جوان IR ۱۵:۱۰ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۴
  49 2
  امیدوارم که آقای دادکان با توجه به سوابق خوب ورزشی و مدیریتی مسئو لیت مدیریت در پرسپولیس رو بعهده بگیرن و همزمان به ساختن مدیرانی جوان پاک دست و معتمد وسالم نظیر خودشان برای آینده این تیم اقدام کنند هچنین برای استقلال هم مدیری استقلالی و خوشنام از جنس آقای دادکان انتخاب و مشغول به کار شود تا با بها دادن به مدیران جوان و ساختن آنها زیر نظر این آقایان استقلال و پرسپولیس جایگاهی درخور و شان فوتبال ایران و آسیا داشته باشند
 • Roojaa IR ۱۷:۴۸ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۴
  4 14
  با مصاحبه های مثلاً آتشین و صحبتهای تند،وموضع گیری های به اصطلاح مستقلانه،گندخواهدزد به هر چه این آرامشی که با خون دل به دست آمده،قول میدم سه ماه نشده،به یادبود آن پرسپولیس کبیر،رَحَمَ الله من قرئَه فاتحه مع صلوات؟!!
 • 555555 IR ۱۸:۳۲ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۴
  19 0
  هورا به به عجب خبرخوبی خدا کنه دروغ نباشه این خواسته کل طرفدارهای پرسپولیس
 • ۶۶۶۶ IR ۱۸:۵۲ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۴
  30 0
  اگر اقای دادکان بیاد عالیه اقای سجادی تمام هواداران برات دعا میکنن وواگر هم نشد اقای گرشاسبی وطاهری وهمین صدری گزینه خوبی هستن به شرط انکه توی کارشون دخالت نکنن....وبرا ششتقلال هم فتل بزارن تا تیم ارامش بگیرد چون تمام ناکامبها زیر سر فتل است ولی هواداران بی مخوشون نمیدانن....
 • رضا IR ۱۹:۲۱ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۴
  5 1
  این یا اون‌ همش یکیه ما لیگ میبریم ادماش مهم نیستن مهم ژن قهرمانیه که زیادم داریم
 • عباد IR ۱۹:۲۳ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۴
  10 0
  اب زنید راه را هان که نگار میرسد....
 • Sajad IR ۲۰:۴۷ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۴
  7 1
  اگر یحیی راضی باشه ماهم راضی هستم هرچی باشه اون داخل این فوتبال بوده و ما فقط از بیرون قضیه رو میبینیم .لطفا الکی نظر ندین تا پرسپولیس نما ها سو استفاده نکنن .نظر ما تصمیم یحیی هستش
  • یه بنده خدا: IR ۲۲:۵۲ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۴
   10 1
   به یحیی چه ربطی داره. یحیی کارش چیز دیگه‌ایه. شما اگه ایشون رو بشناسی نمیای بگی هر چی یحیی بگه. دادکان مدیر خیلی خوبیه و برش داره ولی بهتر از او عابدینیه.
 • بی عدالتی IR ۲۱:۲۱ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۴
  3 5
  پرسپولیس دادکان رومیاره استقلال ببین کی مدیرشه اینجورکه مشخصه وزیرجدیدهم لنگیه
 • همیشه سرخ IR ۲۱:۲۶ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۴
  20 1
  فوق العاده است دکتر دادکان اگر مدیر عامل شودبسیاری از مشکلات وحواشی برچیده خواهد شد
 • ایلیا IR ۲۳:۳۱ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۴
  4 0
  فقط ریاست فدراسیون فوتبال شایسته شآن ایشان،با سواد،فوتبالی،و مستقل،خیر و صلاح فوتبال را میخواهد و بیاد دارد ک فدراسیون فوتبال قبل از انقلاب چه قدرت مدیریتی داشته.
 • پرسپولیس کبیر IR ۰۱:۰۰ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۵
  0 0
  کسانی که شناخت ندارن لطفا نظر ندن، جناب دادکان عزیز هم یه پیشکسوت پرسپولیسیه و هم یه مدیر خوش نام و پاک دست و کاربلده، اوندست از افرادی که منافع شون با اومدن آقای دادکان به خطر می افته، دادوفریادهاشونو الآن بزنن چون بعدآ باید برن غاز بچرونن!!
 • استقلال IR ۰۸:۲۰ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۵
  0 0
  من که قبول ندارمش کجا مدیریت کرد همش با وعده همان بهتره بیاد حد این تیم ضعیف بشود
 • ارشیا پرسپولیسی IR ۱۶:۴۹ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۵
  0 1
  سلام اگه می‌بینید کسی داره فحاشی میکنه اونا پرسپولیسی نیستند ارتش فحاش ان که میخوان پرسپولیس قوی نشه شما فقط برید رزومه ایشون ببینید چه افتخاراتی کسب کرده لطفا گول این طرفدارا ظاهر نما رو نخورید لطفا به حرف من هوادارا گوش بدید و افتخاراتش سرچ کنید ممنون از همه طرفداران

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 12 =
Topic[id:63, title:آخرین اخبار لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:آخرین اخبار لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:آخرین اخبار لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:آخرین اخبار لیگ برتر ایران] - __ [] __

پربازدیدترین

Topic[id:63, title:آخرین اخبار لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:آخرین اخبار لیگ برتر ایران] - __ [] __

آخرین عناوین

Topic[id:63, title:آخرین اخبار لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:آخرین اخبار لیگ برتر ایران] - __ [] __