بازیکن اسبق استقلال گفت: آنهایی که در فضای مجازی به من حمله کردند همان‌هایی هستند که علیه محمود فکری فحاشی به راه انداختند و از جای دیگری حمایت مالی می‌شوند.

آن‌هایی که به محمود فکری توهین کردند حالا به من فحاشی می‌کنند/ چون حرف حق می‌زنم یعنی استقلالی نیستم؟/ نمی‌گویم گل گهر مقصر نیست اما...

حضور هاشم بیک زاده در یک برنامه تلویزیونی و صحبت‌هایی که در رابطه با پرونده بازیکن گابنی باشگاه گل گهر سیرجان مطرح کرد باعث شد تا موجی از انتقادات از سوی طرفداران استقلالی نسبت به این پیشکسوت باشگاه آبی پایتخت به راه بیافتد. هاشم بیک زاده در گفتگو با خبرورزشی، درباره شرایط این روزهای استقلال، اتفاقات مربوط به باشگاه گل گهر سیرجان و دیدار تیم ملی مقابل عراق اظهاراتی را مطرح کرد:

موضوع حضور شما در برنامه تلویزیونی و بحث درباره بازیکن خارجی گل گهر سیرجان چه بود؟

من قصد نداشتم درباره این موضوع صحبتی کنم ولی مجری برنامه وقتی در این باره از من سوال کرد. مجبور بودم جواب بدهم و فکر نمی‌کنم کار اشتباهی انجام داده باشم که به این شکل به من حمله شده است.

لطفاً در این باره که در فضای مجازی به شما حمله شده است توضیح می‌دهید. اینکه چه صحبتی در برنامه مطرح شد؟

مجری برنامه از من درباره رای کمیته استیناف برای بازیکن خارجی گل‌گهر سوال کرد که من هم گفتم این درست نیست که هفت امتیاز از یک تیم که به خاطرش زحمات زیادی کشیده کم شود. به هر حال باشگاه گل گهر زحمات زیادی کشیده و در شروع فصل هزینه کرده تا تیمش بتواند در این لیگ نتیجه بگیرد. اصلاً کاری به اسم تیم ندارم، هر تیمی‌باشد من باز هم همین را می‌گویم. حرف من درباره بازیکن خارجی هم صدور مجوز از طرف سازمان لیگ بود.

به چه ترتیب؟

به این صورت که وقتی سازمان لیگ برای بازیکن گل گهر سیرجان کارت بازی صادر کرده، آنها هم روی این بازیکن حساب کردند و او را بازی دادند. این اشکال از باشگاه سیرجانی نبوده که بیایند و هفت امتیاز از این تیم کم کنند. بهتر این بود که وقتی متوجه شدند که مشکلی در شرایط بازیکن خارجی این تیم وجود دارد به باشگاه گل گهر اعلام می‌کردند دیگر حق ندارد از این بازیکن استفاده کند. حرف من این است. من معتقدم وقتی باشگاه سیرجان با استناد به کارت بازی فوتبالیست خارجی اش او را به میدان فرستاده حتماً روی او حساب کرده، وگرنه اگر می‌دانست او نمی‌تواند بازی کند یا مجوزش باطل شده دیگر را بازی نمی‌داد.

همین حرف‌ها برای شما دردسر ساز شده؟

نه! دردسری نیست. فقط یک عده نشسته اند و مثلاً خودشان را متعصب به استقلال نشان می‌دهند و می‌گویند من چون این حرفها را زدم پس استقلالی نیستم. منتظرند تا یک نفر حرف بزند و به او حمله کنند. من که پدرکشتگی با کسی ندارم. آنهایی هم که بی احترامی‌می‌کنند همان ارتش فحاشی هستند که به محمود فکری حمله می‌کردند. کسانی هستند که پول می‌گیرند و حمایت می‌شوند تا علیه این و آن شعار سر بدهند. من وقتی حرف حق را می‌زنم نباید به این شکل مورد بی احترامی‌قرار بگیرم. کجای حرفم غلط است؟ من که نمی‌گویم گل گهر بی تقیصر است یا مقصر، حرف من در رابطه با کارت بازی است که سازمان لیگ صادر کرده. آنها باید جلوی این مشکل را می‌گرفتند. نه اینکه حالا وقتی فهمیدند اشتباه کردند بیایند و برای تبرئه خودشان از گل‌گهر امتیاز کم کنند. آنها چه گناهی کرده اند. مجری از من سوال کرد من هم جوابش را دادم.

شرایط استقلال در نیم فصل اول را چطور دیدید؟

استقلال از نظر امتیازی خیلی خوب کار کرد و توانست خودش را در صدر جدول قرار دهد. ولی حرف من هنوز هم همان حرف قبلی است.

کدام حرف؟

اینکه استقلال فقط امتیاز گرفته و خوب بازی نمی‌کند. اینکه استقلال برود یک گل بزند و بعد عقب بنشیند تا از گلش دفاع کند سبک بازی استقلال نیست. دیدیم که جلوی فجرسپاسی و آلومینیوم هم با همین شیوه کار کرد و در نهایت گل خورد تا بازی مساوی شود. در دیدار مقابل مس رفسنجان هم اگر بازی ۵ دقیقه دیگر طول می‌کشید استقلال گل سوم را هم خورده بود. استقلال باید یک تیم هجومی‌باشد و وقتی گل زد برود و دومی‌و سومی‌را هم بزند یا لااقل تلاش کند.

