مربی ذوب آهن می‌گوید کسانی که به مهدی تارتار و کادرفنی این تیم تهمت زده‌اند در همین دنیا تقاص کار خود را می‌دهند.

نوامیس ما مورد اهانت قرار گرفتند/ کدام مربی استقلالی در این فصل استقلال را برد؟

حسین پاشایی، مربی ذوب آهن به علت محرومیت تارتار در نشست خبری حاضر شد و درباره تساوی یک بر یک مقابل پرسپولیس گفت: در نیمه نخست یک بازی خوب و بسیار عالی انجام شد که حداقل می‌توانستیم به دو، سه گل دیگر برسیم. با توجه به نیاز پرسپولیس به امتیاز، تیم ما عقب نشست. روی ضد حمله موقعیت‌هایی داشتیم. در این شرایط که پرسپولیس دنبال امتیاز بود، یک امتیاز هم برای ما باارزش بود. جا دارد به عوامل باشگاه خسته نباشید بگویم. به تمام هواداران هم خسته نباشید می‌گویم. اگر بابت این یک امتیاز خوشحال شدند، تبریک می‌گویم. قسمت نبود که سه امتیاز را بگیریم. یک تبریک هم به تیم پرسپولیس می‌گویم که یک تیم قوی، منسجم و با کادرفنی خوب و خوش نام هستند. امشب یک بازی قابل قبول در سطح بالای فوتبال ایران شاهد بودیم.

مربی ذوب آهن درباره میزبانی این تیم در شرایط مساعد و حضور تماشاگران در ورزشگاه گفت: درباره میزبانی باشگاه ذوب آهن می‌توانم بگویم که این باشگاه از راس تا پایین‌ترین مرتبه از لحاظ حرفه‌ای، افراد مثبت و کاربلدی هستند و ذوب آهن یک باشگاه حرفه‌ای است و امروز هم هواداران امروز بدون بی‌احترامی به حریف نشان داد که به دنبال تماشای فوتبال هستند.

او درباره دفاع مطهری از سلامت کاری تارتار و همکارانش در ذوب آهن گفت: درباره تهمت‌هایی که به شخص آقای تارتار زده شد، باید بگویم که از برادر هم به ایشان نزدیک هستم و جز پاکی و صداقت چیزی در این مرد ندیدم. او همبازی، کاپیتان، سرمربی و همکار من بوده است. این حرف‌هایی که زده می‌شود، زاییده افکار مریض و غرض‌ورز است. نمی‌خواهیم جواب کسی را بدهیم چون خداوند در همین دنیا جواب این افراد را می‌دهد. من دیشب تا صبح جواب یک سری آدم فریب خورده را می‌دادم که چنین مسئله‌ای نیست و ما نان حلال به خانواده خودمان می‌بریم و می‌دانیم کوچک‌ترین لقمه حرام روی خانواده‌ام تاثیر می‌گذارد. نه آدم سیاسی پشت ما است و نه لابی می‌کنیم و روی قدرت فنی خودمان به اینجا رسیدیم. کسی پشت ما نیست. ما چند نفر که کنار تارتار هستیم، فقط به خاطر نتایح و عملکرد خودمان تا اینجا رسیدیم. دردآور است که اسم مسلمان را روی خودمان گذاشتیم و اینطوری بی‌رحمانه این حرف‌ها را می‌زنند. این حرف‌ها یک تاثیر منفی روی جامعه ورزش و جوانان می‌گذارد.

پاشایی خطاب به کسانی که علیه کادرفنی ذوب آهن هجمه وارد کرده بودند تاکید کرد: این بی‌احترامی که به ما شد، قطعا به خودتان بی‌می‌گردد. ناموس ما ناموس شماست. کمیته اخلاق و انضباطی ورود کند. من اسم نیاوردم اما می‌دانید چه کسانی این حرف‌ها را زدند. ما به خداوند و ائمه اطهار توکل کردیم و پیش می‌رویم و کاری نداریم چه می‌گویند. رنج آور و دردآور است که بی علت و بی‌دلیل به خانواده ما توهین می‌شود. امیدوارم این افراد اگر در این دنیا تقاص کار خود را ندادند، ما به آن دنیا اعتقاد داریم که خداوند یقه آن‌ها را بگیرد.

