شهاب‌الدین عزیزی‌خادم رئیس فدراسیون فوتبال گفت: برای ما آنچه مهم است نظم و اخلاق است و فدراسیون بی‌اخلاقی را برنمی‌تابد.

شهاب الدین عزیزی خادم
خبرورزشی -

شهاب الدین عزیزی خادم در حاشیه مراسم بدرقه فوتبال بانوان، عنوان کرد: امروز را به فال نیک می‌گیریم و راهیابی تیم ملی فوتبال بانوان را به جام ملت‌ها تبریک می‌گویم. آنچه که اتفاق افتاده جز الطاف الهی نیست.

رئیس فدراسیون فوتبال گفت: حداقل وظیفه حرفه‌ای ما حمایت از بانوان بود و شاید کمترین نقش را من داشتم. امیدواریم دختران شایسته ایران در آسیا نتیجه بگیرند اما اگر این اتفاق نیفتاد خدشه‌ای به جایگاه آنها وارد نمی‌شود. فدراسیون قوی‌تر از قبل بانوان را حمایت خواهد کرد. فدراسیون اعتقاد دارد باید از همه طرفی‌ها استفاده کند و ما در تمام حوزه‌ها برنامه ریزی می‌کنیم از ستاره‌ها استفاده کنیم. جوانانی که به عرصه مربیگری روی آورده‌اند می‌توانند در رده‌های ملی به ما کمک کنند.

وی افزود: با تیم‌های لیگ برتری صحبت کردم تا یک نوع الزام را برای فوتبال بانوان داشته باشیم. سعی کردیم بنا به نگاه حرفه‌ای فضا را به فوتبال مردان نزدیک کنیم چه در بخش لباس چه هتلینگ و برگزاری اردو. البته از همه نظر امکانات را فراهم کردیم که امری بی سابقه بود چون فدراسیون اعتقاد به توسعه دارد.

رئیس فدراسیون فوتبال خاطرنشان کرد: برای ما آنچه مهم است نظم و اخلاق است و فدراسیون بی اخلاقی را برنمی تابد. در اینجا باید اسطوره‌سازی شود و ستاره بی اخلاق به هیچ دردی نمی‌خورد. خط قرمز ما در بحث ملی نظم و اخلاق است و هر کسی در هر جایگاهی نمی‌تواند به این تعهدات عمل کند، تیم ملی را ترک کند. برود. نتایج می‌آید و می‌رود اما اخلاق مهم است که امیدوارم شاهد آن باشیم حتی اگر کسی سوپراستار دنیا باشد اما بی اخلاق باشد جایی در تیم ملی ندارد. کادر فنی را همچون سابق حمایت می‌کنیم و اردو در آینده نزدیک شکل می‌گیرد و همه به سوی صعود به جام جهانی می‌رویم.

عزیزی‌خادم در خصوص استفاده از ظرفیت‌های کل کشور، گفت: فوتبال برای همه ایرانیان است و باید فضایی را ایجاد کنیم تا از ظرفیت‌ها استفاده شود. باتوجه به اینکه نقشه راه مشخص و جام جهانی قطر پیش روست،  ۱۰ سال پیش که اعلام شد قطر میزبان است هیچ کاری انجام ندادیم بحث فدراسیون نیست بلکه باید کارهایی انجام می‌شد. یکی لز مراکز ما کیش است. در ۶-۷ ماه گذشته فدراسیون ۴ تیم را برای اولین بار به کیش فرستاد. ۲ بار تیم ملی فوتبال بانوان هم در کیش اردو داشته بنابراین باید از تمام ظرفیت‌ها استفاده کرد. مهمترین پارامتر برای هر سازمان بیان کردن و حرف زدن نیست و ما هم علاقه‌ای به آن نداریم و وظیفه خود می‌دانیم قدم برداریم.

عزیزی خادم در خصوص اهمیت جام ملت‌ها گفت: جام ملت‌ها تورنمت بسیار مهمی است اما با تحریم ظالمانه که روبه رو هستیم با این شرایط همه به بانوان فوتبال افتخار می‌کنیم. با همکاری و کمک کردن بهم مسیر باز می‌شود اما با توهم و توطئه راه به جایی نمی‌رسد اگر خدا دری را باز کند کسی نمی‌تواند جلوی آن را بگیرد و آن را ببندد.

وی در خصوص صعود به جام جهانی، یادآور شد: فضایی که رخ داده اول لطف خدا و بعد دعای خیر مردم بوده است. امیدوارم شاهد سریعترین صعودها به جام جهانی و جشن ملی باشیم فوتبالی که پیش از این از جام جهانی حذف شد اما مسیری پیش آمده که شاهد سریعترین صعود باشیم.

