مدیرعامل باشگاه فجر سپاسی شیراز درمورد وضعیت دو بازیکن سرباز استقلال اظهارنظر کرد.

تیم فوتبال فجرسپاسی مقابل پرسپولیس
خبرورزشی -

عبدالرسول فلاح پس از شکست یک بر صفر تیم فوتبال فجرسپاسی مقابل پرسپولیس اظهار داشت: به نظرم ۲۰ دقیقه پایانی بازی خوبی بود. پرسپولیس هم تیم بزرگی است و این پیروزی را به آنها تبریک می‌گویم. احساس می‌کنم که تیم ما می‌توانست در این بازی بازنده نباشد، اما فوتبال است و گاهی این اتفاقات رخ می‌دهد.

وی در مورد شرایط بازیکنان سرباز تیم فجرسپاسی، عنوان کرد: سر منشا این مشکلات یک طرح کارشناسی نشده‌ای است که مدت‌ها قبل در تربیت بدنی نیروهای مسلح مصوب شد که براساس آن گفته شد افراد ۲۸ ساله به خدمت سربازی بروند.

کجای دنیا افراد ۲۸ ساله به خدمت سربازی می‌روند؟ تیم‌هایی مثل ما، ملوان، عقاب، مقاومت تهران و ... نظامی هستیم و اگر منابع مالی نداریم، منابع انسانی ما همین نفرات هستند.

مدیرعامل باشگاه فجر سپاسی شیراز گفت: متاسفانه این طرح اجرا شد و من هم چند بار به دوستان مسئول اعلام کردم، اما کسی توجه نکرد. به این ترتیب ما روز به روز تیم‌های صنعتی را قوی‌تر می‌کنیم. اگر به این موضوعات توجه شود مشکلاتی که برای بازیکنان سرباز ایجاد می‌شود هم دیگر پیش نمی‌آید.

امیدوارم در نیم فصل دوم مسئولان دقت بیشتری کنند و این طرح را لغو کنند تا تیم‌های نظامی هم بتوانند پرقدرت کار کنند، چون آبروی نیروهای مسلح هستند.

برخی از بازیکنانی که امروز برای فجرسپاسی بازی کردند نخست‌بار بود که در ورزشگاه آزادی حضور پیدا می‌کردند.  با این شرایط نمی‌توان کار کرد. اگر می‌خواهند باید تیم را تقویت کنیم و راهی مسابقات کنیم.

وی در مورد صحبت‌هایی که درخصوص سیاوش یزدانی و مردامند مطرح شده است، افزود: ما می‌دانیم چه بازیکنانی سرباز هستند و چه بازیکنانی چند ماه پیش سرباز شدند. دو بازیکن استقلال در تاریخ اول یا هشتم اسفند ماه سرباز هستند. موضوعاتی شنیده‌ام که امیدوارم درست نباشد چون اخلاقی هم نیست. با مسئولان فدراسیون هم صحبت کردم. شنیدم گاهی دوستان رایزنی می‌کنند که اینگونه بازیکنان را به تیم ملی دعوت کنند تا آنها بتوانند تا ۲ سال دیگر در باشگاه‌های خود خدمت کنند. من شک ندارم که مسئولان تیم ملی اخلاقاً این کار را نخواهد کرد و افرادی که شایستگی دارند به تیم ملی دعوت می‌شوند، نه با پارتی‌بازی و رایزنی. من هم این موضوع را فقط شنیده‌ام.

فلاح عنوان کرد: بازیکنان جوان هستند و ممکن است گاهی احساسی شده و حرفی را مطرح کنند، اما باید افتخار کنند که وقتی سرباز می‌شوند در تیمی بازی می‌کنند که مزین به نام یک شهید بزرگوار است و در لیگ برتر حضور دارد. تیم ما بسیار بزرگ است و هرکسی که بخواهد وارد این تیم شود باید افتخار کند.

