نادر فریاد شیران مدعی شد فدراسیون فوتبال ایران با امیر اسکندری ارتباط دارد و البته پیش از این هم باشگاه‌هایی بودند که از این شخص استفاده می‌کردند!

نادر فریادشیران
خبرورزشی -

نادر فریادشیران مربی اسبق تیم ملی ایران که روی خط برنامه تلویزیونی ورزشگاه آمده بود، با وجود اصرارهای حافظ کاظم زاده که نام کسی را نیاورد و به جای اسم امیر اسکندری از الف الف استفاده کند، با ذکر نام روایت های عجیبی از این شخص تعریف کرد!

 طی روزهای گذشته به دلیل اصرار شهاب عزیزی خادم به استفاده از واژه‌هایی نظیر مقربین درگاه الهی و خوبان عالم، دوباره نام امیر اسکندری بر سر زبان ها افتاده است. نادر فریادشیران یکی از کسانی است که دو دهه قبل به دیدار این شخص رفته بود. فریادشیران روی خط برنامه ورزشگاه گفت: اجازه بدهید من به جای الف الف بگویم امیر اسکندری و به همان شفافی که شما در مورد تخلف های فدراسیون در زمینه ورود تجهیزات کمک داور ویدیویی حرف زدید، من هم شفاف حرف بزنم. شخصی به نام دهقان من را به دیدن امیر اسکندری برد. همین ابتدا بگویم که من اصلا به این مسائل و جادو و رمالی اعتقاد ندارم و از همان برخورد اول او را دست می‌انداختم. با اصرار به دیدن او رفتم و آنجا با او شوخی هم می کردم. شمشیری را روی دیوار به من نشان داد و گفت این شمشیر را کوروش باقری برای من آورده است، با او شرط کرده بودم که می توانم کاری کنم این شمشیر را از گیت فرودگاه رد کند و کسی متوجه آن نشود و اگر این کار انجام شد، باید شمشیر را به من بدهد؛ همین اتفاق هم افتاد و او شمشیر را به من داد.

 نادر فریادشیران، مربی و بازیکن سابق تیم ملی همچنین ادعا کرد:  سالها قبل از آنکه این آدم وارد فوتبال شود در فدراسیون وزنه برداری با او همکاری می‌کردند. مجتبی تقوی زمانی که سرمربی تیم سایپا بود با امیر اسکندری در تیم سایپا کار می‌کرد و باشگاه های دیگری مثل پاس و سایپا در مقاطعی با این شخص همکاری داشتند و او حالا با فدراسیون فوتبال همکاری می‌کند و هنوز هم هستند در فوتبال ما مدیران و مربیانی که با این شخص ارتباط دارند و از او استفاده می‌کنند. ما برای نجات فوتبال مان باید از خرافه فاصله بگیریم و دنبال کارهای علمی باشیم. خوبان عالم هم این آدم ها نیستند و کسی برای موفقیت در فوتبال به نفس و یا قلم آنها نیاز ندارد. خوبان عالم پیشکسوتان فوتبال و بزرگان فوتبال ما هستند که فدراسیون باید از تخصص آنها استفاده کند.

برچسب‌ها

برگزیده‌ها

خبرویژه

پربازدیدترین

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 9
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • ناشناس IR ۱۵:۴۱ - ۱۴۰۰/۰۷/۲۹
  57 0
  خاک بر سر فوتبال که امثال امیر اسکندری ها براش نسخه بپیچند ...فدراسیون نشینها و دورو بریاش خجالت بکشید فهم ودرک عقل خوب چیزی که یه عده ندارند اینا همون روغن بنفشه هستند .
 • ... IR ۱۶:۰۰ - ۱۴۰۰/۰۷/۲۹
  2 29
  اگر اینا همه که گفتی باش همکاری داشتند و هنوز تو ورزش ایران هستش خب لابد یه چیزایی هستش. لطفل شماره تلفن و آدرس؟
 • اس اس ۴۴۴۴ IR ۱۶:۴۸ - ۱۴۰۰/۰۷/۲۹
  17 2
  حداقل باید اینو قبول کنیم که خود عزیزی خادم توسط چنین جریاناتی رشد کرده و رئیس فدراسیون شده که اینقدر معتقد هست یحتمل موقع انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال علی کریمی و آجرلو و....... رو خواب کردن یا از نظرها انداختن !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 • کوهمره_جروق IR ۱۷:۲۸ - ۱۴۰۰/۰۷/۲۹
  2 10
  نوچه مایلی کهن
 • کسرا IR ۱۹:۲۵ - ۱۴۰۰/۰۷/۲۹
  11 1
  کورش باقری که در هر صورت شمشیر را از دست میداد دیگه چرا از این یارو کمک گرفته؟ در ضمن این خوب عالم تو بازی با کره کجا بود که ایران تو زمین خودش مساوی کرد؟
 • شیشعلی GB ۲۰:۰۷ - ۱۴۰۰/۰۷/۲۹
  14 9
  یکی از مامورین سلطانی فر برای ضربه زدن به استقلال بود.
  • علی FR ۰۱:۵۹ - ۱۴۰۰/۰۷/۳۰
   4 2
   خدا رو شکر بعد از رفتن بابا مسعود خیلی زود عیار تیم لنگ مشخص شد.
 • سلمان GB ۲۱:۱۴ - ۱۴۰۰/۰۷/۲۹
  17 4
  کسانی که خوشحال بودن کریمی رای نیاورد الان ماخوشحالیم که کریمی رای نیاوردوگرنه الان رسانه ها و مردم به هیچی جز قهرمانی جهان راضی نبودن!الان ما بهتون میخندیم خوبان عالم!تا بفهمید چه جواهری رو ازدست دادفوتبال ما،
 • مرادپور IR ۱۴:۵۵ - ۱۴۰۰/۰۷/۳۰
  5 0
  دلیل نتیجه نگرفتن فوتبال ما درتمام دوران وجود مدیران ضعیفی هست که برای نتیجه گرفتن دست به دامن اسکندری و امثالهم میشن در دنیای فوتبال امروزی جایی برای این افراد نیست عجیب اینکه باوجد اینکه هنوز این شخص هنوز ب فعالیتش ادامه میده

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 4 =
Topic[id:117, title:مدیریت فوتبال] - __ [] __
Topic[id:117, title:مدیریت فوتبال] - __ [] __
Topic[id:117, title:مدیریت فوتبال] - __ [] __
Topic[id:117, title:مدیریت فوتبال] - __ [] __

پربازدیدترین

Topic[id:117, title:مدیریت فوتبال] - __ [] __
Topic[id:117, title:مدیریت فوتبال] - __ [] __

آخرین عناوین

Topic[id:117, title:مدیریت فوتبال] - __ [] __
Topic[id:117, title:مدیریت فوتبال] - __ [] __