بازیکن سابق پرسپولیس و حال حاضر سپاهان به رای صادره در خصوص پرونده شکایتش از سرخپوشان واکنش نشان داد.

آقای پیروانی شما شهامت داشته باش/ مگر من مغز خر خوردم که توافق کنم .../ از ثانیه اولی که فوتبال را شناختم پرسپولیسی بودم
خبرورزشی -

فرشاد احمدزاده که در روز پایانی نقل و انتقالات زمستانی فصل نوزدهم از این تیم جدا شد، با توجه به شکایتی که از این باشگاه داشت به دنبال احقاق حقوق خود بود. با این حال اکنون کمیته تعیین وضعیت فدراسیون رای را به سود پرسپولیس اعلام کرده و این موضوع با موضع‌گیری تندی از سوی این بازیکن هعمراه شده و مدعی است چوب اعتمادش به مدیریت وقت این باشگاه را خورده تا اکنون آنها او را مقابل هواداران این تیم قرار دهند. احمدزاده که طبق درخواست خود خواهان ۵۷۰ میلیون از این باشگاه بود، در نهایت کمیته تعیین وضعیت باشگاه پرسپولیس را به پرداخت ۱۹۵ میلیون رای داد.

احمدزاده که بابت فحاشی دوباره هواداران پرسپولیس ناراحت و دلگیر است، صحبت‌هایش را به این شکل آغاز می‌کند و به توضیح رای صادره می‌پردازد: باور کنید برایم هیچ اهمیتی ندارد. من فقط از این ناراحت هستم که هواداران پرسپولیس برای یک ثانیه هم که شده خودشان را جای من نمی‌گذارند. ساعات آخر نقل و انتقالات است و باشگاه از تو می‌خواهد به خاطر آینده پرسپولیس و اینکه این تیم بتواند بازیکن جذب کند، رضایت خود را بابت جدایی اعلام کنید. من آن لحظه فقط یک هوادار بودم و نه بازیکن. شاید بهتر بود خودم را همان بازیکن می‌دانستم و کوتاه نمی‌آمدم. من اما از ثانیه اولی که فوتبال را شناختم هوادار این تیم بودم و از اینکه آن اتفاقات بعد از جدایی‌ام افتاده بود خودم را مقصر می‌دانستم. من یک بار حرفه‌ای فکر کردم و فارغ از شرایط باشگاه جدا شدم و خودم را نبخشیدم و فقط برای جبران اینبار در نقش هوادار قرار گرفتم تا تیم ضربه نبیند و قبول کردم در آن ساعات پایانی نقل و انتقالات جدا شوم.

وی ادامه داد: شاید اتفاقات خوبی برایم بعد از جدایی افتاده باشد اما همه چیز هم می‌توانست برعکس رقم بخورد. خواستم اتفاقات قبلی را جبران کنم و حسابم را با هوادار این تیم صاف کنم. هواداری که از من بابت جدایی قبلی‌ام ناراحت بود و خواستم اینبار در شرایطی که باشگاه خواهان جدایی‌ام است و جذب بازیکن آنها بستگی به جدایی من و خالی شدن لیست دارد، کمک کنم. من آنجا هوادار بودم نه بازیکن. اگر بازیکن بودم به خاطر اینکه فرصتی برای جابجایی نبود باید حرفه‌ای بودم و قبول نمی‌کردم و تا پایان فصل هم پولم را می‌گرفتم. اما نمی‌خواستم هوادار پرسپولیس بار دیگر من را مقصر بداند و به خاطر آنها رفتم. هنوز هم پشیمان نیستم از این تصمیم چرا که آن موضوع قلبی بود و علاقه من به این تیم. اما حق من نیست که امروز هم فحش بخورم.

