پیشکسوت استقلال گفت: هنوز هیچ اتفاقی برای استقلال نیفتاده که کسی بخواهد بابت آن نگران باشد چون با یک برد میتوان دوباره همه مشکلات را پشت سر گذاشت.

بهتاس فریبا
خبرورزشی -

کسب ۵ تساوی متوالی در دیدارهای اخیر تیم استقلال باعث شده تا موج انتقادات نسبت به روند حرکتی این تیم از سوی هواداران و برخی پیشکسوتان شدت بگیرد. بهتاش فریبا در گفت و گو با خبرورزشی، درباره شرایط فعلی استقلال پس از دربی، بازی پیش رو مقابل پیکان و خط حمله این تیم حرف زد:

انتقادات بابت نتایج اخیر استقلال زیاد شده است. نظر شما چیست؟

ما در حال حاضر با صدر جدول تنها دو امتیاز اختلاف داریم. این در شرایطی است که سایر رقبای استقلال هم ظرف هفته های اخیر امتیاز از دست داده اند که این می‌تواند تا حد زیادی باعث امیدواری باشد. بنابراین هواداران استقلال نباید ناامید باشند.

اما خیلی‌ها نسبت به آینده نگرانند؟

استقلال با دو یا سه برد متوالی می‌تواند دوباره به صدر جدول برگردد و از این نظر شرایطش اصلا بد نیست. با احتساب اینکه دربی به لحاظ زیبایی مسابقه جذابی نبود ولی به هر حال استقلال توانست یک امتیاز از این بازی حساس بگیرد و حالا با امید به آینده وارد بازی باپیکان شود.

مصاف با پیکان را چطور پیش بینی می‌کنید؟

پیکان یک تیم چغر، گردن‌کلفت و دونده است ولی استقلال با شکست پیکان می‌تواند این پنج مساوی گذشته را نزد هواداران تلطیف کند و مسیرش برای ادامه راه را هموارتر ببیند. گاهی اوقات استقلال ۲ تا ۳ هفته برای صدر جدولی ها بازی می‌کند یعنی امتیاز نمی‌گیرد و گاهی هم آنها برای استقلال نتیجه نمی‌گیرند. این طبیعت فوتبال است و امیدوارم از این هفته شرایط به سود استقلال تغییر پیدا کند.

آسمان که به زمین نیامده؛ یک برد استقلال را صدرنشین می کند/ تیم مجیدی مشکل گلزنی دارد!/ از بازی با پیکان شروع کنید

چه توصیه ای به کادر و فنی استقلال دارید؟

باید بروند قرص و محکم کار کنند. آسمان که به زمین نیامده است اختلاف با تیم اول جدول، کمتر از یک برد سه امتیازی است. کادرفنی باید نقاط قوت شان را تقویت کنند و نقاط ضعف را از بین ببرند. متاسفانه ما الان روی ضربات آخر مشکل داریم. تیمی‌که ۷ موقعیت بالای ۹۵ درصد مقابل صنعت نفت ایجاد می‌کند ولی فقط یک گل می‌زند یعنی مشکل گلزنی دارد. فرهاد باید در تمریناتش با مهاجمان تمرین گل آسانی بکند. باید شخصا بایستد و زمان بگذارد و با ژستد و بقیه تمرین کند. باید وقت بگذارد.

قبول دارید بدشانسی استقلال را رها نمی‌کند؟

به هر حال وقتی یک تیم را در ابتدای فصل می‌بندند همیشه ۲۵ تا ۳۰ درصد را برای بدشانسی ها کنار می‌گذارند. گاهی ممکن است این بدشانسی ها به خاطر اشتباهات داوری باشد که نمونه اش در دیدار دربی بود و داور پنالتی استقلال را ندید و گاهی هم آمادگی دروازه بان حریف. ولی این نیست که به طور کلی شانس یک تیم از بین برود. هر چه بیشتر تمرین کنید شانس تان را بیشتر می‌کنید. فوتبال بازی است که باید در آن گل زده شود. انشاالله از این هفته مقابل پیکان این بدشانسی ها تمام می‌شود و دوباره روند پیروزی ها شروع خواهد شد.

برچسب‌ها

برگزیده‌ها

خبرویژه

پربازدیدترین

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 2
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 3
 • محمدطاها IR ۱۵:۲۵ - ۱۴۰۰/۰۹/۱۶
  16 2
  آفرررین به این پیشکسوت استقلال واقعا حرف حق رو زد، من هم دیروز گفتم ما فقط دو امتیاز با صدر جدول فاصله داریم هنوز اتفاق خاصی نیفتاده! بنظرتون هشت هفته از لیگ سپری شده کدوم تیم اقتدارش رو برای قهرمانی نشان داده؟! بدون شک هیچ کدام، همه تیمهای مدعی ضعیف ظاهر شدن و امتیاز از دست دادن..بنظرم استقلال با ترمیم خط حمله مدعی اصلی و مقتدرترین تیم لیگ خواهد بود، فرهاد مجیدی خط به خط خطوط استقلال رو در حال ترمیم کردنش است و با گذر هر بازی چشمه هایی از ترمیم در تمام خطوط دیده میشود، بایدصبور باشیم و به کادر فنی زمان بدیم یقینا به صدر جدول بر خواهیم گشت قهرمانی امسال برای استقلال دور از دسترس نیست..
 • حسین IR ۰۰:۱۱ - ۱۴۰۰/۰۹/۱۷
  0 0
  پیشکسوت مثل آقابهتاش واقعاغنیمت است، ایشان بادرک وبصیرت وآگاهی به اینکه تیم راباید حمایت کرد وخدانکرده حرفی زده نشه که باعث حاشیه سازی برای تیم بشود مصاحبه خوب و دلنشین والبته همراه با منطق انجام دادند مطمئن باشید شاه فرهاد همچین پیشکسوتان را روی تخم چشمان خود می گذارد وایشان برای سربلندی و افتخارات استقلال تمام وقت خودرا صرف این موضوع میکند وروحیه او صدبرابر مبشود ایشان هم انسان است وجنسش از سنگ نیست که هرنقد مغرضانه ایی را بپذیرد چون نقد تند وقتی دررسانه علیه ایشان بشود سریعا تخریب چی های لنگ هوچیگر وارد معرکه میشوند وشروع به اراجیف میکنند برای همین است آقا فرهاد از بعضی پیشکسوتان دلخور است انشالله با دعای خیر هواداران همه ارکان باشگاه استقلال باهم متحد وهمدل شده تا قهرمانی ایران وآسیا رابدست آورده وموجب خوشحالی هواداران استقلال وسربلندی ایران میشوند

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 7 =
Topic[id:63, title:آخرین اخبار لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:آخرین اخبار لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:آخرین اخبار لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:آخرین اخبار لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:آخرین اخبار لیگ برتر ایران] - __ [] __

پربازدیدترین

Topic[id:63, title:آخرین اخبار لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:آخرین اخبار لیگ برتر ایران] - __ [] __

آخرین عناوین

Topic[id:63, title:آخرین اخبار لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:آخرین اخبار لیگ برتر ایران] - __ [] __