مهاجم اسبق تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: امیدوارم در دیدار مقابل عراق با حضور بانوان ایرانی این تیم را شکست بدهیم و جشن صعودمان به جام جهانی را برپا کنیم.

درباره استقلال حرف‌های خنده‌دار می‌زنند/ بهترین کلین‌شیت سال را دیدیم/ جشن صعود را با حضور بانوان در آزادی برپا می‌کنیم

محمدرضا مدنی؛ در آستانه برگزاری دیدار تیم ملی فوتبال کشورمان مقابل عراق در استادیوم آزادی شیوع بیماری کرونا در اردوی تیم استقلال باعث شد تا دراگان اسکوچیچ اعلام کند تعدادی از بازیکنان استقلال که قرار بود به اردوی تیم ملی دعوت شوند را از لیست خودش خط زده است.  علیرضا نیکبخت واحدی در گفت‌وگو با خبر ورزشی، درباره دیدار پیش روی تیم ملی مقابل عراق، حضور تیم فوتبال بانوان ایران در جام ملت‌ها، ورود تماشاگران خانم به استادیوم آزادی، همچنین شرایط استقلال پس از شیوع بیماری کرونا در این تیم، اظهاراتی را مطرح کرد.

بازی با عراق را چطور پیش بینی می‌کنید؟

این دیدار برای تیم ملی ما حکم صعود را دارد و سند حضورمان در جام جهانی را امضا می‌کند. خوشبختانه تا اینجا برخلاف انتظاری که داشتیم یک روند خوبی را در تیم ملی شاهد بودیم تا با کمترین دردسر در آستانه حضور در جام جهانی قرار بگیریم. این در حالی بود که خیلی‌ها امید نداشتند با تغییراتی که در کادر فنی تیم ملی به وجود آمده بود چنین شرایطی ایجاد شود.

بازی با عراق چه شرایط ویژه‌ای دارد؟

به خاطر شباهت سبک بازی عراق و تیم فوتبال ما دیدار این دو تیم همواره درگیرانه و فیزیکی بوده و معمولاً مسابقات دو تیم پر گل از آب در نمی‌آید. در بازی قبلی هم که ما توانستیم این تیم را با گل‌های زیاد شکست بدهیم به خاطر فوتبال هجومی دو تیم بود. هر وقت عراقی‌ها هجومی بازی می‌کنند ما راحت تر به این تیم گل می‌زنیم ولی در سایر مسابقات نتایج معمولاً یک بر صفر یا دو بر یک بوده.

با توجه به صدرنشینی تیم ایران در گروهش و جایگاه پنجمی‌عراق فکر می‌کنید سبک بازی این تیم مقابل ما چگونه خواهد بود؟

مشخصا بچه‌های تیم ما استرس خاصی برای این بازی ندارند در حالی که آن‌ها می‌آیند تا در زمین ما با فوتبال هجومی‌بیشترین امتیاز را کسب کنند. چون مساوی هم در این شرایط به درد آنها نمی‌خورد.

بازگشت مهدی طارمی‌به جمع ملی پوشان را چطور ارزیابی می‌کنید؟

همه ما می‌دانستیم که طارمی‌دیر یا زود به تیم ملی برمی‌گردد. او بازیکن کوچکی نیست که بتوان به سادگی از کنار اسمش گذشت. قطعاً بودن او در جمع ملی پوشان به مراتب بهتر از نبودنش است اما متاسفانه برخی در ارتباط با این موضوع شیطنت کردند و به مسائل کوچک دامن زدند تا این اتفاقات بیفتد.

 نتیجه این بازی که قرار است با حضور تماشاگران خانم در تهران برگزار شود را چطور پیش بینی می‌کنید؟

امیدوارم حالا که بعد از مدتها دوباره تیم ملی در استادیوم آزادی با حضور تماشاگران به میدان می‌رود برد خوبی به دست بیاورد و بتوانیم جشن صعودمان را در تهران برگزار کنیم. این که خانم‌ها به استادیوم می‌آیند هم اتفاق بسیار بزرگی است. ما همگی از این موضوع استقبال می‌کنیم و مطمئنم که قطعا اتفاق بدی نمی‌افتد. به دلیل اینکه فرهنگ مردم ایران اینقدر غنی است که وقتی بدانند در محلی خانم‌ها حضور دارند رعایت خیلی از مسائل را می‌کنند. مگر مسابقات تیم ملی والیبال و بسکتبال ایران با حضور بانوان برگزار نمی‌شود، آیا از این بابت مشکلی به وجود می‌آید! امیدوارم روز بازی ایران و عراق یکی از روزهای خاطره انگیز برای همه اهالی فوتبال و طرفداران این رشته باشد.

