خداداد عزیزی مهاجم اسبق تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: تا ۱۷ سالگی در کارهای ساختمانی فعالیت می‌کردم و گونی گچ را به دوش می‌کشیدم و به این موضوع که خودم نیز کولبر بوده‌ام افتخار می‌کنم.

خداداد عزیزی

خداداد عزیزی در بخشی از صحبت‌هایش در یک برنامه تلویزیونی پیرامون گیر کردن مهدی طارمی در برف ترکیه و محدودیت پروازها گفت: «فقط می‌توان از کولبرها کمک گرفت» که به نظر می‌رسد این صحبت حماسه ساز ملبورن برای عده ای ایجاد سوء تفاهم کرده است.

به همین بهانه با خداداد عزیزی تماس گرفتیم و او به خبرورزشی گفت: به موضع گیری مغرضانه یا از سرکج فهمی این گروه از افراد نباید توجه کرد. همه مردم می‌دانند من خودم از یک قشر بسیار ضعیف بوده‌ام و با افتخار هم در چندین برنامه گفته‌ام که در خانواده‌ای ضعیف زندگی و رشد کرده‌ام».

خداداد عزیزی

وی افزود: «زندگی من طوری بوده که از ۱۳ سالگی گونی ۵۰ کیلویی گچ را روی کولم می‌گذاشتم و تا طبقه چهارم بالا می‌بردم و سپس آن را الک کرده و گچ درست می‌کردم و این کارم تا ۱۷ سالگی ادامه داشت و به این موضوع که خودم نیز کولبر بوده‌ام افتخار می‌کنم».

پیشکسوت فوتبال کشورمان تأکید کرد: «کارگران و کولبران جزو شریف‌ترین اقشار یک جامعه محسوب می‌شوند که به اصطلاح نان بازوی خودشان را می‌خورند. گفتند به دلیل بارش برف هواپیمای حامل مهدی طارمی نتوانسته در استانبول فرود بیاید و در یکی از روستاها به زمین نشسته است و نمی‌دانند چطور باید یکی از مهمترین بازیکنان تیم ملی را به اردوی  تیم برسانند و من هم گفتم می‌توانند از کولبرها کمک بگیرند. کجای این حرف بد بوده است؟».

وی ادامه داد: «حالا چند آدم با اهداف سیاسی یا بر اثر کج‌فهمی‌به دنبال کمپین درست کردن می‌روند. وقتی می‌گویم از یک کولبر کمک بگیرید تا یک قهرمان ملی را به اردوی تیم برسانیم یعنی نشان دادن جایگاه و هنر این قشر که چه کارهای غیر ممکنی را انجام می‌دهند. ببینید این افراد چقدر کج فهم هستند که یادشان رفته من خودم همیشه با افتخار گفته‌ام یک بچه کارگر و روستایی زاده هستم. باز جای شکرش باقی است که کسی با شما دشمنی می‌کند که در این حد نادان است».

خداداد عزیزی

نظر خداداد را درباره عملکرد امیر عابدزاده هم جویا شدیم که در پاسخ به خبر ورزشی گفت: «اولاً باید بگویم بازی با پای پسر احمدرضا محشر است و در فوتبال روز جهان برای دروازه‌بان‌ها توانایی بازی با پا اهمیت بسیاری دارد. به خود امیر تبریک می‌گویم که با نمایشی کم نقص نقش پر رنگی در کسب پیروزی تیم ملی برابر عراق داشت و انشاالله در جام جهانی هم خوش بدرخشد».

عزیزی در پایان گفت: «دیدن موفقیت فرزند برای یک پدر بسیار لذتبخش تر از موفقیت‌های خودش است و برای کاپیتان نسل خودمان احمدرضا عابدزاده عزیز از این بابت خیلی خوشحالم».