وی افزود: امروز تفاوت و تمایز را می‌بینید و حقیقت توسعه فوتبال را هم همین طور. استعدادیابی سنگینی را اولین بار در بخش بانوان انجام دادیم.

رئیس فدراسیون فوتبال درباره اساسنامه فدراسیون، گفت: تایم بسیار کمی است اما با دوستان در مجلس صحبت کردیم امیدوارم در هفته‌های آتی مشکل را حل کنیم. بحث اساسنامه بسیار مهم است.

عزیزی خادم در خصوص نوروز کاپ، خاطرنشان کرد: با کشورهای آسیای مرکزی صحبت کردیم و این آمادگی را داریم چون اعتقاد داریم دیپلماسی ورزشی به ما کمک کند. امیدوارم با توجه به اشتراکات فرهنگی مناسبات را هماهنگ کنیم به ویژه در بخش فوتبال‌.

برچسب‌ها

برگزیده‌ها

خبرویژه

پربازدیدترین

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 21
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 1
 • حميد IR ۱۳:۰۵ - ۱۴۰۰/۱۰/۲۵
  11 10
  اخلاق خوبان عالم چطوره جناب رييس؟
  • زهرا سادات IR ۲۱:۱۰ - ۱۴۰۰/۱۰/۲۵
   1 0
   عزیزی خادم از تو کثیفتر و بی اخلاقتر وجود نداره
 • کیوان ارجمند US ۱۳:۴۰ - ۱۴۰۰/۱۰/۲۵
  34 2
  حالا ببینیم اسطوره اخلاق کنعانی زادگان دعوت میشود یا خیر
 • صامت CA ۱۴:۴۲ - ۱۴۰۰/۱۰/۲۵
  11 34
  اونی که بایدبره تویی.تیم ملی به توانایی های کنعانی نیازداره .تویی کهع هیچ مصرفی نداری
 • صامت CA ۱۴:۴۲ - ۱۴۰۰/۱۰/۲۵
  1 3
  اونی که بایدبره تویی.تیم ملی به توانایی های کنعانی نیازداره .تویی کهع هیچ مصرفی نداری
 • شمسعلی. GB ۱۵:۲۵ - ۱۴۰۰/۱۰/۲۵
  12 36
  حرفتان کاملا صحیح است فقط اگر مربیان یک تیم در دبی کار غیر اخلاقی انجام دهند و جنس مخالف به هتل ببرند چی ؟؟؟؟؟؟؟ این کار تهدیدی غیر اخلاقی برای آن تیم باشگاهی و بازیکنان آن تیم نیست همان که وزیر ورزش گفت از شنیدن این کار زشت مربیان آن تیم سردرد گرفتم
  • استقلال قهرمان IR ۲۳:۱۴ - ۱۴۰۰/۱۰/۲۵
   3 6
   شمعی عزیز، چرا همه ی مسائل را با هم قاطی می کنیم، اول اینکه این آقای کنعانی قدیس شما، اسناد بی اخلاقی اش همه جا وجود دارد و بر کسی پوشیده نیست، دوم اینکه در خصوص دبی اگر شما سندی دارید رو کنید تا همه از آن مطلع شوند.
 • کوهمره_جروق IR ۱۶:۲۳ - ۱۴۰۰/۱۰/۲۵
  14 21
  عزیزی خادم نوچه آجرلو و مجید. عزیز استقلال یا خادم استقلال.اینو بگم بهتره.مهره استقلال
  • بابا IR ۲۱:۲۰ - ۱۴۰۰/۱۰/۲۵
   3 1
   جامی که بابا مسعود به شماداد جامهای اسنپی هیچ وزیر ورییس فدراسیونی دیگه تکرارنمیشه باجامهای اسنپی بابا مسعود گلات🤣🤣
 • ابرام کله پز IR ۱۸:۰۷ - ۱۴۰۰/۱۰/۲۵
  6 1
  خوشم اومد. به نظرم موضع فدراسبون باعث میشه مربی کمتر درگیر این مسایل بشه و بازیکن حواسش جمع باشه.
 • شمسعلی IR ۱۸:۲۱ - ۱۴۰۰/۱۰/۲۵
  15 25
  خدا کنه از حرف به عمل برسیم و ستاره های بی اخلاقی که بدون گواهینامه رانندگی و در حالت غیرعادی باعث مرگ فرد دیگه ای شدن ازشون اسطوره ساخته نشه و از تیم ملی کنار گذاشته بشن
  • استقلال قهرمان IR ۲۳:۲۵ - ۱۴۰۰/۱۰/۲۵
   1 8