وضعیت این تیم در دور برگشت را چطور پیش بینی می‌کنید؟

با توجه به لغو دو دیدار استقلال در حذفی و لیگ، قطعاً کار در دور برگشت با فشردگی بیشتری برای این تیم همراه خواهد شد. فکر می‌کنم دور برگشت سختی در انتظار تیم استقلال باشد.

آنهایی که به محمود فکری توهین کردند حالا به من فحاشی می کنند/ چون حرف حق می زنم یعنی استقلالی نیستم؟/ نمی گویم گل گهر مقصر نیست اما...

شما یکی از گلزنان ملی ایران به عراق هستید. درباره گلی که به عراق زدید صحبت می‌کنید؟

فکر می‌کنم سال ۸۶ بود که ما در شهر امان در مسابقات فوتبال غرب آسیا با عراق بازی داشتیم و دو بر یک شکست شان دادیم. گل اول را حسین بادامکی زد و گل دوم را من زدم. بازی سختی بود ولی خوشبختانه ما برنده شدیم و گل من هم باعث شد که برتری مان حفظ شود. چون اگر اشتباه نکنم آنها در آخرین دقایق بازی(دقیقه ۸۵ توسط سدیر) توانستند به ما گل بزنند.

بازی پیش رو مقابل عراق را چطور پیش بینی می‌کنید؟

عراق شرایط خوب سالهای قبل را ندارد. جایگاهش در جدول گروه مشخص می‌کند که تیم شان سرحال نیست. ما در دور رفت هم توانستیم این تیم را با سه گل شکست بدهیم. با توجه به آمادگی لژیونرهای ایران در باشگاه‌های اروپایی بعید می‌دانم مشکلی از این نظر داشته باشیم.

خبر دارید که تعدادی از بازیکنان تیم ملی کرونا گرفته‌اند؟

بله در هر دو تیم بازیکنان کرونایی هستند که این باعث شده تقریبا کار برای هر دو تیم از این نظر یکسان باشد. ولی شکر خدا تیم ما اینقدر مهره دارد که نگران کرونایی شدن برخی از بچه‌ها نباشیم. امیدوارم بچه‌های تیم ملی هر چه زودتر سلامتی شان را به دست بیاورند.

بازگشت تماشاگران به استادیوم و بازی با عراق در حضور تماشاگران را چطور می‌بینید؟

خیلی اتفاق خوبی است که دوباره تماشاگران می‌توانند به استادیوم بیایند. این اتفاق باید زودتر از اینها می‌افتاد ولی مسئولان صلاح دانستند که به خاطر کرونا فعلاً کسی به استادیوم نرود. خیلی خوب است که این اتفاق در روزی می‌افتد که ما اگر برنده شویم صعودمان هم به جام جهانی مسجل می‌شود. امیدوارم این اتفاق بیفتد و در نهایت بتوانیم با همین پیروزی در حضور تماشاگران جشن صعود بگیریم.