برچسب‌ها

برگزیده‌ها

خبرویژه

پربازدیدترین

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 68
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 27
 • بابک IR ۱۵:۵۸ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۸
  42 23
  دمت گرم
  • افشا کننده IR ۱۹:۰۶ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۸
   19 11
   دهنت رو ببندی نمی گن لالی!!!! یه گل شانسی زدی حالا صاحب کمالات شدی بیشعور؟
  • علی IR ۱۹:۱۶ - ۱۴۰۰/۱۱/۱۱
   0 0
   زنده باشی خداداد...غزال تیز پا...گلو پاره کردن مگسان فرصت طلب را به دل نگیر.تو حرفب نگفتی که نماینده ای گلو پاره میکند وان یکی توهین..درد این تجزیه طلبان خاین چیز دیگری است.همه میدانیم کولبران الت دست قاچاقچیان هستند...و حامیان پشت پرده شان چه تعداد خون سربازان بی گناه را در مرزهای شمال غربی وغرب ریخته اند...چرا اینها وقتی خون سربازان در همان مرزها ریخته میشود گلو پاره نمیکنند؟؟
 • تورک IR ۱۵:۵۹ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۸
  38 38
  آقای عزیزی کیسه سیمانه که پنجاه کیلویه نه کیسه گچ.
  • علی IR ۲۰:۳۸ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۸
   5 6
   کیسه گچ هم همون اندازه کیسه سیمانه دیگه
  • آزاد IR ۲۱:۳۵ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۸
   13 4
   با اجازه کیسه های گچ زمان قدیم ۵۰ کیلویی بودند
 • پیام IR ۱۶:۵۴ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۸
  81 64
  مدتهاس که بر زخم کولبر نمک میپاشن.عزیزی و امثال عزیزی ها چه میدونن بیکاری و بی پولی و خرج و کرایه خونه و.......چیه که باعث میشه یه مرد یا یه شیرزن دل به کوه و برف و بوران بده برای کمترین مزد!! هرچند همون مزد ناچیز شرف داره به پول ها و قراردادهای بادآورده این به اصطلاح سلبریتی ها که از وجدانشون که هیچ حتی از مغزشونم نمیتونن استفاده کنن جای زخم کولبر رو نمک نپاشن!! مرهم پیشکش
  • !!! IR ۱۷:۴۷ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۸
   56 42
   متن رو بخون بیخودی هم ادا نگیر.
  • پیک سرخ IR ۲۰:۵۲ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۸
   7 12
   اتفاقا عزیزی و امثالش خوب میدونن کار و نداری چیه اینکه با تلاش تونستن شرایطشون رو درست کنن دلیل نمیشه که فکر کنی از اول تو ناز و نعمت بودن نه حرف بدی زد و ن توهین کرد برعکس با گفتن این حرف و شوخی تلخش شرایط سخت کولبرها رو ی بار دیگه گوشزد کرد که تو چه شرایط سختی دارن کار میکنن شما هم ژست نگیر و الکی مرثیه خونی نکن !!! خلاصه و بجا گفتی دمت گرم
  • راز IR ۰۷:۵۹ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۹
   13 10
   درسته که خداداد یک کم حراف و شوخه. ولی دلیل نمیشه منتظرباشیم که کلام از دهنش در اومد یک ایرادی بگیریم. مملکت رو خوردن صدای. هیچ کس در نیومد. حالا دیگه همه قاضی شدن
  • راز IR ۰۷:۵۹ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۹
   13 1
   درسته که خداداد یک کم حراف و شوخه. ولی دلیل نمیشه منتظرباشیم که کلام از دهنش در اومد یک ایرادی بگیریم. مملکت رو خوردن صدای. هیچ کس در نیومد. حالا دیگه همه قاضی شدن