مدیرعامل باشگاه فجر سپاسی شیراز درمورد مشکلات زمین ورزشگاه حافظیه، گفت: شهر زیبایی مثل شیراز، سومین حرم اهل بیت را داریم. متاسفانه در ۱۰ - ۲۰ سال اخیر اصلاً به زیرساخت‌های ورزشی شیراز توجهی نشده است.

شنیدم یکی از مسئولان گفته بود تیم در لیگ یک بوده و ورزشگاه پارس کفایت می‌کند. من نمی‌دانم آن ورزشگاه را چرا آنجا ساخته‌اند، چون معمولاً ورزشگاه‌ها جایی ساخته می‌شود که به هتل‌ها و فرودگاه و ... دسترسی داشته باشد. نه حافظیه را تجهیز کردند و نه پارس را آماده کردند. باورشان نمی‌شد که تیم به لیگ برتر صعود کند. این خدا بود که این هدیه را به مردم استان داد. حالا که در نیم فصل هستیم هیچ حمایتی از سمت مسئولان نشده است و برای نیم فصل دوم از مسئولان می‌خواهم که بیشتر به تیم توجه کنند تا بتوانیم نماینده شایسته‌ای برای شیراز باشیم.

وی اظهار داشت: ما مشکلات زیادی داریم. برخی از این مشکلات داخلی است که باید از سردار سلامی تشکر کنم با حمایت و درایت خود موجودیت این تیم را حفظ کردند. از سایر مسئولانی که به ما کمک کردند هم تشکر می‌کنم، اما اگر ما می‌خواهیم در لیگ برتر بمانیم باید همه عوامل استان درگیر شوند. این تیم نماینده نیروهای مسلح است. اگر می‌گویم طرح ۲۸ ساله‌ها کارشناسی نشده به همین دلیل است. نه می‌خواهیم یک میلیارد بودجه داشته باشیم و نه ۲۰۰ - ۳۰۰ میلیارد؛ ما فقط می‌خواهیم نماینده شایسته‌ای برای مردم باشیم. هنوز مشکلات سربازان ما حل نشده و نیازمند زمان هستیم و گرنه آسیب خواهیم دید.

فلاح عنوان کرد: مردم از پشت صحنه‌ها اطلاع ندارند و به اشتباه ما را قضاوت می‌کنند. امیدوارم این مسائل حل شود و من شک ندارم در ادامه مسابقات واقعاً چیزی که کلانتری گفت و در شان مردم شیراز ظاهر شویم. برای امروز یک ناراحتی هم از گل‌محمدی داشتم. من او را بسیار دوست دارم، اما باید اخلاق را هم رعایت کرد. امروز دو بازیکن ما روی زمین افتاده بود و او دستور ادامه بازی به شاگردانش داد. برد و باخت در فوتبال وجود دارد، اما رفتار حرفه‌ای اینگونه نیست.  احساس می‌کنم اگر پرسپولیس الان بزرگ هست و خواهد بود باید از برانکو تشکر کنند که آن را پایه‌ریزی کرد.

مدیرعامل باشگاه فجر سپاسی شیراز درخصوص اینکه گفته می‌شود برخی بازیکنان تیمش درخواست مبالغ میلیاردی کرده‌اند، خاطرنشان کرد: خیر؛ این موضوع اصلاً صحت ندارد. بازیکنان ما سرباز هستند و این اتفاقات اصلاً رخ نخواهد داد.