برچسب‌ها

برگزیده‌ها

خبرویژه

پربازدیدترین

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 44
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 11
 • فری IR ۱۴:۲۵ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۵
  من درعجبم که استقلال با این همه پیشکسوت اسطوره ، چرا رسانه ها همیشه دنبال بیگ زاده دین محمدی و چنتا اسکول دیگه هستن برای مصاحبه و اظهارنظر
  • پیشکسوت متعصب تاج IR ۱۵:۰۳ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۵
   65 78
   خداوند برادران مجيدي رو به راه راست هدایت کنه،باامدن دالتونها مردانگی و شرافت در تیم پرسابقه تاج کم رنگ شده،بعنوان یک پیشکسوت وطرفداري که قریب به 60ساله حامي تیم هستم تو این مدت که برادران مجیدی سکان تیم رو دردست گرفتن چیزهایی شنیدم که به عمرم نشنیده بودم ،هرچی بیشتر دالتونها تو این تیم باشند چه ازلحاظ تاکتیکی چه ازلحاظ معرفتی ومشتي گری تیم بیشتر نزول میکنه،آقای اجرلو به عنوان یک مدیر ورزشی باید هرچه زودتر نسخه دالتونهارو بپيچونه،و باید بفهمه که هوادار واقعی استقلال ازمجيديها بیزارند و این افرادحامی مجيدي یا مزدورند ياگمراه هستند که امیدوارم هرچه زودتر رأیشان برگردانده شود.
  • آنالیزور DE ۱۵:۱۱ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۵
   58 47
   آقای بیک زاده ؛ حرف حق زدن مشکلی نداره ولی آدم کسی بودن و در جهت منافع اون وراجی کردن خیلی مشکل داره ! ملت نون رو تو گوششون فرو نمیکنن ، بلکه به دهنشون میخورن ؛ انتظار داری مثل کبک سرشون رو بکنن تو برف . پلیس تمام ایمیل ها و شماره هایی که باهاش ایمیل های جعلی فرستاده شده رو درآورده ، اونوقت با ژست حق بجانب مدعی کدوم حرف حق هستی ؟ بهتره خجالت بکشی از شخصیت دورویی و غلام قلعه نویی بودن ! کسی که بخاطر نبودن خودش دوست نداره هیچکس تو تیم نتیجه بگیره رو ما بعنوان پیشکسوت قبول نداریم ، تو و فرهاد و قلعه نویی و نکونام و بقیه اگر زحمت کشیدین برای تیم ، پولش رو گرفتین و به اسم و رسم رسیدین و منتی سر کسی نداره . از این ببعد هم حواست باشه و هواداران رو ابزار منافع خودتون نبینید وگرنه .......
  • تاجی طبرستانی IR ۱۵:۲۱ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۵
   52 57
   دالتونها بهترین بازیکنان لیگ رو از استقلال فراری دادن،بهترین پيشکسوتها رو از تیم دورکردن،باچند بازیکن و کادر درپيت خارجی هزینه باشگاه رو بالا بردن،اجرلو باید هرچه سریعتر این درخت کرمو رو قطع کنه وگرنه خودش قطع ميشه
  • شهرام IR ۱۵:۲۸ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۵
   31 41
   از اول فصل گفتیم برادران مجیدی برای کاسبی به تیم استقلال اومدن نه برای سربلندی هودار،حالا هرچی جلوتر می ریم پيشکسوتاني که نزد هوادار از احترام خاصی برخوردار هستند دارند انتقاد می کنند ،چرا مظاهری،مرادی،اسماعیلی،و....از تیم فراری شدند????چرا فقط انسانهای بی تربیت درفضاي مجازی از این کاسبان حمایت می کنند???
  • منصور IR ۱۵:۳۲ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۵
   29 11
   به عنوان یک استقلالی باشعورميگم که اگه امتیاز رو به استقلال ندن امسال دیگه صدر جدول رو دو دستی تقدیم کردیم .
  • حمید علوی CA ۱۵:۵۴ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۵
   48 27
   ارتش فیک مجازی فحاش دالتونها، یعنی تو فری کوچیکه و‌ چهار تا امثال تو.
  • تاجی اصیل IR ۱۵:۵۷ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۵
   43 30
   والا؛ فکری بد، بیک زاده بد ، مظلومی بد، مرحوم حجازی بد !! تنها خوب ماجرا ، برادران دالتون با همراه ارتش خاص خودشون هستن
  • الف.سین IR ۱۶:۳۸ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۵
   30 38
   اینم یه نمونه دیگه! از "فری" ! چه راحت به پیشکسوت خودشون میگه اسکل! (: بعد قهرناز میگه ارتش فحاش نداریم. باشه همه بدن فقط قهرناز که زمان بازیش 3بار تیم رو ول کرد و رفت خوبه! تو کورس قهرمانی... حتی زنده یاد حجازی ام گفت"فرهاد از طلا هم باشه دیگه نمیخوامش!" دوسال پیش هم قبل فینال جام حذفی جلوی تراکتور روحیه تیم رو نابود کرد.با بیانیه اینستاگرامیش خداحافظی کردنش... هوادارای بچه سال و بی ادبش هم کاری کردند که این آقا استقلال رو ارث پدرش بدونه! راستی روی ژستد که 10برابر باگناما پول گرفته چندتا گل زد! یکی؟ ((: بعد شماها درباره دلالی بقیه مربی ها حرف میزنید. تقوی،قلعه نویی،مظلومی،فکری،پاشازاده و...مطمئنم زنده یاد پورحیدری ام اگر زنده بود از دست این ارتش فحاش بی نصیب نمی موند. تازه به بقیه میگه لیدرباز و فلان! اصلا فرهاد الوصلی من پیشکسوت استقلال نمیدونم.زمانی ام که تو تیم نبود با هواداراش برای استقلال و با استوری هاش حاشیه درست میکرد. قهرناز در حد علی سامره و بختیاری زاده هم نیست چه برسه به دیگر بزرگان استقلال! چهارتا بچه گنده اش کردند پیشکسوت الوصل رو...!