 • محمدرضا IR ۱۷:۱۹ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۸
  63 22
  خداداد عزیزی بارها تو تلویزیون گفته بود بچه کارگر بوده و کارگری کرده و به همین دلیل خیلی دوستش دارم
 • قرمز IR ۱۷:۲۱ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۸
  51 35
  اگر کولبر بود می‌دانست گچ ۴۰ کیلوست نه ۵۰ کیلو
  • حسین IR ۱۹:۰۴ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۸
   11 12
   احتمالاً سن تو قد نمیده قبلاً کیسه گچ هم ۵۰ کیلویی بود،بعد ۲۵ کیلویی هم زدن،بعدش شد ۴۰ کیلویی.پس ایراد بنی اسرائیلی نگیر
 • Nimma GB ۱۷:۲۲ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۸
  70 42
  کج فهم وکج گو خودت هستی که نمیفهمی حرفت را چطوری و کجا بزنی و مدیریت گفتارهم نداری تازه بلد هم نیستی توجیه کنی و داری مثل گربه ایز گم میکنی اصل و لْب بحث تو توهین به کولبرن شریف و زحمت کش نبود بلکه سوژه تو طارمی بود که مورد تمسخر قرار دادی البته در برنامه ای که میثاقی مچری باشه هرکسی میتونه شلنگ تخته بندازه و هر حرف مزخرفی را دربرنانه زنده به زبان بیاره اگر برنامه عادل فردوسی پور بود هر گز جرعت نمی کردی
  • ابراهیم IR ۱۵:۳۹ - ۱۴۰۰/۱۱/۱۰
   0 1
   ای کاش به اندازه ۵۰ گرم شعورداشتی وقبول میکردی ومیگفتی اشتباه کردم توهین توپ نیست توضیح بدی توهین نشلنه بی ارزشی تو خداداد من که سنم میرسه کی بودی وکی هستی
 • امیرعلی IR ۱۷:۲۲ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۸
  67 18
  خداداد سختی زیاد کشیده بدون شک اما بعضی صحبت هایی که میکنن علت از بی سوادی ایشون
 • امیرعلی IR ۱۷:۲۲ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۸
  54 12
  خداداد سختی زیاد کشیده بدون شک اما بعضی صحبت هایی که میکنن علت از بی سوادی ایشون
 • حبیب IR ۱۷:۲۷ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۸
  35 19
  داداش سیمان ۵۰کیلویی گچ ۲۵کیلویی
  • ... IR ۱۸:۵۱ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۸
   5 4
   گچ کیسه پاکتی قبلنا ۴۰ کیلو بود.
 • مجهول الهویه IR ۱۷:۲۹ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۸
  47 16
  دیگه بعضی ها حوصله سربر شدند از بس چپ و راست برداشت میکنن (همون نتیجه‌ای که خودشون میخوان) و موضع میگیرن. لزوما اهداف سیاسی هم ندارن. اصلا فرض که خداداد کارگر و کولبر هم نبوده، چه اصراریه هر حرفی رو اهانت بپنداریم؟ ژست علمیه؟ انساندوستانه است؟ روشنفکریه؟ صلح طلبانه است؟ چیه که هیچکس جرات نمیکنه حرف بزنه.
  • ابرام US ۰۲:۱۹ - ۱۴۰۰/۱۱/۱۰
   8 3
   این بابا اگر کولبر و دلبر و بی بال و پر هم بوده باشه که به خودش مر بوطه ٬ حق مزخرف گویی رو نداره !
 • علي DE ۱۷:۳۴ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۸
  62 31
  اين بابا يه گل به استراليا زد و حالا هر چي از دهنش درمياد به اسم شوخي و فلان مي ريزه بيرون. نه اخلاق درست حسابي داره نه بازيكن و مربي بزرگي بوده نميفهمم چرا انقدر اينو باد مي كنن. الانم همه رو به كج فهمي متهم كرده! اقاجان شما مودب باش به كسي توهين نكن اين چ وضع حرف زدنه؟