برچسب‌ها

برگزیده‌ها

خبرویژه

پربازدیدترین

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 30
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 5
 • غضنفر IR ۲۰:۵۳ - ۱۴۰۰/۱۰/۲۳
  11 1
  البته وقتی بازیکن خودش را بی دلیل زمین میندازه دیگه توپ به بیرون زدن اسمش فیرپلی نیست!
 • رضازاپاتای پرسپولیس IR ۲۱:۱۲ - ۱۴۰۰/۱۰/۲۳
  7 4
  چرادانشتونوزیادکنیدچون شمادسته یک بودید خبرندارید چون برانکو سه سال رفته وازوقت رفتن سلطان یحیئ دوبار قهرمان لیگ شده ودوبارم نایب قهرمان آسیاشده پسبرانکوبایدازیحیئ تشکرکنه امسالم خداروشکر اگه امتیازمعشیتیها نباشه بازم هم صدرجدول همقهرمان لیگ میشه پرسپولیس ویحیئ هردوشون بزرگن اول یک سال درلیگ برتربمونید بعدا راجب قهرمان ۵سال گذشته هرف بزنید
  • /// IR ۱۷:۵۵ - ۱۴۰۰/۱۰/۲۴
   0 1
   شما چرا دانش ات را زیاد نمیکنی تا املای کلمات را یاد بگیری جناب رضا پرسپولیسی دو آتیشه که حالا شده ای رضا زاپارتا؟هنوز نمیدانی که تیمت برای بار اول با برانکو نایب قهرمان آسیا شد و میگویی گل محمدی دو بار پرسپولیس را نایب قهرمان آسیا کرده آن وقت از علم و دانش هم حرف میزنی؟راستی آخرش پرسپولیس قهرمان بلامناظره میشه یا نه؟یادم هست یک بار نوشتی قهرمان بلامناظره خیلی خندیدم.
 • تاژکهیرآسیا IR ۲۱:۳۹ - ۱۴۰۰/۱۰/۲۳
  5 2
  بازیکنات به خاطرترس ازپرسپولیس ترس از گل خوردن خودشونواز عمدمی انداختن زمین انتظار داشتی یحیی بازیکناتو تشویق کنه!!!
 • شاهین IR ۲۳:۰۷ - ۱۴۰۰/۱۰/۲۳
  3 9
  استقلال فراقانونی هست.. دست شما به ان دو بازیکن نخواهد رسید.
 • بهنام CA ۲۳:۱۱ - ۱۴۰۰/۱۰/۲۳
  7 2
  همه عقده ا را سر گلمحمدی خالی کرد...!!!
 • مجهول الهویه IR ۲۳:۱۹ - ۱۴۰۰/۱۰/۲۳
  2 1
  البته ما هم ممنون برانکو معمار پرسپولیس "نوین" هستیم ولی طوری صحبت مبکنید انگار دهه هشتاد بدنیا امدید. در ضمن از مسوولین استان تقاضا میکنم از آن وجوهی که سالانه از ضریح مبارک جمع میکنند که مردم حاجتمند میندازند خرج چمن استادیوم شیراز کنند (مگر اینکه استفاده کنونی شان ضروری تر از چمن ورزشگاه باشد.)
 • یه نفر IR ۲۳:۲۹ - ۱۴۰۰/۱۰/۲۳
  4 9
  مطمعنی باید از برانکو تشکر کنند والا بنظرم باید ممنون بابا مسعود باشند😂
 • حسن پرسپوليسی قوژد IR ۲۳:۳۱ - ۱۴۰۰/۱۰/۲۳
  10 2
  چی میگه این وقتی بازیکن ت بخاد رو زمین دراز بکشه که وقت بگذره چکار باید کرد به نظرم گل محمدی درس بزرگی به هتون داد چرا بعد گل مصدوم نمیشدید!
 • حسن IR ۲۳:۵۲ - ۱۴۰۰/۱۰/۲۳
  7 7
  باید از سلطانیفر تشکر کرد نه برانکو !!
 • ده ساله ندیدن IR ۲۳:۵۴ - ۱۴۰۰/۱۰/۲۳
  9 3
  بازیکنتون بزرگی بکنه خودشو الکی نندازه زمین
 • میثم NL ۲۳:۵۴ - ۱۴۰۰/۱۰/۲۳
  7 7
  بیشتر از برانکو باید از بابا مسعود تشکر کنن که ویترین باشگاه رو با جام‌های اسنپی و مهندسی پر کرد تا آب معدنی ها رو بردارن
