آقای درویش! رفقایت را به پرسپولیس آوردی؛ واقعاً صد رحمت به رویانیان!/ خیالت راحت؛ من خوب غلغلک می‌خورم اما...
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

بهروز رهبری فرد پیشکسوت تیم پرسپولیس گفت: بعضی اتفاقات در باشگاه پرسپولیس می‌ افتد و انتخاب‌هایی صورت می‌گیرد که نمی توان سکوت کرد.

انتخاب محمد محمدی به عنوان مدیر آکادمی باشگاه پرسپولیس با انتقادتی از سوی برخی پیشکسوتان مواجه شده است. بهروز رهبری فرد در این زمینه مصاحبه‌ای انجام داد و حرف‌هایش را بی پرده زد که در زیر می‌خوانید:

*محمد محمدی پسر خوب، باشخصیت و تحصیلکرده است که من به هیچ عنوان درباره شخصیت حقیقی اش حرف نمی‌زنم و اصلا هم از او دلخور نیستم چون اگر به خیلی‌های دیگر هم پیشنهاد این پست که هنوز تعریف نکرده اند را می‌داند حتما قبول می‌کردند.

*حرفم این است که واقعا این همه پیشکسوت پرسپولیس باید بیرون بنشیند آن وقت کسی که فوتبالش را در استقلال تمام کرده در اینجا پست بگیرد. یادم هست روزی که به استقلال رفت مدعی شد که پسرش از او خواسته؛ حالا احتمالا الان هم به خواست پسرش برگشته است.

*در آکادمی هم همین شرایط را داریم. پیشکسوتانی داریم که سال‌ها برای این تیم زحمت کشیدند. آن وقت کسی که دو سه سال برای پرسپولیس بازی کرده باید معاون باشگاه پرسپولیس شود؟

آقای درویش! رفقایت را به پرسپولیس آوردی؛ واقعا صد رحمت به رویانیان!/ خیالت راحت؛ من خوب قلقلک می خورم اما...

*آقای درویش پرسپولیس را با باشگاه‌های دیگر اشتباه گرفتید که دوستان خودتان را جمع می‌کنید. اگر واقعا روال این است چرا باشگاه استقلال به مهندس حسین آقای کلانی پست نمی‌دهد؟

*بدانید که پرسپولیس جای این مدل تصمیمات نیست و خودتان را مقابل پیشکسوتان قرار دادید و باید بگویم سال به سال دریغ از پارسال و صد رحمت به آقای رویانیان که حداقل برای پیشکسوتان احترام قایل بود.

*خودشان با این مدیریت شان امثال مرا غلغلک می‌دهند که اتفاقا غلغلک خور من هم خوب است. آقای درویش امیدوارم که اشتباه کنم اما تجربه نشان داده که این تصمیمات نه تنها کمکی به تیم نمی‌کند بلکه حاشیه ساز هم می‌شود. الان محمدی چکار می‌تواند انجام دهد که آقای خوردبین و افشین پیروانی نمی‌توانند انجام دهند؟

منبع: آخرین خبر

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 4
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • ساوالان IR ۱۵:۱۸ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۰
  و اما سخنی با هواداران واقعی پرسپولیس..کسانی که همیشه در موفقیت و شکست ها کنار این تیم هستند.و بنوعی پرسپولیس جزی از برنامه روزمرگی انها هست.... پرسپولیس برای موفقیت و جان گرفتن تازه برای سال اینده از هم اکنون نیاز به مدیر عامل قوی و بزرگ دارد.. تا مشکلات این تیم را جمع کند.. درویش هم دست نشانده هست که بدون اجازه وزیر نمی تواند یک جارو برای باشگاه بخرد.. این بشر توی این جند ماه نتوانست یک بدهی کوچک مثل استوکس را صاف کند. تا وقت یارگیری ..باز پنجره بسته باشد. بدهی پدیده را هم رها کرد تا هرمی شود.بدهی کالدورن را هم با دستور وزیر از فدراسیون وام گرفت تا انگ دولتی بدون را بپذیریم.ساکت باشیم . ان طرف هم شیخ را شبانه دادند. و تبلیغات دور میدان را هم به استقلال دادند . سهم فدراسیون را هم نداد. پرسپولیس در وهله اول به گرشاسبی یا دادکان نیاز دارد. تا بتواند لابی استقلال در فدراسیون را کنار بزند. و یارگیری خوب برای فصل اینده بکند. و یک دکتر بدنساز و تمرین دهند خوب برای تیم بیاورد و گرنه با یحیی می رویم که سجده بقا برای فصل بعد بگیریم.. الان عمدا حساب باشگاه خالی هست تا پول بورس معلق بماند
  • شمسعلی IR ۲۰:۳۰ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۰
   درویش و محمدی و .... همه دست نشونده وزیر هستن تا پروژه نابودی این تیم کلید بخوره اینو همه می‌دونن فقط کم مونده محمود فکری رو هم بذارن مربی تیم
 • دسته فرغون IR ۱۵:۳۵ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۰
  الگوش قیلیچ شده؟😂
 • عادل دست كج IR ۱۶:۲۰ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۰
  "الان محمدی چکار می‌تواند انجام دهد که آقای خوردبین و افشین پیروانی نمی‌توانند انجام دهند؟" افشين مي واند فرش را دودره كند ولي محمدي نمي تواند!!! خردبين هم كه حدود 80 سال سن دارد!

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

پربازدید امروز

آخرین خبرها

بازرگانی