  • Thomas DE ۱۸:۵۲ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۸
   2 11
   من خیلی جاها میبینم مای مثل یه عقدی ای حرف میزنی اخه بد بخت مگه المان بودن افتخاره اومدی پرچم المانو زدی من خودم یه عمر اینجام این کجاش خودنمایی داره البته باید بگم من ایالت ساکسین شهر درسدن هستم دوبیست دوم؟
 • حبیب IR ۱۷:۳۸ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۸
  28 9
  خداداد خدا به دادت برسه گیر افتادی کامنت یادت نرود
 • کوهمره_جروق IR ۱۷:۴۳ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۸
  59 4
  من خودم شغلم کارگری هست سیمان 50 کیلو هست گچ هم 30 کیلو و یا 25 کیلو ایزوگام هم از 37 کیلو هست تا 43 کیلو همش هم بالا بردم .از همش راحتر هم گچ هس و سخترینش ایزوگام.
 • M IR ۱۷:۴۵ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۸
  29 19
  درک .مدرک.ظرفیت.اصالت.
 • محمد IR ۱۸:۰۱ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۸
  3 1
  سلام من خودم کولبران عزیز را خیلی دوست دارم ولی به نظر من خداد نمیخاست طورین بکنه میخاست خیلی خودمونی باشه کولبران مردمان واقعی هستن خسته نباشید هم وطن عزیز
 • محمد IR ۱۸:۰۱ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۸
  5 2
  انگار داره با بچه حرف میزنه حتی بچه هم فیلمو ببینه میفهمه با شوخی و تمسخر مردان سختکوش کولبر و از روی جهل این سخنُ گفت، ولی این آقا نه به فدراسیون احضار شده نه معذرت خواهی کردن و حتی دست به انکارم زدن، واقعاً که اگه حالا یه غیرایرانی به اوضاع ایرانی ها توهین میکرد الان کل سایت ها پوشش داده بودن ولی الان این سایت ها یا خود را به خاموشی زده اند یا انکار و توجیه بچه گانه!
 • Thomas DE ۱۸:۴۶ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۸
  4 2
  حاجی چرا گیر دادی گیج وزنش چقدر هست مهم اینه اقای خداد میگه خودش گارگری کرده وقتی لز کلبر حرف زده قصد بدی نداشته چون خودش کلبر بوده من خودم بنام وقتی ایران بودم با گج وسیمان کار کردم کیسهای مختلف داره ولی
 • باد نده، سنگین حرکت کن: IR ۱۸:۴۸ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۸
  3 2
  اولا که کیسه کچ ۵۰ کیلو نیست و ۴۰ کیلوئه ثانیا به این کار میگن فعلگی یا کارگری نه کولبری ثالثا جنابعالی شوخیهات بیش از حد لوس و بی‌مزه‌اند رابعا واسه چی مثل بچه‌ها به کیک ناخونک میزنی خامسا توقع داری کولبر میرفت مهدی طارمی رو کول میکرد میاورد تو یخ و برف. علت ناراحتی مردم از جنابعالی بی‌دردی امثال شماهاست. خوشمزه‌بازی تو نه تنها مردمو خوشحال نمیکنه بلکه ناراحتشونم میکنه. تیم ملی هرچند مسافر قطر شده اما مردم اونقدرها هم که تلویزیون میگه خوشحال نشدن از بس تحت فشارن و کمرشون زیر بار گرونی و بیکاری و بی‌تدبیریها خم شده. البته حق داری نیشت تا بناگوش باز باشه چون برای چند ساعت حضور تو یه برنامه تلویزیونی خدا تومن پول میگیری. یادش بخیر منم ۳۰ سال پیش تو یه شرط‌بندی تونستم یک ربع یک ریز بخندم و ۲۲ نفر دیگه رو تا مرز روده‌بر شدن ببرم اما چکنم که این روزا دیگه هیشکی مثل سابق سرحال نیست. توقع میره مجریان تلویزیونی و مهموناشون که کاری جز حرف زدن و چایی خوردن ندارن حال بد مردمو درک کنن و کمتر اونا رو عصبانی کنن.