 • کوهمره_جروق IR ۰۰:۱۳ - ۱۴۰۰/۱۰/۲۴
  6 12
  درود بر آقای فلاح.دوست داشتم فجر در این بازی موفق بشه.و برنده بازی باشه.انشالله بازی بعد قویتر پیش میریم.در مورد سربازهای استقلال با نفوذی که سرکار آجرلو داشت مثل آب خوردن همه چیز ماست مالی کردن و دیگه کاریش هم نمیشه کرد.الان سیستم استقلال کاملا ویروسی شده و تمام فدراسیون و داورها هم ویروس استقلال درگیر خود کرده.مثلث مافیایی مخوف دالتون ها از یک طرف،مستربین هم طرف دیگر.راس مثلث هم سرکار خشت لو.با حمایت ارتش فهاش تمام سیستم فوتبال درگیر خود کرده.دیگه لیگ ایران نه ارزش دیدن و نه ارزش دنبال کردن اخبارش. آقای فلاح در مورد برانکو هم حقیقت گفته.برانکو و رویانیان پرسپولیس را از پایه دوباره پی ریزی کردن و به پرسپولیس شخصیت دادند.
  • لنگی بدبخت IR ۱۹:۵۹ - ۱۴۰۰/۱۰/۲۴
   0 5
   عجب وقتی موفقیتای استقلالو میبینی میفهمی این فوتبال ارزش دیدن نداره؟؟ کسی هم مجبورت نکرده بشینی ببینی. اصلا هم معلوم نیس که لنگی هستی اصلا هاا تو اگه بتونی دو تا از مدیرعاملای فجر رو اسمشونو بگی. جمع کن خودتو بچه سال
 • مسعود IR ۰۰:۳۶ - ۱۴۰۰/۱۰/۲۴
  6 6
  این اظهار نظر مدعی اینست که ایشون پنج ساله که فوتبال می بینه پرسپولیس مدیون برانکو نیست...برانکو شهرت بیشترشان... مدیون پرسپولیسه
 • آنتی لنگیزاسیون IR ۰۱:۲۳ - ۱۴۰۰/۱۰/۲۴
  12 16
  من نمیدونم اینا چه گیری دادن به یزدانی و مردمند. آخه تو مگه رئیس سازمان نظام وظیفه هستی که واسه بقیه دفترچه خدمت صادر میکنی. آخه نعش یزدانی و مرادمند رو هم رو دوشت نمیندازن. برو اون شکولی و خاله افشین و اینا رو وردار ببر واسه سربازی تو فجر واست یازی کنن. سید خلال هم هست. اونم آش خوره اونم ببر. لنگ پر از گلادیاتور پلاستیکی و لورن بلانه... ازونا مایه بذار که بیشتر به کارت میان
 • آنتی لنگیزاسیون IR ۰۱:۴۴ - ۱۴۰۰/۱۰/۲۴
  6 11
  جک میگی سردار؟ از لنگی جماعت انتظار اخلاق و بازی جوانمردانه داری؟ یه چیزی بگو که بگنجه تو مکتب جعلی لنگ نه جوانمردی... اینا واسه یه برد خرخره حریفشونو میجوون چه برسه الان که در اوج فلاکت و فلاست و نکبت و ادبار گرفتار هستن. از اون یحیایه شیپور ماهی دلال انتظار اخلاقیات داری؟
 • الدوچرخه چی IR ۰۲:۰۶ - ۱۴۰۰/۱۰/۲۴
  6 4
  ناگفته نماند همینم که الان کسی مثل ایشون میتونه تریبون داشته باشه و صحبت کنه و خودنمایی و عرضه اندامی هم بکنه صدقه ی سر وجود همین قانون های من دراوردیه!کجای دنیا و فوتبالش یه نیروی غیر رسمی میتونه در لیگ مثلا حرفه ای تیم فوتبال داشته باشه!اینقدرم این به اصطلاح مدیرعامل از فوتبال و ورزش بی اطلاع و نااگاهه که فکر میکنه پرسپولیس هم مثل تیم خودش همین چند سال پیش تاسیس شده!حداقل قبل از مدیر کردن چنین نابغه هایی یه کلاس توجیه ی و دانش اموزی باید برایشان بگذارند که بفهمند تیمی مثل پرسپولیس چه سابقه و افتخارات و رکوردهایی داشته و داره و چه بزرگانی در این تیم بوده اند.واقعا باید تاسف خورد بحال ورزش وفوتبال که در ان چنین کسانی پست دارند که فرق بین دوشاب و پییشاب را نمیداند!!!