  • حنیف IR ۱۷:۵۸ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۵
   0 10
   اولا هوادار اگر فکر کرده نتایج این فصل تیم با مربیگری دالتون ها بدست اومده سخت در اشتباه خدا پدر مربی ایتالیایی رو بیامرزه دوما چرا ایمیل هایی که از فدراسیون زده شده رو رسانه ای نمیکنن این امتیاز های جعلی دردی از تیم دوا نمیکنه استقلال این فصل احتیاج به این جور امتیاز گرفتن نداره تو زمین حرفش رو میزنه
  • تیر غیب US ۱۸:۲۰ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۵
   0 25
   با درود،کاربر فری گرامی مخالف مصاحبهء آقای بیک زاده است و مصاحبهء نوری و برهانی را میپسندد.آن دو کذاب فرزانه و فرهیخته و این صادق اسکل و نادان نامیده میشود."هیولای درون"یا همان مناسبات حاکم بر حزب ورزشی-سیاسی موسوم به استقلال اینبار و در این برهه در کالبد برادران قادیکلایی(دالتون ها) خزیده با حمایت های جنابِ چکمه پوش قدرت گرفته مشغول سامان دادن به بازوهای تبلیغاتی(ارتش فحاش) و نیروهای واکنش سریع متخصص در جنگ روانی و آتش به اختیارانِ محفلی و موسوم به خودسر هستند که البته بطور کامل با هستهء مرکزی حزب هماهنگ بوده بالاترین درجهء حرف شنوی از جنابِ چکمه پوش را داشته در انتظارِ یک اشاره اند تا قیصریه را به آتش بکشند.در هماهنگی چکمه پوش و برادران قادیکلا و ارتش فحاش در قالب هواداران این هیولا به اوج قدرت در سال های اخیر رسیده و سایه هایی شوم از اشباحی خیره و نابکار بر فوتبال کشور مسلط گردیده که فعلاً فقط باید برای آیندهء فوتبال کشور امید به معجزه بست.در پایان فصل جاری میتوان دید هماهنگی هیولای درون تیم درباری با مسئولان قضایی و فدراسیون فوتبال و یادگاران و سیمای ملی و ...وچه وچه
  • تاجی اصیل US ۲۱:۲۸ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۵
   30 11
   من یه مدت نیستم خواهشاً اگر کامنتی میزاری مرد باش و با اسم کاربری خودت کامنت بزار و یکم فهم داشته باش هرچند که اینجا یه فضای مجازی هست و هر شخص بدون فهمی میتونه نظرات خودشو با یه اسم کاربری که تعلقی بهش نداره بالخص از نظر رنگ، اینجا بزاره و کِیف کنه! دوما هر کی کم میاره میگه ارتش فحاش پولکی ولی یادش میره خودش بخاطر پول حاضره غلام حلقه به دوش کسی دیگه باشه! باشه همه ارتش فحاش پولکی شما متعصب که بخاطر پول هم از استقلال نرفتی! یه تیم خطا کرده و تیم دیگه ازش شکایت کرده! این وسط هم کمیته انضباطی طبق قانون اومده رای داده! حالا این وسط تو یکی چرا سنگ تیم خطاکارو به سینه میزنی ما نمیدونیم و کسی هم نمیگه بخاطر پاچه خواری قلعه نوعیه!ضمنا دالتون و مموتی بیفکر و... اینها همش ماله لنگیاست یا شخص پرستهای نادان، یه تاجی فقط استقلال براش اهمیت داره ولاغیر حالا هر کی میخواد مربی باشه، باشه! مهم تیمه که خوب باشه و نتیجه بگیره والسلام...
  • آذری US ۲۱:۴۴ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۵
   21 3
   از کی تا حالا طرفداری که از استقلال حمایت میکنه شده ارتش فحاش و یکی مثل هاشم بیک زاده که پاچه لیسی قلعه نوعی رو میکنه شده متعصب؟ طرفداری که توی سرما و گرما داره تیمشو حمایت میکنه و از جیبش هزینه میکنه برای دیدن بازی این تیم شده ارتش فحاش و این بنده خدا که بخاطر دو زار پول بیشتر از استقلال رفت شده متعصب استقلال؟ آقای بیک زاده فکر کنم مثل استاد اسدی خودمون دروازه رو اشتباهی گرفتی اخوی.حرف حق همیشه حق هستش و کمیته انضباطی به استناد همون حق قانونی اون حقو داده به استقلال. حالا تو از حرف حق حرف میزنی یا از حق قلعه نوعی حرف میزنی؟ تو هم مثل اربابت که وقتی دید توی استقلال کسی نمیخوادش و قدش به مربیگری استقلال نمیخوره بخاطر اینکه ضایع نشه گفت اینها ارتش فحاش هستن و پول گرفتن شدی والا تو قدت به این حرفها نمیخوره تعصب استقلالو بکشی.حالا هم سوتی دادی بهتره معذرت خواهی کنی یا حداقل خرابترش نکنی و مثل اربابت بخاطر خوش رقصی واسه لنگیا خودتو از چشم طرفدارا نندازی
