الف الف این بار با یک روایت تازه وارد ادبیات نماینده مجلس شد... نماینده مجلسی که می گوید الف الف یا همان که می گویند منظور عزیزی خادم از خوبان عالم، شخص اوست، در گذشته ادعای امام زمانی کرده بود و پرونده قضایی دارد!

شهاب الدین عزیزی خادم
خبرورزشی -

امیر اسکندری و به روایتی علی اسکندری که نام مستعارش امیر خان است و از سال های ابتدایی دهه ۸۰ با نام اختصاری الف الف در فوتبال ایران شناخته می شود، در فدراسیون دانش بنیان تبدیل به خوبان عالم شده است اما حالا یک نماینده مجلس می گوید این خوبان عالم و به قول یک گزارشگر خوبان دو عالم، قبلا ادعای امام زمانی کرده بود!

موسوی لارگانی نماینده مجلس شورای اسلامی امروز در گفتگو با رسانه ها اعلام کرد ارتباط رییس فدراسیون فوتبال با فردی به نام الف الف که ساکن کلارک کرج است اثبات شده و این فرد همان کسی است که ادعای امام زمانی کرده بود!

موسوی لارگانی گفت: از دیدگاه علم فقه، سحر و جادوگری از شرابخواری و شرابفروشی و مانند آن بدتر است. متاسفانه مطابق اخبار موثق، رئیس فدراسیون فوتبال در سالیان اخیر ارتباط ارگانیکی با فردی ملقب به الف. الف دارد. نامبرده که ساکن کلارک کرج است با تاسف فراوان دارای پرونده قضایی با ادعای امام زمانی است و طی دو دهه اخیر با عنوان جادوگر فوتبال نامش بر سر زبان ها بوده است. 

حلقه مریدان الف الف در سئول؛ از مهرعلی و شهاب تا محمود عبایی؛ دکتر سابق!

اما نماینده مجلس بر پایه چه گزارشی حرف از ارتباط ارگانیک رییس فدراسیون فوتبال با الف الف می زند؟ گفته می شود گزارش شده شهاب عزیزی خادم، حمیدرضا مهرعلی، محمود رضا رضایی، شخصی به نام محمود عبایی که می گویند تقریبا معاون فرهنگی فدراسیون فوتبال شده ولی سایت فدراسیون فوتبال او را مشاور امور راهبردی و پژوهشی رییس فدراسیون معرفی می کند و چند مهره دیگر که همراه عزیزی خادم وارد کابینه فوتبال شده اند، افرادی هستند که در بدنه فدراسیون فوتبال با امیر اسکندری ارتباط دارند و به نوعی مریدان او محسوب می شوند.

مهرعلی و عزیزی خادم حتی با اسکندری شراکت تجاری هم دارند. مرتضی سراج و محمد جمالی هم که گفته می شود در مجموعه همکاران رییس و نایب رییس فدراسیون فوتبال هستند، در همان شرکتی که اسکندری سهامدارش است، بازرس اصلی و بازرس علی البدل هستند.

درباره محمود عبایی این نکته خیلی جالب است که فدراسیون فوتبال او را مرداد ماه دکتر عبایی معرفی می کرد اما وقتی یکی از رسانه ها نوشت در سایت فدراسیون فوتبال بدون نیاز به هیچ گونه مدرکی، همه دکتر هستند مگر آن که خلافش ثابت شود، دکتر از کنار اسم عبایی برداشته شده است. همین الان اگر عبارت «عبایی، مشاور فدراسیون» را در گوگل سرچ کنید، تیتر «دکتر عبایی: می خواهیم دوره هایی عالی تری در سطح آسیا و جهان ...» نمایش داده می شود اما وقتی همین لینک را انتخاب می کنید و وارد سایت فدراسیون فوتبال می شوید خبری از لقب دکتر کنار نام محمود عبایی نیست و دکترها به طور کامل پاکسازی شده است. همین پاکسازی برای شهاب عزیزی خادم و مهرعلی هم انجام شده است و آنها که تا همین چند هفته قبل در سایت فدراسیون دکتر بودند، الان مطب شان تعطیل شده است!

راست و دروغش گردن راوی که می گفت در سئول شمالی هم امیر اسکندری یک مرید دارد، مریدی که حالا چشم سئول جنوبی در این برهه حساس به حمایت های اوست. مریدی که شیفتگان امیر اسکندری می گویند با تکیه بر حمایت های جادویی او، صاحب یک منصب مهم شده است!

منبع: طرفداری

برچسب‌ها

برگزیده‌ها

خبرویژه

پربازدیدترین

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • ناشناس IR ۱۶:۳۹ - ۱۴۰۰/۰۹/۰۴
    12 0
    مشغله بیسوادها همینه ...خوبان عالم!بدبختیم دیگه یه نگاه به این رئیس فدراسیون بندازید آدم احساس حقارت میکنه...

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 0 =
Topic[id:117, title:مدیریت فوتبال] - __ [] __
Topic[id:117, title:مدیریت فوتبال] - __ [] __
Topic[id:117, title:مدیریت فوتبال] - __ [] __
Topic[id:117, title:مدیریت فوتبال] - __ [] __

پربازدیدترین

Topic[id:117, title:مدیریت فوتبال] - __ [] __
Topic[id:117, title:مدیریت فوتبال] - __ [] __

آخرین عناوین

Topic[id:117, title:مدیریت فوتبال] - __ [] __
Topic[id:117, title:مدیریت فوتبال] - __ [] __