 • مهیار GB ۱۸:۴۹ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۸
  4 4
  اصلأ کجای حرفش توهین به کولبران بود؟؟!!!!!!!!! ملت از رو بیکاری دیگه نمی دونن به چی گیر بدن.
 • کولبر IR ۱۸:۵۰ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۸
  3 3
  آقای نا عزیزی فرق کولبر با حمال از زمین تا آسمانهاست ، حرفتو مزمزه کن بعد ارائه کن
 • امیر عباس IR ۱۸:۵۵ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۸
  3 3
  کامنت ها رو می خونم می بینم مردم سر هرچی خشم دارن به خصوص اگه بخوان در مورد افراد مشهور و یا ثروتمند صحبت کنن
 • احسان IR ۱۸:۵۷ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۸
  6 0
  تلویزیون نرو آقای عزیزی / به سیاست کار نداشته باش/شما محبوب هستی/ یه بچه کارگر محبوب بمون/
 • شمسعلی. IR ۱۹:۰۲ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۸
  4 4
  آقای عزیزی آن کج فهم ها را هم ما می شناسیم هم شما درد آنها حمایت از کولبران نیست درد آنها از چیز دیگری است خیلی خودتان را در گیر این قشر کرونازده ی هوچیگر نکتید
 • ریز علی ملبورن IR ۱۹:۱۱ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۸
  5 3
  بیسواد تازه به دوران رسیده ولگرد صدا وسیما
 • افشین دست کج IR ۲۰:۱۰ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۸
  4 3
  در مورد فهم و شعور خداداد عزیزی همین و بس که در زمان بازیگری تو هیچ تیمی نبوده که ایجاد حاشیه و درگیری نکرده باشه و با تمام مربی های زندگیش درگیر بوده و بسیار بازبکن گستاخ و بی ادبی بوده، کافیه به مصاحبه ها و فیلم های پشت دروازه قدیمی نگاهی بندازین تا ببینید این فرد چقدر بی ادب بود. و حتی الان هم هیچ مدیرعاملی حاضر نیست این شخص رو سرمربی تیمش بکنه چون شخصیت خوبی نداره، یادی کنیم از اون بازی تیم پیام مشهد و فجر شیراز که تیشون به خاطر محرومیت روی سکو بود و وقتی تیمش گل خورد تا میتونست خبرنگار بدبخت شیرازی رو کتک زد و چند سال محروم شد. خب طبیعیه که هکچین شخصی تنها کسی باشه که از دعوت شدن حسین مکانی زادگان با وجود اون مصیبت و گندی که به بار آورد به تیم ملی دفاع کنه
 • ضا قاضی IR ۲۰:۳۷ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۸
  4 5
  دمت گ رم خداداد مانند همیشه رک .صادق.اهل هیچ دوز کلک هم نیست خ دا حفظت کنه
 • گمنام IR ۲۱:۱۰ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۸
  1 0
  جناب آقای عزیزی ،گذشته حرفه ای فوتبال شما قابل تقلیل نیست! از طرفی شوخی طبعی حضرتعالی نیز برای خیلی ها مسجل هست ولی خود در برنامه های مختلف شیوه رفتار و نگاه و بیانت در قاب تلویزیون و شبکه های مجازی قابل قبول نیست !بویژه در همین برنامه ارزش و احترام برای گل‌محمدی هم بازی سما در تیم ملی و باشگاه رقیب چقد تحقیر آمیز و تخریبی بود! سعی نمایید حلم و احترام و تواضع برای دیگران و .. قائل شوید! این به جایگاه حرفه ای و سنی و آتیه اجتماعی شما بیشتر کمک می‌کند!!!