  • LOL US ۲۱:۵۵ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۵
   21 0
   اونهایی که پشت مجیدی حرف میزنن از سوزششونه و فقط هم لنگی هستن که به اسم هوادار استقلال نظر میزارن و اسم رمزشونم ارتش فحاش فکری هست که بخاطر اینکه حمایت چهار تا جوجه لنگی رو مثل همینجا بدست بیاره این حرفو زد تا لنگیا حرفی برای گفتن داشته باشن در مقابل استقلالیا ولی نمیدونن هیچ استقلالی فکری رو قبول نداره و اهمیتی براشون نداره که بخوان اینجا سینه جر بدن براش و بخاطر فکری استقلال رو دور بندازن- فکری کجا بود و الان کجا هست توی چشم هوادارا و این یارو بیک زاده چقدر مغز فندقیه که داره از فکری مایه میزاره برای قلعه نوعی و خنده دارتر از اون حرف از تعصب به استقلال میزنه-
  • تاجی باشیم ضد مافیا IR ۲۲:۵۸ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۵
   2 3
   بیسوادی بیسوادی بیسوادی بیسوادی (بیسوادی اجتماعی و فرهنگی ) البته متاسفانه متاسفانه بیشتر از طرف رسانه !!!
 • سعید IR ۱۴:۳۰ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۵
  74 53
  آقای هاشم بیک زاده اینکه شما الان احساس تکلیف کردی که در سوگ امتیازات از دست رفته گل گهر یقه پاره کنی و فریاد حق طلبی سر بدی واسه ما هوادارن واقعی استقلال مسئله عجیب و غریبی نیست تو این یکی دو سال آنقدر استقلالی که با پول و نام استقلال به همه چی رسیدن و اگر استقلال نبود معلوم نبود الان پیک موتوری بودن یا خوابار فروش و میوه فروش با موضع گیری هاشون نمک به زخم استقلال پاشیدن که حد و حساب نداره اما درباره شما اگر واقعا" شما و حرفات حسن نیت داری چرا اون موقع که سه امتیاز مفت بازی پرسپولیس و سپاهان و به حساب پرسپولیس ریختند یا اون موقع بدون بازی سوپرجام به پرسپولیس جام دادند چرا این وجدان حق طلبیت فوران نکرد! سخن آخر خدا خودش جواب آدم های نمک نشناس و ناسپاس می ده. بشنین و تماشا کن فکر کردی با این حرف ها محبوب مجری ها و کارشناس های و هوادران پرسپولیس میشی؟ کورخوندی.
  • کمک امتیاز معیشتی به کیسه حقیر IR ۱۶:۰۷ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۵
   30 52
   عجب کیسه جرات داشت به ترکیه فرار نمی کرد شله زرد تو رخکن قایم نمی شد رای سه بر صفر نشه حتی دادگاه کاس پرسپولیسی شد رای به نفع پرسپولیس داد خخخخ همه عالم می دونند امتیازهای کیسه هدیه هست حتی پیشکسوت خودتون‌ مثل بیک زاده بهتاش فریبا و.. خیلی دیگه تو مصاحبه اش اعتراف به هدیه کردن جریان بازیکنان گاینی مثل پاتوسی بود چرا تخلف کیسه چشم پوشی شد سه برصفر نشد یا تخلف گزارش سازمان لیگ به کمیته انضباطی راجع به ژستد و یامگا چرا بررسی نیشه رای مشابهه مثل این استفاده غیر مجاز بازیکن نود ارومیه با قشقایی سه همین کمیته انضباطی جاودانی سه بر صفر نشد این رای خلاف آیین نامه فدراسیون فقط در غالب هدیه به کیسه بود
  • علی IR ۱۶:۴۱ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۵
   20 52
   اخه کیسه کش منطق چیز خوبیه تیمی که فرار کنه بره ترکیه اونم یک ماه قبلش تاریخ و ساعت بازی مشخص شده..هرجای دنیا بود بازی سه صفر میشد.. یعنی فیفا هم پرسپولیسی هست..بعد هم قضیه سپاهان تیمی که،تا ساعت سه دنبال لغو بازی بوده بدون هیچ دلیلی..بعد میاد داخل رختکن پنهان میشه تیم داوری وپرسپولیس چهل دقیقه،منتظر ماندن درصورتی که تیم داوری باید بیست دقیقه صبر میکرد طبق قانون فیفا بعد اون بیست دقیقه بعدهم دل به خواهی داور هست در هردو قضیه طبق قانون فیفا عمل شده..استقلال شکایت برد دادگاه کاس شکست خورد..خودشم میدونست هیچ شانسی نداره ولی بخاطری هواداری گاو خودشو آروم.کنه سپاهان هم میدونست اگه بره فیفا بازم سه صفر میشه نرفت الکی هزینه نکرد..یکم منطقی باشید..انسان باشید وجدان داشته باشید..وقتی که کارت بازی یک بازیکن صادر میشه یعنی هیچ مشکلی ندارد..
  • Amir perspolisi GB ۱۷:۵۹ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۵
   1 10
