نظرسنجی

بهترین تیم هفته نوزدهم؟
ویدیو| ضرر ۴ و ۳ امتیازی استقلال و پرسپولیس از داوری
طول ویدئو: 06:35

بررسی سود و زیان تیم‌ها از تصمیمات داوری در نیم‌فصل اول لیگ برتر را ببینید.

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 7
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • مجهول الهویه DE ۰۱:۲۸ - ۱۴۰۰/۱۱/۱۹
  البته مشروط و مفروض بر آنکه پنالتی متصور برای استقلال گل می‌شد.
 • کیسه کش متوهم و هوچی AT ۰۳:۵۷ - ۱۴۰۰/۱۱/۱۹
  چقدر خنده دار قضاوت می کند این میثاقی!اولا که گالاگر داور برجسته فیفا وممتاز انگلیسی گفت که اون صحنه برخورد مهاجم کیسه در محوطه جریمه پرسپولیس خطا نبود؛ شاید داوران وطنی از داوران فیفا و انگلیس بهتر از داوری و فوتبال سر در می آورند! دوما از کی تا به حال پنالتی را از قبل گل حساب می کنند!!! این میثاقی جوک میگه پنالتی نزده را گل حساب می کند و امتیازش را هم البته به طور مجازی به حساب کیسه وارد می کند! پنالتی های اشتباه به نفع کیسه هم هیچ, البته برای جبران؛ اولین سه امتیاز مفتی را در نیم فصل دوم داوران به حساب کیسه مقابل هوادار واریز کردند| از این حرفها گذشته پس تکلیف اون اشتباهات متعددی که بر علیه پرسپولیس رخ داد و گل هایش محسوب نشد چه می شود! یادمان نمی رود که پرسپولیس مقابل همین فولاد خوش شانس به خاطر گل زده کمتر که البته آن هم به خاطر اشتباهات داوری بود قهرمانی را از دست داد! فولاد هم که معلوم بود بیشترین سود را از داوری کرده است ولی معترض ترین کادر فنی دنیا را دارد؛ بویژه هاشمی نسب!! تاسف فراوان برای فوتبال کشور که یک هوچی و فرا فکن مثل هاشمی نسب در کادر فنی یک تیم فعال است!
 • میثاقی کیسه کش IR ۰۶:۴۸ - ۱۴۰۰/۱۱/۱۹
  وقتیکه میبینیم میثاقی به این نتیجه گیری رسیده باید به همه چیز این برنامه شک کرد؟! و اما بالاخره ثابت شد که میثاقی کیسه کش کثیف هستش؟! عادل خان فردوسی پور رو کله پا کردند که این مافیا بیاد برنامه سود و زیان بسازه؟! اونم کی؟! میثاقی برده حلقه به گوش دولتی؟!
 • داوران دوست نادی الکیسه IR ۰۷:۴۲ - ۱۴۰۰/۱۱/۱۹
  بازی پرسپولیس،و آلومینوم قبل گل با خطا بازیکن آلومینوم اراک توپ از سیامک نعمتی گرفت گل کرد طبق تمام کارشناسان داوری گل باطل بود کارمند سابق روزنامه استقلال جوان اون محاسبه نکرد پنالتی ها به سود استقلال از کجا معلوم گل میشه مثبت ۲ برای کیسه در نظر گرفتن ؟؟ یا صحنه گل دوم کیسه به هوادار باطل و مردود بود چرا حساب نکردن؟؟!!!
 • کیسه حکومتی IR ۰۸:۰۹ - ۱۴۰۰/۱۱/۱۹
  پنالتی دربی گل شده میثاقی برای استقلال امتیاز محاسبه کرد؟؟ مگه دربی های گذشته پنالتی فرشید اسماعیلی و علی کریمی گل شد؟؟!! حتما میثاقی کارمند سابقه روزنامه استقلال جوان اون گل کرد اون حساب کرد؟!!!
 • رضازاپاتای پرسپولیسی IR ۰۸:۴۷ - ۱۴۰۰/۱۱/۱۹
  مردحسابی اونای که بایدمساوی یابردش باعثش پنالتی بودوچرانگفتید۹۰درصدسوداستقلال نگفتیداگه نمیدونیدمایادتون بندازیم مثل اخراج مرادمند۲پنالتی هوادارکه یزدانی دادپمالتی که به هوادارزد۲پنالتی هنداستقلال اینهانمونه خودشونندآقای میساقی اگه راست میگی همروبگواونای که استقلال بایدمیباخت مساوی شدومساویای که برنده شداعلام نکردیداگه راست میگین کدوم تمیم بدونه پنالتی امیتیازگرفته وکدوم تیم تونسته توجریان بازی برنده بشه اونوحساب کنیداگه راست میگین
 • مهدی IR ۰۹:۱۷ - ۱۴۰۰/۱۱/۱۹
  2 امتیاز بازی با فجر سپاسی کجا رفت پس؟

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرسنجی

بهترین تیم هفته نوزدهم؟

پربازدید امروز

آخرین خبرها