احمدزاده در ادامه به نکته جالبی اشاره می‌کند و می‌گوید: چند بار دیده‌اید که بازیکن بگوید حساب هواداری که فحش می‌دهد با بقیه هواداران جداست. واقعا همین است. هوادار واقعی پرسپولیس شرایط را بررسی می‌کند و برای یک لحظه خودش را جای آن بازیکن می‌گذارد. کسانی که اکنون فحاشی می‌کنند کاملا مشخص است که از کجا خط می‌گیرند. در این میان کسانی هم هستند که تحت تاثیر جوسازی آنها، همان مسیر فحاشی را دنبال می‌کنند. اما حرف همین است که می‌گویم؛ آنجا در ساعات پایانی نقل و انتقالاتی حرف کسانی که در جلسه بودند را قبول کردم تا جدا شوم تا پرسپولیس ضربه نخورد و من هم ماجرای جدایی قبلی‌ام را به این شکل جبران کنم. آنجا فقط به پرسپولیس و هوادارانش فکر کردم. نه بازیکن حرفه‌ای بودم و نه خودخواه و فقط تصمیم گرفتم در نقش هوادار این تیم به آینده‌اش کمک کنم تا با جدایی‌ام بازیکن مدنظر کادرفنی جذب شود.

هافبک سابق پرسپولیس با اشاره به رای صادر شده می‌گوید: مساله این است که آن موقع آقایان مرا در لیست مازاد در فاصله چند ساعت مانده به نقل و انتقالات باید قبول نمی‌کردم تا امروز به این شکل سرم را کلاه نگذارند! آقایان آمدند و گفتند شما ۳۰ درصد گرفتی و ۲۰ درصد هم الان می‌دهیم که این ۲۰ درصد می‌شد ۱۹۵ میلیون. من از سال‌های قبل هم ۳۷۵ میلیون طلب داشتم. الان آقایان می‌گویند اینجوری نیست و شما توافق کردی برای کل سال‌ها ۱۹۵ میلیون بگیری و فسخ کنی. مگر من مغز خر خوردم که توافق کنم و از ۳۷۵ میلیون بگذرم و بگویم ۱۹۵ الان را بدهید و تمام؟

وی ادامه داد: آقای پیروانی هم در آن جلسه بود و امیدوارم جرات و شهامت این را داشته باشند و بیایند و بگویند چه حرف‌هایی رد و بدل شد. صفر و تا صد آن جلسه را آقای پیروانی بود. من باید فسخ می‌کردم تا پرسپولیس بتواند بازیکن بگیرد. باشگاه مرا لیست مازاد گذاشته بود و می‌توانستم تا ریال آخر را بگیرم اما گفتم به خاطر تیم و هوادار که آسیبی نبیند باشد در لحظه آخر نقل و انتقالات هم من می‌روم. الان این همه دروغ و نقشه و بازی برای چیست؟ مرا جلوی هوادار می‌گذارید که فرشاد احمدزاده به خاطر ۲۰۰ میلیون از پرسپولیس شکایت کرد؟ این ۲۰۰ میلیون فدای سر تک تک هوادار. اصلا این ۲۰۰ میلیون را بگذارید پای قراردادهایی که در فیفا باختید. آن را تبدیل به ارز کنید و بدهید به وکلایی که باعث باخت‌تان به پرونده‌های خارجی شدند!

احمدزاده ناراحتی‌اش را به این شکل ادامه می‌دهد و می‌گوید: بروید با این ۲۰۰ میلیون وکلای بهتری بگیرید تا پرونده‌های خارجی را نبازید. فقط بلدید سر بازیکنان ایرانی را کلاه بگذارید و بعد آنها را مقابل هوادار هم قرار بدهید؟ خدا آن بالا هست و آقای پیروانی در آن جلسه بود و از ایشان انتظار دارم که واقعیت را بگویند. مردم و هواداران بهترین قضاوت را خواهند داشت.