   من در عجبم شما قبل از حرف زدن آیا به حرفی که میخوای بزنی فکر میکنی یا نه؟؟ آخه خدا ادم دلش میخواد زمین رو گاز بگیره بعضی حرفا رو میخونه، مرد حسابی شما داری پرونده ی بازی های پرسپولیس باسپاهان رو مقایسه میکنی با بازیکن گابنی گل گهر؟؟؟ حتی در سطح سوم و چهارم فوتبال در هر کشوری وقتیکه یکی از تیم ها در زمین حاضر نمیشه نتیجه سه بر صفر میشه، مثلا اگه پرسپولیس در مقابل سپاهان در ورزشگاه ازادی بره تورختکن و بیرون نیاد شما مثه الان نظر میدی؟؟؟ قسم به قران میخورم حرفات برعکس بود، من نمیدونم شما چی فک میکنین پیش خودتون که این مثال ها رو میزنین؟؟؟ اینو مبتدی ترین هوادار در کل دنیا میدونه وقتی یکی از تیم ها حتی نیم ساعت هم دیرتر وارد زمین بشه به هر دلیلی نتیجه رو سه بر صفر باخته چه برسه به اینکه سپاهان در شهر خودش میزبان بوده و در ورزشگاه حاضر شده اما از رختکن بیرون نمیاد و شما میگین نباید بازی سه هیچ میشد،یا مدیر تیمه خودتون در جلسه هماهنگی اعلام میکنه ما در تاریخ مسابقه ترکیه هستیم و نمیتونیم بازی کنیم و انتطار دارین نتیجه هم بنفعتون باشه یا هروقت عشقتون کشید بازی کنید
 • محمد IR ۱۵:۱۲ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۵
  27 54
  باز هم ارتش فحاش . اینها به هیچ کسی رحم نمیکنند چه استقلالی پشکسوت و چه پرسپولیسی . هر کس حرف حق بزنه بر خلاف نظر مجیدی باشه بهش حمله میکنند .
  • کیسه حموم لجن IR ۲۲:۵۴ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۵
   15 47
   اصلأ بحث گل گهر و کیسه حموم لجن حکومتی و سپاهان شله زرد مافیا نیست چرا لقمه رو دور سرتون میچرخونید؟! چرا صورت مسئله رو پاک میکنید؟! اصل ماجرا تبانی رییس مافیا و کیسه حموم لجن حکومتی و شله زرد مافیا بوده چرا تبانی به این واضحی رو دارید ماست مالی میکنید؟! چرا گل گهر دقیقاً تو بازی کیسه حموم و سپاهان شله زرد از این بازیکن استفاده کرد چرا بازی با پرسپولیس استفاده نکرد؟! مثل روز روشن که تبانی بوده
 • محمد IR ۱۵:۲۴ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۵
  16 50
  اسطوره واقعی بیک زاده
 • اوه IR ۱۵:۳۰ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۵
  50 26
  نمیدونم شما الان پیشکسوت استقلال هستی یا گلگهر ما نمیگیم بیا از استقلال طرفداری کن ولی دیگه لطفااا ضد اش حرف نزن ؛) باز عده ای لنگی میان حرف میزنن ...
  • تاجی اصیل IR ۱۷:۳۹ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۵
   0 10
   تاج کبیر بخاطر حقیقت، راستی و درستی محبوب شده مثل ناصرخان، یه طرفدار واقعی تاج قبل از تاج، طرفدار درستی هس به همین دلیل که تاج رو تیم درستی میدونست طرفدارش شد، یادت نره. تاج به هیچ وجه با مافیاگری قهرمان نشده ولی با مجیدی داره از اصل خودش روز بروز فاصله میگیره
 • deep blue IR ۱۵:۳۱ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۵
  51 15
  جناب.بیگ.زاده.انگار.از.میانه.راه.به.این.قافله.پیوستید.لطفن.دقت.فرمایید: ..نص.صریح.قانون.قضایی(البته.امکان.دارد.قوانین.کمیته.ی.استیناف.فضایی.باشد.)."هرکس.نوشته.یا.سندی.را.اعم.از.رسمی.یا.عادی.با.علم.و.اطلاع.از.جعلی.بودن.آن.استفاده.کند مجرم.بوده.و.علاوه.بر.جبران.خسارت.مجازات.می.شود." تعبیروتفسیر.ندارد.آمر.عامل.جاعل.مطلع.مسول.و.تمام.افرادی.که.در.این.پرونده.نقش.دارند.شامل.مجازات.وجبران.حسارت.می.شوند.مافیون.امیروی.بزرگوار.کل.یوم.و.پایوران گماشته.داخلی.و.واسطه.های.مافیایی.بین.المللی.که.همراهان.این.جعل.هستند.مشمول.مجازات.مندرجند.تاکید.من.به.باشگاه.های.ذینفع.این.است.که.پرونده.را.به.کاس.ارسال کنند.چون.این.پرونده.ابعاد.بین.المللی.دارد.شاید.دار.و.دسته.ی.مافیایی.اربابان.قندلی.برای.مدتی.زمین.گیر.شوند.البته.ریشه.کن.نخواهند.شد.چون.شایعاتی.بین.قلعه.شناسان به.شدت.گسترده.می.شود.البته.بعید.نیست.چون.مسبوق.به.سابقه.است.علی.آقاهای.ساز.دهنی.بدست.امیرویی.فراوانند.
  • ... IR ۱۸:۲۵ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۵
   0 0
   آقای آبی عمیق برادر من بعد هر کلمه نقطه نمیذارن، فاصله (اسپیس) میذارن. نصف کامنت شما دیده نمیشه و برای دیدنش مجبوریم متن رو کپی کنیم در فایل ورد تا بتونیم اونو بخونیم. لطف کنید بعد هر کلمه فاصله بذارید تا متنتون اینطوری نشه. نوشته شما مثل اینه که سه کلمه بیش از حد طولانی رو کامنت کردین. مثل اینه که "من مشتعل عشق علی‌ام" رو بنویسید: منمشتعلعشقعلی‌ام. اون نقطه‌ها باعث چسبیدن کلمات به هم میشن در صورتی که فاصله باعث خوانا بودن کلمات و جملات میشه.
  • ابرام US ۰۳:۵۸ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۶
   7 0
