سرمربی سابق پرسپولیس می‌گوید «مدیرعامل پرسپولیس شدن ضوابطی دارد که باید رعایت شود. کسی که مدیرعامل می‌شود هم از نظر سنی و هم تجربه باید شرایط مناسب را داشته باشد.»

چه کسی باید مدیرعامل پرسپولیس شود؟/ هواداران نگویند چرا استقلال مدیرعامل دارد و پرسپولیس ندارد
خبرورزشی -

حمید درخشان درباره مباحث مدیریتی باشگاه پرسپولیس اظهار کرد: اگر تا به الان وزارت ورزش برای مدیریت پرسپولیس تصمیم نگرفته برای این بود که این تیم در آسیا باید برابر الهلال بازی می‌کرد و وزیر می‌خواسته تیم در آرامش به این بازی برود. از طرف دیگر قصد داشتند عملکرد آقای صدری را بررسی کنند. من فکر می‌کنم صدری نسبت به سایر عزیران که بودند قوی‌تر و بهتر کار کردند و باید به او کمک کنند. تا جایی که من اطلاع دارم آقای صدری تلاش زیادی برای پرسپولیس انجام داده است. او با ارتباطات خود تلاش کرده و پول برای باشگاه تامین کرده است. این‌ها قابل احترام است و این را می‌بینیم. کسی که اینگونه برای پرسپولیس زحمت می‌کشد و پول تهیه می‌کند یعنی وظیفه مدیرتی خود را درست انجام داده و قابل احترام است.

درخشان با بیان اینکه اگر قرار است برای مدیریت باشگاه پرسپولیس تصمیمی گرفته شود باید این تصمیمات زودتر اتخاذ شود، گفت: این تصمیم باید با بررسی و تدبیر درست باشد. نباید اینطور باشد امروز مدیرعاملی انتخاب کنیم و فردا با این انتخاب مشکلات پرسپولیس بیشتر شود. باید حتما این انتخاب با بررسی و تفکر انتخاب شود. اگر قرار است آقای صدری بماند، او را انتخاب کنند و اگر قرار است فرد دیگری بیاید آن انتخاب به نفع پرسپولیس باشد. هواداران پرسپولیس هم باید صبور باشند و نگویند چرا استقلال مدیرعامل دارد و پرسپولیس ندارد. پرسپولیس کارش را پیش می‌برد و مشکلی هم ندارد.

او در ادامه در پاسخ به این سوال که آیا بلاتکلیفی مدیریتی به پرسپولیس ضربه می‌زند یا خیر، گفت: در این میان عده‌ای به نفع خودشان سوءاستفاده می‌کنند. هر پستی جایگاهی برای خود دارد و اگر کسی قرار است در آن پست قرار بگیرد باید سلسله مراتب طی شود. امروز هر کسی نمی‌تواند بگوید بروم مدیرعامل پرسپولیس شوم. مدیرعامل پرسپولیس شدن ضوابطی دارد که باید رعایت شود. کسی که مدیرعامل پرسپولیس می‌شود هم از نظر سنی و هم تجربه باید شرایط مناسب را داشته باشد. اگر مدیری انتخاب شود که نتواند مشکلات را حل کند بدتر است. در سال‌های اخیر در پرسپولیس به اندازه موی سر ما مدیرعامل آمده و رفته است. به نظرم وزارت با اجماع درست باید تصمیمی بگیرد که به نفع پرسپولیس باشد.

برچسب‌ها

برگزیده‌ها

خبرویژه

پربازدیدترین

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 7
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 2
 • م IR ۱۰:۴۳ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۵
  48 16
  همزمان با آجرلو میخواستن مدیر جدید لنگ را معرفی کنن که همین پیشکسوتا+درصدمحمدی و بازیکن دوپینگی رفتن دیدار وزیر گفتن قبل از بازی الهلال مدیر عوض نکنید! الانم که همشون دارن از صدری دفاع میکنن، دیگه هوچیگریتون برای چیه؟
  • کاج دوچرخه سوار وطن فروش IR ۱۱:۱۴ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۵
   42 39
   زمانیکه مدیر عامل ما آقای سمیعی سرش به کاره خودش بود شما کیسه کشا با فرناز پودری ارزنیمایی درهم بگیر با درصده 400 هزار دلاری هرروز دم در فدراسیون وزیر وزیر می‌کردید پس ببند...
 • شاهکار IR ۱۱:۱۸ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۵
  10 12
  اعتراض پرسپولیسیا به وزیر، چرا استقلال مدیر عامل داره و ما هم داریم؟ وقتی ما داریم استقلال نباید داشته باشه.
 • شاخکار IR ۱۱:۵۵ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۵
  16 20
  خودت فهمیدی چی گفتی ولی من بهت میگن شما با پرونده های باز تو فیفا بازیکن و مربی خارجی گرفتید مالی هم که همیشه یه مشت تیلیاردر توکیسه بودن تیم ما بیشتر وقتا با سرپرست اداره شده نه مدیرعامل،اونم آدم های پر حاشیه،شما با بهانه های کرونا و آلودگی هوا ولی در اصل برای آماده شدن و رسیدن مصدومان پیچیدید به بازی،سهیل مهدی هم همیشه با هماهنگی مو قشنگ برنامه بازی ها رو چیده هر وقت کم آوردین دم در فدراسیون با مظلوم نمایی شروع به هوچیگری کردین فرناز درصدی فصل قبل شاکی بود که چرا رقیب از قطر و پرتغال بازیکن گرفته ما از مشهد نتونستیم،چرا کادر فنی رقیب هماهنگه ولی ما نه آخه یکی نبود به فرناز درصدی بگه تو خودت گفتی به غیر از داداشی فاکتور بدست کسی نباشه و...
  • طغرل IR ۱۳:۲۰ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۵
   12 0
   هوچیگری بسه.کدوم پرونده؟چیزی که هنوز حکمش نیومده که حساب نیست.درصمن شما بگو چی میخاستید و بهتون ندادن؟هر بازیکنی خاستید گرفتید،فقط یه کیروش بود که اونم دارید میگیرید،که البته مطمینم بیاد پرسپولیس خودتون بعدش میاید گریه زاری میکنید که این کیه دیگه.اینکه استقلال و فرهاد دارن درست یارگیری میکنن شما رو اذیت کرده چون چند ساله عادت دارید استقلال مشکل داشته باشه و میترسید استقلال به جایگاه واقعیش برگرده چون جام های اهدایی دیگه در کار نیست
 • اس اس تیم مردمی IR ۱۵:۲۵ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۵
  11 0
  درضمن حالا که رسوایی داورای لنگی به هوا بلندشده وتیمتون توسط همین داورای پولکی قهرمان میشد.جام های ناپاک را برگردونید.
 • هیچ موقع خورشید برای همیشه پشت ابر نمی ماند جام اس ۲۰:۵۶ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۵
  1 0
  هیچ موقع خورشید برای همیشه پشت ابر نمی ماند جام اسنپی گرفتید هنوز بابا مسعود نرفته همه چی داره لو میره

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 6 =
Topic[id:63, title:آخرین اخبار لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:آخرین اخبار لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:آخرین اخبار لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:آخرین اخبار لیگ برتر ایران] - __ [] __

پربازدیدترین

Topic[id:63, title:آخرین اخبار لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:آخرین اخبار لیگ برتر ایران] - __ [] __

آخرین عناوین

Topic[id:63, title:آخرین اخبار لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:آخرین اخبار لیگ برتر ایران] - __ [] __