هوادار - مس
زمان مطالعه: ۲ دقیقه

جدال کلامی دو باشگاه هوادار و مس رفسنجان بعد از تقابل آنها در هفته هفتم لیگ برتر هم ادامه پیدا کرد.

رسانه رسمی باشگاه هوادار در این مورد نوشت: «پس از فاجعه داوری دیدار فولاد - هوادار و قضاوت پراشتباه روح الله شریفی قاضی میدان که در نهایت و به گواه کارشناسان داوری برنامه تلویزیونی فوتبال برتر پیروزی هوادار را با شکست در آن دیدار عوض کرد، متأسفانه مرتضی منصوریان داور دیدار مس - هوادار نیز صحنه‌های عجیبی را در ورزشگاه شهید زینعلی رفسنجان خلق کرد.

خطای آشکار بازیکن مس رفسنجان در محوطه جریمه روی روح الله باقری در حالی که جای استوک بازیکن حریف نیز روی مچ پای بازیکن هوادار نقش بسته است به آسانی پنالتی تشخیص داده نمی‌شود تا اشتباهات داوری علیه هوادار وارد فاز جدیدی شود.

در ادامه سوت‌های مشکوک دیدار و در روزی که تیرک دروازه نیز با هواداری‌ها یار نبود و مانع گلزنی دانیال کردستانی شد، در تصمیمی بسیار عجیب که درست یا غلط بودن آن را باشگاه هوادار مجدداً به کارشناسان داوری می‌سپارد، تکل نیما انتظاری و دفع توپ بازیکن مس در محوطه جریمه از سوی داور با عجله پنالتی تشخیص داده می‌شود و اسباب پیروزی رفسنجانی‌ها را مانند برتری‌های سریالی‌شان در هفته‌های اخیر و از روی نقطه پنالتی فراهم می‌سازد. باشگاه مس رفسنجان به درستی اعتقاد دارد که ای کاش یاد بگیرد به پیروزی خود احترام بگذارد.

یاد بگیرد و به رسانه خود اجازه اظهارنظر در رابطه با گفته‌های سرمربی هوادار که ملی‌پوش و لژیونر پیشین فوتبال ایران نیز به شمار می‌رود را ندهد که رضا عنایتی صرفاً در رابطه با داوری در نشست خبری سخن گفته و پیروزی حریف را نیز تبریک گفته است.

یاد بگیرند مانند سرمربی هوادار رفتار کنند که وقتی با پرسش خبرنگار بابت کیفیت فنی مس رفسنجان روبه‌رو می‌شود، با حرفه‌ای‌گری تمام می‌گوید بنده تنها راجع به کیفیت فنی تیم خودم سخن می‌گویم و در مقابل وقتی سرمربی مس رفسنجان با چنین پرسشی از سوی همان خبرنگار روبه‌رو می شود، جملاتی را بر زبان می‌راند که خود محل بحث‌های زیادی می‌تواند باشد.

سرمربی مس رفسنجان مشخص نیست در چه جایگاهی هوادار را تیمی با تاکتیک دفاعی برمی‌شمارد که بررسی درصد مالکیت توپ و موقعیت‌های گلزنی هوادار در هفت دیدار گذشته خود نقض ادعای وی می‌باشد و در ادامه ادعا می‌کند که هوادار مدیرانی دارد که اگر چه وی آنها را نمی‌شناسد (بخوانید مشتاق است که بشناسد!) اما می‌داند بسیار متمول هستند.

البته که مالکیت باشگاه هوادار بر عهده مجموعه‌ای خصوصی است که در عرصه اقتصادی بسیار شناخته شده و معتبر می‌باشند، اما به کار بردن واژه متمول در اینجا و در زبان فوتبال به معنی ریخت و پاش به شمار می‌رود که بودجه پنج برابری مس رفسنجان به نسبت هوادار در فصل جاری و لیست پاداش‌های آنچنانی باشگاه مس رفسنجان که از راننده اتوبوس گرفته تا نماینده مردم شریف رفسنجان در مجلس شورای اسلامی و...در آن قرار دارند، خود گویای میزان دارایی مجموعه‌ای است که البته از بیت‌المال عمومی ارتزاق می‌کند.

باشگاه هوادار با دلخوری بیانیه‌ای را در پاسخ به گفتار غیرمؤدبانه باشگاه مس رفسنجان منتشر می‌کند که صرفاً هدف از نگارش آن تنویر افکار عمومی است و متأسفانه در مواردی سعی می‌شود مورد مهندسی عده‌ای قرار گیرد و بدین وسیله باشگاه مس رفسنجان را به سکوت دعوت نموده و در غیر این صورت وعده می‌دهد پرونده مس رفسنجان را به شکل تکان دهنده‌ای بگشاید که تکل از پشت نیز تا به حال نتوانسته بگشاید و در پایان حالا که با نصیحت میانه خوبی دارید یک پند دوستانه از ما به شما. ابتدا به اعتبار و جایگاه سرمربی هوادار نگاهی بیندازید و سپس اندازه قدتان در فوتبال سخن بگویید!».

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

پربازدید امروز

آخرین خبرها