بازیکن سابق پرسپولیس با اشاره به حضور صدری در آن جلسه گفت: خود آقای صدری آن موقع عضو هیات مدیره بودند و شاهد بودند که چه اتفاقی افتاده است. خود ایشان می‌دانند که من زمان آقای عرب از تیم جدا شدم و وقتی برگشتم می‌خواستم جبران کنم و سفید امضا کردم و کمترین رقم را هم برای من نوشتند و باز هم فدای سر هوادار و هیچ منتی نیست. من کار اشتباهی کرده بودم و از تیم جدا شدم و آمدم جبران کنم ولی قسمت نشد. من کمترین رقم قرارداد را بستم و سفید امضا کردم. من هیچ حرفی درباره مبلغ نزدم اما چطور می‌شود که من ۳۷۰ میلیون قبل را ببخشم و بگویم با ۱۹۵ میلیون قرارداد باقیمانده الان می‌روم. من دیگر نیازی به آن پول ندارم و نمی‌خواهمش. ۱۰ بار رفتم باشگاه و گفتم تخفیف می‌دهم و مشکلی نیست. هر بار هم بدون جوابی مرا رد کردند. آقای پیروانی اگر خواستند می‌توانند واقعیت را بگویند.

احمدزاده با درخواست از هواداران این تیم که بابت این موضوع او را مقصر ندانند گفت: فقط می‌خواهم هواداران یک لحظه خودشان را جای من بگذارند. کجای دنیا دیدید که ۵-۶ ساعت قبل از نقل و انتقالات بازیکن را کنار بگذارند. اصلا کل این قضیه حرفه‌ای و من به عنوان بازیکن با توجه به اینکه مربی و باشگاه مرا نخواستند مشکلی ندارم. اما چرا مرا جلوی هوادار قرار می‌دهند؟ سرم هم در این مدت تو کار خودم بوده اما چرا مرا جلوی هوادار قرار می‌دهید تا فحش بخورم؟ از این کار لذت می‌برید؟ وقتی پای پرونده خارجی می‌آید هزار بار به هوادار وعده می‌دهند که مشکلی نیست و بعد می‌بازند و باشگاه را به مشکل می‌اندازند اما اینجا چون پای بازیکن ایرانی است و می‌توانند آنها را روبروی هوادار قرار دهند، به این شکل می‌کنند.

هافبک سابق پرسپولیس در پایان حرف‌هایش می‌گوید: دیگر این پرونده را دنبال نخواهم کرد. گفتم که فدای سر تک تک هواداران پرسپولیس. اما فقط انتظارم این بود که بی خود مرا روبروی هوادار قرار ندهند. بیایند واقعیت را بگویند و اصلا بگویند فلانی ما نمی‌خواهیم پولت را بدهیم و یا اینکه فقط اینقدر به تو می‌دهیم اما همه اتفاقات و حرف‌های آن جلسه را به شکل دیگری دنبال نکنند و امروز نیایند بگویند رای پرونده فرشاد احمدزاده را بردیم و مرد باشند و واقعیت را بگویند. ارزش ندارد که به خاطر پول فحش بخورم و من خودم را محق می‌دانم اما این پول را به هوادار پرسپولیس می‌بخشم و آرزویم این است که این باشگاه روزی بتواند در برابر پرونده‌های خارجی هم به همین شکل برنده شود و یک نمونه خارجی آن را هم به کارنامه اضافه کند.