 • امین IR ۲۱:۴۳ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۸
  3 0
  ماله پوشی نکن آقای عزیزی لطفاً بگو معذرت میخوام،اشتباه کردم،چرا بیشتر خودت را منفور میکنی،چرا فکر می‌کنی عقل کل هستی،مقاومت نکن و عذرخواهی کن
 • محمدطاها IR ۲۱:۵۴ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۸
  3 3
  خداداد عزیزی نیتش بی احترامی و توهین به کولبران نبود حتی اشاره هم کرد که کولبران جزو شریف ترین اقشار جامعه هستن..خودش هم تو زندگیش سختی کشید کارگری کرد، بنظرم حرف بدی هم نزد تمام حرفش این بود که آمدن طارمی آنقدر سخت شده که کار هر کسی نیست و از عهده یه کولبر بر می آید تا به طارمی کمک کند به ایران بیاید چیز خاص دیگری نگفت که بعضیا بر آشفتند..
 • ایش IR ۲۲:۰۱ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۸
  4 0
  خودت کولبر بودی پس از این به بعد طارمی رو کول کن ببر بیار:)
 • بهمن IR ۲۲:۲۴ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۸
  4 0
  حرفهای آقای عزیزی از روی نادانی, ناآگاهی و بیسوادی بود.زیاد نمیشه ایراد ایراد گرفت درک و فهم و شعور ایشان در همین حد است.والا مردم به کج فهمی متهم نمیکرد بلکه بجای آن ضمن عذرخواهی گفته هایش را اصلاح میکرد.
 • ناشناس۷ IR ۲۲:۳۰ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۸
  3 0
  حماسه ساز ملبورن،حماسه ساز و... آدم باید درد مردم را درک کند.اتفاقا چون کارگری کرده ای باید بیشتر مواظب حرف زدنت باشی و توهین به قشر شریف کولبر و دیگران نکنی.زمانی در آلمان بازی میکردی بعد از بازیها علیه سرمربی تیم باشگاهت صحبت میکردی فکر میکردی ایران است آخر هم از آلمان بیرونت کردن.اگر حرف زدن بلد نیستی حرف نزدن که بلدی
 • Omid US ۲۳:۳۳ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۸
  0 3
  in aghayeh Azizy harfhayeh moft ziady mizanad va feker mikonad ke kheily bamaze hast, chera aslan in afrad ta be television miyavarid? va ya kesy ke hanouz balad nist dorost farsy sohbat konad, yadetan naravad ke inja keshvareh Parsy barayeh Farsha hast na kesane dighary ke hey darand tound tound bachedar mishavand ta tamame iran ra begirand
  • ابراهیم IR ۱۵:۴۶ - ۱۴۰۰/۱۱/۱۰
   1 0
   اون بیچاره سواد خواندن ونوشتن ناره جنابعالی اینگلیسی براش پیام میدی
 • علی استقلالی IR ۰۰:۴۷ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۹
  4 5
  عزیزی جان ببین کجا حرفی زدی که الان دارن الکی بزرگش میکنن تا انتقام بگیرن خداداد یکشبه عزیز نشده که بتونن یکروزه بدش کنن
 • علی IR ۰۱:۲۷ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۹
  4 5
  آقای عزیزی این همه غرور برای چیه اشتباه کردی .... حداقل شهامت عذرخواهی رو داشته باش عذرخواهی کردن و اعتراف به اشتباه تا حالا کسی نکشته
 • سالار IR ۰۴:۳۹ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۹
  2 4