   deep bgue ی عزیز و گرامی ! با درود و ارادت در تأیید آنچه می فرمایید موضوعی را با ید در نظر داشت و آن علاوه بر اصل جرم و بکار گیری بازیکنی که وا جد شرایط استخدام در لیگ ایران نبوده و این اظهر من الشمس است و جناب قندلی و دیگرانی که فریب قندل حور ده اند با ید متنبه شوند و تیم خطا کار با ید متناسب با خطایش جریمه شود و در اینجا گل گهر خطا کرده و دیگرانی هم در این خطا دست داشته و سازمانی هم این خطا را مورد توجه قرار نداده است که باید متناسب با خطا مواخذه و تنبیه گردد . اما میماند این که خطا کار «گل گهر» مشخص است که در حهت تضعیف خودش بازیکن ضعیف تری را بخدمت گر فته است و تنبیه با ید بشود اما سپا هان و استقلال و پیکان در این میانه چرا با ید منتفع بشوند ؟ مگر ضرری متوجه آنان از جانب تیم ضعیف شده گردیده ؟ ..... در پا پان هم مخلصیم .
 • ناشناس IR ۱۸:۰۲ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۵
  1 1
  درود بابا چرا ادا هستین لنگیا چرا با کامنت تاج وارد میشید و چرتوپرت میگید خجالت بکشید لعنت بهتون لعنت ب ادمایی ک واقعا ب ظاهر ب اسم عشق استقلال میان و باطنشون کثیفه وتفرقه بپا میکنن اولا ک اقایی بیک زاده حرف دلشو زده ب کسی هم ربطی نداره بعدشم ب جماعت لنگی ربطی نداره ک ما داریم انتقاد میکنیم نظر بدین شماها اگ خودتون تا پارسال تا قهرمانی لیگ رسیدید بخاطر فقط حمایتی ک بهتون میشد زبون درازشدین در کل ب هیچ کسی ربطی نداره تاج داره چ کار میکنه سرتون تو لاک خودتون باشه اما کو گوش شنوا از بس ک فوضولین دست خودتون نیست از لنگ جماعت بیشتر از این نمیشه انتظار داشت وسلام
 • مهران NL ۱۸:۴۳ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۵
  0 1
  بیگ زاده اگر حرفی زده استقلالی بوده.من نمی دانم این لونگی ها چرا خودشون را قاطی مسایل تیم ما می کنند.ظاهرا خیلی به اونها فشار وارد شده.اقایان ما فرهاد مجیدی را دوست داریم و هرکاری هم بکند مورد قبوله به شما ربطی نداره
 • رضازاپاتای پرسپولیسی IR ۱۸:۴۴ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۵
  0 9
  مده حصابی به تومیگن استقلالی واقعی نه به کسای که دوست دارن باکلک وناجوان امتیازبگیران براشون مهم نیست به چه قیمت باشه فقط میگن امتیازبگیریم داورپنالتی معشیتی بگیره یاکمیته انظباطی امتیازمعشیتی بده براشون مهم نیست ولی استقلالی واقعی این هاروقبول نمیکنه چون اگه باقشنگ بازی کردن وسالم بازی نکنیدبعدان دیگه نمیشه امتیازگرفت بایدتیم توزمین امتیازبگیره نه امتیازهدیه بگیره برادرهای مجیدی ازترسشون چه بلاعی سرزرینچه بیچاره آوردن که نکنه جای اونهاروبگیره درحالی که اومده بودبرای کمک کردن بااین همه ظلمی که به پیش کسوتهاوهوادارهای ساده استقلال هنوزنتونسته حطایک جام ۲۲بهمن بگیره جام آسیاهم هرسال باپلیاف رفته نمیدونم مجیدی به چه اومیدی مونده به خدازرینچه خیلی بهتربودلاعقل اگا بودیک جام حذفی میگرفت یاحدعقل سالم بازی میکرد
 • امین IR ۱۹:۲۳ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۵
  7 1
  اقای هاشم ، ما که طرفدار تیممون هستم شما و امثالتون رو پیشکسوت نمیدونم . شمایی که تیم رو ول کردی با قلعه رفتی سپاهان ، نشون میده ادم ایشون هستی. تعصبی هم ازت ندیدیم. با اوردن کلمه ارتش فحاش ها فرار و شلوغ کاری نکن . حرف حقه و حرف طرفدارای واقعی است.چطور 3 امتیاز مفت بازی پیروزی و سپاهان بود کسی حرف نزد
 • کیسه ی مظلوم و منفور. IR ۱۹:۳۷ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۵
  0 11
  غصه نخور.اینا یه مشت جوجه کیسه کش جام ندیده و عقده ای هستن.البته تو هم ده سال بود بوی جام به مشامت نخورده بود علی رغم انواع و اقسام اوانس مادی و معنوی و غیره معنوی مطمئنا غمباد میگرفتی و پاچه ی همه رو میگرفتی!خخخ خخخ
 • ادریس تاجی IR ۲۲:۳۴ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۵
  1 1
  به نظر من استقلال پنج هفته قبل لیگ قهرمانی اش قطعی میکنه فرهاد مجید الان بهترین مربی آسیا است و بی شک مدل بازی او فرا تر از استراماچونی است چون نظم دفاعی خوبی هم دارد و بزرگی فرهاد را اونجا بدانین دستیار تیم ملی ایتالیا دستیار فرهاد خان مجیدی شده فقط نگران این هستم که اگه با این روش ادامه بده شک نکنین یکی از مربی های لالیگا خواهد بود
 • محمد IR ۲۲:۳۶ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۵
  4 0
  اگه سرمربی استقلال امیر قلعه نوعی بود بازم همینطوری مصاحبه میکردی
 • خدای عزیز IR ۲۳:۰۲ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۵
  1 10
