جدل مربوط به علیرضا فغانی و فرهاد مجیدی مسبوق به سابقه است و این را همه در فوتبال ایران می‌دانند.

عکس| عذرخواهی فرهاد مجیدی از علیرضا فغانی

خبرورزشی - بار اول در لیگ هشتم حرفه‌ای و در بازی استقلال مقابل راه آهن بود که جدل این دو چهره فوتبال ایران توجهات را به خود جلب کرد. البته در آن وقت‌ها علیرضا فغانی هنوز چهره مشهوری در فوتبال ایران نبود و داوری رو به رشد و آینده دار محسوب می‌شد؛ همانطور که فرهاد مجیدی در بازگشت از امارات به فوتبال ایران هنوز در نقطه بالای درخشش خود قرار نگرفته بود.

در این مصاحبه که در روزنامه دنیای فوتبال منتشر شده، فرهاد مجیدی از علیرضا فعانی عذرخواهی کرده است. او در سوال پایانی مصاحبه با اشاره به اینکه لحظه‌ای عصبانی شده و کنترل خود را از دست داده اعلام کرده فغانی را بغل کرده و سعی کرده اتفاق رخ داده را از دل او در بیاورد.

البته پایان خوش جدل دهه گذشته هنوز اتفاق نیفتاده و با توجه به اظهار نظر فغانی و صحبت‌هایش علیه فرهاد مجیدی که به قضاوت او در دیدار مقابل نساجی معترض بود، بعید است که این اتفاق رخ بدهد.

تجربه نشان داده که هیچ دعوایی در فوتبال ایران در این حد هم طول نخواهد کشید و همیشه افرادی هستند که وسط ماجرا را بگیرند و پایان خوش را رقم بزنند. اتفاقی که امیدواریم برای این دو چهره فوتبال ایران رخ بدهد.