   شمعی عزیز، در خصوص موضوعی که شما می فرمایید، یک شاکی خصوصی وجود دارد که به هر ترتیب رضایتش جلب شده، شما اگر دوست دارید حکم دیگری بفرمایید، کل ایران سراپا گوش هستند، اما در خصوص آقای قدیس شما، تمام ایران شاکی هستن، طرف بدون در نظر گرفتن شان تیم ملی بدون وارد کردن کوچکترین نگرانی پیشنهاد به پرستو می دهد، آنهم در دوران کرونا و به گفته ی خودش قرنطینه و اتوبوس تیم ملی که همه ی اعضای تیم باید با آن تردد کنند، خود نقض قرنطینه جرمش از آن کار بیشتر است بعد متاسفانه همه ی این اعمال و سکنات مورد دفاع عده ای از طرفداران یک تیم قرار می گیرد.
  • کوهمره_جروق IR ۲۳:۴۵ - ۱۴۰۰/۱۰/۲۵
   3 3
   به نکته خوب اشاره کردی
  • کوهمره_جروق IR ۱۵:۴۹ - ۱۴۰۰/۱۰/۲۶
   0 3
   منظورم شمسعلی بود.
 • متین IR ۱۹:۰۳ - ۱۴۰۰/۱۰/۲۵
  7 11
  دمت گرم ^_^
 • بهمن حسین پور JP ۲۰:۱۳ - ۱۴۰۰/۱۰/۲۵
  0 3
  آقای عزیزی رئیس فداسیون داره جایی برای سربازان فرای استقلال درتیم ملی بازمیکنه تا سربازیشونو بخره ایشون برای همین ماموریت داره نه برای فدراسیون ومشکلات وی ای آر
 • ... IR ۲۰:۲۵ - ۱۴۰۰/۱۰/۲۵
  0 9
  یعنی گل بگیره در فدراسیونی که از یه طرف بخواد یه بازیکنو بخاطر یه فایل صوتی محروم کنه بعد یه طرف انگ زنا کردن به یک بازیکن میزنن اصلا پی شو نمیگیره. البته که این کار درستیه نباید به راحتی کسی که روش سرمایه گذاری شده و بازیهای بین المللی داره از دست داد و جاش بازیکن نیمکت نشین که حتی بوی زمین چمن تا حالا به مشامش نخورده جایگزین کرد
 • منوچهر IR ۲۰:۳۲ - ۱۴۰۰/۱۰/۲۵
  4 0
  صد البته موضوع اخلاق و حساسیت این فدراسیون و وزارت ورزش فقط در مورد تیمای دیگه مخصوصا پرسپولیس صادقه ، ولی یه تیمی هست بازیکنش بدون گواهینامه میتونه فاجعه به بار بیاره و خلاص ، بازیکن های سرباز غیر مجاز داشته باشه و بازی کنند میتونه به اعتراف دقیق خودشون انواع فسق و فجور رو در دبی به عنوان نماینده ایران داشته باشه ولی تقدیر هم بشوند ، مربیش جلوی پلیس راهنمایی رانندگی گردنکشی کنه بعد رییس پلیس ازش عذر خواهی کنه ، بازیکناش توی فرودگاه میتونند هوادارانشون رو تا میتونند بزنند ولی پیگیری نشه دفاع مثلا باسواد دکترشون که سرباز غیر مجاز هم هست جلوی دوربین روز روشن فحش خواهر و مادر به رقیب بده و آب از آب تکان نخوره و صدها گند بیشتر....شرم کنید بخدا
 • جااااانم ‌پرسپولیس IR ۲۰:۳۳ - ۱۴۰۰/۱۰/۲۵
  0 9
  تو باید بری که با ناحقی شدی ریس فدراسیون.تو حق علی کریمی رو خوردی .سروتهت دوهزار بیشتر نیستی .کلک روزگار
 • .. IR ۲۳:۳۷ - ۱۴۰۰/۱۰/۲۵
  3 6
  برو جمش کن.با نام پرسپولیس و‌کنعانی زادگان اسمی بهم زدی
 • ارتش سرخ IR ۰۲:۱۵ - ۱۴۰۰/۱۰/۲۶
  3 6
  اگر نمیتوانید به سربازی بروید برید کیسه معافیت دائم بگیرید مردم ..... فرض نکنین

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 10 =
Topic[id:72, title:تیم‌ ملی فوتبال] - __ [] __
Topic[id:72, title:تیم‌ ملی فوتبال] - __ [] __
Topic[id:72, title:تیم‌ ملی فوتبال] - __ [] __
Topic[id:72, title:تیم‌ ملی فوتبال] - __ [] __
Topic[id:72, title:تیم‌ ملی فوتبال] - __ [] __

پربازدیدترین

Topic[id:72, title:تیم‌ ملی فوتبال] - __ [] __
Topic[id:72, title:تیم‌ ملی فوتبال] - __ [] __

آخرین عناوین

Topic[id:72, title:تیم‌ ملی فوتبال] - __ [] __
Topic[id:72, title:تیم‌ ملی فوتبال] - __ [] __