او درباره تعریف و تمجید مطهری از کادرفنی ذوب آهن گفت: تارتار یک انسان شریف و از نظر فنی قوی است. وقتی ایشان (مطهری) از تارتار تعریف می‌کند، باعث افتخار ما است. ایشان یک وجهه مناسب در فضای ورزشی ما دارد و حرف‌های او سازنده و فنی است و در این شرایط حال و هوای ما را می دانند و به خاطر صحبت‌هایشان تشکر می‌کنم.

پاشایی درباره اینکه فرزاد حاتمی گفته بود تارتار مربی پاکی است و برخلاف همیشه مقابل پرسپولیس با دو مهاجم بازی می‌کرد که شائبه برانگیز شده بود گفت: با او صحبت کردم و تمام ناراحتی خودم را گفتم و قسم خورد که منظورش این بود که ما برای باختن به زمین نرفتیم بلکه طوری به زمین رفتیم که برای بردن بازی کنیم. یک حرفی هم هست که کدام یک از مربیان ما در این سال‌ها پرسپولیس را دو بار برده‌اند؟ تارتار با تیم‌های باشگاهی خود سه، چهار بار پرسپولیس را برده‌اند. کدام یک از استقلالی‌ها توانستند با تیم‌های خود استقلال را ببرند؟ نمی‌خواهم تیم خودمان را کوچک کنم اما فرق ما با پرسپولیس که با چند صد میلیارد تومان دنبال قهرمانی در آسیا با باشگاهی که سال گذشته با تفاضل گل مانده، مانند فرق یک لیوان با دبه چند لیتری است. نتایج ما نسبت به سال گذدشته فوق العاده خوب بوده است. ما تقریبا کالبد شکافی و جراحی عظیمی در این باشگاه داشتیم و این نفراتی که جذب شده‌اند، در سال‌های آینده ستاره‌های ایران خواهند شد. این بازیکنان با یک دهم قیمت بازیکنان خوب تیم‌های دیگر به اینجا آمده‌اند. مطمئن باشید که ما این روند را ادامه می‌دهیم و از لحاظ فنی قابل قیاس با نیم فصل اول نیستیم. مطمئن باشید سال آینده نتیجه خوبی نسبت به امسال می‌گیریم و در کورس کسب سهمیه آسیایی خواهیم بود.