درباره استقلال حرف های خنده دار می زنند/ بهترین کلین شیت سال را دیدیم /جشن صعود را با حضور بانوان در آزادی برپا می کنیم

حضور تیم بانوان ایران در جام ملتهای فوتبال آسیا را چطور می‌بینید؟

 واقعا باعث افتخار است که تیم بانوان ایران توانست جواز این مسابقات را بگیرد. من مسابقه این تیم مقابل هند را دیدم و از درخشش دروازه‌بان تیم ملی‌مان لذت بردم. به نظرم این کلین شیت، زیباترین کلین شیت سال ۱۴۰۰ بود. خانم کودایی فوق العاده با شهامت و شجاعت دروازه بانی می‌کند. امیدوارم تیم فوتبال بانوان با هر نتیجه ای در این مسابقات به کارش پایان داد به خاطر رنج و مشقتی که در این مدت کشید تا در چنین مسابقات مهمی‌حضور پیدا کند به خوبی مورد تقدیر قرار بگیرد. همه ما می‌دانیم تیم بانوان ایران با چه مشکلاتی توانست تمرین کند و بدون مسابقه تدارکاتی راهی این رقابت‌ها شود.

از شرایط کرونایی بازیکنان تیم استقلال مطلع شدید؟

بله! باعث تعجب است که چنین وضعیتی برای یک تیم حرفه‌ای رقم می‌خورد. ما از مسوولان تیم استقلال انتظار داریم همانطور که در این مدت آرامش را در باشگاه و تیم ایجاد کردند از نظر مراقبت‌های کرونایی هم شرایط تیم را در بهترین وضعیت حفظ می‌کردند تا دچار چنین شرایطی نشود. قطعاً اگر این اتفاق نمی‌افتاد روند حرکتی استقلال همچنان رو به رشد باقی می‌ماند. از طرف دیگر ایفمارک و مسئولانش در ارتباط با موضوع کرونا با هیچ کس شوخی ندارند و قطعاً اتفاقات مربوط به لغو بازی استقلال برای حفظ سلامتی بازیکنان این تیم بوده است.

درباره استقلال حرف های خنده دار می زنند/ بهترین کلین شیت سال را دیدیم /جشن صعود را با حضور بانوان در آزادی برپا می کنیم


اما در این مدت صحبت‌های مطرح شد که استقلالی‌ها از بازی با پیکان ترسیده‌اند؟

ترسیده اند! مگر استقلال با چه تیمی‌بازی داشته که از آن بترسد؟ گاهی اوقات حرفهای خنده داری زده می‌شود که به جای تعجب، آدم را به خنده می‌اندازد. استقلال در بهترین شرایط خودش بود و قطعاً اگر این وضعیت برایش به وجود نمی‌آمد باقدرت مسابقاتش را ادامه می‌داد. من فوتبال بازی کرده ام و می‌دانم وقتی تیم روی دور برده است بازیکنان برای مسابقه بعدی ثانیه شماری می‌کنند. مطمئنم به زودی دوباره وضعیت استقلال در تمرینات و مسابقات به حالت قبل برمی‌گردد. حتم دارم فرهاد مجیدی برنامه‌های خودش را تنظیم کرده تا استقلال از این بابت دچار لغزش نشود.

بازی با هوادار را چطور پیش بینی می‌کنید؟

ممکن است استقلال در این بازی با ترکیب متفاوت به میدان برود که البته این چندان مهم نیست. استقلال بازیکنان خیلی خوبی دارد که حتماً آنها در این شرایط که دست کادر فنی بسته شده وضعیت را درک می‌کنند و با تمام وجودشان برای فرهاد مجیدی و قهرمانی می‌جنگند. قطعا اگر استقلال قهرمان شود سودش برای همه اعضای تیم است.

