حمید مطهری مربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: در دیدار مقابل ذوب آهن زود گل دریافت کردیم و بابت این تساوی از هواداران عذرخواهی می‌کنم.

واکنش مربی پرسپولیس به رفتار عجیب رضاییان/ در نشست خبری حتماً باید داد و بیداد کنم؟/ صحبت‌های من قشنگ نیست!

حمید مطهری مربی تیم فوتبال پرسپولیس در نشست خبری بعد از دیدار تیمش مقابل ذوب‌آهن در خصوص این بازی گفت: بابت تاخیر در نشست خبری روز گذشته عذرخواهی می‌کنم. آماده شده بودم که به نشست خبری بیایم اما به من گفته شد وقت گذشته است. درباره بازی باید بگویم که شروع خوبی نداشتیم و زود گل خوردیم. در ادامه هر چه از بازی گذشت شرایط را بهتر کردیم. شکل اصلی کار در نیمه دوم بود. نفراتی که جایگزین شدند فوتبال شناور و خوبی انجام دادیم.

وی ادامه داد: موقعیت‌های خوبی به دست آوردیم اما استفاده نکردیم. مصدومیت آقایی بدشانسی بود. با مصدومیت امیری هم ۱۰ نفره بازی کردیم. دیشب گفتم ذوب آهن نسبت به نیم فصل اول بهتر شده و در نهایت بازی مساوی شد. از هوادران عذرخواهی می‌کنم، آن‌ها خیلی خوب ما را تشویق کردند.

مربی تیم پرسپولیس در خصوص حاشیه رامین رضاییان بعد از تعویض ادامه داد: در آن لحظه رامین حس می‌کرد به تیم می‌تواند کمک کند. مشکلی نیست و داخل تیم آن را حل می‌کنیم. موضوع خاصی نبود اما در نهایت خود ما در داخل تیم تصمیم می‌گیرم. درباره مصدومان باید بگویم امیری شرایط سختی دارد. کمر او مصدوم شد. در تیم ملی برای او این اتفاق افتاد. همراهی با تیم ملی همیشه همکاری کردیم اما وحید امیری و کمال کامیابی نیا را مصدوم از تیم ملی تحویل گرفتیم. میلاد سرلک هم مصدوم از تیم ملی آمد. برای وحید امیری و سعید آقایی آرزوی سلامتی دارم.

مطهری در خصوص اصرار پرسپولیس روی ارسال‌ها در این بازی و اینکه برخی صحبت از حرف‌های قشنگ در نشست خبری می‌زنند؛ اما پرسپولیس در زمین نتیجه نمی‌گیرد، افزود:  درباره سوال دوم باید بگویم. موجی است در فضای مجازی راه افتاده. من صحبت قشنگ نمی‌کنم. اگر کسی مودبانه حرف بزند می‌شود صحبت قشنگ! اگر کسی داد و بیداد کند خوب است؟ ما برای برد آمده بودیم اما تساوی به دست آمد. درباره سوال اول بگویم که وقتی تیمی فشرده بازی می‌کند باید از عرض بازی کنیم. باید تنوع تاکتیکی در حمله داشته باشیم. در نهایت به گل هم رسیدیم.

وی درباره داوری بازی افزود: سعی می‌کنیم درباره داوری حرف نزنیم. حیدری و کمک‌هایش داوران با شخصیتی هستند. تمیروف تک به تک بود اما کمک داور دوم عجله کرد و آفساید گرفت. من کنار زمین فهمیدم اما کمک داور ندید. ۵ دقیقه وقت اضافه گرفت اما در همان وقت اضافه ۲ دقیقه ۲۰ ثانیه وقت تلف شد. در وقت اضافه هم می‌شود وقت اضافه گرفت اما این‌ها بهانه نیست. این‌ها واقعیتی است که باید به آن اشاره کرد. به داوران خسته نباشید می‌گویم و از هواداران عذرخواهی می‌کنم.

مربی پرسپولیس در خصوص هجمه‌هایی که به کادرفنی ذوب آهن شده بود ادامه داد: کادر ذوب آهن با شخصیت هستند. فشار زیادی به تارتار و کادر او آوردند. جزو انسان‌های سالم فوتبال ایران هستند اما چه فشاری روی او آوردند. اگر در این ۱۰ دقیقه آخر ما گل می‌زدیم ذوب آهن کم کاری کرده بود؟ راه را اشتباه می‌رویم. فضای مجازی برای فوتبال معضل شده است. یکسری پیشکسوتان برای گرفتن فالوور به مربیان ذوب آهن تهمت زدند. کمیته انضباطی باید به این موارد ورود کند. نباید با آبروی بازیکنان و مربیان بازی کرد. نباید برای دیده شدن شخصیت مربیان را کوچک کرد.

برچسب‌ها

برگزیده‌ها

خبرویژه

پربازدیدترین

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 2
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 1
 • حسین پورزاد پرسپولیسی IR ۲۳:۳۴ - ۱۴۰۱/۰۲/۱۹
  1 0
  آقای مطهری دیگر حرف وشغار بس است تا کی فریب هواداران تا حالا تو کجای فوتبال بودی این لباس بزرگ پرسپولیس برای تنت گشاد است بهتر است ساک برداری با گل محمدی بروید همیشه بهانه کمی یاد بگیرید از مجیدی هر چه بازیکن بنجل جمع کردید میلاد سرلک بدرد خودت خوب واقای گل محمدی مدیریت زیر صفر داری تا وقتی افکار استعفاه تو سرت باش پرسپولیس با تو عاقبتی ندارن
 • ناشناس IR ۰۳:۰۳ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۱
  0 0
  جانم مهدی تار تار بخدا طلایی برای پرسپولیس بیا تا هواداران بازی زیبا را تماشا کنند گل محمدی حیا کن پرسپولیس رها کن یاد بگیر از تار تار با اون بازیکنان چکارت کرد نیمه اول گریه داره بهترین ستاره های لیگ در اختیار گل محمدی ولی بلد نیست چکار کن و مطهری کهتو بارسلون بازی کرد شعر های عاشقانه میگه چرت وپرت چرا حرف تو زمین نمیگی چرا تیم بلد نیست هجومی بازی کن همیشه مشکل تاکتیک داره همیشه بازیکنان جاهاشو ن عوض میشه خط دفاعی تغییر میکن خدایا هر چه بازیکن بنجل آوردید پرسپولیس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 3 =
Topic[id:63, title:آخرین اخبار لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:آخرین اخبار لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:آخرین اخبار لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:آخرین اخبار لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:آخرین اخبار لیگ برتر ایران] - __ [] __

پربازدیدترین

Topic[id:63, title:آخرین اخبار لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:آخرین اخبار لیگ برتر ایران] - __ [] __

آخرین خبر

Topic[id:63, title:آخرین اخبار لیگ برتر ایران] - __ [] __