برچسب‌ها

برگزیده‌ها

خبرویژه

پربازدیدترین

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 22
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 12
 • افشین پاک دست IR ۰۰:۴۵ - ۱۴۰۰/۰۹/۰۷
  54 79
  پیروانی سالها برای پرسپولیس زحمت کشید و مثل خاری در چشم کیسه فرو رفته بخاطر همین خیلی ازش بغض و کینه دارن ولی هر چی کینه اونا بیشتر میشه، محبوبیت افشین خان نزد هوادارای بیشمار پرسپولیسی بیشتر میشه
 • خایدالو IR ۰۰:۴۶ - ۱۴۰۰/۰۹/۰۷
  43 39
  عجب شاهدی هم داری افشین دست کج خخخخ یه مقدار بهش پورسانت بدی برات شهادت میده
 • ابی فلاح IR ۰۱:۴۶ - ۱۴۰۰/۰۹/۰۷
  29 46
  اغای احمدزاده یادته بخاطر دلال موزامبیکی که بری تیم ملی پرسپولیسو چجوری تنها گزاشتی.خودتم خوب میدونسی اون دلال بخاطر تصعیف پرسپولیس به بازیکناش گفته بود هر کی بره اروپا حتی تیم و کشور درجه پنجمش تیم ملی دعوتش میکنه.اره توام تو بدترین شرایط پرسپولیسو تنها گزاشتی.حقته هر برخوردی باهات کردن.تو که تیمتو فروختی بوقتش ادم هم میفروشی‌ممبعد دهنتو آب بکش اسم افشین خان میاری.
 • علی IR ۰۱:۵۸ - ۱۴۰۰/۰۹/۰۷
  46 10
  فرشاد جان هوادار واقعی تو رو مقصر نمیدونه این میرای باشگاه مقصرند هوادار دوست نداشت که تو جدا شوی همین فصل هم دوست داشتیم برگردی ولی رفتی سپاهان موفق باشی انشالله برگردی پرسپولیس
 • ساکت US ۰۲:۰۲ - ۱۴۰۰/۰۹/۰۷
  33 32
  آقای پیروانی ما میدانیم که حق با فرشاد است.توقع هوادار از باشگاه آنست که سرمایه هایی همچون فرشاد احمدزاده برای باشگاه حفظ گردد.قهرمانی به هر قیمتی شعار هواداران پرسپولیس نیست.شأن و اعتبار باشگاه بالاتر از این قهرمانی هاست
 • محمد US ۰۲:۰۳ - ۱۴۰۰/۰۹/۰۷
  28 5
  آقاى احمد زاده من بعنوان هوادار قبل از اينكه اين مطلب را بخوانم و بدانم، گفتم حق شماست كه پولتان را بگيريد. از سر همت بازيكنان گل ما از جمله شما در همه دوران، پرسپوليس هواداران بسيار دارد و موفقيت هاى بسيارى كسب كرده است. حال كه در تيم نيستيد پرسپوليس نياز دارد كه هوادار بمانيد. مرسى از اينكه اينقدر گل هستيد. ما اگر مدير شايسته اى داشتيم حق شما را نمى خورد. وزارت ورزش و مجموعه دشمنان پرسپوليس اين تيم را اشغال كرده اند و نمى گذارند پيشكسوتان ارزشمندش چون جناب دادكان اين تيم را بدست بگيرند. ما فقير نيستيم. نمى گذارند. دستان ما را بسته اند و فوتبال كشور را به گند كشيده اند.
 • داود IR ۰۲:۱۵ - ۱۴۰۰/۰۹/۰۷
  28 4
  حق با شماست آقای احمدزاده واقعا بی انصافی 6 ساعت مونده به پایان نقل انتقالات از لیست بری بیرون اون وقت برن استوکس اوساگونایی رو بخرن که به خدا از پشکلم کمتر بودن اون وقت بازیکنی مثل تو رو گذاشتن بیرون خدا ازشون نگذره
 • محمد IR ۰۶:۳۶ - ۱۴۰۰/۰۹/۰۷
  21 10
  فدات عزیزم موفق باشی
  • سهند IR ۱۷:۱۷ - ۱۴۰۰/۰۹/۰۷
   4 5
   این احمدزاده را من می شناسم کاملا ذورغ می گوید، احمدزاده بخاطر تیم ملی پرسپولیس را رها کرد، دروغگویی در ذات اوست،
 • الیاسی IR ۰۸:۰۹ - ۱۴۰۰/۰۹/۰۷
  24 11
  آقای احمد زاده بعنوان ی پرسپولیسی آرزوی سلامتی و موفقیت دارم امیدوارم دوباره به تیم محبوبت برگردی و اینهم بدان آنهایی که به شما اهانت میکنن طرفدار پرسپولیس نیستن مختلف هستند
 • علی IR ۰۸:۵۰ - ۱۴۰۰/۰۹/۰۷
