بازیکن سابق استقلال گفت: ابتدای سال جاری روزهای وحشتناکی را با بیماری کرونا پشت سر گذاشتم و ۸۰ درصد ریه‌هایم درگیر این بیماری بود به همین خاطر امیدوارم بازیکنان استقلال هر چه زودتر بهبودی شان را به دست بیاورند.

حق ندارید درباره استقلال حرف‌های نامربوط بزنید/ همه آرزو می‌کنند ۹۰ دقیقه بازی با استقلال زودتر تمام شود

محسن گروسی در گفت‌وگو با خبرورزشی، درباره بیماری اخیر کرونا در جمع استقلالی‌ها و روزهایی که خودش با این بیماری درگیر بود اظهاراتی را مطرح کرد.

شما چند ماه پیش کرونا گرفته بودید؟

بله! حدود ۸ ماه پیش یعنی اوایل امسال بود. کرونا یک بیماری فوق العاده سخت است که اگر بخواهم درباره وضعیت آن روزهایم حرف بزنم حالم بد می‌شود. اما شنیده ام که استقلالی‌ها سویه جدید این بیماری را گرفته‌اند که باز هم جای خوشحالی دارد. چون اگر سویه قبلی را گرفته بودند وضعیت خیلی بدتر می‌شد. البته امیدوارم هیچکس این بیماری را نگیرد ولی چون خودم آن را پشت سر گذاشتم می‌دانم چه شرایطی داشت.

بیشتر در این باره توضیح می‌دهید؟

من حتی ساعاتی در طول روز در حالت خودم نبودم. ضعف و قوای جسمانی ام به قدری پایین بود که گاهی ساعت‌ها بیهوش می‌شدم. به خاطر وضعیت جسمانی ام مرا به بیمارستان نبردند و در خانه تحت مراقبت اعضای خانواده با همان وسایل داخل بیمارستان بودند. شاید در طول روز حدود ۱۷ تا ۱۸ ساعت اکسیژن به من وصل بود.

مگر ریه‌های شما درگیر شده بودند؟

بله، وقتی بیمار بودم به من نگفتند ولی بعدا فهمیدم که ۸۰ درصد ریه‌هایم درگیر کرونا بود. واقعا اول خدا و بعد هم بچه‌هایم باعث شدند که دوباره به زندگی برگردم. به خاطر همین است که در روزهای گذشته وقتی حرف‌های نامربوطی را درباره استقلال شنیدم خیلی تعجب کردم.

حق ندارید درباره استقلال حرف های نامربوط بزنید/همه آرزو می کنند ۹۰دقیقه بازی با استقلال زودتر تمام شود

کدام حرف‌های نامربوط؟

حرف‌هایی که روی بازیکنان و تیم تاثیر منفی می‌گذارد. هیچ کس دوست ندارد بیمار شود. هیچ کس از بیمار شدن خوشحال نمی‌شود. وقتی شنیدم گفته‌اند استقلالی‌ها الکی خودشان را به بیماری زدند که بازی نکنند خنده‌ام گرفت. مگر استقلال تیم ته جدولی است که این حرف‌ها درباره اش می‌زنند؟ الان حریفان استقلال هستند که برای یک ساعت و نیم بازی روبروی این تیم، دعا می‌کنند که زودتر وقت بگذرد و از دست استقلال خلاص شوند. برایم جای تعجب داشت به جای این که با بچه‌های این تیم همدردی کنند تا زودتر خوب شوند این حرف‌ها را می‌زنند!

چطور؟

قطعاً هیچ چیز به اندازه سلامتی ارزش ندارد. فوتبال اگر این هفته برگزار نشود هفته آینده می‌توان آن را برگزار کرد. یا ماه بعد میتوان دوباره فوتبال بازی کرد. مگر یادمان رفته چند ماه فوتبال در دنیا تعطیل بود ولی الان همه دوباره بازی می‌کنند. متاسفانه وقتی یک نفر از بین ما می‌رود همه توی سرمان میزنیم ولی وقتی یک نفر در بین ما دچار بیماری می‌شود به جای اینکه به او دلداری بدهیم و کمکش کنیم تخریبش می‌کنیم!

اسکوچیچ اعلام کرده که به دلیل کرونا، استقلالی‌ها را دعوت نمی‌کند. این چقدر به ضرر بازیکنان استقلال است؟

خدا را شکر شرایط بچه‌های استقلال خیلی حاد نیست. قطعاً با توجه به شرایط خوب خط دفاعی استقلال هر کسی دوست دارد از مهره‌های این تیم در خط دفاعی اش استفاده کند. قطعاً سرمربی تیم ملی هم دوست داشته از بازیکنان خط دفاعی استقلال استفاده کند و نبودن این بچه‌ها در اردوی تیم ملی بیشتر به ضرر تیم ملی و سرمربی اش است. بازیکنان استقلال ضرر نکردند. آنها می‌توانند در اردوی بعدی تیم ملی (که در اسفند ماه برگزار می‌شود) دوباره به جمع ملی پوشان برگردند و حقشان را بگیرند فعلاً آنچه مهم است سلامتی آنهاست.

