نظرسنجی

کدام تیم به مرحله بعدی صعود می‌کند؟
ابرهیم شکوری
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

ابراهیم شکوری معاون اجرایی باشگاه پرسپولیس در دوران مدیریت جعفر سمیعی ناچار به جدایی از این تیم شد.

سخنگوی سابق باشگاه پرسپولیس در صفحه شخصی خودش نوشت که با هماهنگی جعفر سمیعی قرار بود که در پایان فصل از پرسپولیس جدا شود و ۴ روز قبل استعفای خود را به مجید صدری داده تا باشگاه نفر جدید را انتخاب کند.

شکوری همین نوشت که در این مدت «در جهت صرفه و صلاح باشگاه قدم برداشته و «شبانه روزی» برای حل مشکلات پرسپولیس تلاش کرده است. او همچنین نوشته پس از پایان خدمت سربازی اش هیچ پیشنهادی از سوی جعفر سمیعی نگرفته و این را امری طبیعی خوانده است. شکوری اعلام کرده که باتوجه به عدم علاقه باشگاه ادامه همکاری با پرسپولیس برایش مقدور نیست.

با این نوشته مشخص شد مجید صدری سرپرست جدید باشگاه پرسپولیس که جانشین جعفر سمیعی شد ابراهیم شکوری را نخواست و با استعفای او موافقت کرد. هرچند به نظر می‌رسید کلید این جدایی پیش از این زده شده باشد. روزی که باشگاه پرسپولیس از استعفای ابراهیم شکوری از معاونت اجرایی و پست سخنگویی این باشگاه خبر داد.

باشگاه پرسپولیس در حالی این خبر را اعلام کرد که شکوری تا یک روز قبل از آن در ساختمان باشگاه مشغول فعالیت بود اما ظاهرا به خاطر سپری کردن دوره سربازی مجبور به استعفا شد! شکوری که از خدمت سربازی معافیت داشت، یک ماه دوره آموزشی را سپری کرد و از مهر ماه می توانست در اختیار باشگاه باشد. او البته  معافیت تحصیلی داشت و تا مقطع دکترا تحصیل کرد.

مدافع چپ سابق پرسپولیس از روز ۸ آبان ۱۳۹۹ در پست معاون اجرایی باشگاه پرسپولیس مشغول فعالیت شد و سپس در قامت سخنگوی باشگاه به کارش ادامه داد با اعلام باشگاه سرخپوش پایتخت در نقش مشاور ظاهر شد اما ناگفته پیدا بود جدایی اش از این باشگاه محتمل است.

حالا خود شکوری هم اعلام کرده که مجید صدری با استعفای او مخالفت نکرده است. در همین رابطه شنیدیم دلیل اصلی جدایی مخالفت یک پرسپولیسی با نفوذ با ادامه حضور شکوری در این باشگاه بوده است.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

از لابه‌لای خبرها؛ شاید از دست داده باشید!

نظرسنجی

کدام تیم به مرحله بعدی صعود می‌کند؟

پربازدید امروز

آخرین خبرها