 • ارتش سرخ IR ۰۲:۲۷ - ۱۴۰۰/۱۰/۲۴
  5 2
  توی هردو صحنه به گواه دوربین و فیلم بازی بازیکنات تمارض کردند و چطور میشه فقط تو ضدحمله های پرسپولیس بازیکنات یادشون میفته بیفتن زمین
 • بهزاد IR ۰۲:۴۱ - ۱۴۰۰/۱۰/۲۴
  4 0
  آقای مدیر عامل با وصل کردن خودتان به مسائل مذهبی و شهید و غیره بزرگ نمی‌شوید سعی کنید مسائل ورزشی را با مسائل دیگه ترکیب نکنید اگر رفتار گل محمدی جالب نبوده رفتار بازیکنان شما هم غیر اخلاقی بود که وقت بازی را می‌گرفتید و از اول با بازی کثیف سعی در اخلال در بازی می‌کردید حالا پرسپولیس چه با برانکو و چه با گل محمدی بزرگ است!
 • ابی از فلاح IR ۰۴:۰۳ - ۱۴۰۰/۱۰/۲۴
  4 3
  اره راست میگه طرح کارشناسی نشده است.بهتره بهترین سن و عمر بازیکنها رو بدین این تیمهای لجن نظامی به باد بدن.عمو مگه یادمون رفته چه بلایی سر مهدی طارمی اوردین ک حتی قید فوتبالو برای همیشه میخواست بزنه.ی زمانی میگفتن شاغلام استعداد یابه!!نه اصلا هم نبود چون حاظر خور دسترنج بهترین بازیکنهای تیمهای دیگه بود.دلیل بیارم؟؟؟کدوم دلیل از این بهتر که از وقتی این قانون خیلی خوب رو گزاشتن همون شاغلام شاعره نتونست یک بازیکن حتی یک بازیکن رو کنه!!!درست میگم؟؟انصاف داشته باشین بچه ها. اینا حاظر خورن.مملکت سر بودجه نظامی اقتصادش فلج شده بازم میخوان عمر بهترین بازیکنای جوونمونو بگیرن.همه میدونن من عشقپولیسیم ولی چرا باید کیسه دوتا از بهترین مدافعانشو در اصل عمود خیمه تیمشو به تیم تو حاظر خور بده؟؟؟چرا مظلوم نمایی میکنین؟؟بازم میخواین بگین با تیرکمون به جنگ ژ۳ رفتیم؟؟؟بابا خجالت بگش .اتفاقا قانون خوبی هستید،ی عمر با دزدی بازیکن و با دروغهای وقیح گفتین باشگاه بازیکن سازین!!!خب کوش؟؟چرا بعد این قانون لال شدین؟؟؟نتونستین دسترنج دیگرانو حاظر بخورینو فخر بفروشین؟؟؟برو عم. دور شعر و شاعری تفنگ و تیرکمون شاغلام
 • حمید علوی CA ۰۴:۴۴ - ۱۴۰۰/۱۰/۲۴
  18 0
  شخصأ خیلی بعید میدونم که میراث یک مربی در یک‌تیم که بازیکنای زیادی رو تغییر داده ۴-۵ سال بعد خودش بمونه. یعنی اینکه بگیم پرسپولیس دو سال اخیر رو قهرمان شد جون برانکو قبلن ایم رو ساخته بود بنظر نامنصفانه و غیرفنی هست. فرگوسن دو‌دهه در منچستر موند اما وقتی رفت مدت زیادی طول نکشید که تیم از این رو به اون رو شد. بنده شخصن گلمحمدی رو‌ در بازیهای مهم و بزرگ بک مربی ترسو که ترسشبلعث شکستش میشه میدونم (تا الان) ولی انصافن علیرغم تغییرات زیاد در تیم (بازیکنا) و مدیریت، تیمش رو خوب نگه داشته.