برچسب‌ها

برگزیده‌ها

خبرویژه

پربازدیدترین

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 13
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 5
 • ابوالفضل IR ۱۸:۳۵ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۱
  13 7
  سلام.ما مردم مرده پرستیم اگه خدانکرده اتفاق بدی براشون بیفته همه میشن خدای مرام و معرفت و مهربونتر از مادر.
 • فیصل IR ۱۸:۵۸ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۱
  26 11
  منظور استاد حتما بازی تیمهای فجر سپاسی، آلومنیوم، فولاد، سپاهان و پرسپولیس بود که خیلی ترسیده بودن و چسبیده بودن به محوطه جریمه خودشون و هی خدا خدا میکردن که بازیشون زودتر تموم شه و استقلال دیگه بیشتر بشون گل نزنه😜😜😜 درست متوجه شدم جناب آقای گروسی؟!؟
  • مومصنوعی 40 میلیاردی IR ۰۲:۰۴ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۲
   2 0
   به همون الومینیوم باختید
 • کیسه حکومتی قانون گریز IR ۱۹:۲۴ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۱
  30 11
  آره کیسه تیم صدرنشین مقابل نود ارومیه داشت حذف می شد دقیقه آخر از باخت و فرار کرد خوب چرا اسامی بازیکنان کرونایی اعلام نمیشه اگه ترس نداشتید چرا مثل ذوب آهن مقابل پدیده با ۱۷ کرونایی بلزی کرد کیسه بازی نمی کنه قانون برای همه اجرا میشه الا تیم فراقانون حکومتی ده سال همین کارهای کثیف انجام میدن رنگ جام نمی بینند چون بار کج به مقصد نمیرسه
  • امیر BG ۲۰:۳۴ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۱
   2 1
   میگن لنگی مفلوک زده است راست میگن هرتیم برا نیم فصل اول تانیم دوم وازنیم فصل دو م تا اخر لیگ کلا حق داره لیست 24یا25 نفره بده 1نفرهم بیشترنمیتونه اول برو قانون یاد بگیر بعد اراجیف بگو ذوب اهن با17 بازیکن کرونایی بازی کردخخخخ پادگان هس حتما17 تا برن خونه17 تا تازه نفس برن بجاشون خود ذوب اهن هم اینقدر نیروندارهخخخخ خدا عقل نده تابخندیم
 • 6 IR ۲۰:۱۹ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۱
  1 2
  تو چه متوهمی هستی بابا. 10 سال بردگی و سکوت مرگبار و حالا خروج عجولانه ااز عار
 • بهزاد IR ۲۰:۴۹ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۱
  1 2
  اره همه تیمای دنیا ارزوی دیگه ای تو زندگی ندارن جز اینکه جلوی کیسه بازیشون زودتر تموم بشه 😰
 • اسنپی IR ۲۱:۲۹ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۱
  1 1
  خدایی چقدر قشنگ حرف زد قابل توجه ابلهانی که فقط به فکر خودشونن
 • رضازاپاتای پرسپولیسی IR ۲۲:۱۷ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۱
  2 1
  پس چرابازی باپیکان ترسیدیدبازی نکردیددوم اینکه پس چراداورانغدربازی روبرای استقلال درمیاره ۹۰درصدبرداش مساوی بودولی باپنالتیهای که داورابراشون گرفتن مساویشون شدبردیا۹۰درصدباختهاشون باپنالتیهای داوراکه براشون گرفتن شده مساوی پس بااین همه معشیت بازم بس نشداخرباامتیازمعشیتی اومدان نیم فصل روبراشون دربیارن امانیمه دوم این خبرهانیست اماتمام بازیهای استقلال دفاعی وتخیری بازی کردن بخاطرهمینه که حطاده ساله یک جام ۲۲بهمن هم نگرفتید
 • هميشه سرخ IR ۰۱:۱۰ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۲
  1 1
  تمام بازیکنای استقلال یکی یکی دارن کروناشون رو تکذیب میکنن ،همه تستهاشون منفی شده،شما هم خیلی با این حرفهای صد من یه غاز دنبال محبوبيت نباش
 • کوهمره_جروق IR ۰۱:۱۲ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۲
  1 1
  گروسی کیه دیگه؟ یه مشت اتیغه از تو غار اومدن بیرون و حرف سخیف و مفت میزنند.
 • مهدی IR ۰۱:۵۰ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۲
  2 0
  من نمیدونم اگر کمک معشیتی و کمک داوری نبود الان کیسه کجای جدول بود که بخواد تیمی ازش بترسه اونی که ازش میترسن پرسپولیسه که مرد و مردونه تو زمین میجنگه و حقش رو میگیره کیسه هم ازش میترسن چون داور هم باهاشونه و کوچکترین حرکت پنالتی میگیره براشون وگرنه مورچه چیه که بخواد کله پاچه اش باشه خودشون به خودشون میگن ترسناک بری جمع کنی بابا
 • حم IR ۰۷:۲۰ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۲
  2 0
  سلام، این بنده خدا بهتره عینکی با شماره بالا بزنه، چون فعلا این تیم با شانس واقبال از شکست فرار میکنه

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 7 =
Topic[id:63, title:آخرین اخبار لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:آخرین اخبار لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:آخرین اخبار لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:آخرین اخبار لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:آخرین اخبار لیگ برتر ایران] - __ [] __

پربازدیدترین

Topic[id:63, title:آخرین اخبار لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:آخرین اخبار لیگ برتر ایران] - __ [] __

آخرین خبر

Topic[id:63, title:آخرین اخبار لیگ برتر ایران] - __ [] __