عکس| عذرخواهی فرهاد مجیدی از علیرضا فغانی

برچسب‌ها

برگزیده‌ها

خبرویژه

پربازدیدترین

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 14
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 4
 • صمدقلی IR ۱۳:۱۸ - ۱۴۰۰/۰۹/۰۱
  19 52
  تمام این تنش های ظاهرسازی شده بین مجیدی و فغانی پیش نمایشی است که پرده آخر آن در دربی اتفاق خواهد افتاد و فغانی خوش خدمتی همیشگی خودش را به استقلال خواهد کرد . در تمام این سالهای اخیر هر بازی که استقلال تونسته به هر نحوی نتیجه گرفته داورش فغانی بوده . برای همین این دعوا و درگیری ظاهری فقط یک خیمه شب بازی است .
  • صنعت نفت آبودان ۲ پرسپولیس 0 IR ۱۷:۰۶ - ۱۴۰۰/۰۹/۰۱
   12 8
   تا اونجایی که ما دیدیم فغانی در دربی بزرگترین خوش خدمتی رو به لنگ کرده و دوم اینکه تا اونجایی که ما دیدیم هرداوری که لنگیا گفتن استقلالیه بی بًرو برگرد لنگی بوده چون اساس کار لنگیا بر دروغ و فریبکاری و عوامفریبی و ........... پایانش رو باز گذاشتم تا بقیه ش رو خودتون بگین !!
 • مسعود IR ۱۳:۲۵ - ۱۴۰۰/۰۹/۰۱
  38 19
  فغانی خودش اعلام کرده که لنگیه، پس خود حدیث مفصل بخوان از این مجمل.
  • ایلیا IR ۱۸:۵۲ - ۱۴۰۰/۰۹/۰۱
   8 4
   باشه فغانی پرسپولیسیه،کسی که رده بندی جهان رو سوت زده باشه این بچه بازیا رو در میاره؟ یه ذره فکر کن
  • ایرانی IR ۱۸:۵۵ - ۱۴۰۰/۰۹/۰۱
   9 1
   دوست عزیز هرکی داوری لیگ برتر کنه یا پرسپولیسیه یا استقلالی،پس با این حساب همه داورا تبانی میکنن/: دیگه حرف خنده دار نزن که
  • ایلیا IR ۱۸:۵۷ - ۱۴۰۰/۰۹/۰۱
   7 0
   اصلا بر فرض که حرفت فغانی پرسپولیسی،خودت یه نگاه به صحنه ها بکن،اون صحنه پنالتی بودن یا نبودن؟ با انصاف جواب بده خواهشا
 • صامت IR ۱۴:۴۰ - ۱۴۰۰/۰۹/۰۱
  9 27
  فرهادبایدعذرخواهی کند.درآخرین دربی که فغانی قضاوت کرددردقیقه ۱۵ارسلان یک فن آکرویاتیک روی فرجی پیاده کردکه صددرصدلایق کارت قرمزبود.که اگرمیداد استقلال باید۷۵دقیقه ۱۰ نفره بازی میکرد.فغانینه تنهتاکارت قرمزنداد که حتی زرد هم نداد .که اگرزردهم میداد ارسلان مجبوربودکه دردقایق باقیمانده بااحتیاط بازی کند.آن صحنه فرهادرانجات داد.حال اوبه جای دستبوسی فغانی حالاناشکری هم میکند.آقافرهاددستی راکه نان میدهند نبایدشکست .بایدبوسید
  • 6-6-6 IR ۲۲:۰۶ - ۱۴۰۰/۰۹/۰۱
   2 3
   کیسه کشاهمیشه فرار روبه جلودارن .....همین که نزدیکای دربی میشه این خاله زنکاشون شروع وشروع میشه .........چونکه اگه دنیاهم بهشون بدن باز.....خداشفاشون بده
 • صمدقلی IR ۱۵:۱۰ - ۱۴۰۰/۰۹/۰۱
  7 10
  برای ماست مالی حمایت های آشکار و چند باره فغانی از استقلال می گویند که فغانی بازی را مدیریت کرد که دانشگر را اخراج نکرد . باید از داورهای بازی کاراته سجاد گنج زاده و کاراته باز عربستانی تشکر کنیم که نخواستند بازی را مدیریت کنند چون اون موقع یک طلای المپیک کمتر داشتیم .
 • صمدقلی IR ۱۵:۲۷ - ۱۴۰۰/۰۹/۰۱
  7 20
  استقلال اینقدر در تمام این سالها شش قبضه و همه جوره ازش حمایت شده و نازش را کشیدند ، شده اند مثل این بچه های تخس یکی یکدونه که حتی تحمل یک شبه عدالت و ملاحظه حکومت به احدی را ندارند . دیگه این موضوع که داور هواشون را داشته و براحتی مدافع اصل کاریشون را اخراج نکرده براشون کفایت نمی کنه سهمیه پنالتی هر بازی را حق خودشون می دونند و به کمتر از اهدای پنالتی به هر نحوی راضی نمی شوند .
 • لنگ پولیس در حسرت (۶۰ساله )قهرمانی اسیا IR ۱۶:۴۸ - ۱۴۰۰/۰۹/۰۱
  2 8
  همچین گفتی عذر خواهی من گفتم شاه فرهاد اومده همین چند روز پیش گفته من معذرت میخوام این عذرخواهی برای حداقل ۱۰ سال پیش هست
 • شنبه موعود IR ۱۷:۵۰ - ۱۴۰۰/۰۹/۰۱
  6 3
  صحنه کاملا هند بود و حتا اتفاقی هم نبود بازیکن دستش رو از امد زد به تو ولی آروم
 • علیرضا IR ۲۰:۴۵ - ۱۴۰۰/۰۹/۰۱
  0 0
  توهم عمدوعمدانوشتی امدشیطون خیلی ناقلایی مهندسسس
 • AMIR IR ۲۱:۳۳ - ۱۴۰۰/۰۹/۰۱
  0 0
  واقعا باید یاد گرفت از همچین کسی

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 13 =
Topic[id:63, title:آخرین اخبار لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:آخرین اخبار لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:آخرین اخبار لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:آخرین اخبار لیگ برتر ایران] - __ [] __

پربازدیدترین

Topic[id:63, title:آخرین اخبار لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:آخرین اخبار لیگ برتر ایران] - __ [] __

آخرین عناوین

Topic[id:63, title:آخرین اخبار لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:آخرین اخبار لیگ برتر ایران] - __ [] __