  وافعا راست میگه کم کج فهم نداریم تا، زمانی که به هرچیزکوچکی گیر بدیم و از، اصل ماجرا غافل بمونیم وضعمون همینی که باید باشه و برامون انتخاب کردن میمونه چون انقدر کج فهمیمم که جزئیات رو میبینیم
 • علی IR ۰۴:۴۷ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۹
  3 4
  خدا یه عقلی به مردم ایران بده یه پولی هم به ما..البته با عرض معذرت همه مردم نمی گم یه قشر کوچکی از جامعه همیشه طلبکارن به همه چی گیر میدن...الان کجای حرف آقای عزیزی اهانت بود،?
 • د IR ۰۶:۴۳ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۹
  6 5
  دوستان عزیز نامحترم که نمیدانید کولبری چیست؟؟؟ اومدید کاسه داغتر از آش شدید به آقای محترم عزیزی گیر میدید ایشان خودش پسر کارگر بوده خودش کارگری کرده حرف بدی هم نزده شوخی کرده شما لطفاً به جای کاسه داغتر از آش شدن برید کمپین حقوق های کمتر برای سلبریتی ها را درست کنید اگر جرأت دارید بعد بیاید کاسه داغتر از آش شید و به اسطوره فوتبال مملکت گیر دهید
 • داود IR ۰۷:۴۵ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۹
  1 3
  ألان دیگه مثل قدیما سیمان وگچ ۵۰کیلویی نداریم از اونم میزنن ودیده میشه ازبالای کیسه ده پونزده سانتی خالیه😐
 • کارگر IR ۰۹:۳۶ - ۱۴۰۰/۱۱/۱۰
  0 1
  این بجه پولدارها چه میدونن فقر ونداری ینی چی،جیب خرجی روزانشون یه میلیونم بیشتره،حالا شاید خداداد توعمرش یه ماه کارگری کرده باشه ولی موقعیتشون خوب بوده که به اینجا رسیدن،والا من فوتبالم خیلی خوب بود شاید اگه منم موقعیتم مثله اونا بود اگه فرق نمیزاشتن الان از خداداد هم بهتر بودم،بعضیا یابابای پولدار دارن که به جایی میرسن یا موقعیت خانوادیگشون خوبه که به جایی میرسن هرچی هست واسه اوناست دیگه به حاشیه نشین ها جیزی نمیرسه،امثال خداداد نفسشون ازجای گرم بلند میشه،وگرنه خداداد چه میدونه کارگری وکولبری چیه فقط بلدن شعار بدن
 • هوادار قدیمی فوتبال IR ۱۰:۰۶ - ۱۴۰۰/۱۱/۱۰
  0 0
  مطمئنا خدادعزیزی منظوری نداشته اما ایشان طوری صحبت می کنند و طوری رفتار می کنند که همیشه در کانون توجهات قرار بگیرند و این باعث میشود گاهی اوقات سوتی بدهند
 • ناشناس IR ۱۱:۵۰ - ۱۴۰۰/۱۱/۱۰
  1 0
  کسی نفهمتر و نادانتر از خودت نیست حالا اومدی یه جوری جمعش کنی آدمی سبک‌تر از تو تو عرصه ورزش نیست
 • م IR ۱۲:۱۵ - ۱۴۰۰/۱۱/۱۰
  0 1
  بی احترامی کرده حالا هم بجای عذرخواهی داره زوی حرفش می ایسته که درست گفته بی احترامی به کولبران عزیز بی احترامی به همون شهیدی هست که بخاطر شماجونشو فداکرده کم خودتو ازچشم مردم بنداز مردم فقط بی احترامی شمارو کم داشتن که برطرف شد خداروشکر
 • کهنه سرباز US ۱۲:۳۳ - ۱۴۰۰/۱۱/۱۰
  0 0
  سلام. قرار نیست کسی ک کارگری کرده. حالا هرچه از دهنش در بیاد بگه. اقای خداداد اولا اون سیمانه ک وزنش۵۰کیلوست تازه گونی نیست پاکته. متاسفانه این اقا هرچندگاهی. حرفهایی میزند باعث دلخوری میشود
 • Fgh IR ۱۲:۴۴ - ۱۴۰۰/۱۱/۱۰
  0 0
  فرشته هم باشی عده ای از صدای بالهات ناراضی هستن لازم نیست چیزی رو واسه کسی توضیح بدی ،، مثل همیشه خودت باش
 • احمدی IR ۱۳:۲۴ - ۱۴۰۰/۱۱/۱۰
  0 0