  کیسه کش ها دنبال امتیاز الکی ومفت هستن اصلا بااین روش قهرمان نمی شیدچون این تیم حقیر کثیف لیاقت قهرمانی نداره والله. تاوقتی برادران دزد و دلال دلال دلال روی نیمکت این تیم لجن هستن. هیچ وقت قهرمان نخواهی شد حتی اگر داوران پنالتی مفت براتون بگیرن کمیته (عن ضباطی) انضباطی امتیاز الکی ومفت بهتون هبه کنه ازترس پیکان یکباره ۱۷نفرتون وبا گرفتی چی شد چقدردروغ چقدر فرار. خاک بر سر این سازمان لیگ که بازیچه ی دست قاطرلو پشمی وفرناز پودری دوپینگی است واون سعید فتاحی کثیف دروغگو لجن
  • علی IR ۱۶:۲۰ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۶
   0 0
   چی میگی؟ تعصبی.... تو هم یک سایبری هستی طرفداری نداری بند و بسات رو جمع کن برو
 • شایان IR ۲۳:۵۷ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۵
  0 0
  تو جیره خوار قلعه نوعی هستی تورو کسی استقلالی نمیدونه تو همون موقع هم بازی میکردی بخاطر پول با قلعه نوعی رفتی سپاهان خودتو استقلالی ندون امثال تو زیادن فحش هم حقته استقلالی امیرحسین صادقی ناصرخان حجازی پورحیدری خسرو حیدری و فنونی زاده و برادران بیانی هستن نه مث تو اسگل
 • تاج پرافتخار IR ۰۰:۰۲ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۶
  0 0
  یکی نیست بهش بگه تو که مثلا دم از عدالت میزنی این پنج سال دوره سلطانیفر چرا یبار نیومدی تو برنامه از ظلمی که به استقلال کردن حرفی بزنی؟
 • آبی بیکران IR ۰۰:۰۹ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۶
  0 0
  آقای بیگ زاده اگه جایی سرمربی دو تیم عوض بود همین حرفارو میزدی؟
 • کیسه مفت خور IR ۰۰:۲۹ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۶
  0 0
  خواهشند سازمان لیگ یک جام از همین الان به این استقلالیهای نگون‌بخت بدهد وپایان لیگ برتر رااعلام کند وگرنه ته فصل امکان ندارد استقلال جام بگیرد مگر بازم به این تیم عنایتی شود و چندین امتیاز مفت به آنها داده شود
 • استقلال بزرگ IR ۰۰:۴۶ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۶
  0 0
  حالا از پیروزی ها که انتظاری نیست یه مشق زبون نفهمند ولی ببین شاه فرهاد چقدر تنها هست که تمام پیشکسوت ها چطور حسادتش می خورن دوست ندارن که موفق باشه ولی بدونین که خدا با ماست شما هم از حسادت بسوزین بدبختا دوران بزن دروتمام شده
 • محسن IR ۰۱:۲۱ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۶
  0 0
  وقتی استقلال چند تا تیم پیشکسوت تو هر جامی داره بدون که چقدر اختلاف بینشون هست. پیشکسوت واقعی تیم خودش رو نمی فروشه آقای بیک زاده!
 • سعید GB ۰۳:۰۰ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۶
  0 2
  ارتش فحاش به فرماندهی جناب امیر حسین صادقی و حمایت مالی و خط دهی جناب کمک سرپرست گرامی
 • کامران زارعی IR ۰۵:۲۱ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۶
  2 0
  درود هاشم عزیز:بازی زیبا از لحاظ شما چیه؟ آیا اگر آقای قلعه نوعی مربی گل گهر نبود،باز هم همین حرف ها رو میزدین؟ باز هم تکرار میکنم:آمار نشان دهنده واقعیت هاست کمترین گل خورده،بیشترین گل زده،بدون باخت،بیشترین امتیاز گل سالم ارسلان بازی با فجر،پنالتی بازی نساجی و پرسپولیس در ضمن بعضی از عزیزان در مورد ،ژستد بازیکن فوروارد حرف های بی ربط میزنن، فقط کافیه بازی های ژستد رو ببینید،ژستد کل خط دفاعی حریف رو مشغول خودش کرده و با فضاسازی باعث شده،وینگرها بیشتر گل بزنن،ژستد چند پاس گل داده،چقدر دفاع حریف رو دنبال خودش برده تا موقعیت برای دیگر بازیکنان فراهم بشه، ژستد یک مهاجم کاذبه و تمام دستورات شاه فرهاد رو به بهترین نحو انجام میده:برای بار هزاروم،بازیکنانی که پیراهن استقلال کبیر رو به تن کرده ،خواهش میکنم اگر کمکی به تیمتان نمیکنید حداقل حاشیه برای تیم درست نکنید،فقط آقای محمد نوری هست که همیشه و در هر شرایط پشتیبان تیم بوده و متاسفانه بعضی از دوستان مغرضانه نظر میدن زنده باد هواداران استقلال کبیر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 8 =
Topic[id:63, title:آخرین اخبار لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:آخرین اخبار لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:آخرین اخبار لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:آخرین اخبار لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:آخرین اخبار لیگ برتر ایران] - __ [] __

پربازدیدترین

Topic[id:63, title:آخرین اخبار لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:آخرین اخبار لیگ برتر ایران] - __ [] __

آخرین خبر

Topic[id:63, title:آخرین اخبار لیگ برتر ایران] - __ [] __