  8 20
  جان مادرت به پرسپولیس برنگرد همان تیم رئال لهستان وبایر اسلواکی که رفتی بهتر بود.حالا اگر قرار لطف کنی به پرسپولیس کاری بارسلون کلمبیا عالیشاه وشیری را هم ببرد .بدرد آنها می‌خورند....
  • آرش DE ۰۹:۴۶ - ۱۴۰۰/۰۹/۰۷
   13 6
   عالیشاه و امیری ستاره های صد درصد تاثیر گذار پرسپولیس هستن ، تو از فوتبال چی میفهمی ..!!!؟؟
 • مهرداد ۰۹:۰۱ - ۱۴۰۰/۰۹/۰۷
  16 10
  سلام حق باآقای احمدزاده است باتوجه به صحبتهای که کرده
 • farid US ۰۹:۰۹ - ۱۴۰۰/۰۹/۰۷
  6 3
  aghar vaghean intuory ke in bazykon migoyad hast haghash ra bedahid va begozarid ta khoshal bashad,
 • افشین دست کج IR ۰۹:۴۲ - ۱۴۰۰/۰۹/۰۷
  38 14
  افشین خان خیلی هم با شهامته، وگرنه تو روز روشن کی جرات داشت قالیچه قیمتی کیروش رو بزاره زیر بغلش ببره با خودش؟؟
 • شاهین IR ۱۱:۲۷ - ۱۴۰۰/۰۹/۰۷
  6 6
  آقای احمدزاده و ووووو از صدقه سری پرسپولیس شدی احمدزاده لطفا منت سر پرسپولیس نزارید شما اگه وفادار بودی تو اون شرایط پرسپولیس رو تنها نمی زاشتی عالیشاه یکی از ستاره ها و کاپیتان پرسپولیسه
 • ک.م IR ۱۵:۱۲ - ۱۴۰۰/۰۹/۰۷
  9 11
  این ماهیت لنگ است.به بازیکنان خودشون هم خیانت میکنند.قابل توجه بازیکنان پرسپولیس. مواظب باشید کلاهتان رو بر ندارند.
 • مهرداد IR ۱۵:۴۸ - ۱۴۰۰/۰۹/۰۷
  12 8
  آقای پیروانی اگر امد فرش مردمو پس داد از تو هم حمایت میکنه اینجوری ی عده میگن احتمالا وجدانش بیدار شده
 • پرسپولیسی IR ۲۰:۵۶ - ۱۴۰۰/۰۹/۰۷
  1 1
  کلا کار خاصی نکرده فکر کرده مارادونا هست
 • ارسین IR ۲۱:۳۹ - ۱۴۰۰/۰۹/۰۷
  1 2
  اقایون وخانوما شما وکیل مدافع کیرروش هستین ایشون خودش یه دزد بزرگ بود چه خدمتی به فوتبالمون کرد دفاع اتوبوسی ،اینو که داچعلی منصور هم بهتربلد بود.شماوما که ندیدیم اقای پیروانی بزنه زیربغلش به قول دوستمون ببره،ولی اگه این کارو کرده دمش گرم حداقل یکی ازش یه چیزی زد.وگرنه کیروش بابت مساوی سوریه وباخت اسپانیاهم ازمون پول گرفت بسیارکارپسندیده ای کرد،دمت گرم افشین خان نوش جونت.بعدمگه شماکه مکتب کیسه هستین با بازکنانتون رفتار درشان داشتین بگم یکی یکی...
 • یارمحمد اولیایی GB ۰۰:۳۸ - ۱۴۰۰/۰۹/۰۸
  1 1
  آقای احمد زاده هرکس شهامت داشته باشد پیروانی شارلاتان بازی بلد است عمرا وجدان داشته باشد حقیقت را بگوید
 • افشین فرشچیان دلال IR ۱۰:۵۴ - ۱۴۰۰/۰۹/۰۸
  0 1
  افشین فرشچیان ویایا دلال درصدی اوه اوه.. اینا کلا پول بازن نه فوتبال

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 13 =
Topic[id:63, title:آخرین اخبار لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:آخرین اخبار لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:آخرین اخبار لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:آخرین اخبار لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:آخرین اخبار لیگ برتر ایران] - __ [] __

پربازدیدترین

Topic[id:63, title:آخرین اخبار لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:آخرین اخبار لیگ برتر ایران] - __ [] __

آخرین عناوین

Topic[id:63, title:آخرین اخبار لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:آخرین اخبار لیگ برتر ایران] - __ [] __