 • محمد IR ۰۶:۲۹ - ۱۴۰۰/۱۰/۲۴
  3 6
  کدوم بزرگی اینا رو بابامسعود جایزه داده😁
 • زند IR ۰۷:۰۰ - ۱۴۰۰/۱۰/۲۴
  9 4
  آخه بد بخت پنج دوره قهرمانی با اقتدار همش مال برانکوست
 • مسعود احمدی IR ۰۹:۳۵ - ۱۴۰۰/۱۰/۲۴
  9 2
  چَششششششششششم ، از برانکو هم تشکّر میکنیم ، همونطور ک از یحیی تشکّر میکنیم ، شمام اون تَه‌مَهای جدول دست و پا بزنین و بِلولین ب خودتون ... خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ ... عالَم و آدم دیدن ک چطور داشتین وقت‌کُشی میکردین ...
  • کوهمره_جروق IR ۱۶:۱۶ - ۱۴۰۰/۱۰/۲۴
   2 3
   در مورد فجر درست صحبت کن
 • محمد IR ۱۲:۴۸ - ۱۴۰۰/۱۰/۲۴
  4 0
  خاک بر سرسرمربی فجر خوب گوساله تو که میخوای بری و نود دقیقه دفاع کنی خوب اصلا بازی نکنید سنگین ترید که اصلا تاکتیکت توی این بازی چی بود مردک بکش زیرش و تو یک سوم دفاعی بازی رو ببندید آخه مگرتیم مقابل کی بود که شما نود دقیقه دفاع کردی برو بازی خودت رو بکن اگر هم باختی باز با افتخار میبازی نه اینطور بهتره نیم فصل دوم این گوساله رو بندازند بیرون یک مربی با دانش رو جذب کنند که اگر اینطور نشد آخر فصل دوباره فجر و باید در لیگ یک دید
 • محمد IR ۱۳:۰۹ - ۱۴۰۰/۱۰/۲۴
  4 3
  چه شده حالا تیمهای گدازاده برای پرسپولیس دم در آورده اند ازقبیل پدیده و فجرسپاسی
 • احمد IR ۰۰:۰۷ - ۱۴۰۰/۱۰/۲۵
  0 0
  سلام . اگر باشگاه فجر که دست سپاه هست . سپاه نیم درصد از بودجه اش را خرج باشگاه فجرسپاسی میکرد تیم فجر همیشه جزء سه تیم بالای جدول و ثروتمند کشور بود اما افسوس که همیشه باید برای جذب بازیکن گدایی کنند کع یه سرباز پیدا بشه ‌. اخه اینم شد نون برای فوتبال شیراز
 • ایرانی IR ۱۷:۲۱ - ۱۴۰۰/۱۰/۲۵
  1 0
  🤣😂🤣معلومه دارن از امپراتور میسوزن ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ پروفسور برانکو خیلی عالی بود اما پیداس داره از چیزه دیگه ای میسوزه

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 0 =
Topic[id:63, title:آخرین اخبار لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:آخرین اخبار لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:آخرین اخبار لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:آخرین اخبار لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:آخرین اخبار لیگ برتر ایران] - __ [] __

پربازدیدترین

Topic[id:63, title:آخرین اخبار لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:آخرین اخبار لیگ برتر ایران] - __ [] __

آخرین عناوین

Topic[id:63, title:آخرین اخبار لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:آخرین اخبار لیگ برتر ایران] - __ [] __