برچسب‌ها

برگزیده‌ها

خبرویژه

پربازدیدترین

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 15
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 6
 • لرستان IR ۲۲:۴۷ - ۱۴۰۱/۰۲/۱۹
  5 1
  دراین فصل کدام مربی استقلال روبرده که مربی های استقلالی ،استقلال رو ببرن.جواب بده آقای پاشایی
 • بدون باخت IR ۲۲:۵۸ - ۱۴۰۱/۰۲/۱۹
  5 0
  آقای xکدام مربی غیر استقلالی استقلال رو بردن؟که مربیهای استقلالی برده باشن!
 • کمک قهرمان آسیا IR ۲۲:۵۹ - ۱۴۰۱/۰۲/۱۹
  4 0
  این فصل اگر منظورته مربیان پرسپولیسی هم تا الان نتونستن استقلال رو ببرن
 • حاج حسین FR ۲۳:۰۷ - ۱۴۰۱/۰۲/۱۹
  7 0
  باشه فهمیدیم عاشق پیروزی هستی این حرفا درباره مطهری زدی خخخخ جک میگی داداش ایشون تو زمین حرف میزننن خخخخخ جمع کنید ادمها از روی عملکردشون قضاوت میشن زیاددباز نمیکنم
 • هاشم بندری IR ۰۰:۴۵ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۰
  3 0
  کدام مربی لنگی برده ؟؟😂😂😂😂
 • تاج NL ۰۰:۵۹ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۰
  6 0
  کدام مربی استقلال فرمودید الان عرض میکنم نکونام جام حذفی استقلال را نبرد حافظت یاری نمیکنه
 • ادریس IR ۰۴:۴۰ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۰
  4 1
  بگو گدام تیم این فصل توانست استقلال را ببرد ..... ببخشید استقلال نباخته
 • عدالت IR ۰۵:۲۷ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۰
  2 5
  کیسه تنان فکرمیکنن همه مثل خودشان هستن مثل منصوریان سیدعباسی که تیمش داره سقوط میکنه باچندتا تعویض الکی به استقلال باخت استقلالی که سه روز بازی میکرد باترکیب اول شهرخودرو گل نمیتونست بزنه به شهرخودروومربی هادیگه فیروزکریمی نیم فصل اول فصل قبل تراکتورورحمتی خطیبی نکونام فکری قعله نوعی روهم که نمیتونن ببرن باناداوری وپنالتی های تقدیمی داوران وامتیازهاهدیه ای کمیته انضباطی برا کیسه کشا یه جام بخرین بدین به کیسه کشا هرسال بین پانزده تیم لیگ هم یه رقابت سالم بزارین این پانزده تیم چه گناهی کردن حق تیمارا دودستی تقدیم استقلال کیسه کش میکنن فسادفقط مال تیم حکومتی سوگلی وزارت کیسه هست با همون قانون پاتوسی وگواچ بازیکن کرواسی باید میرفت دسته سه با فراقانونی فرارکردولی همون قانون برا گل گهرتیم شهرستانی اجراکردن که فدراسیون وسازمان لیگ کارت بازیش تایید کرده بودواقعا متاسفم برااین فدراسیون فاسدوسازمان لیگ هردم بیلی یه قانون به نفع کیسه اجرا میکنه
 • امیر IR ۰۶:۲۷ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۰
  1 0
  واقعا فقط میشه گفت متاسفم واسه فکر بیمار یه سری آدم اینا تو زندگی خودشون هم همینطور هستن و هزار فکر خراب دارند و ادعای انسان بودن هم دارند فقط راحت تحت میزنند
 • سید IR ۰۸:۰۶ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۰
  6 0
  عمو اگه اینا رو نمیگفتند که دوباره به پرسپولیس میباختی ، از قدیم گفتند تا نباشد چیزکی مردم نگویند چيزها
 • محمد IR ۰۸:۴۵ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۰
  3 0
  اگه هجمه وارد نمی شد مثل بازی قبل با یه گلر سوم و چند بازیکن ذخیره بازی را برای تیم محبوبش در می آورد . مطهری باید تعریف تاتار را بگوید اگه او تعریف نکنه کی پس تعریف تاتار را بگوید
 • اس اس کبیر IR ۱۰:۱۵ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۰
  3 0
  اقای پاشایی اگه خودت معلومات فوتبالی نداری اقلا ازچندتاادم فوتبالی بپرس.ماتودوسال دوتاجام رااقای ساکت الهامی ازماگرفت..باتراکتورونساجی.مگه فولادماراشکست نداد.
 • علی IR ۱۱:۰۸ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۰
  3 0
  اصلا کدوم تیم استقلال رو برده؟ استقلال که اصلا هیچ باختی نداره لنگی ها، بسوزید
 • آرتان IR ۱۱:۱۰ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۰
  3 1
  آخه اگه اینبارم به لنگ میباخت، دیگه خیلی تابلو میشد قشنگ تبانیش لو میرفت اینبار همه حواسشون بود
 • 911 IR ۱۱:۱۴ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۰
  4 0
  قلعه نویی کلی برد داره جلوی استقلال

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =
Topic[id:63, title:آخرین اخبار لیگ برتر ایران] - __ [] __

نظرسنجی

کدام عامل را در روند بحث‌برانگیز آماده‌سازی تیم ملی ایران برای حضور در جام جهانی ۲۰۲۲ موثر می‌دانید؟
Topic[id:63, title:آخرین اخبار لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:آخرین اخبار لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:آخرین اخبار لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:آخرین اخبار لیگ برتر ایران] - __ [] __

پربازدیدترین

Topic[id:63, title:آخرین اخبار لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:آخرین اخبار لیگ برتر ایران] - __ [] __

آخرین خبر

Topic[id:63, title:آخرین اخبار لیگ برتر ایران] - __ [] __