برچسب‌ها

برگزیده‌ها

خبرویژه

پربازدیدترین

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 9
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • شمسعلی. GB ۲۲:۰۵ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۲
  20 22
  کجاش خنده داره ؟؟؟؟؟ اونجا که سیاوش یزدانی درست شب انتخاب بازیکنان تیم ملی یهویی آزمایش کروناش منفی میشه. ؟؟؟؟؟؟
  • لنگیهای هوچیگر IR ۲۳:۰۶ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۲
   3 0
   واقعا این لنگیهای هوجیگر که پارسال با پدرشون هم زورشون نرسید به شاه فرهاد واستقلال ریشه دار تاریخی فقط بلدند درفضای مجازی توهم و هوچی‌گری درمورد سرورشون بکنند ولی هرکاری بکنند بالا بروند پایین بیایند امثال اس قهرمان است
  • بی‌سواد مثل لنگ IR ۲۳:۰۸ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۲
   3 0
   لنگ اگر لقمان شود علامه دوران شود باز هم خودشه امان ازبیسوادی
  • غضنفر IR ۰۲:۴۱ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۳
   4 1
   اگه دیدید این بابا خیر چیزی رو دید هر چی که اینها میگن درسته انسان وقتی به درجات بالا تر میرسه که دلش پاک باشه کسی که به مربی سابق خودش رحم نمیکنه و با کمک چند نفر دیگه زیر آب فکری رو به دستور فرنازشون زدند و یا پول خرج کنی که رقبیش تو تیم ملی رو کله پا کنند و پرستو بفرسته برای رقیبش چطوری میخواد پیشرفت کنه شما طارمی رو ببین نون دلش رو میخوره خدا نگاه میکنه به دل آدم کسی که دلش پر از راز و کینه و دو رویی باشه چطوری میخواد پیشرفت کنه خدا همیشه جای حق نشسته و حق و ناحق رو از هم در میاره ، یا خدا
 • سعید IR ۲۲:۲۳ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۲
  27 18
  استادیوم آزادی را با حرم سرایت اشتباه گرفتی! بی شخصیت!!!
  • حمید علوی CA ۰۰:۳۶ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۳
   0 1
   کی میگه من استقلالی ام، من پرسپولیسی تیرم. (نیکبخت، فریاد زنان و در حالیکه پرچم قرمز پرپولیس رو به دور خود پیچیده در حال دویدن دور زمین پس از پیروزی پرسپولیس)! یادمون نمیره. نیکبخت نه برای من هوادار قدیمی استقلال استقلالی محسوب میشه، و نه قطعن برای هوادار واقعی پرسپولیس.
 • نیکبخت بخت برگشته IR ۰۱:۵۵ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۳
  4 5
  علی نیکی یادت رفته همین تیم دوچرخه کیسه بود یه لگد زیرت کشید انذاختت بیرون اومدی تو پرسپولیس آدم شدی شما کیسه کشا همچنین باز دمه احمد رضا عابدزاده گرم تو باید میرفتی همون دست دو بازی میکردی من نمیدونم کی تورو آورد تو پرسپولیس خدایی پرسپولیس جای بزرگان
 • مهدی NL ۰۲:۳۴ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۳
  4 5
  دولت و وزیر که تمام وقتشون رو برای استقلال گذاشتن و باید دید بازیکنان تا چه حد قدر کمک های بیش از گذشته حکومت رو میدونن
 • 6 IR ۱۱:۵۵ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۳
  2 3
  فعلا كه از نونهالان هم كرونايي قرض كردن تا بازي نكنند. ياد پارس جم نه بخير!

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 2 =
Topic[id:63, title:آخرین اخبار لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:آخرین اخبار لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:آخرین اخبار لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:آخرین اخبار لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:آخرین اخبار لیگ برتر ایران] - __ [] __

پربازدیدترین

Topic[id:63, title:آخرین اخبار لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:آخرین اخبار لیگ برتر ایران] - __ [] __

آخرین خبر

Topic[id:63, title:آخرین اخبار لیگ برتر ایران] - __ [] __