  ما ایرانیها کلا دوست داریم بت سازی کنیم و از کاه کوه یا برعکس ، دایلی نداره کسی که فوتبالیسته یک انسان منحصر به فرد یا الگو باشه ، ما توقعمون شاید زیاده ، این اقا دورانی داشته حماسه ساز ملبورن بوده ، ولی دلیلی نداره که ما ازش توقع شعور و فرهنگ و ادب متعالی داشته باشیم ، شخصیت فردی به فوتبال و دکتری داشتن ربطی نداره ، حالا ممکنه طرف خودشو عالم دهر میدونه و اعتماد بنفسش زیاده و دوست داره از هر دری سخنی بگه ولو اشتباه ، ما خودمون هندونه میذاریم زیر بغل یارو. ایشونم فکر میکنه قحط الرجاله و درافشانی میکنه ، حالا هم بجای عذرخواهی داره توجیه میکنه کارشو. ، خداداد در حد همون گل به استرالیا باید مورد قبول باشه و دلیلی نداره حرفشو از روی درایت بزنه ، خودش میدونه و مغز فندوقیش که نباید بی حرمتی به قشر آبرو دار بکنه یا نکنه در ضمن کوله بری رو نمیشه با فعله گری مقایسه کرد استاد .
 • کارگر IR ۱۴:۳۹ - ۱۴۰۰/۱۱/۱۰
  1 0
  خیلی گلی از وقتی شما از فوتبال رفتی و زمین افتاد دست سوسولها فوتبال نابود شد همینام الان از شما ایراد میگیرن دوست داریم خیلی زیاد
 • سام IR ۱۴:۴۶ - ۱۴۰۰/۱۱/۱۰
  1 0
  دمت گرم خداد جان حالا طارمی تموم شد رسید به خداد خدا لعنت کنه شما دشمن های لعنتی رو که جز نفاق کاری ندارید
 • سام IR ۱۴:۴۸ - ۱۴۰۰/۱۱/۱۰
  1 0
  رهبر همش بر وحدت ملی تاکیید میکنن رسانه های ما هم هستن دنبال نفاق تفرقه چرا کسی برخوردنمیکنه مگر خداد چی گفت؟ مگر طارمی چکارکرد؟
 • شهید گمنام IR ۱۶:۵۴ - ۱۴۰۰/۱۱/۱۰
  0 0
  حالا کی خوشحال شده برای جام جهانی رفتن تیم ملی الکی شلوغش کردید الکی میرن اونجا میبازن برمیگردن باعث سر افکندگین امثال عزیزی تم به خاطر اینکه بیان تحلیل مسخره کنن خوشحالن رفتن جام جهانی کسی حال ما دو نمیدونه قرض بدهی بوبختی اینا به فکر چین ماچی
 • حسین‌ IR ۱۷:۳۹ - ۱۴۰۰/۱۱/۱۰
  0 0
  باباولش‌کنیدکج‌فهم‌نفهم‌هم‌تصورمان‌کرد.ا جلسه‌های‌بعدی‌توتلویزیون‌که‌هیچ‌توزبان‌‌شفاهی هم‌اسمشونمی‌آرند.
 • حسن IR ۱۹:۲۶ - ۱۴۰۰/۱۱/۱۰
  1 0
  این بنده خدا که حرف بدی نزد ایراد بنی اسرائیلی نگیرید .خب حرفم باشماست به قشر کارگر که نمیشع گفت مهندس یا دکتر به کولبر بنظر شماها چی باید گفت ایا به اسم‌وزیر یا رئیس جمهور صدا کرد
 • محمد مومنی IR ۲۰:۵۸ - ۱۴۰۰/۱۱/۱۰
  0 1
  ایشان با اولش نیست که مغزپراز گچش راعریان کرده ایشان حتی به نویسندگان این سرزمین توهین کرده
 • میثم IR ۱۳:۲۱ - ۱۴۰۰/۱۱/۱۵
  1 0
  سلام داشتن مدرک تحصیلی بسیار خوب است اما نشانه شعور و عقل کامل نیست . خداداد عزیزی انسانی صادق ، یکرنگ و خاکی است و حامی بچه های پایین شهریه ، خدا حفظش کنه ، خیلی از مردم قلباً دوستش دارند .

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 10 =
Topic[id:129, title:اخبار چهره‌ها] - __ [] __
Topic[id:129, title:اخبار چهره‌ها] - __ [] __
Topic[id:129, title:اخبار چهره‌ها] - __ [] __
Topic[id:129, title:اخبار چهره‌ها] - __ [] __
Topic[id:129, title:اخبار چهره‌ها] - __ [] __

پربازدیدترین

Topic[id:129, title:اخبار چهره‌ها] - __ [] __
Topic[id:129, title:اخبار چهره‌ها] - __ [] __

آخرین خبر

Topic[id:129, title:اخبار چهره‌ها] - __ [] __